Filtreleri Temizle
Marka
Tcl

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tcl Televizyon

için 26 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

TCL televizyon

Yüksek görüntü kalitesi ile sevdiğiniz yayınları takip etmek için TCL televizyon modelleri arasındaki alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip birçok TCL televizyon modeli bulunduğu için evinizin ölçülerine uygun ürünlere erişmeniz de kolaylaşır. Salon ve oturma odası gibi farklı alanlarda yer verebileceğiniz TCL televizyon çeşitleri, estetik görünümleri ile beğeni toplar. Alan kullanımını daha verimli hale getiren bu televizyonlar, ince hatları sayesinde kullanıcılarına yer tasarrufu sağlar. Duvara sıfır şekilde kullanabileceğiniz TCL televizyon alternatifleri, dar noktaları verimli bir biçimde değerlendirmenize yardımcı olur. Öte yandan duvara monte edilerek kullanılmaya elverişli ürünler de size sunulur. Böylece odanızın duvarına televizyonunuzu monte ederek TV sehpası ve TV ünitesi gibi aksesuarlara gereksinim duymadan yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. TCL televizyon fiyatları ekonomik opsiyonları da içerdiği için bu gelişmiş ürünlere hesaplı şekilde sahip olabilirsiniz. Bütçe dostu alternatiflerden meydana gelen TCL televizyon seçkisi, ekonomik modelleri satın almanızı kolaylaştırır. Boyutlarına ve görüntü çözünürlüğü seviyelerine bağlı olarak fiyatları değişen ürünler, beklentilerinize uygun seçimler yapmanızı mümkün hale getirir. Farklı çözünürlük seviyelerine sahip TCL televizyon çeşitleri sayesinde HD, Full HD, 4K gibi yüksek görüntü kalitesine sahip ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İnce ekran özelliği ile ön plana çıkan modeller de oldukça kullanışlıdır. Ekran bölümü son derece ince olan TCL televizyonlar, estetik görünümleri ile beğeni toplar. Öte yandan çerçeve kısmı da bu ürünlerin beğeni toplayan detayları arasında yer alır. Çerçeve alanı sayesinde korunan ekran bölümü, televizyonunuzun sunduğu görüntülere daha rahat odaklanmanızı sağlar. Ekranı darbelerden koruyan çerçeve bölümü aynı zamanda görüntüleri vurgulayarak seyir zevkini arttırır. Saatler boyunca aralıksız olarak televizyon seyretmeye imkân tanıyan TCL TV seçenekleri, uzun ömürlü bir kullanım için uygundur. Isınma sorunu yaşatmadan kullanıcılarına hizmet veren bu ürünler, güvenli ve problemsiz bir deneyim için geliştirilmiştir. Dizaynlarında ayak desteği kısmına yer verilen TCL televizyon alternatifleri de vardır. Ayakları sayesinde TV sehpası ve TV ünitesi üzerine konumlandırılabilen bu ürünler, dengeli ve güvenli bir kullanım için elverişlidir. Devrilme sorununu engelleyen dayanıklı ve estetik ayaklar, cihazınızın denge kazanması için özel olarak geliştirilmiştir. Beğenilerinize ve beklentilerinize uygun özelliklere sahip diğer markaların farklı ürünlerine göz atmak için televizyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gerçekçi Görüntüler Sağlayan TCL Televizyon Modelleri

Gerçekçi Görüntüler Sağlayan TCL Televizyon Modelleri

Kullanıcılarına kusursuz bir seyir deneyimi yaşatan TCL televizyon Türkiye ürünleri, yayınları yüksek kalite ile takip etmenizi sağlar. Renkleri doğal şekilde aktarmayı başaran teknolojileri ile güven veren bu ürünler, filmlerden ve dizilerden alacağınız zevki arttırmaya yardımcıdır. Görüntü ayarlarını değiştirmeye de olanak tanıyan TCL televizyon modelleri, kişiselleştirilebilir özellikleri ile beğeni toplar. Bu sayede farklı ayarları aktif hale getirerek yayın türlerine uygun şekilde televizyonunuzun özelliklerini yönetebilirsiniz. Aynı zamanda ses ayarlarını değiştirmeye de olanak tanıyan bu ürünler, spor yayınlarına ya da müzik kanallarına özel olarak ayarlama yapmanızı mümkün hale getirir. Bas ve tiz sesleri başarılı bir şekilde aktaran bu ürünler, TCL televizyon yorumları açısından da olumlu geri dönüşler elde eder. Sesleri cızırtısız ve de net olarak aktaran TCL televizyonlar, sevdiğiniz programları keyifle takip etmeniz için geliştirilmiştir. Uzaktan kumanda yardımıyla yönetebileceğiniz bu ürünler, ses ve görüntü ayarlarını kısa bir sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Uzaktan kumandalarda yer alan ergonomik tuşlar, kolayca kanal değişimi yapmanızı mümkün hale getirir. Hızlı tepki süresine sahip olan TCL televizyon çeşitleri, kolayca kanallar arasında gezmenizi sağlar. Uzaktan kumandaların metrelerce mesafeden sinyal gönderme gücüne sahip olması, pratik bir kullanım gerçekleştirmenize yardım eder. Kumandaların tuşlarında yer alan yazılar ve işaretler, hangi tuşla hangi işlemleri yerine getirebileceğinizi kolayca öğrenmenizi sağlar. Gelişmiş arayüz desteği ile kullanıcılarına hizmet veren televizyonlar, kanal listesini düzenlemenize imkân tanır. Kanalları yeniden isimlendirmek ya da çeşitli kanallara şifre koymak için de kumanda üzerindeki pratik kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz. Kanal arama işlemlerini de pratikleştiren TCL televizyonlar, kurulum menüsü üzerinden farklı özellikleri kullanmanıza imkân tanır. Böylece manuel arama ya da otomatik arama yaparak dilediğiniz kanalı seyretmeye başlayabilirsiniz. Kullandıkları görüntüleme teknolojileri de bu televizyonları daha kullanışlı hale getirir. LED ekran özelliği ile kaliteli görüntüler aktaran modeller, belgesellerdeki kareleri çok daha net olarak seyretmenizi için geliştirilmiştir. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan LED ekran teknolojisi, uzun kullanım ömrüne sahip televizyonlardan yararlanmak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Ekran parlaklığının ideal şekilde ayarlanmasını sağlayan TCL televizyon modelleri, gündüz ya da gece saatlerinde rahatça yayınları takip etmeniz için idealdir. Işık kirliliğini azaltan LED ekran özelliği, görüntüleri gözlerinizi yormadan takip etmenize de yardımcı olur.

TCL Televizyon Çeşitleriyle Akıllı Özelliklerden Yararlanabilirsiniz

TCL Televizyon Çeşitleriyle Akıllı Özelliklerden Yararlanabilirsiniz

Smart TV özelliğine sahip olan TCL televizyon modelleri sayesinde oturduğunuz yerden internete bağlanmanız mümkün hale gelir. Akıllı televizyon özellikleri arasındaki Wi-Fi teknolojisi, televizyonunuzun internete kablosuz olarak bağlanmasına imkân tanır. Böylece kablo bağlantısına gereksinim duymadan televizyonunuz üzerinden internete bağlanabilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsiniz. Dahili sosyal medya uygulamalarını içeren TCL televizyon çeşitlerinin yanı sıra harici olarak ekleyebileceğiniz uygulamalar da bulunur. Böylece kişisel tercihlerinize bağlı olarak televizyonunuzda çeşitli uygulamalara yer verebilir, kullanma deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Alternatif modelleri TCL televizyon fiyat düzeyi inceledikten sonra bütçenize uygun olan ürünler arasından seçimde bulunmanız gerekir. Böylece ekonomik şekilde sahip olabileceğiniz birçok ürün arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Fiyatları ekran boyutlarına göre değişen ürünlerin yanı sıra maksimum görüntü seviyesine bağlı olarak fiyatları farklılık gösteren televizyonlar da bulunur. Bu sayede bütçenizi aşmayacak TCL televizyon alternatifleri arasından cebinize en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Smart TV özelliği bulunan TCL televizyonlar sayesinde internet sitelerinde keyifli bir şekilde vakit geçirmeniz de mümkün hale gelir. Gelişmeleri yakından takip etmek ya da çevrim içi film ve dizi izleme platformlarına giriş yapmak için TCL televizyon çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Öte yandan HDMI girişi bulunan TCL televizyonlar da kullanışlı ürünler arasında yer alır. HDMI bağlantısı kurarak televizyonunuzla bilgisayarınız arasında görüntü paylaşımı yapabilirsiniz. Benzer şekilde scart girişi bölümü de bulunan ürünler, televizyonunuzun sesleri ve görüntüleri başarılı bir biçimde aktarmasını sağlar. 4 çekirdekli işlemcisi bulunan TCL televizyon çeşitleri, farklı işlemleri son derece hızlı bir şekilde yerine getirir. Bu özellik yardımıyla internette ya da kanallar arasında hızlı gezintiler gerçekleştirebilirsiniz. Donma ve takılma gibi sorunları aşmayı mümkün hale getiren TCL televizyon işlemcileri, sorunsuz bir seyir deneyimine ulaşmanız için imal edilmiştir. Öte yandan dahili uydu alıcısı bulunan ekonomik modelleri de evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Yeni bir alıcı satın almaya gerek bırakmayan bu ürünler, dahili alıcı üzerinden çok sayıda kanalı kolayca bulmanızı sağlar. Alanı verimli kullanmaya da yardımcı olan dahili uydu alıcısı desteği, yayınları kaliteli bir biçimde izlemeye devam etmeniz için idealdir. Kullanım kolaylığı yaratan USB girişi bölümü de TCL televizyonların önemli özellikleri arasında bulunur. Bu özellikle beraber USB bellek üzerinden fotoğrafları ve videoları açabilir, müzik dosyalarını çalıştırabilirsiniz.

TCL Televizyonların Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

TCL Televizyonların Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Sesli komut özelliği bulunan TCL televizyon QLED modeller, pratik bir şekilde komutlarınızı televizyonunuza aktarmanıza yardımcı olur. Öte yandan QLED teknolojisini de kullanan ürünler, görüntüleri net ve parlak şekilde izleyicilere sunmayı başarır. 4K HDR teknolojisini kullanan modeller de yararlanabileceğiniz alternatifler arasında bulunur. Renk zıtlıklarını başarıyla vurgulayan bu ürünler, ayrıntıları kolayca yakalamanıza yardımcı olur. Öte yandan Dolby Audio ses teknolojisini kullanarak kaliteli bir deneyim yaşatan TCL televizyonlar da beğeni toplayan ürünler arasında yer alır. Seslerin odanın tüm noktalarına aynı oranda aktarılmasını sağlayan bu ürünler, keyifli bir seyir deneyimi elde etmek isteyen kişilerin tercihidir. Geniş bir ses aralığına sahip olan TCL televizyon çeşitleri, yayınların ses seviyesini rahatça ayarlamanız için idealdir. Öte yandan Micro Dimming teknolojisi de bu ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında önemli bir yere sahiptir. Parlaklık seviyesini dengeli bir biçimde uyarlamayı sağlayan bu teknoloji, görsel deneyimi zenginleştirmeyi başarır. YouTube, Amazon Prime ve Netflix gibi uygulamaları dahili olarak içeren TCL televizyonlar da vardır. Bu ürünler sayesinde televizyon kanalı yayınlarındaki filmlerin yanı sıra internet ortamındaki eserleri de rahatça takip edebilirsiniz. Kullanıcı dostu özellikleri arasında dar ve ince tasarım detayı bulunan televizyonlar, sinema salonu kalitesine evinizde ulaşmanızı sağlar. Böylece ev ortamınızın konforu içerisinde sevdiğiniz filmleri ve dizileri zevkle izleyebilirsiniz. Android işletim sisteminden faydalanarak kullanıcılarına hizmet veren TCL televizyon modelleri de oldukça kullanışlıdır. Hem güvenli hem de hızlı bir deneyim yaşatan bu televizyonlar, gelişmiş teknolojilerden faydalanmak isteyen kişilerin tercihidir. Görüntü netliğini arttıran ve tarama hızı yüksek olan televizyonlar sayesinde yayınların kalitesi artar. Görüntü yenileme süresi minimum düzeyde olan televizyonlar, hızlı bir şekilde görüntüleri yenileyip size daha kaliteli bir seyir deneyimi yaşatır. Öte yandan dahili oyunları bulunan TCL televizyon seçeneklerine de evinizde yer verebilirsiniz. Farklı oyunları dahili olarak içeren ürünler, eğlenceli bir şekilde zaman geçirmenize yardımcı olur. Dilerseniz harici oyunları da televizyonunuza yükleyip Android işletim sistemi ile uyumlu şekilde oynayabilirsiniz. Görüntü aktarma teknolojilerinden yararlanarak da oyunları televizyonunuz üzerinden deneyimleyebilirsiniz. Daha geniş bir görüntü alanı elde etmeyi sağlayan ürünler, oyunları daha gerçekçi ve zevkli hale getirmeyi başarır. Anında görüntü aktarımı yapmak için HDMI kablosu aracılığıyla masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza televizyonunuza bağlayabilirsiniz.

TCL Televizyon Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Detaylar

TCL Televizyon Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Detaylar

Sahip olduğunuz televizyon masasının ya da televizyon sehpasının sağladığı alanı göz önünde bulundurarak TCL televizyon modelleri arasından seçim yapmanız gerekir. Hangi işletim sistemini kullandığına dikkat ederek de alternatif TCL televizyon çeşitleri arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan görüntü çözünürlüğü seviyesi de dikkate almanız gereken noktalar arasında bulunur. Full HD çözünürlüğe sahip modellere ek olarak 4K kalitesini kullanıcılarına yaşatan ürünler de bulunur. Dahili uydu alıcısına sahip TLC televizyonları da konforlu bir deneyime ulaşmak için tercih edebilirsiniz. Böylece yeni uydu alıcısı kullanmanıza gerek kalmadan bu ürünlerden rahatça yararlanmaya başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün sahip olduğu çerçeve ve kasa rengine de dikkat etmeniz gerekir. Böylece odanızdaki eşyaların tasarımları ile uyumlu olan dekoratif modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Kanal kapasitelerine ve tepki hızlarına bağlı olarak TCL televizyon alternatiflerini incelemeye başlayabilirsiniz. Ayak tasarımı detayı da bu ürünlerin öne çıkan ayrıntıları arasında bulunur. Böylece ayaklarının uzunluklarına ve kalınlıklarına bağlı olarak farklı modeller arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Doğa dostu televizyonlar arasından seçim yaparken bu ürünlerin enerji tüketimi seviyesini de dikkate alabilirsiniz. Böylece minimum oranda elektrik tüketimi yapan ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ekran boyutu azaldıkça elektrik tüketimi de azaldığı için daha düşük enerji kullanımı yapmak adına küçük ekranlara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Öte yandan ekran tasarımlarına bağlı olarak bu ürünlere göz atmanız gerekir. Düz ekran özelliği bulunan modellere ek olarak kavisli ekran özelliği ile kullanıcılarına hizmet veren alternatifler de vardır. Böylece estetik özellikleri açısından beklentilerinize en uygun televizyonlar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu detayları içeren televizyonları tercih ederek de hayatınıza konfor katabilirsiniz. Bu ürünler arasındaki kulaklık girişine sahip televizyonlar, günün her saatinde rahatça yayınları izlemeniz için elverişlidir. Kulaklık girişi sayesinde seslerin çevreye yayılmasını engelleyerek film izleyebilir, yayınları rahatça takip edebilirsiniz. PC bağlantısı özelliği bulunan televizyonları seçmeye dikkat ederek bilgisayarınızdaki görüntüleri anında LED TV ekranına yansıtabilirsiniz. Bu özellikle beraber bilgisayar oyunlarını ya da bilgisayarınızdan açacağınız filmleri daha büyük bir ekran üzerinden takip etmeye başlayabilirsiniz. Görüntü iyileştirme teknolojilerinden yararlanan modeller de oldukça kullanışlıdır. Görüntülerdeki kusurları iyileştiren bu televizyonlar, kusursuz görüntülerle karşı karşıya kalmanız için üretilmiştir.

Çok Yönlü Kullanım için TCL Televizyonlardan Yararlanabilirsiniz

Çok Yönlü Kullanım için TCL Televizyonlardan Yararlanabilirsiniz

Eğlence merkezi özelliği ile dikkat çeken TCL televizyon modelleri sayesinde çok sayıda oyundan ve programdan yararlanabilirsiniz. Google uygulamalarını kullanmaya imkân tanıyan akıllı televizyonlar, bir televizyondan çok daha fazlasına sahip olmak isteyen kullanıcılardan tam not alır. Böylece farklı işlerinizi televizyon üzerinden ve de tek elden hallederek yaşamınıza pratiklik katabilirsiniz. Google görüntülü sohbet uygulaması Duo'yu kullanmaya imkân tanıyan televizyonlar da TCL ürünleri arasında yer alır. Bu sayede sevdiklerinizle canlı olarak görüşebilir, keyifli sohbetlerin içerisinde bulunabilirsiniz. Akıllı telefonlarla uyumlu şekilde kullanılmaya elverişli olan Smart TV modelleri de bulunur. Bu özellik yardımıyla komutlarınızı telefon üzerinden televizyonunuza göndererek hız kazanabilirsiniz. Basit sesli komutları algılayabilen akıllı işletim sistemleri sayesinde TCL televizyon çeşitleri ile zahmetsiz bir kullanım deneyimine ulaşmanız da kolaylaşır. Çok yönlü ve işlevsel bir kullanımı mümkün hale getiren bu gelişmiş televizyonlar, teknolojinin sunduğu gelişmiş imkânları deneyimlemeniz için idealdir. Ekran görüntüsü alma özelliği de dikkat çekici ve pratik detaylar arasında bulunur. Bu özellikle beraber yayınlarda hoşunuza giden kareleri ya da filmlerde kaydetmek istediğiniz kareleri kolayca yakalayabilirsiniz. Yayın kaydetme özelliği bulunan TCL marka televizyonlar da yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Kaçırdığınız programları sonradan seyredebilmek için kullanabileceğiniz yayın kaydetme özelliği, hiçbir favori programınızı ve dizinizi kaçırmamanız için idealdir. Ürün alternatiflerini incelerken ethernet bağlantısı özelliğine sahip televizyonları seçmeye de özen gösterebilirsiniz. Ethernet kablosu aracılığıyla internete bağlanmayı sağlayan bu televizyonlar, sosyal medyada keyifle vakit geçirmeniz için elverişlidir. 3 boyutlu görüntüleri izleyicilerine sunmayı başaran televizyonlar da dünyaca ünlü TCL markasının ürünleri arasında yer alır. 3D yayın özelliği bulunan ürünler sayesinde animasyonları ve filmleri zevkle takip ederek ailenizle beraber keyifli zaman geçirebilirsiniz. Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı ekran teknolojilerinden yararlanan bu cihazlar, kendinizi rahat hissederek televizyon karşısında vakit geçirmenize imkân tanır. Otomatik tarama yapma özelliği ve otomatik güncelleştirme yapma desteği bulunan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Böylece ekstra zaman harcamadan televizyonunuzun gelişmiş teknolojileri kullanmasını sağlayabilirsiniz. Güncelleştirme ve tarama özellikleri, kullanım deneyiminizi geliştirmeniz için dizayn edilmiştir. Öte yandan otomatik kapanma özelliği de kullanıcı dostu detaylar arasındadır. Belirli bir zamanda televizyonunuzun otomatik olarak kapanması sağlayarak tasarruf elde edebilirsiniz. Şimdi TCL televizyonlar arasındaki ürünleri inceleyebilir, beklentilerinize uygun özellikler taşıyan modellerden birini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.