TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nintendo Wii

için 5 sonuç bulundu.

Nintendo Wii

Nintendo Wii, bir oyun konsolu olmanın haricinde keyifli zaman geçirirken spor da yapmanıza yardım eden bir üründür. İlk çıktığı günden bu yana kullanıcılarına farklı bir deneyim sunan Nintendo Wii, ailecek veya grup olarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Oyunları oturarak oynamak yerine sizleri oyunları yaşamaya davet eder. Asla yerinizde durmanıza imkan vermeyen, sınırsız seçenekte Nintendo Wii oyunları, her ailenin vazgeçilmez bir eğlencesi olmaya adaydır.

Nintendo Wii Nedir?

Nintendo Wii Nedir?

Oyun konsolları arasında yer alan bu ürün, kullanıcılarına doğrudan hareket ederek oyun oynama imkanı sunar. Bunu 3 boyutlu hareket algılayıcılarına sahip kumandaları ile yapar. Böylece siz konsolda bowling oynarken gerçekte hayatta hangi hareketleri yapmanız gerekiyorsa aynılarını oyun sırasında da yapmanız gerekir. Kumanda sayılarını arttırarak çoklu oyun seçenekleri sayesinde toplu bir eğlence yaratma imkanı sunar. Aileniz ile beraber dört kişilik bir tenis maçı ya da arkadaşınızla birlikte boks maçı yapabilirsiniz. Diğer oyun konsollarından en büyük farkı değişik oyun oynama deneyimidir. Oturduğunuz yerde kumanda aracılığı ile hareket etmeden oynamak yerine sizi harekete geçirir. Diğer bir farklı noktası ise hemen hemen tüm yaş gruplarına uygun Nintendo Wii oyun seçeneklerinin yer almasıdır. Çocuk oyunlarından yetişkin oyunlarına kadar geniş bir Nintendo Wii oyun listesi vardır. Böylece bu oyun konsolu her yaştan oyun tutkununa hitap eder.

Nintendo Wii Özellikleri Nelerdir?

Nintendo Wii Özellikleri Nelerdir?

Nintendo Wii U, evinizde bulunan internet bağlantısını kullanarak internete bağlanabilir. İster kablolu ister kablosuz bir şekilde bağladıktan sonra internetin keyfini bu konsol aracılığı ile çıkartabilirsiniz. Böylece İnternet aracılığı ile online oyunları da oynayabilir isterseniz farklı platformlardan film ve video da izleyebilirsiniz. Farklı oyunlar oynamak istediğiniz takdirde kumandanın size zorluk yaratmaması için farklı özellikleri de vardır. Klasik oyun kumandasını da konsola bağlayarak futbol oyunları gibi oyunları daha rahat oynayabilirsiniz. Tenis oynamak istediğiniz de ise kumandayı özel olarak tasarlanan raketin içine monte ederek daha gerçekçi bir şekilde oynayabilirsiniz. SD kart yuvası sayesinde kendinize ait bir hafıza kartını konsola takarak tüm oyun kayıt dosyalarını bu kart içerisinde saklayabilirsiniz. Ayrıca hafıza kartına başka ögeler de atarak bağladığınız görüntü sağlayıcısından bu ögeleri görebilirsiniz. Tabii ki sadece oyun oynamak için değil aynı zamanda spor yapmak için de bu konsoldan faydalanabilirsiniz. Wii Fit gibi çeşitli Nintendo Wii games çeşitleri vardır. Bu oyunların yardımı ile günlük yapmanız gereken tüm egzersizler hazırlanır. Yaptığınız egzersizler sonucunda gelişmeleriniz her gün kayıt altına alınır. Böylece kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Nintendo Wii Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nintendo Wii Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Oyun tercihleriniz burada en önemli konulardan birisidir. Harekete duyarlı oyunlarla oynamaktan veya toplu bir şekilde oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Nintendo Wii sizin için harika bir seçenek olur. Arkadaşlarınızla beraber toplandığınız gecelerin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday bir üründür. Ekran ikiye bölünerek aynı anda arkadaşlarınızla rakip olma imkanınız vardır. Bazı oyunlarda ise direkt olarak aynı ekran üzerinden çoklu oyuncu seçeneği bulunur. Özellikle kişiselleştirme özellikleri ile oldukça farklı bir oyun deneyimi sunar. Mii Channel bölümüne giderek kendi karakterinizi yaratabilirsiniz. Ardından bu karakteri oyunların içerisine dahil edebilirsiniz. Motion Plus özelliği ise hareket algılama teknolojisini bir üst noktaya çıkartarak siz ne yaparsanız yarattığınız karakterin de aynı hareketleri yapmasını sağlar. Ayrıca Wii Remote ve Nunchuk gibi gelişmiş kontrolleri de vardır. Klasikleşmiş birçok oyunu da WiiWare üzerinden indirerek konsolunuzda oynayabilir ve evinizde nostalji havası yaratabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL