Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yüksek Basınçlı Makineler

için 445 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Yüksek Basınçlı Makineler

Hijyen, her alanda insan sağlığı açısından önemli bir faktördür. Bu nedenle de hayatınızda yer alan her eşyanın siz temas ettiğinizde temiz olmasını arzu edersiniz. Bunun yanında ayrıca temiz bir görünüm eşyaların gerçek estetik özelliklerini de açığa çıkaracak bir unsurdur. Piyasada yer alan yıkama makineleri sert yüzeyleri yıkarken kullanabileceğiniz pratik özellikleriyle karşınıza çıkıyorlar. Suyun yüksek basınçla yüzeye püskürtülmesi ile birlikte yüzeydeki lekeler giderilebilir, hijyenik açıdan arzu edilen sonuçlar ekstra bir uygulama yapmanıza gerek kalmadan elde edilebilir. Basınçlı yıkama makineleri, suyu yüksek basınç ile püskürtebilen cihazlar olarak ayrıca enerjinizi fazla harcamadan temizlik açısından ihtiyacınız olan uygulamayı kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmenize yardımcı olabiliyorlar. Yapı Market & Bahçe kategorisine ait olan makineleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Yıkama Makineleri ile Yapılabilecek Pratik Uygulamalar

Yıkama Makineleri ile Yapılabilecek Pratik Uygulamalar

Evinizde, bahçenizde veya iş yerinizde ortamınızın temizliğini gerçekleştirebilmek üzere faydalanabileceğiniz birçok farklı segmentte elektronik araç günümüzde piyasada bulunabiliyor. Süpürme araçları, yıkama makineleri gibi elektronik aygıtlardan faydalanarak hem kişisel enerjinizi fazla harcamadan hem de zor alanları temizleme ihtiyacınızı giderecek şekilde istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Yıkama makinesi alternatifleri genel olarak motor sistemini içeren bir gövde, su bağlantı hortumları ve püskürtme başlıklarıyla dizayn ediliyorlar. Bu genel görünümleri itibarıyla oldukça pratik kullanım özellikleri taşıyan yıkama makineleriyle duvar temizliği yapabilirsiniz. Evinizin ya da bahçenizin duvarları zamanla kirlenmeye açıktır ve bu kirlilik bir süre sonra estetik açıdan hoşunuza gitmeyen bir görünüm yaratabilir. Basınçlı yıkama makinesi alternatifleriyle suyu yüksek basınçla duvara uygulayabilir, derinlemesine temizlik sağlayabilmek için köşe bucak demeden kiri duvardan söküp atabilirsiniz. Yıkama makinelerini kullanarak zemin temizliği de gerçekleştirebilirsiniz. Beton ve fayans zemin, özellikle dış ortamda hızla kirlenir; toprak, toz, kum, yaprak gibi unsurlar nedeniyle de sağlıksız bir ortama dönüşür. yüksek basınçlı makine çeşitleri ile zemine su püskürtme uygulamaları yaparak, zemini kısa süre içerisinde ilk günkü temizliğine ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz zemini önce bir fırça ve deterjan yardımıyla köpürterek kirleri yumuşatabilir ardından basınçlı suyu uygulayarak etkili temizlik sonuçları elde edebilirsiniz. Piyasada yer alan yıkama makinelerinin yaygın olarak kullanıldıkları bir alanda otomobil temizliğidir. Kişisel aracınızı kendi olanaklarınızla parlak ve temiz bir görünüme ulaştırmak istediğinizde kullanabileceğiniz basınçlı yıkama makineleri ayarlanabilir basınç düzeyi imkanı sunuyorlar. Bu sayede aracınızın yüzeyine zarar verme ihtimaliniz olmadan yüzeye yerleşen lekeleri ve kirleri kısa sürede giderebiliyorsunuz. Dış ortama park ettiğiniz aracınızın üzerine ağaçlardan düşen meyveler, yapraklar ve dış çevrede maruz kaldığı çeşitli kirletici unsurlar aracınızın metal yüzeyinde çürümeye neden olmasın istiyorsanız düzenli olarak basınçlı yıkama makinenizle temizleme yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu tip yıkama uygulamalarının yanı sıra siz bir basınçlı yıkama makinesi edinerek kişisel kullanım ihtiyacınıza uygun bir model ile arzu ettiğiniz alanda temizleme yapabilirsiniz. Bahçe Makineleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Yıkama Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yıkama Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapı, market ve bahçe segmentinde ürünler üreten markalar, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdikleri ürünlerde, kullanıcıların spesifik ihtiyaçlarına yanıt verecek özellikleri ortaya çıkarmaya özen gösteriyorlar. Bu hassasiyet sayesinde kullanıcılar da doğrudan kendi alanlarında ideal bir şekilde faydalanabilecekleri ürünleri piyasada bulabiliyorlar. Yüksek basınçlı makine alternatifleri, sahip oldukları çeşitli fonksiyonlar itibarıyla birbirlerinden geniş bir alanda farklılaşabiliyorlar. Bu anlamda piyasada yer alan yıkama makinelerini teknik özellikleriyle incelediğinizde, modellerde motor gücünün farklılaştığını görebilirsiniz. Motor gücü, basınçlı yıkama makinesinin su püskürtürken uygulayacağı maksimum basınç düzeyini belirleyecek bir faktör olduğundan, kişisel kullanım alanınızdaki güç ihtiyacınıza göre bir ürün seçimi yapmayı tercih edebilirsiniz. 1.4 kW düzeyine kadar motor gücüyle çalışan yüksek basınçlı yıkama makineleri, maksimum 110 bar düzeyine kadar basınç uygulayabiliyorlar. Su püskürtme açısından oldukça yüksek bir güç düzeyi olarak düşünülebilecek bu düzey sizin için az ya da fazla ise piyasadaki diğer ürün alternatifleri arasından seçim yapabilir; ihtiyacınıza göre bir ürün belirleyebilirsiniz. Yüksek basınçlı makineler sahip oldukları ekipmanlar itibarıyla da birbirlerinden ayrılıyorlar. Kullanıcının yıkama uygulamasında pratiklik kazanmasını sağlayan ekipmanlardan birisi olarak püskürtme başlığı çeşitleri gösterilebilir. Hızlı bağlantı ve kurulum özelliği taşıyan basınç tabancasına sahip modeller, bu alanda kullanıcıların beğenisini kazanan seçenekler arasında yer alıyorlar. Su bağlantısı kurulduktan ve makine çalıştırılmaya başladıktan sonra kolay kullanımı destekleyen bu modeller, suyu tabanca sistemi ile hızlı bir şekilde püskürtebilmenizi mümkün kılıyorlar. Böylelikle sadece basit bir hareket ilse suyu temizlik yapacağınız alana püskürtebiliyor; suyun yüksek basıncına karşın hortum ve başlık kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Yüksek basınçlı makine modelleri sahip oldukları başlıklarla çeşitli uygulama olanakları da yaratıyorlar. Ayarlanabilir başlık ucuna sahip modeller, su püskürtürken açı ayarlaması ve yoğunluk programlaması yapabilmeniz konusunda size kolaylık sağlayabiliyorlar. Oldukça kolay bir şekilde temizlik öncesi başlık üzerinden yapabileceğiniz ayarlamalar sayesinde, yapacağınız uygulamayı ideal standartlarla gerçekleştirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Yıkama makineleri fiyatları açısından incelendiğinde, modellerin sahip oldukları fonksiyonlar, motor gücü düzeyleri ve teknik özellikler itibarıyla farklı düzeylerde fiyatlarla piyasada yer aldıkları görülebiliyor. Bu açıdan her bütçeye uygun bir yüksek basınçlı yıkama makinesi bulunabiliyor.

Yüksek Basınçlı Makine Kullanımında Güvenilir Sonuçlar

Yüksek Basınçlı Makine Kullanımında Güvenilir Sonuçlar

Elektronik cihazların insan hayatına sağladığı katkılar oldukça fazla olmakla beraber bu cihazlar kompleks yapıya sahip olduklarından, üreticilerin kullanıcıların emniyetlerini sağlayacak özellikleri ürünlerinde ortaya koymaları gerekir. Yüksek su basıncı ile temizlik yapma özelliği bulunan yıkama makineleri, suyu oldukça yüksek güçle püskürttüklerinden fiziksel temasta insan vücudunda yaralanmaya neden olabileceklerdir. Bu anlamda piyasadaki yüksek basınçlı yıkama makinelerinde yer alan başlıklar, kullanıcıların emniyetlerini sağlayacak özellikler taşıyabiliyorlar. Yüksek basınçlı makine yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde, piyasadaki emniyetli ürün alterantifleri arasında uygulama kilidine sahip modeller yer alıyor. Tabanca sistemiyle çalışan modeller, tabancanın altındaki pimi çektikten sonra tetik kullanıldığında püskürtme işlemini başlatabiliyorlar. Böylelikle kullanıcı yanlışlıkla kendisine doğru su püskürtemiyor, sadece ileri yönlü olarak cihazı kullanabiliyorlar. Temizlik yapacağınız alanların genişliği de ürün seçimi konusunda hassas bir konu olabilir. Çünkü su ve elektrik bağlantısı gerektiren yüksek basınçlı yıkama makineleri, kablo bağlantıları nedeniyle belirli bir alan içerisinde uygulama yapabilmenize olanak tanıyacaklardır. Piyasada elektrik kablosu ve basınçlı su hortumu uzunluğu birbirinden ayrılan çok sayıda makine seçeneği yer alıyor. Su hortumu 10 metreye kadar uzunluğa sahip modeller, oldukça geniş bir alanda püskürtme ihtiyacınıza yanıt verebiliyorlar. Cihazınızı merkez su bağlantısı noktasından 10 metreye kadar uzaklaştırabiliyorsunuz. Elektrik kablosu uzunluğu 5 metreye kadar çıkan seçenekler ise priz bağlantısından 5 metre uzaklığa kadar açılabilmenizi sağlıyorlar. Böylelikle kısıtlı bir alanda temizlik yapmak yerine oldukça geniş bir alana uygulama yapma şansına sahip olabiliyorsunuz. Ürünler genel olarak pratik kullanım özelliklerini ergonomik tasarımlarıyla da açığa çıkarıyorlar. 380x360x930 mm’ye kadar ölçülerle dizayn edilen modeller, araç içerisinde rahatlıkla taşınabiliyorlar; kullanım sonrasında pratik bir şekilde saklanabiliyorlar. 25.7 kg’a kadar ağırlığa sahip modelleri, taşıma kulpları sayesinde gittiğiniz her yere elinizde götürebilirsiniz. Dilerseniz siz de şimdi piyasada yer alan ürün alternatiflerini incelemek üzere ürün sayfamıza ilerleyebilir; yüksek basınçlı makine fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (91)
Rottest (9)
Karcher (59)
Lavor (27)
Rtrmax (27)
Lutian (13)
Michelin (41)
Hyundai (26)
Cleanvac (20)
Catpower (11)
Palmera (11)
Einhell (10)
Nilfisk (9)
Makita (7)
Solax (7)
Ferm (6)
Proter (6)
Klpro (5)
Attlas (3)
Jetco (3)
Veta (3)
Ingco (2)
Powerwash (2)
Specco (2)
Özmen (2)
Antrac (1)
Crown (1)
Euromax (1)
Forza (1)
Galilee (1)
Husqvarna (1)
Stilmax (1)
Troy (1)
Vonroc (1)
Warrior (1)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Basınç

(61)
(49)
(46)
(31)
(28)
(28)
(26)
(26)
(25)
(17)
(14)
(13)
(13)
(9)
(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(45)
(31)
(30)
(26)
(23)
(22)
(21)
(21)
(20)
(19)
(19)
(12)
(11)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Voltaj

(48)
(42)
(25)
(8)
(8)
(6)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (57)
ve üzeri (61)
ve üzeri (62)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL