TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

PSP/Vita Oyunları

için 114 sonuç bulundu.

PSP/Vita Oyunları

PSP Vita'lar, büyük ekranlardan bağımsız olarak oyun oynama ortamı sunan, küçük ekranlı konsollardandır. Küçük ekranlı olmasına rağmen yüksek görüntü kalitesi sunan PSP Vita modelleri, PSP GTA 5 gibi görsel kalitesi muazzam olan yeni nesil oyunları oynayabilmenize de olanak tanır. Sağ ve sol panellerinde özel fonksiyon tuşları bulunan ergonomik bir tasarım sunan PSP Vita, hızlı arayüzüyle içerisinde oyunlar dışında farklı multimedyaları da yönetebilmenizi sağlar.

PSP Vita Modelleri ve Özellikleri

PSP Vita Modelleri ve Özellikleri

PlayStation tarafından hayata geçirilen PSP Vita modelleri, farklı markaların tasarımlarıyla da satışa sunulan ürünlerdir. Çok sayıda özellikle donatılan PSP Vita serisi, küçük ve zarif bir yapıya sahip olan, rahat tutuş avantajı sağlayan, yaklaşık 5 inç ekran boyutu bulunan ürünler sunar. Hafif dokunuşları dahi algılayan, güçlü bir dokunma performansı bulunan PSP Vita, arka panelinde de dokunmatik bir yüzeye sahiptir. Yan panellerinde çift analog çubukları bulunan PSP Vita, kontrolü tamamen size bırakır ve tüm kontrollere kolayca hakim olabilmenizi sağlar. Bazı PSP Vita modelleri Wi-Fi bağlantıları yapabilmenize olanak tanır. Bu sayede online oyun platformlarına bağlanabilir, web ziyaretleri yapabilirsiniz. PSP Vita serisi ürünlerinden Cross-Buy platformlarına bağlanabilir, dilediğiniz oyunu ücretli veya ücretsiz yollarla elde edebilirsiniz. PSP God Of War, PES 2018 gibi popüler oyunları Cross Buy'da kolayca bulabilirsiniz. PSP Vita modellerinde bulunan kamera seçenekleriyle online oyunlara dahil olabilirsiniz. PSP Vita özel hareket sensörleriyle donatılmıştır. PSP Vita'yı her yöne çevirerek oyun oynayabilirsiniz. Ekran formatı yaptığınız hareketlere göre değişiklik gösterir. PSP Vita'lar PS3 modellerine veya PS4 modellerine bağlanabilir. Bu sayede geniş TV ekranı PS Vita ekranınızla sekronize bir şekilde görüntü alır.

PSP Vita Oyun Çeşitleri

PSP Vita Oyun Çeşitleri

PSP Vita PS3 veya PS4'ünüzü uzaktan kumanda edebilme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda PSP Vita arayüzünde bulunan PS Store, tarayıcı, rehber, mesajlar, e-postalar, müzik, video ve fotoğraflar gibi platformları da kullanabilirsiniz. Örneğin seyahat halindeyken hem oyun oynayabilir hem de e-postalarınızı takip edebilirsiniz. PSP Vita oyun çeşitleri PS3 ve PS4'lerde oynanabilen her oyun türünün oynanabilmesine müsait bir yapıdadır. PSP Vita'ların en önemli avantajlarından birisi de oyun görüntülerinin mükemmel bir keskinliğe sahip olmasıdır. PSP oyun tavsiye listelerinde yer alan çok sayıda popüler oyun seçeneği, Cross-Buy platformunda bulunur. Cross-Buy oyun listesinde ücretli veya ücretsiz oyunlardan en çok ilgilendiğiniz oyunu seçerek PSP oyun satın al seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. PSP Vita'lar çocukların kullanımı için de oldukça güvenli ürünlerdir. ''Ebeveyn Kontrolleri'' isimli platformdan dilediğiniz ayarı yapabilir, PSP Vita'yı çocuğunuzun sağlığına uygun bir şekilde özel olarak dizayn edebilirsiniz. PSP Vita kullanan diğer arkadaşlarınızla grup bağlantıları kurabilir, sesli sohbetler ve mesajlaşmalar yapabilirsiniz.

PSP Oyun Fiyatları

PSP Vita Oyun Fiyatları

PSP oyunları, oldukça popüler ve kaliteli oyun seçenekleri içermelerine rağmen oldukça ekonomik fiyatlarla elde edilebilir. Ücretli oyunların yanı sıra ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun seçenekleri de PSP Vita'larda oynanabilir. PSP oyun listesi içerisinde gezinerek dilediğiniz oyunu indirebilir, PSP Vita'nızda bu oyunları oynayabilirsiniz. PSP Vitalar kolay kontrol özellikleriyle yakın plandan oyun oynama avantajı sağlayan ürünler oldukları için oyunlardan alınan keyfi de artırabilir. PSP GTA 5, gibi çok sayıda platformda övgüler alan oyunları Cross-Buy içerisinde bulabilirsiniz. PSP Vita içerisinde bulunan ''İçerik Yöneticisi'' dosyalarınızı yedekleyerek bilgisayarınıza kolayca aktarma imkanı verir. Aynı zamanda bilgisayarınızdan PSP Vita'nıza bağlanabilir, dilediğiniz kişisel veriyi PSP Vita'nıza aktarabilirsiniz. PSP Vita aracılığıyla PS3 veya PS4'ünüzde bulunan dosyaları da kablosuz olarak gönderebilirsiniz. Diğer ürünler için Video Oyun & Konsol kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Oyun Türü

Aksiyon (15)
Macera (10)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Sınıflandırması

(10)
(8)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (17)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL