TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sony Playstation 2

için 19 sonuç bulundu.

Sony Playstation 2

İlk olarak 2000 yılında kullanıcı karşısına çıkan Sony PlayStation 2, büyük satış rakamlarına ulaşan oyun konsolları arasında yer alıyor. Yüksek grafik sistemine sahip olan konsol, farklı türlerde üretilen yüzlerce oyunuyla öne çıkıyor.

Sony PlayStation 2 Özellikleri Nelerdir?

Sony PlayStation 2 Özellikleri Nelerdir?

PlayStation 2 konsolu, 1280 x 1024 piksel çözünürlüğe sahip bulunuyor. 2000’li yılların yüksek çözünürlüklü oyunları için ideal platformu sunan konsol, kullanıcılara artırılmış oyun deneyimi vadediyor. Aynı zamanda PS One oyunlarını da çalıştırılabilen PlayStation 2, standart definition grafikleri terk eden ilk oyun konsollarından biri olarak biliniyor. PlayStation 1’den farklı olarak dahili DVD oynatıcıya sahip olan PlayStation 2, hem DVD hem de VCD ortamlarıyla çalışabiliyor. Böylece çeşitli film, video ve müzik medyalarına uygun gösterim ve dinleti sağlanıyor. PlayStation 2 EyeToy özelliğiyle etkileşimli bir oyun deneyimi sunuyor. Televizyonun üzerine yerleştirilen bir Webcam ile oynanan EyeToy oyunları, kamera karşısındaki oyuncuların hareketlerini algılıyor. Böylece oyuncular, sanal dünyaya katılım gösteriyor ve eğlenceli bir şekilde oyun dünyasının sınırları zorlanıyor.

En İyi Sony PlayStation 2 Oyunları

En İyi Sony PlayStation 2 Oyunları

PlayStation 2 oyun konsolu özellikle tüm dünyada satış rekorları kıran oyunlarıyla öne çıkıyor. Grand Theft Auto: San Andreas, Gran Turismo 3: A-Spec, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Quest VIII: Journey of the Cursed King gibi yüksek satış rakamlarına ulaşan PlayStation 2 oyunları bulunuyor. 2 milyondan 17 milyona kadar değişen satış rakamları bulunan PlayStation 2 oyunları, bugün de en çok oynanan oyunlar arasında listelerde yerlerini alıyor. Bununla beraber Ethernet girişiyle PlayStation 2’yi internete bağlamak kolayca gerçekleştiriliyor. Böylece Call of Duty 3, SOCOM U.S. Navy SEALs, Need for Speed: Underground gibi oyunlar PlayStation 2 üzerinden online olarak oynanabiliyor. PlayStation 2, standart Joystick modellerinden farklı olarak DualShock analog kollarıyla dikkat çekiyor. Elde oyun oynamak için muhteşem ergonomik tasarıma sahip olan PlayStation 2 oyun kolu, oyun sırasında gerçekleşen ani durumlar için bildirimli titreşimleriyle heyecanı artırıyor. Çift analog düğmelerinin yer almadığı eski oyun kolu tasarımına göre yüksek kullanışlılık sunan DualShock, çeşitli yarış oyunlarında ve dövüş oyunlarında oyuncuya fazladan hâkimiyet veriyor. PS One için Dual Shock 1 ismini taşıyan analog kontrol düzeneği, PlayStation 2 oyun konsolu için Dual Shock 2 ismini alıyor. Yeni modelde belirgin bir şekilde güçlendirilen analog düğmeleri, üstün dayanıklılığa sahip bulunuyor. PS2 kolu ilk modellerinden farklı olarak okyanus mavisi, siyah, pembe, kızıl, zümrüt yeşili gibi farklı renklerde kullanıcıya sunuluyor.

Sony PlayStation 2 Konsolu Teknik Özellikleri

Sony PlayStation 2 Konsolu Teknik Özellikleri

PlayStation 2 konsolu, çıktığı dönemin en güçlü işlemcilerinden olan Emotion Engine ile dikkat çekiyor. Yüksek grafikteki oyunların üstün bir performansla gösterildiği 128-bit Emotion Engine ile 3 boyutlu oyunlardan maksimum görsel deneyim alınıyor. Ayrıca Dolby Digital ve DTS 5.1 ses desteği (bazı oyunlarda) bulunan PlayStation 2, oyunculara sinema filmi atmosferini aratmayacak bir ses ortamı sunuyor. 48 hardware audio kanala sahip olan konsol, sadece görsel olarak değil işitsel olarak da üstün bir alan yaratıyor. 32 MB RDRAM’e sahip olan PlayStation 2, dönemin teknolojisinde oyun içi programlama akışı açısından temel hıza ulaşmayı başarıyor. Standart AV çıkışına sahip olan PlayStation 2’de bir adet Ethernet girişi, iki adet USB girişi, iki adet Joypad girişi ve bir adet PCMCIA girişi bulunuyor. Sony PlayStation 2 bağlantı kabloları aracılığıyla çeşitli dijital ortamlara uyum sağlıyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(12)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (8)
ve üzeri (12)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL