Commodore

için 2 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Commodore

Günümüzde teknolojinin sunduğu alternatif eğlence ürünleri oldukça çeşitlenmiş durumdadır. Bu eğlence ürünlerinin başında gelen Oyun Konsolları çok kısa bir geçmiş içerisinde büyük yol kat etmiş bulunmaktadır. 1980’li yıllarda üretilen ve piyasaya sürülen commodore ürünlerini oyun konsollarının atası olarak kabul etmeniz pek de yanlış sayılmaz. Oyun konsollarının atası olan bu cihaz günümüzde de oldukça nostaljik bir hava yaratmaktadır.

Commodore ile Nostaljik Oyunlar

Commodore ile Nostaljik Oyunlar

Günümüzde oldukça gelişen oyun konsollarının sundukları teknolojiler üst seviyelere ulaşmış durumdadır. Geniş özellikler ve farklı fonksiyonlar ile sunulan bu cihazlar sayesinde siz de oldukça gelişmiş eğlence deneyimleri elde edebilirsiniz. Farklı seçenekler ile sunulan cihazlar arasından bir seçim yaparken nostaljik deneyimler elde etmeyi de deneyebilirsiniz. Gençliğinizde oynadığınız oyunlara geri dönüş yapmak size oldukça farklı bir hava katabilir. 1980’li yılların başlarında üretilen ve günümüzde nostaljik amaçla olsa da hala kullanılan comodore 64 dönemi içerisinde sunduğu teknoloji ile günümüzün oyun konsollarına yön veren önemli bir örnektir. Oyun konsollarının atası olarak kabul edilebilecek olan bu cihazları günümüzde de rahatlıkla kullanarak oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Çocukluk arkadaşlarınız ile birlikte toplanarak organize edebileceğiniz commodore elite günleri ile siz de oldukça nostaljik anılar yaşayabilirsiniz. Eski günlerinizi tekrar canlandırmanıza yarayacak bu aktivite ile siz de farklı deneyimlerin sunmuş olduğu eğlencenin tadını çıkartırken aynı zamanda arkadaşlarınız ile vakit geçirebilirsiniz. Video Oyun & Konsolun öncülerindenden biri olan Commodore ile geçmişe yolculuk yapacaksınız.

Commodore Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Commodore Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

80’li yıların başlarında üretilen ve günümüz bilgisayar teknolojisinin atası olarak adlandırabileceğiniz commodore ürünleri üretildiği zamandan günümüze kadar en çok satan bilgisayar modeli olarak tarihte yerini almış bulunmaktadır. Dönemi içerisinde öncü teknolojiler barındıran bu cihaz sayesinde günümüz teknoloji dünyasının temelleri atılmış ve teknolojinin sağladığı kolaylıklara adaptasyon süreci başlamıştır. Günümüzde koleksiyon olarak oldukça önemli bir değere sahip olan commodore 64 oyunları farklı yöntemler kullanılarak günümüz bilgisayarlarında da oynanabilmektedir. Bunun yanında siz de nostaljik deneyimler elde etmek için bir adet cihaz edinerek oldukça hoş anılar yaşayabilirsiniz. Teknoloji çağının girişini temsil eden bu cihazlar sayesinde günümüzde oldukça gelişmiş teknoloji hizmetleri sunulabilmektedir. Bir temel taşı görevi gören bu ürün döneminin en çok satan bilgisayarı olmasının yanında teknoloji çağının simgesi gibi bir göreve de sahip olmaktadır. Günümüzde koleksiyonluk bir öneme sahip olan commodore 64 fiyat seçenekleri ürünün saklama koşullarına ve temizlik durumuna göre değişmektedir. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinen farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle ve hızlıca satın alabilirsiniz.

Commodore Modelleri ile Geçmişi Anın

Commodore Modelleri ile Geçmişi Anın

Günümüzde oldukça gelişen teknolojik cihazlardan dolayı eski ürünler unutulmaya yüz tutmuş ve belki de unutulmuş bulunmaktadır. Üretildikleri dönemde teknolojinin başını çeken ve yol gösterici olan ürünlerde günümüzde pek fazla kullanılmamaktadır. Üretildiği zamanın ve günümüzün bile en çok satan bilgisayar modeli olan commodore ürünleri de artık nostaljik amaçların dışında pek tercih edilmemektedir. Siz de eski günleriniz yad etmek için kullanabileceğiniz commodore elit ürünleri ile dostlarınızla nostaljik anlar yaşayabilirsiniz. Temiz bir şekilde saklanmış ve korunmuş olarak bulunan ürünler arasından çalışan bir seçenek bularak siz de teknolojinin geçmişine yolculuk yapabilir, eski günlerde sahip olduğunuz anılarınızı tekrar canlandırabilirsiniz. Farklı teknolojik ürünler arasından yapacağınız bu seçim ile nostaljik anlar yaşayabilir, geçmişin izlerini tekrar tadabilirsiniz. İlk modellerden olan commodore 16 ile oynadığınız oyunları tekrar deneyebilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz alternatifler arasından temiz ve iyi saklanmış olanlara yönelerek siz de geçmişi tekrar anabilir, arkadaşlarınız ile toplanarak nostaljik oyun günleri düzenleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL