LC/UPC-LC/UPC OM3 DX 50/125 2.00 MM PATCHCORD L:15MT

UCS
Son 5 Ürün
LC/UPC-LC/UPC OM3 DX 50/125 2.00 MM PATCHCORD L:15MT
348,11

Mağazaya Sor

Ürün Detayları

Bu içerik Altesanelektrik mağazası tarafından hazırlanmıştır.

LC/UPC-LC/UPC OM3 DX 50/125 2.00 MM PATCHCORD L:15MT

LC/UPC-LC/UPC OM3 DX 50/125 2.00 MM PATCHCORD L:15MT

Ürün Özellikleri

Ürün Değerlendirmeleri

Bu ürünle ilgili henüz yorum ve değerlendirme yapılmamış

Diğer Mağazalar 0 mağaza listeleniyor

Bu ürün için başka satıcı bulunamadı.

Teslimat Bilgileri

KARGO ÜCRETİ

Ücretsiz Kargo

ŞEHİR

Şanlıurfa

GÖNDERİM SÜRESİ

En geç 26 Haziran Çarşamba

ALTESAN ELEKTRİK İNŞ TAAH SAN VE TİC LTD ŞTİ İADE GERİ BİLDİRİM: 0543 317 80 08

İade Bilgileri
n11’den satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.*

İade
talebini oluştur

Ürünü mağazaya
gönder

Mağaza iadeni
onaylasın

Paran kartına
iade edilsin

n11
  • n11’den satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.*
  • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.
  • Ürünü iade edebilirsiniz. İade sürecini görmek için tıklayınız.
  • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih ediniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Taksit Seçenekleri

Bireysel Kredi Kartları

Ticari Kredi Kartları