TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Era, Partikül, Yüz & Toz Maskeleri

için 159 sonuç bulundu.

Era Maske

Yüksek riskli işleri icra etme sürecinde, iş güvenliği ve sağlık açısından maske kullanımı tavsiye edilmektedir. Riskin var olduğu alanlar dahilinde kullanılması önerilen maskeler, bir yandan solunuma etkileyebilecek toz, duman, kötü ve ağır kokulara karşı koruma sağlarken diğer yandan da solunumu kesmeyecek şekilde üretime geçiyor. İş güvenliği ve sağlığa dayalı maske üretimi alanında da öne çıkan Era maske, CE işaretli olup sağlık ve güvenlik açısından Avrupa’ya uygun standartları barındırıyor. Özellikle solunum sıkıntısının yaşanabileceği iş alanlarında kullanılan maskeler, yüksek koruma sağlar ve koku ile tozdan kaynaklanacak aksi bir durumun da önüne geçer. Yüksek Koruma için takılan Era toz maskesi ve diğer ürün serisi maskelerin kullanım yönlerini de doğru bilerek iş alanlarında kullanmanız gerekir.

Era Üretimi Maske Ürünleri

Era Üretimi Maske Ürünleri

Temelde iş güvenliği açısından sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeden koruma sağlayan maskeler, farklı kullanım alanlarında da yarar sağlamaktadır. Koruma amacıyla kullanabileceğiniz maske ürünleri, gaz ve buharın olduğu alanlarda koruma sağlamaya yönelik tasarlanmamıştır. Bununla birlikte maskeleri almadan önce ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza göre bir tercih yapmanız gerekiyor. Era maskelerin istenilen ölçüde koruma sağlamaları için iş alanınızdaki oksijen oranının da % 19.5 ve üzerinde olmasına dikkat etmelisiniz. Era yüz maskesi ve diğer kullanım özelliğine göre değişen ürünlerin de her yüz tipine uygun şekilde tasarlanması ile birlikte, yüksek koruma sağlaması için sızıntı yapmayacak bir yüze sahip olmanız gerekir. Rahat nefes alımına yönelik kullanılan maskeler, tek kullanımlık olup güvenliğiniz ve sağlığınız için yeni bir maske takmanız doğru tercih olacaktır. Solunum desteğini sağlamak için Era solunum maskesi modellerinden uygun ürünü seçerek iş alanınızda yüz ve ağız korumasını sağlayabilirsiniz. Solunuma yönelik üretilen maskeler dışında araba koruması için üretilen Era kaput maskesi de sağladığı işlevler açısından kullanılabilir hâldedir. Özellikle uzun yolda kaput maskeleri, arabanın ön kısmında oluşabilecek olası hasar ve izleri önler. Farklı kullanımlara yönelik koruma sağlayacak maske için araştırma ve doğru ürün seçimini yapmalı ve kullanıma yönelik maskenizi uygun yerde kullanmalısınız.

Era Maske Fiyatları

Era Maske Fiyatları

İş alanlarının ağır çalışma koşulları dışında maskeler, günlük hayatta da kullanılabilir niteliğe sahip olarak üretiliyor. Yüz ve ağız çevresini korumak için üretilen Era medikal maske, cerrahi maske olarak da biliniyor ve koruma özelliği neticesinde olası olumsuz geçişleri önleyebiliyor. Medikal maske ya da cerrahi maske özelliğine sahip ürünlerin, fiyatlarını da inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Kimyasal özellikteki madde, duman, ağır koku ve sanayi atık ve kaynak dumanı gibi olumsuz kokuları önlemeye yönelikteEra karbon maske kullanılır. Maskenin içerdiği aktif karbon filtresi, kimyasal arıtma sağlar. Karbon maske kullanımı da farklı işlevleri nedeniyle farklı fiyat aralıklarında düzenlenmiştir. Tozu yutmanıza engel olarak rahat nefes almanızı sağlayanEra toz maskesi fiyatı ile solunum maskesi fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Pek çok çeşit ve modele sahip maske ürünleri, kullanım ve koruma özelliğine bağlı fiyat değişikliğe sahiptir. nalburiye ve hırdavat sayfamızdan farklı ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Era Maskeli Ürünlerin Kullanımı

Era Maskeli Ürünlerin Kullanımı

Farklı kullanım alanlarına göre üretilen maskeleri, satın alım öncesi ve sonrası incelemelisiniz. Toz, kimyasal, zararlı duman ve kokulara karşı alınabilecek maskelerin, işlevlerini iyi incelemeli ve kullanım detaylarına vâkıf olmalısınız. Alacağınız maske modelinin hangi durumlarda geçerli olamayacağını ve maskenizi aldığınız gibi koruma koşullarını, ilgili ürünü değerlendirirken araştırabilirsiniz. Satın almadan önce Era maske yorum ve önerilerine bakabilir ve uygun özellikteki ürünü alabilirsiniz. Doğru kullanıma sahip maske modelinizi aldıktan sonra ise kullanım talimatlarını en ince ayrıntısına kadar okumanız ve uygulamanız önerilmektedir. Zorlu bir iş icrasında kullanabileceğiniz maske türlerini araştırarak uygun özellikteki maskeyi satın almanız önerilir. Her maske kullanımın farklı işler için farklı özellikte üretildiği bilerek inceleme yapabilirsiniz. Farklı kullanım özelliklerine sahip Era marka maske ürünlerine de sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Era
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (10)
3KEEGO (8)
3M (521)
3MK (1)
404 (4)
A1 (1)
Acs (2)
Active (4)
Adr (1)
Air Active (19)
ANKER (1)
Astor (6)
Atiker (1)
Awon (2)
Beybi (6)
BLS (9)
Brio (2)
BSN (1)
C (1)
Climax (6)
Cosso (1)
Delta Plus (33)
Derby (1)
Detech (1)
Diheng (1)
Discovery (1)
(406)
(208)
Dräger (130)
Eco (15)
Ege (96)
Eltos (25)
Era (159)
Erka (2)
Essafe (31)
Foldap (14)
Gvs (50)
Honeywell (25)
İkom (9)
Jetco (7)
Junior (11)
Kadmec (1)
KARAM (1)
KASK (2)
KOR (1)
Leo (3)
Lincoln (1)
Lorex (1)
Magmaweld (2)
Master (1)
Maxsafety (10)
May Safe (9)
Medop (2)
MFA (16)
Mobiak (10)
Mp.s (1)
Mpl (39)
Normweld (1)
Novita (1)
Oerlikon (4)
Proter (3)
Rain Pump (1)
Roney (5)
Rtrmax (1)
S&A (3)
Sacit (5)
Sesizi (1)
Sgs (4)
Spasciani (2)
Sperian (1)
Standart (1)
Starline (56)
Stayer (1)
TCI (2)
TEKSAN (1)
Temsan (12)
Tesa (2)
TM (5)
Vento (1)
VETA (3)
Vip (3)
Weini (2)
Weltig (3)
Wormix (1)
Würth (8)
Yama (1)
Yapı (1)
ZYIA (1)
ÖZTÜRK (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (52)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL