TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Playstation 2 Aksesuarları

için 105 sonuç bulundu.

Playstation 2 Aksesuarları

Sony Computer Entertainment'ın 2000 yılında PlayStation'dan sonra ürettiği ikinci video oyun konsolu olan PlayStation 2, ev konsollarında oyun deneyimi için bir dönüm noktası olmuştur. Online oyun deneyimi, entegre DVD oynatıcısı ve DualShock oyun kolunun ortaya çıktığı PlayStation 2 bütün dünyada büyük yankı uyandırmış ve çıktığı tarihten itibaren yaklaşık olarak 150 milyon adet satılmıştır. Başlangıçta kalın kasa ile çıkış yapan konsol, 2004 senesinde ince kasa modeliyle piyasa sürülmeye başlanmıştır.

Efsane Oyun Konsoluna Özel Aksesuarlar

Efsane Oyun Konsolu PS2'ye Özel Aksesuarlar

720 g ağırlığında, 301 mm genişliğinde, 152 mm kalınlığında, 78 mm uzunluğunda olan ürün, seramik beyaz, açık sarı, metalik mavi, metalik gümüş, lacivert, opak mavi, opak siyah, inci beyazı gibi farklı renk seçeneklerine sahip olmakla birlikte orijinal rengi mat siyah olarak sunulur. DualShock 2 olarak adlandırılan PlayStation 2 oyun kolu, bastığınız şiddeti algılayan, dokunuşunuza duyarlı düğme ve çubukları sayesinde daha fazla hareket kabiliyeti sağlar. Bu anlamda oyun kolu, kendisinden bir önceki model olan PlayStation düşünüldüğünde bir devrim yaratır. Oyun kolunun titreşimli yapısı hamlelerinizi algılamasıyla sizi oyunun içine daha çok çeker ve online oyun özelliği sayesinde sizi sadece oyunsever olmaktan çıkarıp deneyimi birebir yaşayan oyuncuya dönüştürür.

Yüksek Profilli Oyunlar İçin Özel PS2 Aksesuarları

Yüksek Profilli Oyunlar İçin Geliştirilmiş Teknoloji

Kendisinden önce gelen model olan PlayStation One oyunlarını çalıştırabilme, DVD yuvası ile film oynatabilme, kamera donanımı gerektiren oyunları oynayabilme, PS2 TV bağlantı kablosu aracılığıyla yüksek çözünürlükte görüntü alma, 1 Ethernet girişi, Optik bağlantı ile Dolby Dijital 5.1 ses desteği, müzik CD’lerini çalabilme PlayStation 2'nin özelliklerinden sadece bazılarıdır. PlayStation 2 aksesuarları arasında sayılabilecek ve yüksek profilli oyunlar için tasarlanmış dans matı, müzikli oyunları deneyimlemenizi sağlar. Yine USB mikrofon ile oynanabilen çeşitli yapımlar alışılmış oyun alışkanlığını kırarak müziğin oyunsu yönünü açığa çıkarır. Titreşimli direksiyon ile gerçekçi grafikler ve sürüş deneyimi sunan oyunlarla yarış oyunlarının heyecanını yaşayabilirsiniz. Oyunlardaki ilerlemeleri, PS2 memory card ile kaydedebilirsiniz.

Güçlü Donanım ve Zengin Bağlantı Noktaları

Güçlü Donanım ve Zengin Bağlantı Noktaları

Oldukça geniş bir oyun yelpazesine sahip olan konsol, açık dünya oyunlarından aksiyon oyunlarına kadar sayısız oyun seçeneğiyle gelir ve yüksek profilli özel yapımlar sunar. Çıktığı günden bugüne kadar PS2 için piyasaya sürülmüş birçok türde oyun vardır. Bunda ürünün donanımlarının ve teknik özelliklerinin etkisi oldukça büyüktür. Güçlü işlemci, 8 MB hafıza kartı, titreşimli PS 2 joystick, 2 MB ses belleği, ekran kablosu ve güç kablosu olmak üzere PS2 kabloları, optik dijital çıkış, SD kart desteği, 2xUSB girişi, Type III PCMCIA girişi, AV çıkış ve PS 2 adaptörü bu özellikler arasındadır. Ürünün teknik özellikleri size yüksek grafikli ve interaktif oyunları deneyimleme imkânı sağlar. "Kendi dünyanızda yaşayın. Bizim dünyamızda oynayın" sloganıyla duyurulan PlayStation 2'nin yaratıcısı Ken Kutaragi, kızına aldığı bir oyun konsolunun ses kalitesinden memnun kalmayarak geliştirdiği ses çipine sahip konsol; film izlemekten USB mikrofonuyla şarkı söylemeye, dans matıyla dans edebildiğiniz oyunlar oynamaktan basınca duyarlı PS2 kolu ile gerçekliği hissetmeye kadar pek çok farklı ve eğlenceli oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. USB bağlantı noktaları kullanan donanımı EyeToy ile hareketlerinizi takip ederek sizi oyuna dahil eden ürün, bugünkü artırılmış gerçeklik oyunlarının da temelini atar. PlayStation 2 yazılımında standart bellek olarak 8 MB kapasiteye sahip olsa bile daha büyük bellek kullanımına izin veren üretilmiş bellekler mevcuttur. Oyun konsolunda USB ve Firewire genişletme bağlantı noktaları bulunur ve bu noktaya bir sabit disk sürücüsü takılabilir. PS2 kullanım alanları göz önüne alındığında, kullanıcısına sunduğu oyun çeşitliliği ve teknik donanımı ile Sony ürün yelpazesinde ayrı bir yere sahiptir. Eğer görselliğin ötesinde interaktif bir oyun deneyimi istiyorsanız video oyun & konsol çeşitleri arasından Sony PlayStation 2 edinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(62)
Dobe (2)
Oivo (1)
Sony (35)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Durumu

(25)
(14)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (40)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL