Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bahçe Lambaları

için 2.071 sonuç bulundu.

Bahçe Lambaları

Bahçelerinizi aktif bir şekilde kullanabilmeniz, sosyal alanlar oluşturabilmeniz veya sevimli bir akşam yemeği yiyebilmeniz için bahçe lambası büyük bir önem. Bahçelerinizdeki dekoratif yerleri aydınlatabilmek için kullanacağınız lambalar yalnızca karanlık çöktüğünde değil günün bütün bölümünde güzel bir görünüm oluşturuyor. Doğru seçilen aydınlatma modelleri yalnızca aydınlatma işlevi değil, dikkati farklı bir yöne çekmenizi de mümkün hale getirir. Bahçenizde nasıl bir hava yaratmak istediğinize, neleri öne çıkaracağınızı kolay yoldan belirtebilmenizin yolu aydınlatmalardır. LED bahçe lambası, güneş enerjili lambalar, solar aydınlatmalar, sensörlü lambaları bahçe aydınlatmalarında tercih edebilirsiniz. Bahçelerinizde kullandığınız dekorları vurgulayabileceğiniz, sosyal alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilmenizi sağlayan bahçe aydınlatma modelleri arasından ihtiyacınız olan lambaları ürün kategorisini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma, Bahçe Lambası ile Sosyal Ortamlarınız Işıl Işıl Parlasın

Bahçe Aydınlatma, Bahçe Lambası ile Sosyal Ortamlarınız Işıl Işıl Parlasın

Bahçe aydınlatmaları için tercih edeceğiniz aydınlatma aygıtları dış mekan kullanımları için tasarlanmıştır. Bahçelerinizde öne çıkarmak istediğiniz alanlara ve bölümlere özel olarak; duvar, sarkıt ve gömme lambalar kullanabilirsiniz. Duvar lambaları küçük boyutuna karşın yüksek pil kapasitesine sahiptir. Uzun süreli kullanımlarınız için uygun olan duvar lambalarını bahçe duvarlarınıza yapıştırarak kullandığınız dekorları öne çıkarabilir, daha estetik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bahçenizi süslediğiniz çiçekleri, ektiğiniz sebze ve meyveleri aydınlatarak ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Bahçelerinizde kullanabileceğiniz sarkıt lambalar kapalı ortamlarda tavana sabitlenerek kullanılmaktadır. Ancak egzotik bir görüntü oluşturmak istiyorsanız ağaç süsü olarak kullanabileceğiniz sarkıt lambalar atmosferi daha canlı bir hale getirecektir. Bahçenizde eğer direkler varsa sarkıt lambaları direklere de monte edebilirsiniz. Yüksek enerji kapasitesine sahip güneş enerjili bahçe lambası da bahçelerde sıklıkla kullanılan aydınlatma türlerindendir. Çevreci bir şekilde aydınlattığınız bahçelerde arkadaşlarınızla birlikte yemek yiyebilir, çay sefası sürebilirsiniz. Güneş enerjisiyle çalışan aydınlatma aygıtları hafif olmakla birlikte kullanım alanlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Hareketi algılayan ve hareket esnasında yanmaya başlayan, hareket durduğu zaman kendiliğinden kapanabilen güneş enerjili lambaları, dekoratif olarak da tercih edebilirsiniz. Yaratmak istediğiniz ortama göre farklı renk ve modellerde lambalara bahçelerinizde yer verebilirsiniz. Karanlık ortamlarda can ve mal güvenliğinizi sağlayabilmek için kullanabileceğiniz güneş enerjili lambalar hava karardığında otomatik olarak açılır ve etrafı aydınlatmaya başlar. Gün ışığının doğmasıyla birlikte otomatik olarak kapanan lambalar gün ışığını algılar ve bahçenizi ekonomik olarak aydınlatmanızı mümkün hale getirir. İç ve dış mekan aydınlatmalarında sıklıkla kullanılan solar bahçe lambası modelleri ekonomik yanıyla dikkatleri çekmektedir. Cadde ve sokak aydınlatmalarında da kullanılan solar lambalar yağmurlu veya karlı havalarda bozulma riskine karşın paslanmaz çeliklerle üretilmektedir. Satın almayı düşündüğünüz lambalarda ampul seçimleriniz de büyük bir önem taşırlar. Floresan lambalar yüksek verimliliği ve uzun ömürlü yanlarıyla öne çıkarlar. Değişik ışık renkleri, güç ve tiplerde olabilen floresan lambalar aydınlatmalarda sıklıkla kullanılır. LED lambalar ise elektrik enerjisini ışığa dönüştürür. Yüksek ışık verimliliği, düşük enerji tüketimi, uzun ömürlü yönleriyle kullanılan lambalar farklı renkler elde edebilir. Yapı Market & Bahçe kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma, Bahçe Lambası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahçe Aydınlatma, Bahçe Lambası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahçe aydınlatmalarında ekstra masraflar çıkarmayan enerji kaynağı olarak bahçe lambası güneş enerjili kullanabilirsiniz. Yüksek verimliliği ve ekonomik yönüyle bahçelerinizde kullanabileceğiniz aydınlatmaları dilediğiniz alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Doğal ve her koşula uygunluk taşıyan güneş enerji sistemli lambalar alternatif enerji sistemleri içerisinde yer almaktadır. Enerjiyi doğal kaynaklar ile biriktirebilen bahçe aydınlatmaları piller yardımıyla çalışır. Pratik kullanımıyla güneş enerjili lambalar elektriğiniz kesik olsa dahi yanmaya devam edecektir. Arkadaşlarınız, aileniz veya aile büyüklerinizle bahçede vakit geçirdiğiniz sırada elektrik kesintileri eğlencenizin bölünmesine sebep olur. Bu durumda kullanacağınız güneş enerjili lambalarla sohbetlerinizi, çay ve kahve keyfinizi aralıksız olarak sürdürebilirsiniz. Çevreci ve sağlıklı enerji üretimiyle doğayı kirletmezsiniz. Doğal ve temiz yollarla enerji sağlayarak bahçenizde hoş bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Kablo, elektrik tesisat veya pil derdiniz olmasın istiyorsanız kablosuz solar bahçe lambası kullanabilirsiniz. Gündüz güneş enerjisini depolayan kablosuz lambalar gece boyunca ışık enerjisini kullanır. Bahçenizi aydınlatmada kullanabileceğiniz lambaları dilerseniz ev içerisinde elektriğiniz kesildiğinde de aydınlatma olarak kullanabilmeniz mümkün. Bakım gerektirmeyen ve dayanıklı yapısıyla geniş bir kullanım alanı vadeden bahçe aydınlatmalarını istediğiniz her yere kurabilirsiniz. Herhangi bir elektrik enerjisi bağlantısı derdiniz olmadan muazzam bir görünüm oluşturabileceğiniz lambalarla bahçelerinizi ışıl ışıl aydınlatabilirsiniz. Bahçenizdeki karanlık noktaları rahatlıkla aydınlatabileceğiniz kablosuz lambalarla misafirlerinizle renkli bir gece geçirebilirsiniz. Alacakaranlık sensörü özelliğine sahip lambalarınız karanlıktan sonra devreye girer ve hava aydınlandığında kendiliğinden kapanır. Dilerseniz bu özelliği kapatarak da aydınlık ortamları renkli hale getirebilmek, dekorlarınızı en iyi şekilde sergileyebilmek için de lambanızı kullanabilirsiniz. Bu özellik elektrik kullanımını ekonomik şekilde kullanmayı da sağlar. Lambalarınız yalnızca ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanarlar. Hareket sensörü özelliğinin bulunduğu bahçe aydınlatmalarınız da ekonomik kullanımlarınız için tasarlanmıştır. Hareket sensörlü lambalar sayesinde bahçeye çıktığınız anda lambanız otomatik olarak yanar ve elektrik tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Elektrik fatura tutarlarını önemli seviyede azaltabilmenizi mümkün hale getiren alacakaranlık ve hareket sensörleri ile lambalarınız artık siz olmadığınız zaman yanmayacak. Bahçenizi en tasarruflu ve ekonomik koşullar altında aydınlatabilmeniz için satın alabileceğiniz bahçe aydınlatmalarına ürün kategorisinden göz atabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma, Bahçe Lambası Bahçenize Renk Katar

