Nintendo Wii

Wii, Nintendo firması tarafından geliştirilmiş ve 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Birçok kullanıcı evinde keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek için Nintendo Wii oyun konsollarından kullanır. Siz de evinizde geçirdiğiniz zamanı anlamlandırmak için evinize Wii alabilirsiniz. Wii ile aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilirsiniz. Dilerseniz internette gezinebilir, dilerseniz alışveriş yapabilir ya da film izleyebilirsiniz. Üstelik Wii'nin bir diğer özelliği de herkes için ayrı bir oyun kanalı bulundurması. Birçok farklı Wii oyunları ile adeta evinize tutsak olacaksınız. Wii ile evinizde vakit geçirmenin keyfini sonuna kadar yaşayacak, dilerseniz evinizde oyun partileri düzenleyebileceksiniz. En uygun Wii fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Wii'nin en önemli parçası oyun kumandasıdır. Hareketlere duyarlı sensörler içermekte ve kişiye bambaşka deneyimler sunmaktadır. Cihaz ile birçok işlem yapılabilmektedir. Power tuşuna uzun süre basıldığında tamamen kapatılabildiği gibi internete bağlandığında bir kere power tuşuna basıldığında uyku moduna girer. Wii bu durumda iken Wiiconnect açıksa % 50 enerji tüketmektedir. Wiiconnect'in görevi de sürekli bağlantıda kalıp bilgi aktarmaya devam etmeyi sağlamaktır. Disk kanalı, Mii kanalı, fotoğraf kanalı, alışveriş kanalı, haber kanalı, hava durumu kanalı, Wii hafızasında kurulu bir şekilde bulunmaktadır. Wii oyun konsolunu satın aldığınızda tüm bu kanallar kurulu bir şekilde geldiği için sizin tek yapmanız gereken şey bunların keyfini çıkarmak.

Wii ile internete bağlandığınızda birçok kanalı indirebilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz. Bunlar arasında: internet kanalı, Nintendo kanalı, Mii yarışma kanalı, herkesin oyun kanalı gibi çeşitli kanallar bulunmaktadır. Bu kanalların çoğu internete bağlanan Wii'lerde kullanılmaktadır. Wii'nin yanında WiiSports oyunu hediye gelmektedir. Bu oyun içinde 5 adet spor aktivitesi yapmak mümkündür. Bunlar: beyzbol, bowling, boks, golf ve tenistir. Ayrıca bu oyunların 4 oyuncu kapasitesi bulunmaktadır. Yani arkadaşlarınız evinize geldiğinde onlarla eğlenceli vakit geçirecek, gönlünüzce oyun oynayabileceksiniz. Üstelik Wii'nin içinde: atış poligonu, Mii'yi bul, masa tenisi, bilardo, balık tutma, boğa saldırısı gibi mini oyunlar da bulunmaktadır. İster evinizde yalnız olun ister arkadaşlarınızla, tüm bu süre zarfında eğlencenin doruklarına çıkacak ve hiç sıkılmadan vakit geçirebileceksiniz. Wii fiyatları özelliklerine göre değişebilmektedir.

Nintendo Wii

için 15 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sabit Disk Kapasitesi

(6)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Bölge Kodu

(10)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Garanti Durumu

(12)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL