Filtreleri Temizle
Marka
Telenova

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

Smart TV

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Telenova Televizyon

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Telenova Televizyon

Televizyon izleme alışkanlıklarına yüksek teknolojik özellikleri ile yeni bir boyut kazandıran televizyon modelleri farklı ekran boyutları ile kullanıcıların beklentilerine cevap verir. Yüksek çözünürlükte görüntü ve güçlü ses çıkışı ile gerçeğe yakın görüntü kalitesi sunan Telenova televizyon modelleri işlevsel kullanım özellikleriyle kullanıcılara sunulur. Görüntü netliği sunan full HD televizyon çeşitlerinin yanı sıra akıllı smart TV olarak tasarlanan Ultra HD kalitesinde izleme deneyimi ile buluşturan Telenova televizyon modelleri de mevcuttur. Gelişmiş teknolojik özellikleri ile fonksiyonel kullanımını buluşturan Telenova televizyon çeşitlerinin farklı beklentilere hitap eden 32 inç ile 55 inç arasında değişen boyutları arasından seçim yapmak mümkündür. Kullanım ihtiyacı alışkanlıkları ve kullanılan mekanın büyüklüğüne bağlı olarak led ekranlı 4K ultra HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan modeller de tercih edilebilir. Daha keskin ve ayrıntılı görüntü ile izlediğiniz film, dizi ve diğer içeriklerde tüm netliği hissedebileceğiniz Telenova televizyon 4K modelleri aynı zamanda dahili uydu alıcısı ve wifi donanımları ile de kullanışlıdır. Özel teknolojisi ile sadece televizyon yayınlarını değil, farklı cihazlardan HDMI bağlantısı ile elde ettiğiniz görüntüleri de yüksek kalitede izlemeniz mümkündür. İleri teknoloji özellikleri ile kullanıcılara konforlu bir izleme deneyimi sunan Telenova televizyon 4K smart TV ile eğlence dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Oyun konsolunu bağlayarak yüksek görüntü kalitesiyle eğlence anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Farklı kullanıcı beklentilerine hitap eden gelişmiş özellikleriyle Telenova televizyon modelleri arasında full HD Android smart Led TV seçenekleri de bulunur. Canlı ve net görüntülerle HD kalitesinde içerikleri görüntüleme imkanı sunan akıllı televizyon olarak tasarlanan Telenova televizyon modelleri ile kablolu ya da kablosuz olarak internete de bağlanmanız mümkündür. Farklı kullanım alanları ile uyumlu olarak full HD smart TV modellerinin 32 inç ebatlı seçenekleri de mevcuttur. İşlevsel özellikleriyle Telenova televizyon yorumları arasında öne çıkan modeller ile kablosuz görüntü aktarımı da yapılabilmektedir. Gerçeğe yakın görüntü netliği ile kullanıcılara keyifli anlar sunan Telenova televizyon full HD Led TV seçenekleri de mevcuttur. Standart televizyon izleme alışkanlıklarının ötesine taşıyan ileri teknoloji ürünü Telenova televizyon modellerinin farklı ekran boyutları ve ek donanımlara sahip çeşitleri arasından ihtiyaçlarla uyumlu seçimler yapılabilir. Beklentilerinizle uyumlu, görüntü kalitesi sunan farklı cihazlardan da görüntü aktarımı yapabilmenizi sağlayan Telenova televizyon modelleri ile farklı markaların benzer ürünlerini incelemek için televizyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli Bir İzleme Deneyimi Sunan Telenova Televizyon Modelleri

Keyifli Bir İzleme Deneyimi Sunan Telenova Televizyon Modelleri

İşlevsel kullanım özellikleriyle ileri teknoloji donanımı buluşturan Telenova televizyon modelleri keyifli bir izleme deneyimi sunar. Televizyon kanallarının yanı sıra cep telefonu gibi farklı cihazlardan sağlanan görüntüleri de yüksek kalitede izleme imkanı sunan Telenova televizyon kurulumu da son derece kolaydır. Değişik ekran boyutlarıyla kullanıcıların beklentilerine yönelik seçenekler sunan televizyon modelleri dahili uydu alıcısıyla kullanıcılara hitap eder. Ek bir donanıma gerek kalmadan sadece bir Telenova televizyon kumandası ile sayısız kanala tek tuşla ulaşmanız mümkündür. İhtiyaçlara ve kullanılan mekanın büyüklüğüne bağlı olarak farklı ekran genişlikleri bulunan modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Değişik ekran genişliğiyle beklentilere cevap veren smart özellikli Telenova televizyon ile internete de bağlanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip televizyon modelleri ile kablolu ya da kablosuz olarak internete bağlanabilirsiniz. İnternette sörf yaparak sayısız içerik arasından beğenilerinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Keyifle izleyebileceğiniz videoları, internet içeriklerinde de aynı görüntü kalitesini yakalayabilirsiniz. Dahili Wifi donanımı ile kablosuz olarak bulunduğunuz yerdeki ağa bağlanabileceğiniz Telenova televizyon modelleri üstün görüntü kalitesi sunar. İnce kenarlı tasarımıyla yaşam alanlarını şık bir görünümle buluşturan televizyon modellerine farklı donanımları da dahil edebilmeniz mümkündür. USB bağlantısı özelliği de sunan Telenova televizyon ile bellekteki görüntüleri de büyük ekranda izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Televizyonunuza HDMI girişlerini kullanarak klavye, mouse gibi donanımları ekleyerek bilgisayar ekranı gibi kullanabilmeniz de mümkündür. En eğlenceli ve beğenilerinize hitap eden videoları da büyük ekranda net ve canlı görüntülerle izleme imkanı sunan Telenova televizyon modelleri ile keyif anlarını taçlandırabilirsiniz. Televizyon çözünürlüğünü yüksek seviyelere taşıyan ürün seçenekleri özel teknolojisi ile farklı cihazlardan gelen görüntüleri de aynı netlikte seyredebilmenizi sağlar. Kullanım alanına uygun olarak tercih edebileceğiniz seçenekler sunan Telenova televizyon modelleri arasında 50 inç boyutlu olanlar da mevcuttur. Geniş ekranda özel ışığı analiz eden HDR teknolojisi ile izleme deneyimi sunan Telenova televizyonda tercih ettiğiniz platformların içeriklerini de keyifle izleyebilirsiniz.

Ultra HD Kalitesiyle Konfor Sunan Telenova Televizyon

Ultra HD Kalitesiyle Konfor Sunan Telenova Televizyon

Ekran genişliği ve teknolojik özellikleri ile farklılaşan Telenova televizyon modelleri arasında ultra HD kalitesinde görüntü sunan ürünler de yer alır. Geniş ekran boyutlarıyla sinema tadında izleme konforu sunan 4K 50 inç ultra HD smart Led TV görüntü kalitesiyle öne çıkar. İzlediğiniz görüntülerde daha keskin ve ayrıntıları net olarak görmenizi sağlayan ultra HD modeller HD ürünlere göre dört kat daha fazla piksel sayısına sahiptir. Dahili uydu alıcısıyla da konfor sunan Telenova televizyon 4K UHD panelleriyle görüntü kalitesini yüksek seviyelere taşır. Televizyon kanallarının yanı sıra video paylaşım, dizi ve film platformlarının içeriklerini de yüksek kalitede izleyebileceğiniz Telenova televizyon 4K modelleri 3840x2160 çözünürlükte görüntü kalitesiyle buluşturur. Yüksek piksel görüntü seviyesiyle oyun konsolunu da bağlayarak eğlence katsayısını arttırmanız mümkündür. Özel teknolojisiyle görüntülerdeki ışık seviyesini analiz edebilen Telenova televizyon parlak ve karanlık bölümleri daha net olarak görmenizi sağlar. Standart televizyonlara göre HDR teknolojisiyle üretilen modeller yüksek seviyede görüntü kalitesiyle buluşturur. Telenova televizyon kumandasında bulunan tuşlara basarak HDR ayarını gerçekleştirmeniz mümkündür. Dahili uydu alıcısıyla konfor sunan televizyon modellerinde ekstra bir anten kurulumuna da gerek kalmaz. Televizyon kumandasının tuşlarına basarak istediğiniz kanallar üzerinde kolayca geçiş yapabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik donanımlarıyla üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunan Telenova televizyon 4K Ultra HD Smart Led TV ile kablosuz ya da kablolu olarak internete de bağlanılabilmektedir. Dahili wifi donanımı ile konforlu bir biçimde internet bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Televizyonunuzun ethernet kablosu ile de internete bağlanmanız mümkündür. Kablosuz görüntü aktarma özelliğini kullanarak da Android ya da iOS cep telefonundan kolayca görüntüleri televizyon ekranına yansıtabilirsiniz. Aynı yöntemle televizyonunuzdaki görüntüleri de cep telefonunuza aktarmanız mümkündür. Android işletim sistemi ile işlevsel kullanım özelliklerini buluşturan Ultra HD Telenova televizyon geniş ekranda yüksek görüntü kalitesiyle buluşturur. Televizyonunuza USB ve HDMI bağlantısı da yapabilirsiniz. Farklı dijital platformları kullanarak ya da harici cihazları bağlayarak da kullanım sağlayabilirsiniz. Bellek içerisinde bulunan çeşitli içerikleri de USB bağlantısını kullanarak televizyon ekranında görüntüleyebilirsiniz. Televizyon ekranını klavye, mouse gibi harici donanımları ekleyerek bilgisayar gibi de kullanmanız mümkündür. Geniş ekranda internette sörf yapabilme imkanı sunan 127 ekran Telenova televizyon ile kendinize keyifli bir zaman dilimi hediye edebilirsiniz. İnternete bağlanarak en sevdiğiniz Netflix dizilerini de büyük ekranda izlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Görüntü kalitesini internet içeriklerinde de aynı seviyede bulabilir izlediğiniz yayınlarda canlı ve net detayları görebilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleriyle Farklılaşan Smart TV Modelleri

Fonksiyonel Özellikleriyle Farklılaşan Smart TV Modelleri

Televizyon izleme standartlarını farklı bir boyuta taşıyan akıllı TV olarak tasarlanan Android işletim sisteminin dahil edildiği smart TV modelleri farklı ekran boyutlarıyla kullanıcıların beğenilerine sunulur. Led ekranlı ve full HD kalitesinde görüntü izleme deneyimi sunan modellerin farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak 43 inç ekranlı seçenekleri de mevcuttur. Dahili uydu alıcısının da bulunduğu Telenova televizyon modelleri ekstra bir donanıma gerek olmadan yüzlerce kanalı izlemenizi sağlar. Film, dizi izleme keyfini maksimuma taşıyan full HD görüntü kalitesiyle izlediğiniz görselleri gerçeğe yakın şekilde görebilmeniz mümkündür. Özel HDR teknolojisi sunan Android smart Led TV ile ışık seviyesini de ayarlamanızı sağlar. İzlediğiniz görüntülerdeki karanlık ya da parlak noktaların ışığını istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. İzleme deneyimini konforlu bir zaman dilimine dönüştüren full HD smart Telenova televizyon modeli kablolu ya da kablosuz olarak internete de bağlanabilmektedir. Dahili uydu ve wifi donanımı ile konforlu bir kullanımla buluşturan Android smart TV modellerinin 32 inç seçenekleri de mevcuttur. Canlı renklerle HD kalitesinde görüntü sunan Telenova televizyon özel overscan teknolojisiyle çözünürlüğü ileri seviyelere taşır. Özel teknolojisi ile sadece televizyon yayınlarını izlerken değil aynı zamanda farklı cihazlardan gelen görüntüleri de yüksek çözünürlükte izlemeniz mümkündür. Televizyonunuza HDMI ile oyun konsolu, bilgisayar ya da farklı uyumlu cihazları da bağlayarak kullanabilirsiniz. Kablosuz olarak görüntü aktarma da yapabileceğiniz Telenova televizyon modelleri ile aynı ağda bulunan cep telefonundan kolayca görüntü transferi yapabilirsiniz. Özel teknolojik donanımı sunan Telenova televizyon aynı zamanda televizyondan da cep telefonuna görüntü aktarımı yapılabilmesine olanak sağlar. Ses ve görüntüyü tek bağlantı üzerinden kaliteli bir biçimde aktarım sağlayan HD teknolojisi kaliteden ödün vermez. Telenova televizyonda HDMI teknolojisi ise sinyallerin zayıflığını engelleme özelliğiyle de konfor sunar.

Ekran Genişlikleriyle Farklılaşan Telenova Televizyon Çeşitleri

Ekran Genişlikleriyle Farklılaşan Telenova Televizyon Çeşitleri

Tasarımı, teknolojik donanım özellikleriyle keyifli bir kullanımla buluşturan Telenova televizyon modelleri ekran boyutları ile farklılaşan ürün seçenekleri sunar. Kullanım alanına ve tercihlerinize uygun olarak farklı ekran genişliğine sahip modellerin 32, 43 ile 50 inç ya da 55 inç seçenekleri arasından seçim yapmak mümkündür. Yaşam alanlarının ev, ofis gibi alanlarında da tercih edebileceğiniz 82 ekran dahili uydu alıcılı full HD kalitesinde görüntü sunan Telenova televizyon gerçeğe yakın görüntü kalitesiyle buluşturur. Bant genişliğiyle ses ve görüntü seviyesini yükselten HDMI girişi ile konforlu bir kullanım sunar. Ekran genişlikleri ile seçenekler sunan Telenova televizyon çeşitleri arasında full HD 43 inç Android smart TV modelleri de yer alır. İzlediğiniz televizyon kanallarındaki farklı görüntülerde gerçeğe yakın görseller ve net detaylar elde etmenizi sağlayan tasarımlardır. Geniş ekranda yüksek çözünürlükte sinema tadında görüntü kalitesiyle buluşturan 50 inç Telenova televizyon modelleriyle maç keyfini eğlenceli bir zaman dilimine dönüştürebilirsiniz. Hafta sonu geniş ekranda en sevdiğiniz sinema filmlerini canlı ve net renklerle izleyerek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Farklı beklentilere yönelik olarak full HD Led TV modellerinin 32 inç ekranlı modelleri de tercih edilebilir. Teknolojik özellikleriyle farklılaşan Telenova televizyon çeşitlerinin Android smart TV olarak tasarlanan 32 inç boyutlarındaki modelleri de mevcuttur. Dahili uydu alıcısıyla konforlu bir kullanımla buluşturan model ile full HD kalitesinde diğer cihazlardan aktarılan görüntüleri de izlemeniz mümkündür. Net ve canlı renklerle izleme keyfi sunan 32 inç ekran genişliğine sahip smart TV modelini bilgisayar ekranı olarak da kullanabilirsiniz. Farklı dijital içerikleri geniş ekranda görüntüleyerek internette keyifle sörf yapabilirsiniz. Kablosuz görüntü aktarımı ile cep telefonunuzdaki görüntüleri, tatil anılarınızı ya da özel günlere ait videolarınızı da büyük ekranda keyifle izleyebilmeniz mümkündür. Geniş ekranlı uydu alıcılı 4K görüntü seviyesi sunan model seçeneklerinin 55 inç ekranlı büyük ebatlı Telenova televizyon çeşitleri de mevcuttur. Ultra HD kalitesiyle yüksek çözünürlükte izlediğiniz görüntülerdeki tüm detayları görüntüleyebileceğiniz Telenova televizyon ile video paylaşım siteleri, film ve dizi platformlarının içeriklerini de büyük ekranda seyretmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yüksek Görüntü Kalitesi Sunan Telenova Televizyon Fiyatları

Yüksek Görüntü Kalitesi Sunan Telenova Televizyon Fiyatları

Televizyon izleme alışkanlıklarınızı yüksek seviyelere taşıyan ileri teknolojik özelliklere sahip Telenova televizyon modelleri Led ekranlı farklı ebatlardaki seçenekleriyle kullanıcıların beklentilerine hitap eder. Televizyon kanallarının yanı sıra Android işletim sistemi ile internete de bağlanabilme imkanı sunan akıllı smart TV modellerinin ultra HD kalitesinde görüntü sunan seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü piksel sayısıyla kullanıcılara konforlu bir izleme sunan Telenova televizyon ile en sevdiğiniz videoları ve paylaşım platformu içeriklerini de aynı kalitede izleyebilmeniz mümkündür. Dahili uydu alıcısı donanımı ve ileri görüntü teknolojisi sunan 4K Smart TV ile 3840x2160 çözünürlükte görüntüler elde edebilirsiniz. Farklı kullanıcı beklentilerine yönelik seçeneklere sahip Telenova televizyon modellerinin full HD kalitesiyle izleme deneyimi sunan seçenekleri de mevcuttur. Yüksek görüntü seviyesi ve görsellerdeki netliği yakalayabileceğiniz televizyon modelleri ile gerçeğe yakın görüntüleri izlemeniz mümkündür. Değişik ekran boyutlarıyla kullanıcıların beğenilerine sunulan Telenova televizyon modelleri kablolu ya da kablosuz olarak internete bağlanabilmektedir. Dahili wifi donanımı ile kolayca internete bağlanarak dijital dünyada yolculuğa çıkabilirsiniz. Kablolu olarak da ethernet bağlantısıyla televizyon ekranında internet içeriklerine ulaşabilirsiniz. Kullanılan mekanın büyüklüğüne ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak 55 inç ekranlı 4K görüntü sunan modelleri de tercih edebilirsiniz. Büyük ekranda sinema konforunu evinize taşıyan Telenova televizyon ile eğlence dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Ev işyeri gibi yaşam alanlarında hem internete bağlanabileceğiniz hem de full HD görüntü ile kanalları izleyebileceğiniz 32 inç model seçenekleri de mevcuttur. Dahili uydu alıcısıyla full HD görüntü sunan 82 ekran Led TV modelleri de tercih edilebilir. Teknolojik donanımlarıyla USB ve HDMI bağlantılarıyla farklı cihazları da dahil edebileceğiniz tasarımlar işlevsel kullanım özellikleriyle kullanıcılara sunulur. Farklı ekran genişlikleri, tasarımları ve teknolojik özellikleriyle farklılaşan modellerin Telenova televizyon fiyatları ise ürünün bu özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Görüntü teknolojisiyle farklılaşan modeller fiyat yönünden de farklılıklar sergiler. Yüksek çözünürlükte görüntü sunan 4K teknolojisine sahip smart TV modelleri fiyatlarıyla diğer modellerden farklılaşır. Bu modellerin farklı ekran genişliğine sahip seçenekleri arasından seçim yapmak mümkündür. Android smart Led TV olarak kullanıcıların beklentilerine cevap veren Telenova televizyon fiyatları ise ekran genişliklerine bağlı olarak değişik seçenekler sunar. Dahili uydu alıcılı full HD kalitesinde görüntü sunan Led TV modelleri ise ekran boyutlarıyla farklılaşan fiyat seçenekleriyle değişik bütçe olanaklarına yönelik tercih edilebilir. Farklı bütçe imkanlarına yönelik olarak görüntü kalitesi sunan modeller de bulunur. Kullanıcıların ihtiyaçları ve bütçeleri ile uyumlu olarak full HD kalitesinde görüntü elde edebileceğiniz 32 inç ekranlı Telenova televizyon çeşitleri de seçilebilir. Yüksek görüntü ve ses seviyesiyle keyifli bir izleme deneyimi sunan farklı ekran genişlikleriyle kullanıcıların beğenilerine hitap eden akıllı smart TV ya da full HD Led TV modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kullanım alanının büyüklüğü kullanım alışkanlıklarınız ve bütçenizle uyumlu, Ultra HD, full HD kalitesinde görüntü sunan değişik ekran genişliğine sahip Telenova televizyonun beğenilerinize hitap eden modelini sepetinize ekleyerek hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.