Bahçe Aydınlatma, Bahçe Lambası Bahçenize Renk Katar

Bahçe aydınlatmaları geniş bir kullanım alanı vadeder ve isteklerinizi karşılayabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapmanızı sağlar. Tasarım anlamında gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilecek ürünler arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. Bahçenizdeki karanlık bölümlere renk katmak, daha güvenli bir atmosfer oluşturabilmek açısından aydınlatmalar büyük bir önem taşır. Dekorlarınızı öne çıkarmak için aydınlatma kullanacaksanız, yerleştireceğiniz yerleri önceden belirlemeli ve buna göre ihtiyaçlarınızı çıkarmalısınız. Alternatif ürünler arasından seçim yaparak ihtiyaçlarınızı gidererek günün bütün saatlerinde estetik bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız aydınlatmaların bahçenizin genel yapısına uygunluk taşıması gerekir. Yerel mimarilerin kullanıldığı bahçelerde yeni nesil aydınlatmaları kullanmanız bahçenizin estetik görünümündeki bütünlüğü bozabilir. Bu bağlamda renk ve model seçimlerinde bulunurken bahçenizin yapısını da daima göz önünde bulundurmalısınız. Bahçenizin daha estetik bir görünüm kazanabilmesi için duvarlarında yer verdiğiniz bazı parçaları bahçe duvar lambası ile aydınlatabilirsiniz. Kare motifli, antik, aşağı bakan, cam şapkalı modeller arasından bahçenizin yapısına uygun bahçe duvar lambalarıyla oluşturduğunuz atmosferi güzelleştirebilirsiniz. Bahçenize yerleştirdiğiniz en güzel dekorları öne çıkarırken ışıklandırmaları da buna bağlı olarak seçebilirsiniz. Daha fazla öne çıkmasını istediğiniz tasarım ayrıntıları için daha yüksek ışık veren aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Küçük dekorlar içinse loş ve şık bir görünüm oluşturabileceğiniz mini aydınlatmaları tercih etmeniz estetik açıdan daha güzel bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bahçenizin cıvıl cıvıl bir görüntüye kavuşabilmesi için renkli bahçe lambası kullanabilirsiniz. Bahçenizde yer alan bir ağacın üzerine konumlandırarak şık ve eğlenceli bir oluşturabilirsiniz. Farklı renklerin yer aldığı aydınlatmalardan yana tercihinizi kullanmak istemiyorsanız; sarı, kırmızı, lacivert, mor veya su yeşili gibi renkler de tek tip aydınlatmalarda seçimleriniz arasında yer alabilir. Retro bir hava oluşturabilmeniz için ahşap aplik duvar lambaları kullanabilir, yağmurlu havalarda küçük camlı ve şamdanlı aydınlatmalar ile bahçenize nahoş bir hava katabilirsiniz. Tercih edeceğiniz aydınlatmalar arasında öncelikleriniz büyük bir önem taşır. Tasarruflu aydınlatma modelleri olarak alacakaranlık ve hareket sensörü özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Sıcak iklim kuşağının hakim olduğu bölgelerde yaşıyorsanız güneş enerjili lambalar ile çevrenizi koruyabilirsiniz. Bahçenizin ışıl ışıl bir görünüme kavuşması için her bütçeye uygun bahçe aydınlatma modellerinde Elektrik & Aydınlatma üzerinden seçim yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Y (8)
Abb (20)
Ack (11)
Aeg (1)
Agp (1)
Ak-öz (5)
Alfa (1)
Alles (2)
Altınsoy (1)
Ars (1)
Atlantis (1)
Atlas (2)
Avion Led (2)
Best (2)
Bosch (1)
Buffer (9)
Cata (68)
Catpower (1)
D-Light (1)
Delta (2)
(1519)
ED-SON (1)
Eglo (5)
Einhell (3)
Elbi (6)
Entes (3)
Erkled (1)
Fetih (1)
Forlife (14)
GE (1)
GLOBAL (3)
Helios (47)
Hizmark (1)
Hlite (1)
Horoz (30)
HOROZ (3)
Inter (1)
İTHAL (7)
JUPİTER (12)
Kale (1)
Klaus (3)
Ledrica (6)
Luna (4)
Makel (1)
Mutlusan (23)
Nade (2)
Noas (1)
Osaka (3)
Osram (54)
Pelsan (6)
Petrix (1)
Philips (22)
Powerful (1)
Powerlux (1)
Rtm (1)
Sgs (1)
Spektrum (1)
Technomax (1)
Troy (1)
Uzlight (1)
Vito (2)
Watton (1)
ŞANLI (1)
Şavk (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (209)
ve üzeri (240)
ve üzeri (246)
ve üzeri (263)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL