TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nintendo 64

için 1 sonuç bulundu.

Nintendo 64

Oyunseverler için unutulmaz cihazlar arasında yer alan Nintendo 64, üretildiği yılda kullanıcılar tarafından oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. Markanın uluslararası pazar için ürettiği 5. nesil oyun platformu olan konsol, tüm dünyada genel olarak N64 adı ile anılıyor. Günümüzde artık bir klasik değerinde yer alan Nintendo 64 fiyat olarak uygun olduğu için konsol kullanıcılarının ilgisini çekebiliyor. Günden güne gelişen ve kullanıcılara farklı deneyimler sunabilen konsol oyunlarının köklü geçmişine ışık tutan N64, marka tarafından 1996 yılında piyasa sürüldü. Markanın yapı taşlarından biri olarak üretilen ve kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören oyun konsolu, bugünün oyun teknolojisine de büyük oranda ışık tutan cihazlar arasında bulunuyor.

Nintendo 64 ile Klasikleşen Oyun Keyfi

Nintendo 64 ile Klasikleşen Oyun Keyfi

Üretildiği 1996 yılında oyun konsolları sektöründe adından sıkça söz ettiren ve birçok konsol sahibinin hayallerini süsleyen Nintendo 64, 64 Bit olarak üretiliyordu. Adını da 64 Bit işlemcisinin Bit sayısından alan oyun konsolu, aynı zamanda geliştirilen dünyanın ilk 64 Bit oyun konsolu olma özelliğini de taşıyor. Nintendo 64 piyasaya çıkarıldığı dönem tüm dünyada 40 milyondan fazla satarak oyun konsolu sektörünün lideri olmayı başarmış bulunuyor. Super Mario 64, Mario Kart 64, Star Fox 64, GoldenEye 007, The Legend of Zelda: Ocarina of Time ve Diddy Kong Racing efsaneleşmiş Nintendo 64 oyunları arasında yer alıyorlar. Dönemine göre şık bir tasarımla üretilen Nintendo 64 Controller, kullanıcıların zevkine göre farklı renk seçenekleri ile üretiliyor. Nintendo 64 oyun konsolu, kolay kullanımı ve kullanışlı boyutları ile de döneminin en dikkat çeken cihazları arasında yer alıyor.

Oyun Konsollarının Efsaneleşen Klasiği Nintendo 64

Oyun Konsollarının Efsaneleşen Klasiği Nintendo 64

20 yıl önce üretilen ve dünyada birçok ilke imza atan Nintendo 64 mini, bugün hala oyunseverler tarafından en çok aranan konsol ürünleri arasında yer alıyor. Video oyunları oynamayı seven insanlar için bir klasik değerinden bulunan N64, koleksiyonerlerin ve Nintendo konsol severlerin aradığı konsolların başında bulunuyor. Farklı renk ve boyut seçeneklerinin yanında Nintendo 64 Classic modeli ile de satışa sunulan başarılı oyun konsolu, birçok başarılı oyuna ev sahipliği yapmış ve kullanıcılar ile buluşturmayı başarmıştır. Bu anlamda da oyun konsolu kullanıcıları için ayrı bir yere sahip olan Nintendo 64, tekrar satışa sunuluyor. 73 mm uzunluğa ve 260 mm genişliğe sahip olan Nintendo oyun konsolu 1.1 kg ağırlığa sahip bir şekilde üretiliyor.

Dünyanın ilk 64 Bit Oyun Konsolu: Nintendo 64

Dünyanın ilk 64 Bit Oyun Konsolu: Nintendo 64

Satışa sunulduğu dönem büyük ses getiren Nintendo 64, tam olarak 387 adet oyunu destekleyebiliyor. Dönemine göre oldukça geniş bir oyun yelpazesine sahip olan N64, ayrıca 4 oyun kolunu da aynı anda çalıştırabiliyor. Oyunseverlere çok kişili oyun oynama şansı sunabiliyor. Nintendo 64 kumandası üzerinde 7 adet tuş bulunduruyor. Bu özelliği ile oyunlarda daha pratik bir kontrol avantajı sağlayabiliyor. Nintendo oyun konsolu bünyesinde 3 MB RAM ile üretiliyor. Dönemine göre düşünüldüğünde oldukça güçlü bir sistemi bulunan N64, 62 MB dahili hafıza özelliğini de sistemi içerisinde bulunduruyor. Nintendo 64 oyun konsolu yerden 190 mm yüksekliğe sahip bir kasa ile hayat buluyor. Oldukça ergonomik boyutlara sahip olarak üretilen oyun konsolu, bu anlamda da konsol kullanıcılarına kolay taşıma imkanı sunabiliyor. Hala saygınlığını koruyan eski dönem konsollar arasında yer alan Nintendo 64 oyun konsolu, nostaljik bir anı olarak saklamak, oyun oynamayı seven bir yakına hediye etmek veya 20 yıl öncesinin oyun dünyasına tekrar girmek isteyen kullanıcılar için satışa sunuluyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL