Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Uydu Alıcısı

için 3 sonuç bulundu.

Kawai Uydu Alıcısı

Uydu üzerinden yeryüzüne gelen sinyallerin LNB yardımı sayesinde uydu alıcısına ulaşmasını sağlayan ve ardından ulaşan sinyallerin işlenerek televizyon üzerinde görüntüye çevrilmesine yardımcı olan cihazlara uydu alıcısı denmektedir. Kawai uydu alıcısı sayesinde dilediğiniz gibi yüksek kalitedeki çözünürlüğe sahip televizyon izleyebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. İlk nesil uydu alıcıları analog yapıdan oluşmaktadır. Ardından analog uydu alıcılarının yerini dijital uydu alıcıları almıştır. Gelişen teknoloji ve yayıncılık sayesinde dijital uydu alıcıları kullanıcılarının televizyon izleme keyfini kesintisiz olarak yerine getirmektedir. Sunduğu kaliteli hizmet ile kullanıcılarını memnun bırakan Kawai, uydudan alınan sinyalleri HD çözünürlük ile ekranlarınıza getirmektedir. Akşamları izleyeceğiniz dizi ve filmlerin kusursuz ve kesintisiz olarak sizlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Kawai Uydu Alıcısı ile Eşsiz Televizyon Keyfi

Kawai Uydu Alıcısı ile Eşsiz Televizyon Keyfi

Günümüzde gelişen teknoloji ile analog tv uydu alıcıları yerini dijital uydu alıcılarına bırakmıştır. Uydu alıcılarının içerisinde yaklaşık olarak 5000 kanal kapasitesi yer almaktadır. Birbirinden farklı kanalları izleyebilmenizi sağlayan üründe belgesel kanalları ve film kanalları gibi türler bulunmaktadır. Türksat kanal geçiş sistemine sahip olan uydu alıcıları, uydu üzerindeki kanalın yer değiştirmesi üzerine otomatik olarak güncelleme yapar ve sizleri uğraştırmaz. Kawai Full HD uydu alıcısı sayesinde izlediğiniz programlardan yüksek verim alabilirsiniz. Sistem üzerinde manuel olarak kanalları arayabileceğiniz bir panel bulunmaktadır. Bu panel üzerinden dilediğiniz kanalı dilediğiniz kutucuğa taşıyabilir ve kanallarınızın yerini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstemediğiniz kanalları silebilmenizi sağlayan sistemde çocuk kilidi bulunmaktadır. Yetişkin kanallarını, kanal üzerine koyacağınız şifre ile kişiye özel hale getirebilirsiniz. En çok izlediğiniz ve tercih ettiğiniz kanalları ise favori listenize ekleyebilirsiniz. Böylece uzun süre boyunca izlemek istediğiniz kanalı panelde aramak zorunda kalmazsınız. Kolay bir kullanım tekniğine sahip olan üründe kayıt özelliği bulunmaktadır. Ürüne flash belleğinizi takarak dilediğiniz filmi, yayını ve programı dilediğiniz gibi kayıt edebilir ve tekrar izleyebilirsiniz. USB girişine sahip olan bu ürüne flash belleğinizi takıp dilediğiniz filmi, videoyu veya müziği de oynatabilirsiniz. Fonksiyonel bir kullanım yapısına sahip olan ürün, mini yapıdan oluşmaktadır. Kawai mini uydu alıcısı, 1. kalitede Full HD yayınları izlemenizi sağlamaktadır. Ürün uydudan aldığı sinyalleri sizlere 1080p hd çözünürlük ile sunmaktadır. Dolu dolu bir televizyon keyfi yaşatan ürünlerde 512 MB hafızaya sahip DDR3 RAM yer almaktadır. 8MB Flash özelliği bulunan ürün aynı zamanda HDMI çıkışına da sahiptir. AV çıkışı bulunan cihaz üzerinden ikinci bir televizyon üzerinden yayın aktarımında bulunabilirsiniz. İşlevsel yapıya sahip olan Kawai uydu alıcısı yorum açısından değerlendirildiğinde de kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Televizyondan %100 verim alabilmenizi sağlayan ürünlerde otomatik olarak yazılım güncelleme özelliği yer almaktadır. Akşamları işten eve geldiğinizde dilediğiniz alan ile ilgili diziler, filmler ve belgeseller izlemenizi sağlayan ürün, kolay bir kurulum ve montaj işlemine sahiptir.

Kawai Uydu Alıcısı ile İstediğiniz Kanalı İzleyin

Kawai Uydu Alıcısı ile İstediğiniz Kanalı İzleyin

Marka, sunduğu uydu alıcısı ile sizlere televizyon üzerinden birbirinden farklı kanallar göstermektedir. 5000 adet kanal kapasitesi sayesinde dilediğiniz kanaldan dilediğiniz yayını izleyebilmenize imkan tanıyan ürünler, paket halinde sizlere gönderilmektedir. Ürün paketi içerisinde bir adet uydu alıcısı olarak receiver, bir adet 12 V’a sahip adaptör, bir adet kumanda alıcı göz, bir adet uzaktan kumanda, iki adet kumanda pili bulunmaktadır. Üründeki alıcı göz ve kumandayı çift taraflı bant yardımı ile kolayca sabitleyebilirsiniz. Uydu alıcılarının bazı modellerinde WiFi özelliği yer almaktadır. Kawai uydu alıcısı wifi bağlantısı sayesinde kablosuz olarak internete bağlanabilmektedir. Üründe yer alan kanallar yedeklenebilme özelliği taşımaktadır. Dilerseniz kanal paneline yeni kanallar ekleyebilirsiniz. WiFi bağlantısı bulunan uydu alıcısı modellerinde BISS, EPG, TELETEXT ve altyazı desteği yer almaktadır. Böylece yabancı filmlerinizi alt yazı ile rahatça izleyebilirsiniz. Üründe yer alan çocuk kilidi ve kanal koruma sistemi sayesinde kanallarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan uydu alıcısı, televizyon keyfinizin yarıda kalmadan devam etmesini sağlıyor. Birbirinden farklı kanallar ve yayınları sizlere sunan uydu alıcısı sayesinde kendinizi ekran karşısında şımartabilirsiniz. İnternet bağlantısı bulunan uydu alıcıları ile dilediğiniz siteye bağlanarak dizi, film veya video oynatabilirsiniz. Full HD yapısı ile yüksek çözünürlükte kanallar sunan Kawai uydu alıcı fiyatları ürünün teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullancılarını memnun bırakan cihazlar uygun fiyat skalasından oluşmaktadır. Güncellemeleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir özelliğe sahip olan uydu alıcıları, yayınları kayıt yapabilme özelliğine sahiptir. Şebeke arama özelliği bulunan modellerde Biss key kanal açma özelliği yer almaktadır. Wi-fi bağlantısı bulunan ürünler sayesinde kolayca Youtube’a bağlanabilir ve site üzerinden dilediğiniz videoları izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra hava durumunu gösteren bir özellik daha aygıt içerisinde yer almaktadır. Elektronik program rehberi bulunan uydu alıcılarında numara sırasını gösteren göz bulunmaktadır. Kullanışlı bir menü dizaynına sahip olan ürün fonksiyonelliği ile ön plana çıkmaktadır. Kullanıcı dostu olan uydu alıcılarında kendinize göre bir düzen oluşturabilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleri ile Ön Plana Çıkan Kawai Uydu Alıcısı

Fonksiyonel Özellikleri ile Ön Plana Çıkan Kawai Uydu Alıcısı

İstediğiniz yayınları televizyon üzerinden yüksek çözünürlük ile izlemenizi sağlayan uydu alıcıları aynı zamanda kaçıracağınız yayınları da kaydetmenize imkan tanımaktadır. USB girişi sayesinde Flash bellek yardımı ile kanallar üzerinden kayıt yapabilir, fotoğrafları ve videoları oynatabilirsiniz. Aynı zamanda yine flash bellek yardımı ile müzik dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Çeşitli kanal kapasitesine sahip olan Kawai uydu alıcısı kumandası yardımı ile uzaktan kolayca kontrol edilebilmektedir. Kumandanın bozulması durumunda ek parça olarak yeni bir kumanda temin edebilirsiniz. Multi fonksiyonel yapıdan oluşan bu uydu alıcılarında kanal sistemlerini kendinize göre rahatça ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş kilit sistemleri bulunan uydu alıcılarında kanallarınızı dilerseniz şifreleme yöntemi ile kilitleyebilir ve sizden başka kimsenin girmesini engelleyebilirsiniz. Basit bir kurulum mekanizmasından oluşan uydu alıcılarının sistemleri otomatik olarak güncellemeye girmektedir. Kanal düzenleme seçeneği bulunan ürünlerde dilediğiniz kanalları favori listelerinize ekleyebilirsiniz. Uydu alıcısında 8 adet favori liste yer almaktadır. Ailenin tüm üyeleri kendilerine göre favori listelerini kolayca düzenleyebilirler. Kawai uydu alıcı yorumları da ürünün kullanışlılığına dikkat çekmektedir. Cihazda tam 10 adet menü dil seçeneği yer almaktadır. Cihaz, çok dilde yayın alabilme özelliğine sahiptir. Alt yazı desteğine sahip olan uydu alıcısı geniş uydu arama fonksiyonuna sahiptir. Televizyon keyfinizi ikiye katlayan uydu alıcıları üzerinden dilediğiniz yayını izleyebilirsiniz. Dilerseniz haberleri izleyebilir dilerseniz akşamları film izleyebilirsiniz. Yerli yabancı fark etmeksizin birçok film kanalını bünyesinde barındıran uydu alıcılarında Türkçe olarak altyazı seçeneği bulunmaktadır. Fonksiyonel yapıları ile karşınıza çıkan uydu alıcıları ergonomik tasarımdan oluşmaktadır. Siyah renkten oluşan ürünler, sabit olarak televizyonunuza yakın bir yerde durmaktadır. Yüksek çözünürlükte kanalları sizlere sunan uydu alıcıları hayatınıza renk katmaktadır. Kawai hd uydu alıcısı nasıl kurulmaktadır sorusunun cevabı oldukça basittir. Kullanım kılavuzundaki yönergeleri takip ederek ürünün kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile sizlere yepyeni özellikler sunan uydu alıcıları minimal ve modern bir tasarımdan oluşmaktadır. İstediğiniz kanalları izleyebilmenize fırsat tanıyan uydu alıcılarını sayfamız üzerinden inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Tüm uydu alıcı modelleri için Uydu Alıcısı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kawai
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Next (406)
Redline (236)
Hiremco (85)
Korax (67)
Goldmaster (34)
Dreamstar (140)
Technobox (12)
Herz (9)
Multibox (43)
MERSAT (66)
İnverto (20)
Moonstar (14)
ALPSAT (13)
D-Smart (9)
VU+ (8)
Atlanta (7)
Neta (7)
Premier (6)
Skytech (6)
Kamosonic (5)
Dreambox (4)
Hometech (4)
Skybox (4)
Dark (3)
Jameson (3)
Kawai (3)
Allbox (2)
Baff (2)
Bandridge (2)
Dsm (2)
Technomax (2)
Arnix (1)
Besttel (1)
Citybox (1)
Digiturk (1)
FREESAT (1)
Grundig (1)
Linx (1)
Openbox (1)
Sabio (1)
Tivibu (1)
(499)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL