TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gönye

için 1,182 sonuç bulundu.

Gönye

Kategorimizin geniş ve seçkin ürün yelpazesi arasında bulabileceğiniz gönye çeşitleri kesinlikle ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir. L gönye ve diğer gönye çeşitlerine ulaşmak ve hemen kendinize bir L gönye satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Gönye nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, çevrimiçi bilgi kaynaklarından daha ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi yazımızın devamını da okuyabilirsiniz.

Gönye Nedir?

Gönye Nedir?

Gönye, daha evvelden eğitim hayatımızda da kullandığımız, ancak birtakım kişilerin profesyonel anlamda da faydalandığı, bir mesleki el aletidir. Sitemizde satışa sunulan el aletleri arasında yer alan gönye, açı ölçmeye yarayan bir el aletidir. Marangoz gönyesi olarak da bilinen profesyonel gönye, bir yüzeyin diğer yüzeylere olan açısal konumunu ve açı hesaplamalarını yapmak için kullanılır. Sadece marangozlar tarafından değil, mühendislik, mimarlık, teknik ressamlık ve hobi uğraşları için de kullanılan bir el aleti olan gönye bu alanlarda çalışan ya da hobilerinde gönyeye ihtiyaç duyan kişiler için vazgeçilmezdir. Bu nedenle, eğer sizin de gönye kullanımı konusunda sürekli artan ihtiyaçlarınız oluyorsa, web sitemiz üzerinden gereksinim duyduğunuz gönyeyi hemen satın alabilirsiniz.

Gönye Çeşitleri ve Gönye Fiyatları

Gönye Çeşitleri ve Gönye Fiyatları

Gönye kullanımında temelde yapmanız gereken şudur: Size uygun gönye çeşitleri arasından en ideal gönyeyi satın aldıktan sonra yüzeyler üzerine ölçme ve kontrol işlemlerine geldiğinizde, dayama kenarı adı verilen kısmın parçanın kenarına doğru bir biçimde temas etmesini sağlamalısınız. Bu şekilde en doğru gönye kullanımı gerçekleşecektir. Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz marangoz gönyesi, L gönye ve diğer gönye çeşitleri çeşitli ebatlarda ve çeşitli materyallerden üretilmektedir. 25 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm gibi ebatlarda satılan gönye çeşitleri hem alüminyum hem de çelik olarak farklı malzemelerden üretilir. Sitemizde her türden gönye bulmak mümkündür. Eğer çelik gönye satın almak istiyorsanız, kategorimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Belki de ihtiyacınız olan bir gönye setidir. Web sitemizde listelenen gönye seti ve gönye takımı modelleri sayesinde siz de hangi gönye çeşidinin sizin için en uygun olduğuna hızlıca karar verip seçtiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

<strong>Su Terazisi</strong>

Su Terazisi

Su terazisi kullanımı da sıklıkla yüzeylerin açılarını ve düz olup olmadıklarını ölçmek için gerekli olacaktır. Eğer siz de su terazisi almak istiyorsanız, sitemizde en uygun su terazisi fiyatları ve su terazisi çeşitleri sizleri bekliyor. Stabila su terazisi modelleri için bakmanız gereken yer bu kategori ve Teraziler kategorisi olacak. Ayrıca en uygun gönye fiyatları ve Vola, Troy gibi markaların ürünleri için de kategorimize göz atmalısınız. En uygun fiyatlarla en kaliteli su terazilerini ve gönyeyi satın almak işte bu kadar kolay. Diğer el aletlerini görmek ve el aleti ihtiyaçlarınızı gidermek için lütfen buraya tıklayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (3)
Aeg (2)
Bahco (12)
Bay-Tec (46)
Baytaş (17)
Beşel (5)
Bohle (6)
Bosch (3)
BTECH (1)
BTS (45)
Catpower (1)
Dewalt (6)
(649)
Einhell (1)
Ersa (6)
Fivestar (1)
Flex (2)
Fza (8)
İzeltaş (1)
Işıklar (1)
K.A.H.E. (12)
Karbosan (1)
Kraft (1)
Leo (18)
Makita (11)
Master (35)
Max-Extra (1)
Meşem (2)
Nora (1)
NT (3)
Proter (2)
Prox (12)
Realözs (1)
Retta (11)
Roney (56)
Rox (33)
Rrtmax (2)
Rubi (1)
Ryobi (1)
Sgs (21)
Stanley (32)
Stayer (3)
Tomax (1)
Troy (11)
Uralta (3)
Wellhise (2)
Wert (2)
Yakar (3)
Çetin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(124)
ve üzeri (171)
ve üzeri (190)
ve üzeri (195)
ve üzeri (199)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL