TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Distomatlar

için 811 sonuç bulundu.

Distomatlar

Distomat ya da lazerli şakül denildiğinde arazi ölçümü ile içli dışlı olanlar bu isimlerin anlamlarını en iyi bilecek olanlardır. Bahçe ve arazi düzenleme konusunda işinize en çok yarayacak olan aletlerden biri de ölçüm cihazları… İşte bu ölçüm cihazları arasında en çok kullanılan aletlerden biri de distomatlar olarak karşımıza çıkıyor. Peki distomat nedir?

<strong>Distomat nedir?</strong>

Distomat nedir?

Distomat, bahçe ve arazilerde hizalama işlerinde kullanılan ve sıklıkla ihtiyaç duyulan lazer çizgi hizalama ve ölçüm cihazlarına verilen addır. Distomat bir diğer biçimde lazerli şakül ya da çizgi lazeri olarak da bilinir. Belki de siz bu isimlerden distomat haricindeki herhangi birini zaten duymuş olabilirsiniz. Aynı zamanda bahçe ve arazilerinizde belirlediğiniz iki nokta arasındaki mesafeyi lazer ışınları gönderme işlevini de distomatlar yoluyla yapıyorsunuz. Lazer hizalama cihazları arasında yer alan distomatların kullanım alanları oldukça yaygındır.

<strong>Lazer distomat ne işe yarar?</strong>

Lazer distomat ne işe yarar?

Lazer distomat ya da lazerli şakül adı verilen distomat çeşitleri ile hassas hizalama yapmak istediğinizde işiniz her zamankinden kolay olacaktır. Lazer distomat ile bahçenizde karo ya da fayans için ölçüm yapmak istiyorsanız, kullanım kolaylığından oldukça memnun kalacaksınız demektir. Hem yatay hem de dikey hizalama yapabilen distomatlar aynı zamanda çapraz çizgi hizalama için de imkân tanımaktadır. Akülü ve şarjlı modelleri olan lazer distomatlar, kimi zaman 20 saati kimi zaman ise 40 saati bulan çalışma süreleri sayesinde işlerinizde herhangi bir aksama olmasının önüne geçer. Ayrıca, lazer distomat satın alırken lazer parlaklığının kusursuz olmasına özen göstermelisiniz. Bu durum sizin daha net hizalama yapmanızı ve daha doğru sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. En uygun distomat fiyatları ve lazer distomat fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

<strong>Şarjlı lazer distomat setleri</strong>

Şarjlı lazer distomat setleri

Hava koşullarından etkilenmeyen, kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmış olan lazer distomat çeşitleri aynı zamanda setler halinde de satılmaktadır. Lazer distomat setlerine sitemizin geniş ürün yelpazesinden kolayca ulaşabilirsiniz. Lazer distomat setlerinin içinde neler vardır? Otomatik hizalamalı ya da diğer modellerden lazer distomat, varsa uzaktan kumanda, varsa tripod, duvar bağlantısı, detektör ve bütün bu malzemeleri taşıyabilmeniz için dayanıklı ve kaliteli bir taşıma çantası. Aynı zamanda lazer terazi olarak da bilinen lazer distomatlar, çoğunlukla set halinde tercih edilirler. Dewalt, Leica, Bosch gibi dünyaca ünlü markaların lazer distomat fiyatları ve en geniş lazet distomat çeşitleri için kategorimize göz atmanız yeterli. Diğer ölçüm cihazları için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3D (16)
3M (40)
AEG (3)
Agatec (1)
BMI (2)
Bosch (176)
BTS (2)
Catpower (13)
Chattel (2)
CKM (2)
Dekor (1)
Dewalt (29)
DeWALT (3)
(117)
Einhell (3)
Fisco (1)
Fisher (5)
Flex (5)
Garrett (39)
GBC (1)
Hilti (1)
İngco (2)
İzeltaş (1)
KL (33)
KL Pro (1)
KLPRO (33)
Klpro (11)
Leica (85)
Leo (1)
Makro (5)
Mastech (3)
Mileseey (1)
Nail (10)
Nestle (5)
Nokta (6)
Pentax (3)
Precaster (1)
Prexiso (19)
Proskit (1)
Proter (11)
Ridgid (5)
Stabila (6)
Stanley (41)
Starline (1)
Steinel (1)
UNI-T (2)
Unior (1)
Wirbel (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç Türü

(26)
(10)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(15)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (63)
ve üzeri (67)
ve üzeri (69)
ve üzeri (69)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL