Filtreleri Temizle
Marka
Sony

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sony Televizyon

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sony Televizyon

Televizyonlar yaşamımızın büyük kısmını kaplayan, her evde ve yaşam alanına artık en büyük ekranlarıyla olmazsa olmaz olan bir elektronik ürün haline gelmiştir. Televizyonun yaşamımızdaki yeri öyle büyüktür ki bir elektronik ürün olmaktan öte anlamlara gelebilir. Kimi zaman yalnızlığınızı paylaştığınız bir dostunuz oluverir, kimi zaman en sevdiğiniz filmi, diziyi heyecanla izlediğiniz, kimi zaman bilgisayar ya da başka cihazlardaki çalışmalarınızı büyük ekranına aktardığınız çok özel bir eşyanızdır. İşlevselliğinin yanı sıra ayrı bir bağ da kurabildiğiniz televizyonunuz kendi başınızayken film, dizi, müziklerle size eşlik eder ya da ailece zaman geçirirken hep aranızdadır. En çok tercih edilen ve beğenilen elektronik markalarından Sony televizyonları tamamen sizlere özel işlevsellikte son teknolojilerle donatarak tasarlamaktadır. Sony televizyonların sizlere sunduğu özellikler oldukça fazladır. Uzun yıllardır kalite anlamında da kendisini kanıtlamış markalardan birisi olan Sony, televizyon ihtiyacınız için size gereken özellikleri üstün kaliteyle ve dayanıklılıkla sizlerle buluşturuyor. Sony televizyon modelleri her kesimin, her insanın, her tip kullanıcının beklentilerine göre geniş bir yelpazede çeşitlenebiliyor, her kullanım amacına göre ihtiyaç duyulan teknolojiyi fazlasıyla sağlayabiliyor. Sony LCD TV özelliklerine son teknoloji ve farklılıklar ekleyerek yepyeni modeller sunmayı sürdürmektedir. Evinizin baş köşesinde yerini alan televizyon gibi bir ürünün dekoratif açıdan da bulunduğu ortamı süsleyebilmesi, aranan özelliklerdendir. Bu aranan özelliği Sony tasarımlarında bulmak mümkün olmaktadır. Olabildiğince ince, zarif ve şık tasarımlar estetik açıdan evinizde dekor olarak da göze hoş görünecektir. Sony televizyon fiyatları pek çok özellik ve eklenen ile değişkenlik gösterebilmektedir. Ana belirleyicilerden birisi de ekran boyutunun daha büyük ya da küçük olmasıdır.

Sony Televizyon ile Son Teknolojiyi Yakala!

Sony Televizyon ile Son Teknolojiyi Yakala!

En son teknolojileri ürünlerinde ustalıkla kullanan hatta zaman zaman son teknolojilere yön veren bir marka olarak Sony, ileri teknoloji ile tasarlanmış müthiş özelliklere sahip elektronik harikaları evinize getirir. Sony ürünleri üstelik kullanıcı odaklı bir şekilde kullanım pratikliği ile sizlere kolaylık sağlar. Televizyon modelleri günümüzde çok fazla değişik teknik özelliklere sahip oldukları için, haliyle bu son model televizyonların kullanımı eskiye göre bazı kullanıcılara daha zor gelebilmektedir. Televizyonu bozmaktan ya da yanlış bir işlem yapmaktan korkan kullanıcılar zaman zaman istedikleri gibi kullanmaktan çekinmektedir ve bu yüzden televizyon ile geçirdikleri zamanın tam anlamıyla keyfini çıkaramazlar. Sony televizyon modelleri aslında en son teknoloji ile çok fonksiyonlu ürünler üretmesine rağmen bu can sıkıcı durumun önüne geçmeyi de başarmaktadır. Üst düzey teknolojik özellikleri kullanıcıya en basit yönetebileceği şekilde aktarıp verebilmedeki başarısıyla dikkatleri üzerine toplamaktadır. Sony televizyon kullanıcıları ürünleri en kolay şekilde kullanabildiklerini ve karmaşık gelmediğini söylemektedirler. Kullanım kolaylığı ve son derece anlaşılır olması Sony‘nin kullanıcılarına sunduğu bonuslardan birisidir. Sony televizyonun sunduğu kusursuz deneyim kullanıcıların yaşamdan ve o anlardan aldıkları keyfi, mutluluğu artırmaktadır. İşte televizyonun “sadece bir televizyon” olmadığı o durumlardan bir tanesi de böyledir. Sony içiniz rahat bir biçimde alıp kullanabileceğiniz ergonomik ve şık modelleriyle öne çıkan büyük bir markadır. Günümüzde televizyon modelleri eskiden olduğu gibi yalnızca bir şeyler izlemek için gerekli olmaz, yeni çıkan uygulama ekli, Android özellikli, farklı cihazlara geniş bağlantı seçeneklerini kolaylıkla sunan televizyon modelleri sayesinde televizyonu çok amaçlı kullanabiliyoruz. Dilediğimiz uygulamadan dizi ya da filmleri izleyebilmekteyiz, dilediğimiz zaman internet uygulamasında istediğimiz konuda videolar açabiliriz. Müzik dinleyebileceğimiz imkanlar da mevcuttur. İstenilen zamanda da televizyon kanallarına bağlanma imkanımız vardır. Televizyonlar günümüzde böyle kullanım imkanını veren çok fonksiyonlu, özel tasarım cihazlar haline gelmişlerdir. Her geçen gün çok yeni başka uygulamalar, özellikler eklenen televizyonların yaşamımızdaki yeri eskiye kıyasla çok yönlü bir yapıya dönüşmüştür. Pek çok farklı yayın bağlantısı, internetle entegre sistemler, uygulamalar şeklinde çalışma yapısı, oyun imkanı televizyonu bambaşka boyutlara taşımaktadır.

Sony Televizyonlar Geleceğin Teknolojisini Evinize Getirir

Sony Televizyonlar Geleceğin Teknolojisini Evinize Getirir

Sony markası gerek ekranları, ekran özellikleri, gerek panel ve diğer materyalleri, gerekse tasarım açısından her zaman ileriden yolunu devam eder. Geleceğin teknolojisini tutup yakalayıp önce sizin evinize getirir, teknolojiye yön veren misyonuyla Sony bu görevini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Sony televizyonların görüntü kaliteleri, eşsiz bir gerçeklik deneyimi için özel geliştirilmiş olmasıyla dikkatleri üzerine toplamaktadır. Sony televizyon eşsiz ve kusursuz gerçeklik deneyimini sunabilmek için gerekli olan görüntü işlemci ile sınırsız imkanlar yaratmaktadır. OLED teknolojisi ile adından söz getiren Sony televizyon modelleri, renkleri ve pigmentleri benzersiz şekilde kullanıcısına sunabildiği için beğenileri toplamaktadır. Sesinizle yönetebileceğiniz eğlence seçenekleri sunarken, bir yandan da size sıradışı ve üstün bir kontrast düzeyi sunan Pixel Contrast Booster özelliği ile gözlerinize müthiş bir şölen yaşatmaktadır. Dolayısıyla kalitesinden emin olduğunuz bu markanın tasarımları en son teknolojilerle de birleşerek sunulduğunda kusursuz performansı deneyebilmeniz mümkün olabilmektedir. Benzersiz TV deneyiminiz için Sony gelecekten gelen teknolojileri kullanma konusunda ustalaşmıştır, son teknolojilerin sınırlarını zorlayarak yeni teknolojilere yön veren duruşuyla lider markalardan birisi olmaya devam etmektedir. Günümüzde her ailenin, her kişinin evinde mutlaka en az 1 adet bulunan bir elektronik ürün olan televizyonun bu kadar yüksek teknolojik özelliklerle yaşamınıza girebilmesi Sony kalitesiyle gerçek anlamda mümkün olmaktadır. Kullanıcı beklentileri televizyonun ekran boyutu ve görüntü kalitesi gibi özelliklerinde çeşitlilik, bir de hız seviyesinin üst düzey olması yönündedir. Sony televizyon yorumları da modellerin bunu fazlasıyla karşıladığını, çok sorunsuz bir deneyim sunduğunu öne çıkarmaktadır. Sony küçükten büyüğe her ölçüde televizyon tasarımı ile çok sayıda seçenek sunmasıyla dikkat çekmektedir. Bu boyutlardan yine en yaygın olarak seçilenler arasında Sony TV 43 inch olan modeller bulunmaktadır. Sonrasında görüntü kalitesi, hız ve dayanıklılık gibi özelliklerin son derece iyi durumda olması ile kullanıcıların kalbinde taht kurmaktadır. Sony en sevilen modellerini kullanıcıların yaygın ihtiyaç ve beklentilerini değerlendirerek tasarlamış ve kullanıcı dostu pratik ürünleri sizlerin beğenisine sunmuştur. Profesyonel bir gerçeklik deneyimi ile sürükleyici deneyim için uyumlu ses-görüntü özelliklerini bir arada size sunabilen Sony bir kez daha beğenileri toplamaktadır. Sony markasının birçok yönden bir adım öne çıkması ve size ideal deneyimi sunma konusundaki başarılarına ödüllü tasarımları da eklendiğinde üstün bir deneyim ile karşı karşıya kalırsınız. TV seçiminde modelden de önce aslında marka tercihi önemli olmaktadır. Sony markasının sunduğu seçenekleri incelemek için televizyon ve ses sistemleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sony Televizyon ile Eşsiz Gerçekliğe Yolculuk

Sony Televizyon ile Eşsiz Gerçekliğe Yolculuk

Sony televizyon modelleri en özel teknolojilerle geliştirilen özel tasarımlarıyla ve görüntü işlemcileriyle benzersiz bir gerçeklik deneyimine sizi davet eder. Özel bir kullanım deneyimi sunan Sony televizyon çeşitleri, akıllı özelliklere sahiptir. Görüntü yükseltme ve hareket işleme özellikleri en iyi duruma getirilmiş modellerden oluşur. Bunlar bile aslında seçiminizi Sony televizyon türlerinden yana yapmanız için yeterli nedenlerdir. Sony televizyon modelleri, parlak ve renkli görüntü kalitesiyle ulaşılabilen en yüksek parlaklığı kullanıcıya sunabilirler. Söz konusu Sony teknolojisi olunca, parlaklıktan ve renk gerçekliğinden asla ödün vermeyen bir sistem göze çarpmaktadır. Daha yüksek renk hacmini ve renk hassasiyetini verebilen televizyon modellerini kullanıcı ile buluşturmasıyla Sony sektörün önemli oyuncularından olmayı başarıyla sürdürmektedir. İyi görüş açısı ve kullanım kolaylığı açısından da kullanıcılarının beklentisini fazlasıyla karşılamaktadır. Ayrıca kaynak kullanımı açısından tasarruflu çözümler sunarak daha düşük güç tüketimine imkan vermektedir. Sony özelliklerine ve kategorilerine göre televizyon modellerini seriler halinde üretim kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Sony televizyon kurulumu açısından televizyonunuzu yerleştirmek istediğiniz yeri belirleyip TV ekran boyutlarını da bu yerleşim planına göre seçmeniz yerinde bir yaklaşım olacaktır. Bu seçimi doğru ve bilinçli yapmanız durumunda ihtiyacınız olan ideal televizyon kullanımınız Sony teknolojisi ile gerçek bir keyfe ve görsel şölene dönüşecektir. Sony televizyon modelleri, OLED, Full Array LED ve tüm diğer LED çeşitlerini kullanıcıları ile buluşturabilmektedir. Bunlara çok daha yüksek kontrast özelliği eklenerek çok daha kaliteli oyun ve film deneyimleri yaşanması sağlanmaktadır. Televizyonunuzu çok sevdiğiniz spor karşılaşmalarını izleme heyecanını yaşamak için de kullanabilirsiniz. Sıklıkla spor karşılaşmaları izleyen kullanıcıların aradığı özellikleri bulabileceği televizyon çeşitleri mevcuttur. Oyuncuların da yüksek kaliteli ve hızlı tepki verme özellikli bu cihazların teknolojisiyle oyun oynamaları oyun deneyimlerini kusursuz bir boyuta çıkarmaktadır. Sinema sever, film tutkunu kullanıcıların film gecesi etkinlikleri ve evde film izleme aktivitelerini en harika deneyim haline getirebilen Sony teknolojisi yine kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Görüntü ve sesin özellikle uyumlu olma durumu eş zamanlı olarak görüntü-ses akışını sağlar ve herhangi bir açık bırakmaz. Artık sınırları aşan teknolojisiyle Sony 8K televizyon özellikleriyle mükemmel deneyimi yine doğru bir şekilde sunmaktadır. Bu özellik de Sony modellerinin en çok sevilen özelliklerindendir. Sony 4K televizyon kalitesi ile sunulan yaygın çözümler de kullanıcıları oldukça tatmin etmektedir.

Sony Televizyon ile Sinema Keyfi Bir Başka

Sony Televizyon ile Sinema Keyfi Bir Başka

Sony televizyonunuz ile evinizde harika sinema deneyimleri yaşayarak sinemayı evinize getirmeniz de mümkün! Dev ekran özellikleri ile farklı ölçülerde ekranları bulabileceğiniz seçenekler gerçek sinema keyfini ve kaliteli görüntüyü size vaat ediyor. Aileniz ya da arkadaşlarınızla en keyifli film geceleri, film partileri için Sony televizyonunuz gerekli organizasyona her zaman hazır halde bekler. Sizin yalnızca patlamış mısırlarınızı ve rahat koltuklarınızı hazırlamanız ve sevdiklerinizi davet etmeniz yeterlidir. Geliştirilen son teknoloji artık sinema keyfini her zaman elinizin altında tutmanızı sağlayabilmektedir. Sony televizyon yorumları içerisinde özellikle bunun gerçek bir lüks anlamına geldiğini ve yaşamınızı oldukça güzelleştirdiğini görmekteyiz. Görüntü-ses akışının uyumlu olması ile filmlerin kusursuz kalitede izlenebilmesi imkanınız vardır, ayrıca renk ve gölge ayarlarının, hassasiyetin ve renk doğruluğunun en ince detayına kadar düşünülmüş olması da görsel açıdan size büyük avantaj sağlar. Sonu gelmeyen bir teknoloji ile sınırları ortadan kaldıran Sony TV 65 inch boyutlarından çok daha küçük boyutlara dek ergonomik seçenekler sunmaktadır. Sinema keyfi için tercih edecekseniz çok büyük ekran boyutlarında çözümler sunan Sony televizyon doğru adresiniz olacaktır. Ayrıca sinema keyfi dışında günlük kullanım ve mutfak gibi yaşam alanlarında kullanım için çok daha küçük boyutlu çözümlere yönelmek isterseniz Sony televizyon yine doğru adresiniz olacaktır. Kullanıcıların bir kısmı yaygın şekilde Sony televizyon 140 ekran büyüklüğündeki modelleri tercih edebilmektedirler. Televizyon kullanımınızı gerçek bir keyif haline getirebilmek Sony modelleri ile imkansız değildir. Siz de film geceleriniz, en favori maç keyfiniz, oyun heyecanınız için televizyon arayışındaysanız Sony tam size göre model seçenekleriyle karşınızdadır. Sony ürünlerinin dayanıklılık ve uzun ömürlülük açısından da beklentilerinize fazlasıyla yanıt vermesi mümkün olacaktır. Bu da yine güvenli, konforlu ve rahat bir deneyimi beraberinde getirir. Içiniz rahat, keyfiniz yerinde, televizyonunuz en iyi şekilde çalışırken yaşam kalitenizin de yükseldiğini fark edersiniz. Sony küçük ve ergonomik boyutları özellikle tercih edenler için Sony TV 32 inch model seçenekleri de değerlendirilebilir durumdadır. Dilediğiniz büyüklükte ekranı evdeki yaşam alanınız ve televizyonun yeri açısından kendinize uygun seçmelisiniz. Kullanım amacınız da burada önem taşıyan bir diğer unsurdur. Bunların her biri model fiyatlarını değiştirmektedir. Fiyat konusunda gelince, Sony televizyon kampanya seçenekleri her zaman mümkün olabilmektedir, ilgilenmeniz durumunda takip etmeniz ve incelemeniz tavsiye edilmektedir.

>Sony Televizyon Sizi Kusursuz Deneyime Davet Ediyor

Sony Televizyon Sizi Kusursuz Deneyime Davet Ediyor

Diğer özelliklerinin yanında Sony televizyon internet ayarları açısından da kolay kullanım, dilediğiniz ayarlara sahip olabilme imkanlarını sunabilmektedir. Sony televizyonunuzun her türlü ayarı özel olarak kullanımınıza yönelik tasarlanmış ve size en özgün çözümleri sunabilmek için hayata geçirilmiştir. Sony televizyon Bluetooth olanaklarına da erişebilmenizi sağlayacak özelliklerde seçenekler sunar. Deneyiminizi ideal hale getirmenin kendine has yollarını bulmuş olan Sony Smart TV özellikleri kullanıcılar ile buluşturur. Deneyiminizin kusursuz olabilmesi için her türlü eklenti ve özelliği geliştirip devreye koyar. Bu modelleri kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre seçtikten sonra gerisini hiç düşünmenize gerek yoktur. Sizin yerinize her şeyi düşünen bir Sony televizyonunuz vardır. Bu güzel konforun tadını çıkarma zamanı gelmiştir. Sony markasında en çok tercih edilen seçenekler arasında Sony TV 55 inch ölçülerine karşılık gelen modeller bulunmaktadır. Gerçekten farklı kullanım deneyimleriniz için kaliteyi sınırsızca yaşamak istiyorsanız Sony OLED TV modelleri tam sizin isteğinize hizmet etmektedir. Televizyon almadan önce iyi bir araştırma yapıp ne istediğinizi tam olarak netleştirmenizde fayda vardır. Görüldüğü üzere televizyonlar çok sayıda değişik teknik özellikler taşıyan ve bazı özellikleri her modelde değişkenlik gösteren ürünler olarak piyasaya sunulmaktadır. Hangi tip özelliklere sahip televizyonların sizin ne işinize yarayabileceği konusunda Sony ayrıca bilgi paylaşımı ve yönlendirmeler yapmaktadır. Ürün sayfamızı inceleyerek de seçenekler ve detayları hakkında genel bir filtre sahibi olabilirsiniz. TV büyüklüğü de bilinçli karar vermeniz gereken önemli bir konudur. Eğer mutfak ya da benzersiz alanlar için almıyorsanız, en küçük boyutlardaki bir TV zamanla ihtiyacınızı karşılayamaz hale gelecektir, o yüzden biraz daha büyüklere yönelebilirsiniz. En iyi ve ideal deneyim en büyük ekranda olur diye bir kural da bulunmamaktadır. Sizin için ideal deneyim belki orta büyüklükteki ekranlı TV modellerinde olacaktır. Sonuçta kalite ve teknoloji açısından hepsi gelişmiş özelliklerle üretilmeye özen gösterilmektedir. Büyüklük tamamen yaşam alanınızdaki imkanlarınız, görüş alanı açısından tercihleriniz, izleme uzaklığı için yeterli mesafe imkanı gibi kriterler doğrultusunda yükselebilecek bir detaydır.

Sony Televizyon ile Yaşamın Tadını Çıkarın!

Sony Televizyon ile Yaşamın Tadını Çıkarın!

En sevilen modellerden birisi olan Sony dönem dönem, değişik değişik TV model serileriyle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Sony 82 ekran televizyon modelleri de yaygın olarak yaşam alanlarında kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Sony televizyon sahibi olduğunuzda parçalarının arızalanması ya da televizyonunuzun bozulması konusunda endişe duymanıza gerek olmaz. Zaten kolay kolay bozulmayacak dayanıklılık ve kalitede uzun süreler kullanıma uygun üretilmiş olması rahatlatıcıdır. Ekstra olarak Sony televizyon yedek parça imkanının fazlaca olması kullanıcıların içini bir daha rahatlatmaktadır. Kullanıcılar bekledikleri özellikleri bir arada bulabilmenin mutluluğunu yaşarken bir de her an bozulmayacak risk olur diye bir endişeye hiç maruz kalmadıkları için ayrı bir rahatlık içerisindedirler. Sony markası bu konularda ayrıca duyarlı ve kullanıcısına değer veren bir yaklaşım sergileyerek bu konuda güven vermektedir. Sony LED TV özellikli tüm modelleri için istisnasız yedek parça ve destek hizmetlerini müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden sağlamaktadır. Uzun yıllar sağlamlığı ve dayanıklılığı konusunda şüpheye düşmeden kullanım imkanı veren televizyon modellerini evinizde rahatça kullanmanızı sağlayan Sony sektörün en iyileri arasındaki yerini korurken bir yandan yükselişe de geçmektedir. Televizyon tasarımlarına getirdiği yenilikler ve işlevselliğini kolaylaştırıcı özellikler ile ekran, ses, görüntü, internet ve bağlantı ayarları, renk kalitesi düzeyi, eşzamanlılık, hızlı tepki verme gibi harika nitelikleri sizlere sunmaktadır. Sony kalitesi ve güvencesi ile kusursuza en yakın yöntemlerle tasarlanan televizyonlar asla sizi yarı yolda bırakmayacak şekilde geliştirilmektedir. Siz de televizyonunuz ile geçirebildiğiniz muhteşem zamanlarda yaşamın tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. Sony markasının televizyonları ile oyun oynamak ayrı bir heyecan, film izlemek ayrı bir keyif, müzik dinlemek harika bir deneyim, maç izlemek sanki oradaymışçasına gerçeklik yaşayabilme keyfi demektir. İzlediğiniz filmler, belgeseller daha gerçek, oyunlar kat kat etkili ve gerçekliğin de ötesinde, maçlar sanki tribündeymişsiniz gibi bir hissiyatla size beğenilen deneyimleri sunar. Televizyon ihtiyacınız ile ilgili siz de tüm ihtiyaçlarınızı, TV izleme sıklığınızı ve asıl kullanım amacınızı belirledikten sonra Sony modelleri arasından ideal modelleri seçebilirsiniz. Sayfamızdaki ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.