TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikrometre

için 586 sonuç bulundu.

Mikrometre

Mikrometre, mekanik kumpaslara kıyasla daha hassas ölçümler yapmak üzere tasarlanmış olan ölçüm aletlerine verilen addır. Eğer ölçüm işlemlerinizde daha doğru ve daha hassas ölçümler yapmak istiyorsanız, mutlaka bulundurmanız gereken ölçüm cihazları arasında mikrometreler yer almaktadır.

Mikrometre Nedir ve Mikrometre Ne İşe Yarar?

Mikrometre Nedir ve Mikrometre Ne İşe Yarar?

Mikrometre ne ölçer? Bir mikrometre iç çap, dış çap ve derinlik ölçmeye yarar. Mikrometreler diğer ölçüm aletlerine göre daha farklı tasarımları olan aletlerdir. Mikrometre ölçümü, mikrometre hassasiyeti sayesinde daha doğru ve daha ince değerler ölçmenizi sağlar. Mikrometre kısımları kısaca şu şekilde sıralanabilir: örs, mil, sabit kovan, mandal, gövde, cırcır ve hareketli kovan. Mikrometre ölçü aralıkları çeşitlidir: 0-25, 25-50, 50-75 ila 125-150 mm arasında ölçüm yapabilen mikrometreler bulunmaktadır. Mikrometre işareti ise µm olarak belirtilir. Bu sembol, mikron sembolüdür. Mikrometreler, değerleri mikron cinsinden ölçerler ve bu ölçüm esnasında sıfıra yakın hata sağlarlar. Peki, mikrometre nerelerde kullanılır? Özellikle mühendislik ve teknikerlik alanlarında mikrometre okuma ve kullanımı olmazsa olmazdır. Özel kullanım amaçlarına uygun olarak mikrometre çeşitleri geliştirilmiştir. Kategorimizde bulabileceğiniz mikrometre çeşitleri arasında dijital mikrometreler ve mekanik mikrometreler sayılabilir.

<strong>Dijital Mikrometreler</strong>

Dijital Mikrometreler

Dijital mikrometre çeşitleri kullanımı gitgide yaygınlaşmaya başlayan mikrometre çeşitleri arasında yer almaktadır. Eğer siz de bir mikrometre satın almak istiyorsanız, dijital mikrometre çeşitleri size istediğiniz hassasiyette ölçüm yapma olanağını sunacaktır. 0.001 mm hassasiyetle çalışan dijital mikrometreler, tuş fonksiyonları ile kullanım kolaylığı sağlarlar. Aynı zamanda otomatik olarak kapanabilme özellikleri olan dijital mikrometreler, pil tasarrufu yapmanızı sağlar ve uzun süreli kullanım ve dayanıklılığı garanti ederler. Çeşitli ölçü aralıkları olan dijital mikrometre çeşitleri sayesinde kolay mikrometre okuma ve kullanma deneyimi gerçekleştirebileceksiniz. En uygun dijital mikrometre fiyatları için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Mekanik Mikrometreler

Mekanik Mikrometreler

Sitemizde bulabileceğiniz mekanik mikrometre ya da yaygın olarak kullanılan mikrometre çeşitleri de size farklı ölçü aralıkları kullanarak mikron değerinde hassas ölçümler yapma olanağı verir. 0-25 mm, 25-50 mm ve 50-75 mm aralığında ölçüm yapma becerisi olan mekanik mikrometreler aynı zamanda şapkalı ve dişli modelleri ile de mağazalarımızda ihtiyacınıza sunulmuştur. Astor, Insize gibi en iyi mikrometre markalarının en uygun mikrometre fiyatları için sitemize göz atabilir, beğendiğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz. Eğer kumpas, lazermetre gibi diğer ölçüm cihazları ihtiyacınız varsa, Ölçüm Cihazları kategorimizi inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri hızlı ve kolay bir biçimde satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (5)
Accud (21)
Agatec (1)
Asimeto (4)
Astor (2)
Ban-co (1)
Beta (5)
BMI (2)
Bosch (2)
BTS (9)
Catpower (1)
Ceta Form (3)
Dasqua (5)
(427)
Dwt (19)
Format (1)
Gauss (1)
Hikoki (1)
İzeltaş (3)
Leo (1)
Numatic (1)
Rico (1)
Ridgid (1)
Sata (1)
Staxx (1)
Tomax (1)
Wert (1)
Yamer (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (55)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL