Diafon Sistemleri

Diafon, çoğu zaman apartmanlarda, büyük iş yerlerinde ve genel olarak çok sektörlü binalarda kullanılan bir tür iletişim sistemine verilen addır. Diafon sayesinde, kapınızı açmadan önce kimin geldiğini kimi zaman ses kimi zaman da görüntü yoluyla teyit edebilirsiniz.

Diafon Nedir?

Diafon Nedir?

Diafon sistemleri, icat edildikleri günden itibaren hızlıca yayılmıştır ve şu an neredeyse diafon olmayan bir apartman yok gibidir. Diafon temelde belli bir ilke barındırır çalışırken. Bu da telsiz sistemlerine benzer bir çalışma ilkesidir. Diafon kullanırken bir butona basarsınız ve konuşursunuz, ardından butondan elinizi çektiğinizde dış mekânda olan kişinin sesini duyar ve iletişim sağlarsınız. Neden diafon sistemleri önemli bir yer tutar hayatlarımızda? Modern şehir hayatında güvenlik başlıca sorunlardan ve hatta endişelerimizden biridir. Apartmanlarda yaşarken zilimiz çaldığında kimin geldiğinden emin olamayız çünkü fiziksel koşullarımız bazen kontrol etmeye izin vermeyebilir. Bu nedenle diafon sistemleri kapınızı çalan kişinin istediğiniz ve güvendiğiniz kişiler olup olmadığını anlamanıza yardımcı olarak daha güvenli bir ortam hissi oluşturur ve gereklidir.

Diafon Sistemleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Diafon Sistemleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Diafon sistemleri ilerleyen teknolojinin bizlere sunduğu nimetler sayesinde pek çok çeşidiyle birlikte hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Şu an en yaygın olarak kullanılan ve ilk modeller olarak da bilinen diafon sistemleri, sadece bas-konuş özelliği olan konuşmalı diafon sistemleri olarak karşımıza çıkar. Bu diafon sistemlerinin kapı, kapıcı ve otomat gibi özellikleri vardır ve yalnız bir küçük panel üzerinde yer kaplamayan tasarımıyla çalışır. Eğer sizin de ihtiyaç duyduğunuz diafon sistemleri yalnızca konuşma yapabileceğiniz diafon sistemleri ise, en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri web sitemizde bulabilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Öte yandan, daha gelişmiş bir teknolojinin eseri olan görüntülü diafon sistemleri hem konuşma hem de görme imkânı sağlayarak daha yüksek bir güvenliği garanti eder. Görüntülü diafon sistemleri satın alarak kapınızın önünde kim var ya da neler oluyor diye bakabilir, kapınıza gelen kişiyi fiziksel olarak görerek daha rahat bir biçimde evinizde ya da iş yerinizde oturabilirsiniz. Görüntülü diafon sistemleri satın almak istediğinizde, bilinen markaların garantili ürünlerini seçmeniz önemlidir.

Diafon Sistemleri Fiyatları

Diafon Sistemleri Fiyatları

Kategorimizin geniş ürün yelpazesi için bulabileceğiniz diafon sistemleri, görüntülü diafon sistemleri kablosuz kapı zili ve kablosuz kapı zili çeşitleri sayesinde siz de güvenlik arayışınıza hemen çözüm bulabilirsiniz. En uygun görüntülü diafon sistemleri fiyatları ve bas-konuş diafon sistemleri fiyatları ve diğer indirim ve avantajlardan faydalanarak, Audio diafon çeşitlerinden ve en ucuz Audio görüntülü diafon fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Bütçenize uygun apartman diafon sistemleri fiyatları için kategorimizi mutlaka ayrıntılı biçimde incelemenizi tavsiye ederiz. Diğer ürünlerimizi incelemeniz için ise Elektrik & Aydınlatma kategorimize bekleriz.

Diafon Sistemleri

için 1,301 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
AKELSAN (10)
AUDIO (699)
(1)
(2)
(3)
(277)
(60)
(1)
(1)
(4)
İdevit (53)
Kapel (10)
(3)
MULTITEK (12)
(5)
NADE (14)
NETELSAN (75)
(1)
(2)
(1)
Pratikkart (49)
(1)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(72)
ve üzeri (90)
ve üzeri (93)
ve üzeri (94)
ve üzeri (95)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL