TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nintendo 64

için 1 sonuç bulundu.

Nintendo 64

Oyun dünyasının en çok bilinen markalarından olan Nintendo, 1996’da ürettiği Nintendo 64 oyun konsolu ile birçok kullanıcının keyifli ve eğlenceli oyunlar oynamasını sağlaması ile biliniyor. Dünya üzerinde çokça satılan nintendo 64 çeşitleri, birçok oyunu rahatlıkla çalıştırabilmesi ile kullanıcılarına son derece keyfili anlar yaşatan oyun ürünleri arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Eski modelleri, gören birçok kişiye nostaljik esintiler yaşatan Nintendo 64, dönemin en iyilerinden biri olarak adını her zaman duyuruyor.

Nintendo 64 Birçok Kullanıcının Belleğinde İz Bırakan Ürün Olarak Gösteriliyor

Nintendo 64 Birçok Kullanıcının Belleğinde İz Bırakan Ürün Olarak Gösteriliyor

Dönemin en gelişmiş grafik ekranlarını kullanıcıları ile buluşturan Nintento 64, birçok oyunsever kullanıcıyı memnun edip, mutlu olmasını sağlıyor. 64 bit oyun konsolu yapısını ilk sunan marka özelliği taşıyan Nintendo, adından yıllarca söz ettirecek olan Nintendo 64 oyun konsolunun temellerini atması ile dikkatleri çekiyor. Nintendo 64 oyunları arasında çıkış özelliğinde bulunan Süper Mario 64, klasikleşen oyun yapısı ile birçok neslin en çok vakit geçirdiği oyunların başında geliyor. Donkey Kong 64, Golden Eye 007, Star Fox 64 ve The Legend of Zelda gibi oyunlar, Nintendo 64 oyunları arasında en çok sevilen ve oynanan oyunlar olarak gösteriliyor. Diğer oyun üreticilerinin ürünlerinden farklı olarak oyun kartuşunu kullanan Nintendo 64, her yaştan kullanıcıyı etkilemesi ile öne çıkıyor. Nintendo 64 yorum ve değerlendirme içerikleri dikkatle incelendiğinde, oyuna duyulan saygı ve kullanıldığı zaman alınan keyifin halen taze olduğu rahatlıkla görülüyor. Oldukça fazla talep görülen oyun konsollarından olan Nintendo 64, kendisine uygun olan oyun modelleri ile en dayanıklı oyun ürünleri arasında olmaları ile biliniyor. Video Oyun & Konsol seçenekleri ile eğlenceli vakit geçirin.

Nintendo 64 Oyun Konsolu Kullanıcılarına Eğlenceli Vakitler Sunuyor

Nintendo 64 Oyun Konsolu Kullanıcılarına Eğlenceli Vakitler Sunuyor

Yenilikçi marka anlayışı ile daima hareket eden Nintendo, yıllar önce sunduğu Nintendo 64 ürün modeli ile adından söz ettirmeyi başaran marka yapısına kolaylıkla ulaşması ile biliniyor. Siyah ve gri renklerden oluşturulan klasik Nintendo 64 oyun konsolu, kendi oyunlarını üretebilen markanın en iyi oyun keyfini sağlayabilen Konsol Oyunları yapısını sizlere sunması ile dikkatleri çekiyor. Geçmiş yıllarda çok fazla kullanıcısı olduğu bilinen Nintendo 64, Nintendo teknolojisi ile üretilecek olan yeni model Nintendo 64 mini modeli ile oyun dünyasına yeniden giriş yapabileceği sinyallerini veriyor. Eski modele göre daha yeni teknolojik altyapı ile üretilecek olan mini model, daha küçük boyuta ve daha gelişmiş Nintendo 64 özellikleri gibi önemli unsurları kullanıcısına sunabilmesi bekleniyor. Birçok oyunu sorun yaşamadan oynamanızı sağlayan Nintendo 64, en iyi ürünü verebilmek için daha gelişmiş ürün yapısına ve daha küçültülmüş mini model yapısına geçilmesi için kullanıcıları tarafından sürekli olarak mesaj yağmuruna tutuluyor. Uygun yapılarda sizlere satılan Nintendo 64 fiyat olarak yeni modellerinde de en uygun fiyatları ile eğlenceli ürün yapısında sunulabilmesi için bekleniyor. Konsol Oyunları kategorisi üzerinden farklı seçeneklere göz atmayı unutmayınız.

Nintendo 64 Kullanıcılarına Güven Veriyor

Nintendo 64 Kullanıcılarına Güven Veriyor

Sevenlerine ürettiği birbirinden eğlenceli oyun modeli ile memnuniyet yaratan Nintendo, birçok kullanıcısı için oldukça değerli ve nostaljik dayılan Nintendo 64 modeli ile her zaman gözde olmayı sürdüren ve adını oyun piyasası içerisine kalın harfler ile sokan marka olarak dikkat çekiyor. Nintendo 64 kullananlar, satın almış oldukları oyun konsolunun uzun yıllar kullanabildiğini tecrübe ettiği için birçok kullanıcı markaya duyulan güveni daha iyi sağlayıp keyifle vakit geçirmeye çalışıyor. Her türden kullanıcıya hitap eden oyunlar oynanabilmesini sağlayan Nintendo 64, kullanışlı yapısı ile her yaştan kullanıcıyı memnun ediyor. Klasikleşen ve Nintendo 64 ile oyun piyasasına çıkan Süper Mario oyunu, birçok kullanıcı için halen gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok yetişkin insanın zamanında en çok talep ettiği oyun konsollarından olan Nintendo 64, yeni çıkacak modeli ile adından daha fazla söz ettirebilecekmiş görüntüsünu kullanıcılarına veriyor. Oldukça sağlam yapıda olan ürünü, birçok kullanıcı başka arkadaşına Nintendo 64 satın al diyerek önerip, çeşitli tavsiyelerde bulunuyor. Nintendo 64 hakkında daha detaylı bir araştırma yapabilmeniz için Kitap, Müzik, Film, Oyun sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL