TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3M, Partikül, Yüz & Toz Maskeleri

için 521 sonuç bulundu.

3M Maske

Yüz bölgesi günlük hayatımızın içerisinde insan sağlığı açısından zararlı olabilecek pek çok çevresel faktörlere maruz kalabilir. Toz ve havada yer alan kimyasal maddeler ve mikroplar akciğerlerimiz için zararlı sonuçlara sebep olabilir. Her ne kadar gerekli görülen anlarda el ve yüz temizliğimize dikkat etsek de sağlığımızı olumsuz etkileyebilecek çevresel faktörlerden korunmamızda 3M maske oldukça etkili olur. Kullanımı oldukça kolay olan yüz maskeleri ile yüzünüzü bulunduğunuz ortamın havasındaki tehlikelerden konforlu bir şekilde koruyabilirsiniz. Dışarıdan vücudumuza girmek isteyen zararlı maddeler için kolay bir yol olduğu bilinen ağzımız, burnumuz ve gözlerimiz koruyucu maske sayesinde güvende olur. 3M yüz maskesi birbirinden farklı ihtiyaçları karşılayabilecek çeşitleri ile sizin ve sağlığınızın yanında olmaya devam ediyor. Kişisel koruyucu gereksinimlerinize göre farklı tercihlerde bulunabileceğiniz sağlıklı destekleyici ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Doğru maske ve filtre tipi seçimi ile birlikte ihtiyacınız olan korumayı temin edebilirsiniz. Farklı ortamlara göre üretilmiş olan farklı maske modellerinin yanında filtreli ve filtresiz seçenekleriyle 3M maske özellikleri her türlü koruma ihtiyacınızı karşılayabilir.

3M Maske Kullanım Alanları

3M Maske Kullanım Alanları

3M maske özellikleri koruyucu yüz maskeleri seçenekleriyle pek çok farklılık gösterir. Üretildiği malzemeye ve kullanım amacına göre farklı gereksinimler doğrultusunda kullanılabilir. Detaylı kalite kontrol testlerinden geçirilmiş olan yarım ya da tam yüz maskeleri oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Kullanım amacına göre farklı özelliklerde üretilen maskeleri seçerken sizin ihtiyacınıza en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki tozlardan korunmak için toz maskelerini, solunum yolları problemlerinden korunmak için solunum maskelerini, bir çok hastalığa sebep olabilecek mikrolardan ve virüslerden korunmak için virüs maskelerini kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun korumayı sağlayan 3M maske kullanımı oldukça pratik ve sağlıklı bir yöntemdir. Profesyonel kullanım için olanlardan tek kullanımlık toz maskelerine kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan 3M maske sağlınızı korumaya yardımcı olan bir üründür. Yüz ve solunum yollarının korunmasını gerektiren bir ortamda bulunanlar için 3M tam yüz maskesi sağlıklı bir güvenlik sunar. Farklı boyutlarda kullanıma uygun, oldukça esnek ve rahat 3M yarım yüz maskesi serileri günlük hayatınızı kolaylaştırır. 3M maske tek kullanımlık ürünleri ile de kolayca taşınabilir bir ürün olması sebebi ile dilediğiniz her anda yanınızda olabilir. Kullanışlı yapılara sahip kalitesi ile 3M ürünleri bir çok kullanım avantajı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sağlığınız açısından almak istediğiniz koruyucu tedbirlerin en önemli unsurlarından biri olan yüz ve ağız maskeleri ile pek çok olumsuzluğun yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Sağlığınızın koruyucusu olan destekleyici maskeler güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Bulunduğunuz ortamlarda sağlınızı tehdit eden zararlı parçacıklara, zararlı gazlara ve buharlara karşı koruyucu önlemler alabilmeniz için üretilen farklı maske modellerini yakından inceleyebilirsiniz. Her türlü koruyucu tedbirleri sağlayan maskeler ve özellikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfamızda yer alan koruyucu maskelerden ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

3M Maske Nasıl Takılır?

3M Maske Nasıl Takılır?

Bulunduğunuz ortamdaki zararlı maddelerin hava yoluyla vücudunuza girmemesi için kullanmak istediğiniz maskeler farklı kullanım amaçları ile üretilir. Riskli durumlarda solunum yollarınızın güvende olmasını istiyorsanız maske kullanımı güvenli ve basit bir yöntemdir. Her ortam için farklı tip olabilmesiyle birlikte farklı ölçülerle de üretilen maskelerin kullanımı oldukça pratiktir. Ürünlerin kullanım talimatlarında yer alan açıklayıcı bilgiler doğrultusunda rahatlıkla yüzünüze takabilirsiniz. Temin ettiğiniz herhangi bir anda yüz bölgesine oturmasına dikkat ederek takabileceğiniz maskeleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 3M maske kullanımı tercih ettiğiniz ürünün özelliklerine ve kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Profesyonel amaçlar için örneğin; cerrahi kullanım amacıyla 3M 3 katlı maske tercih edilebilir. Genel amaçlı kullanımlar için ise pek çok farklı model mevcuttur. Düz katlamalı ve fincan tipi yüz maskeleri kullanım koşullarına göre değişebilir. Tek kullanımlık üretilen maskeler olduğu gibi tekrar kullanıma uygun maskeler de mevcuttur. Koruma düzeyi üretildiği malzeme ve filtre koşullarına göre değişkenlik gösteren maskeleri ihtiyacınız doğrultusunda detaylı inceleyebilirsiniz. Talep ettiğiniz koruma özelliklerine uygun olan ürünler ve 3 maske fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Rahat tasarımlara ve kullanım kolaylığına sahip koruyucu ürünler ile yüzünüzü ve dolayısıyla akciğerlerinizi dışarıdan gelebilecek olan zararlı maddelerden uzak tutabilirsiniz. Soluyacağınız temiz havanın yardımcısı olan koruyucu aparatlara sahip maskeler sağlığınızın yanında olmaya devam ediyor. Filtreli ya da filtresiz seçenekleri ile her türlü ihtiyaca göre farklı özellikler içeren sağlıklı maskelerini yakından keşfedebilirsiniz. Günlük hayatınızda ya da çalışma ortamınızda oluşabilecek olumsuzluklardan etkilenmemek için tercih edebileceğiniz maske modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Güvenilir testlerden geçirilerek kalite kontrolü sağlanan ve gerekli sağlık kuruluşları tarafından izinleri bulunan yüz maskelerini güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Koruyucu yüz maskeleri sayesinde solunum yollarınız güvende olurken içiniz de rahat olur.

3M Maske Özellikleri

3M Maske Özellikleri

Koruyucu yüz maskeleri hastalıklara sebep olabilecek zararlı madelerden korunmak için ya da var olan bulaşıcı bir hastalığı etkileşimde bulunan kişilere yaymamak için kullanıldığından toplum sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Sadece kendiniz için değil sevdikleriniz ve temas halinde olduğunuz insanlar için de koruyucu önlemler alabilirsiniz. 3M maske ile hem karşılaşabileceğimiz olumsuzlukların hem de yaşadığımız bir hastalığın sevdiklerimize bulaşma olasılığının önüne geçebiliriz. Zararlı gaz ve buhar içeren ya da tozlu ve kirli ortamlara sahip çalışma koşullarında kişisel sağlığımızın korunmasını sağlarız. Herhangi bir bulaşıcı hastalık durumunda, solunum açısından riskli ortamlarda hem kendi sağlığımız hem de çevremizdekilerin sağlığı açısından farklı gereksinimlerle kullanabilen yüz maskeleri bu gereksinimlere göre farklı özelliklerle üretilir. Az riskli ortamlarda tercih edilebilen filtresiz modellerin yanı sıra risk durumunun fazlalığına göre filtreli modeller de mevcuttur. 3M maske filtresi zararlı maddeler içeren havayı soluduğunuzda bu zararlı maddeleri büyük ölçüde eleyerek temiz bir havaya sahip olmanıza olanak sağlar. Kendi içinde pek çok farklı tiplerde üretilen filtre seçenekleriyle her türlü riske karşı koruyucu önlemler alabilirsiniz. Değiştirilebilen filtre özelliklerine sahip maskeler ile tekrar kullanım seçeneği de sahip olabilirsiniz. 3M maske tek kullanımlık ürünleri ile de ihtiyacınız olan bir anda ve ortamda anlık çözümler sunar. Sadece solunum yolları, ağız ve burun koruması için değil gözleriniz için de koruma sağlayan koruyucu aparatlara sahip maske seçenekleriyle de geniş kapsamlı bir önlem imkanınız olur. Sağlık açısından risk teşkil eden koşullarda güvenilir önlemlerin başında gelen yüz maskeleri kişisel ve toplumsal sağlığın korunmasına yardımcı olmaya devam ediyor. Siz de farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde üretilen koruyucu maske tercihinizi duyduğunuz gereksinim doğrultusunda yapabilirsiniz. Çalışma ortamınıza, yaşadığınız sağlık problemine ya da karşılaşabileceğiniz risklere göre farklı nedenlerle seçim yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan koruyucu yüz maskelerinin yanı sıra birlikte kullanımı mümkün olan destekleyici aparatları ve filtreleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan koruma seçeneklerini sağlıklı ve güvenli yollarla sağlayan maske çeşitleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz korumayı güvenle size sunacak olan yüz maskelerinden size en uygun olan ürünü kolaylıkla seçerek sipariş edebilirsiniz. Farklı alternatifler için nalburiye ve hırdavat sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

3M
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001fidan (10)
3KEEGO (8)
3M (521)
3MK (1)
404 (4)
A1 (1)
Acs (2)
Active (4)
Adr (1)
Air Active (19)
ANKER (1)
Astor (6)
Atiker (1)
Awon (2)
Beybi (6)
BLS (9)
Brio (2)
BSN (1)
C (1)
Climax (6)
Cosso (1)
Delta Plus (33)
Derby (1)
Detech (1)
Diheng (1)
Discovery (1)
(406)
(208)
Dräger (130)
Eco (15)
Ege (97)
Eltos (25)
Era (159)
Erka (2)
Essafe (31)
Foldap (14)
Gvs (50)
Honeywell (25)
İkom (9)
Jetco (7)
Junior (11)
Kadmec (1)
KARAM (1)
KASK (2)
KOR (1)
Leo (3)
Lincoln (1)
Lorex (1)
Magmaweld (2)
Master (1)
Maxsafety (10)
May Safe (9)
Medop (2)
MFA (16)
Mobiak (10)
Mp.s (1)
Mpl (39)
Normweld (1)
Novita (1)
Oerlikon (4)
Proter (3)
Rain Pump (1)
Roney (5)
Rtrmax (1)
S&A (3)
Sacit (5)
Sesizi (1)
Sgs (4)
Spasciani (2)
Sperian (1)
Standart (1)
Starline (56)
Stayer (1)
TCI (2)
TEKSAN (1)
Temsan (12)
Tesa (2)
TM (5)
Vento (1)
VETA (3)
Vip (3)
Weini (2)
Weltig (3)
Wormix (1)
Würth (8)
Yama (1)
Yapı (1)
ZYIA (1)
ÖZTÜRK (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(127)
ve üzeri (171)
ve üzeri (178)
ve üzeri (181)
ve üzeri (184)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL