TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Online Oyunları

için 1 sonuç bulundu.

Online Oyunları

Günümüz gençleri arasında internet üzerinden oyun oynamak oldukça yaygın hale geldi. Bu talebe cevap verebilmek adına birçok oyun yapımcısı, oyunlarına çoklu oyuncu modu oluşturarak veya tamamıyla çoklu oyunculu yapı üzerine inşa edilen oyunlar yapmaya yönelmiştir. Günümüz gençleri arasında en çok tercih edilen oyunların başında; League Of Legends, PUBG ve CS:GO gibi oyunlar gelmektedir. İnternet üzerinden oynanan, çok oyunculu yapıdaki oyunlar, bilgisayar ve konsollarda fazlasıyla talep gördüğü gibi, bu durumun bir sonucu olarak mobil platformlara da çok oyunculu oyunlar üretilmiştir. 2010 öncesi dönemlerde daha çok tek oyunculu, senaryolu oyunlar revaçtayken, günümüz oyun dünyasının en önemli unsurlarını online oyunlar oluşturur hale gelmiştir.

Geniş Bir Dünyada Çok Sayıda Oyuncunun Yer Aldığı Eşsiz Deneyimler

Geniş Bir Dünyada Çok Sayıda Oyuncunun Yer Aldığı Eşsiz Deneyimler

Gençler arasında bir hayli popüler olan, takım bazlı, internet üzerinden oynanan oyunlar, ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu noktada en popüler ücretsiz oyun olarak karşımıza League Of Legends çıkmaktadır. Türkçe dil desteği ve Türkçe seslendirme yer alan oyun, ülkemizde oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. MOBA adı verilen ve beşer kişilik iki takımın, farklı rollerdeki karakterleri seçerek, harita üzerinde nihai görevlerini yerine getirmek için savaştığı bu oyun yapısına sahip bir diğer popüler oyun ise DOTA 2’dir. Online oyunlar pc alanında konsollara kıyasla daha fazla ücretli ve ücretsiz alternatiflere sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bu noktada oyun severler, kendilerine en uygun oyunu bulma konusunda herhangi bir zorluk yaşamayacaktır. Taktiksel bazdaki çok oyunculu yapımların yanı sıra Fortnite gibi 100 kişilik geniş bir alandan oluşan silahlı çatışma ağırlıklı oyunlar da bulunmaktadır. Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilen ve son dönemlerde oldukça popüler olan “Battle Royale” temalı bir yapımdır. Türkçe dil desteğine sahip olan bu oyun, tamamıyla ücretsizdir. Oyuncular, oyunu oynayarak çeşitli kozmetikler açma hakkını elde ederek, oyundaki karakterlerini bu kozmetik öğeler ile zenginleştirme imkanına sahiptir. Ücretsiz olması, Türkçe dil desteğine sahip olması gibi sebepler nedeniyle Fortnite, hem ülkemizde hem de yurt dışında son derece popüler bir oyun haline gelmiştir. Alışılmışın dışında inşa mekaniklerini Battle Royale türüne getirmesi ile farklılık yaratan oyun, daha ‘kullanıcı dostu’ grafik yapısı ile hem çocukların hem de yetişkinlerin rahatlıkla oynayabileceği türden bir yapım olarak oyun severlerin karşısına çıkmıştır. İlk duyurulduğu tarihten itibaren popülerliğinin giderek artmasının bir sonucu olarak dünya çapında büyük ödüllü turnuvaları düzenlenmeye başlamıştır. Bu turnuvalarda farklı ülkelerden takımlar, oyun içerisinde yer alan farklı oyun modları üzerinden mücadele etmekte ve başarılı olan ekiplere büyük para ödülleri sunulmuştur. Online oyunlar savaş oyunları alanında bir başka bilinen yapım ise ApexLegends olmaktadır. Tıpkı Fortine gibi çok oyunculu yapıya sahip olan bu oyun da ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Çıktığı ilk günden bu yana oldukça büyük ilgi görmeyi başarmıştır.

Türkçe Dil Destekli Çok Oyunculu Yapımlar

Türkçe Dil Destekli Çok Oyunculu Yapımlar

İnternet üzerinden farklı insanlar ile karşılaşarak oynayabileceğiniz online oyunlar silah oyunları arasında yer alan bir başka yapım ise, hemen herkesin eski yıllardan beri adını bir şekilde duyduğu veya deneyimlediği CS:GO yani, Counter Strike: Global Offensive’dir. İlk çıkış yaptığı dönemden sonra uzun bir süre ücret karşılığı erişilebilen bu oyun, geçtiğimiz yıl, klasik yapısının yanına Battle Royle benzeri oyun modunun eklenmesi ile birlikte ücretsiz olarak oynanabilir hale gelmiştir. Halihazırda Türkçe dil desteğine sahip olan ve çok büyük bir yerli oyuncu kitlesini barındıran CS:GO, oyun dünyasının klasikleri arasında yer alan ve köklü bir geçmişe sahip yapımdır. Bu noktada online oyunculuğu deneyimlemek isteyen kişilerin başlangıç olarak diğer oyunlara kıyasla daha kolay bir yapıya sahip olması sebebiyle, CS:GO’yu deneyim etmesi tavsiye edilir. Oyunun en önemli yanı, içerisinde bulunan rekabetçi modudur. Bu oyun modunda beş oyuncudan oluşan iki takım, sırası ile 16’şar raunt üzerinden bomba imha ve bomba yerleştirme görevlerini yerine getirmekle görevlidir. Toplam raunt sayısı üzerinden, ilk olarak 16 farklı rauntta başarılı olan takım, oyunu kazanmaktadır. Yapısı gereği CS:GO, oyunculara rekabeti, hırsı ve heyecanı fazlasıyla sunabilen bir yapımdır. PC online oyunlar konusunda ücretli yapımlar tarafında da oldukça fazla alternatif yer almaktadır. Bu alternatiflerin başında, son yıllarda ortalığı kasıp kavuran PUBG gelmektedir. Mobil platformlarda ücretsiz olan bu oyun, ilk olarak PC platformu için ücretli olarak çıkmıştır. Mobil versiyonuna kıyasla çok daha yüksek grafik detayları barındırması ve daha kaliteli yapıda olması bu oyunun en önemli özelliğidir. Battle Royale türünün en önemli temsilcilerinden ve hatta mihenk taşlarından bir tanesi olan PUBG, günümüzde hemen her oyun severin oynadığı, ilgilendiği bir yapım olmayı başarmıştır. 100 kişilik haritada hayatta kalan son kişi olarak başarıya ulaşabileceğiniz oyun yapısı, oyuncular tarafından büyük ilgi görmüştür. Bir başka oyun türü olan online oyunlar araba türünde ise ön plana çıkan yapım TrackMania Nations Forever olmaktadır. Tamamıyla ücretsiz olan ve içerisinde, topluluk tarafından üretilen yüzlerce farklı yarış pistinin bulunduğu oyun, Video Oyun & Konsolalanında günümüzde oldukça popülerdir.

Yeni ve Kaliteli Çok Oyunculu Oyunlar

Yeni ve Kaliteli Çok Oyunculu Oyunlar

Gençlerin bir hayli ilgi gösterdiği yeni online oyunlar eski yıllardaki versiyonlarına kıyasla daha yüksek sayıdaki oyuncu desteği, daha iyi grafikler ve oynanış deneyimi gibi konularda, eski alternatiflerinin bir hayli önünde kalmaktadır. Ayrıca özellikle de son beş yıl içerisinde ücretsiz online yapımlara gelen Türkçe dil destekleri, bu yapıdaki oyunların ülkemizde de büyük kullanıcı kitlelerine ulaşmasını sağlamıştır. Bu noktada popüler ücretsiz yapımların yanı sıra, yine ücretsiz olan ancak daha az kullanıcı kitlesine sahip olan alternatif yapımlardan da bahsetmek gerekir. Türk şirket tarafından geliştirilen Zula bu yapımların başarılı bir temsilcisidir. İçerisinde Çanakkale gibi Türkiye temalı haritaların da bulunduğu Zula, yüzde yüz Türkçe dil desteğine sahip olan, taktiksel ‘FPS’ oyunudur. Bu oyunun yanı sıra yine aynı türde bir diğer alternatif ise WolfTeam olmaktadır. Yine Türkçe dil desteği ile gelen oyun, silahlı çatışmaların yanı sıra, karakterin belirli bir noktadan sonra kurda dönüşmesi ile farklı bir boyuta everilen, özgün bir oynanış yapısı ile oyun severlerin karşısına çıkmıştır. Bilgisayar sistemi güçlü olan oyun severler için son dönemde ücretsiz olarak sunulan Destiny 2 ise ön plana çıkmaktadır. 4 kişilik takımlar ile veya tek olarak oynanan; Dünya, Mars, Titan ve Ay başta olmak üzere çeşitli gezegenler ve uydular üzerinden alternatif bir gelecek senaryosu üzerine şekillenen yapımda ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. İlk olarak ücretli bir yapım şeklinde geliştirilen Destiny 2, beklediği başarıyı elde edemeyince, yakın bir tarihte ücretsiz olarak Steam platformu üzerinden erişilebilir hale gelmiştir. Ücretsiz olması ile birlikte iki adet ek paket de, bu ücretsiz sürüme dahil edilerek, oyuna herhangi bir ödeme yapmadan son derece geniş ve detaylı bir oyuna sahip olma fırsatı sunulmuştur. Yapı itibariyle MMORPG oyunlarına benzer bir yapıda olan oyunda temel amaç, çok sayıdaki düşmanları yenerek, eşya düşürme üzerine kurulu. Amaç, görevli başarıyla bitirerek bu farklı seviyelerdeki eşyaları düşürerek, geliştirmektir. Türkçe online oyunlar konusunda değinmek gerekirse genel anlamda en başarılı, internet üzerinden online olarak oynanabilen oyunlar; League of Legends, CS:GO, Zula, Wolfteam, Dota 2, Team Fortress, Warframe, World of Tanks gibi oyunlardır. Konsol Oyunları kategorisi üzerinden inceleme yapabilir, beğendiğiniz oyunu güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL