TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kablo Makaraları

için 561 sonuç bulundu.

Kablo Makaraları

Evlerde ya da diğer yaşam alanlarında, inşaatlarda, sahada ve dış mekânda elektriğe ihtiyaç duyduğunuzda, özellikle ağır işler yaparken ve yüksek voltajlarda elektriğe ihtiyaç duyan el aletleri ya da diğer elektronik/elektrikli aletleri çalıştırmak istediğinizde mutlaka bir uzatma kablosu arayışı içine girersiniz. Elektriğe ulaşmada sıkıntı yaşayabileceğiniz durumlar için aracınızın bagajında taşıyabileceğiniz makaralı kablo ya da makaralı uzatma kablosu adı verilen bu ürünler sayesinde siz de dilediğiniz zaman elektriğe ulaşıp güç kaynağından uzak yerdeki işlerinizi halledebileceksiniz.

Makaralı Uzatma Kablosu Nedir?

Makaralı Uzatma Kablosu Nedir?

Makaralı uzatma kablosu adını verdiğimiz bu kablo çeşitleri aynı zamanda seyyar kablo olarak da anılır. Makaralı uzatma kablosu ya da seyyar kablo satın aldığınızda, elektrik kaynağı sırf kendi işlemlerinizi yapacağınız bölgeler uzak diye işlerinizi yapamaz hale geldiğiniz durumları engellemek için idealdir. Elektrikli cihazların, elektronik aletlerin çalışmasını sağlayacak prizlerle de donatılmış olan makaralı uzatma kablosu 50m de olabilir, m de. 20 m, 30 m, 35 m, 40m ve 50 m gibi uzunluk seçenekleri bulunan makaralı kablo çeşitleri sayesinde güç kaynağından uzakta çalışma ve elektrikli cihazlarınızı farklı yerlerde de kullanma fırsatını bulacaksınız. Örneğin ev tadilatında dış cephe ile ilgili işleriniz var ve evin içindeki prizlere yetişemiyorsunuz. O zaman hemen elinizin altında bulunan makaralı elektrik uzatma kablosu imdadınıza yetişerek işlerinizi tamamlamanızı sağlayacaktır.

Makaralı Şarj Kablosu

Makaralı Şarj Kablosu

Makaralı şarj kablosu da makaralı kablo ve makaralı seyyar kablo çeşitleri arasında yer alır. Bir tür seyyar elektrik kablosu olan makaralı şarj kablosu, bir makaraya sarılmış olan çeşitli ebat ve uzunluklarda kablodan oluşmaktadır. Bu kablo ve makaranın prizli tasarımı sayesinde güç kaynağının uzağındayken hem elektrikli aletlerinizi çalıştırabilecek hem de diğer elektronik cihazlarınızı kullanıma hazır hale getirmek için şarj edebileceksiniz. Makaralı elektrik kablosu satın almak için araştırma yapıyorsanız, en uygun ve en dayanıklı ürünlere kategorimizi inceleyerek ulaşacaksınız. Aynı zamanda makaralı uzatma kablosu ve makaralı seyyar elektrik kablosu için makaralı kablo toplayıcı gibi yan ürünler de sitemizde sizlere sunulmaktadır.

Makaralı Uzatma Kablosu Fiyatları

Makaralı Uzatma Kablosu Fiyatları

Eğer elinizde uzatma kablosu yoksa, işleriniz yarım kalma riski ile baş başa kalırsınız ve ertelemek zorunda kalırsınız. Ancak doğru ekipmanlarla hemen işlerinizi halledebilmeniz mümkün. En uygun seyyar kablo fiyatları, kablo makarası fiyatları, makaralı kablo fiyatları ve makaralı uzatma kablosu fiyatları için sitemizi tercih ederek kârlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 3M, Anka ve İzeltaş gibi markaların ürünleri ve diğer el aletleri için ise buraya tıklamanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (5)
ABC (5)
Accud (1)
Apaz (8)
Bahco (1)
Bemis (68)
Bosch (1)
Brio (1)
Catpower (2)
Chattel (1)
Class (1)
Desa (2)
Dht (1)
(346)
Einhell (2)
Eltos (1)
Fetih (1)
Fivestar (1)
Hes (1)
İzeltaş (10)
Knipex (1)
Lotus (5)
Martor (1)
Master (3)
Mutlusan (3)
Nexon (2)
Osaka (4)
Rtrmax (1)
Sgs (15)
Steinel (2)
Technomax (1)
Topart (4)
Troy (3)
Ugr (1)
Weicon (1)
Wert (5)
Yama (2)
Çetsan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (60)
ve üzeri (68)
ve üzeri (70)
ve üzeri (77)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL