Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Televizyon

için 26 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz

Hi-Level Televizyon

Evden ofise, salondan yatak odasına, artık pek çok odada bir televizyon bulunuyor. Dünyanın en çok kullanılan kitle iletişim cihazı olan televizyonlar çok renkli ve eğlenceli bir dünyaya giriş kapısı olarak akıllı pek çok teknoloji sistemiyle donatılmış bir şekilde evlerinizde yerini alıyor. Yeni teknolojiye sahip TV'ler yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesi vaat ediyor. Televizyonlar yalnızca yüksek kaliteli dizi, belgesel ve film değil, aynı zamanda oyun konsolları ile olağanüstü deneyimler sunuyor. Harici bağlantılar, farklı amaçlar için çok sayıda işlev içerir. Bilgisayarlara, telefonlara ve harici depolamaya bağlanan yeni nesil televizyonlar da internet erişimi sağlar. Ev eğlencesinin adresi olan televizyonlar, izleyicilere gerçekçi görüntüler sunuyor.

Hi-Level Televizyon Kullanıcı Yorumları

Hi-Level Televizyon Kullanıcı Yorumları

Çeşitli markalara ait binlerce televizyon çeşidi arasından öne çıkan markalar arasında yerini alan Hi-Level televizyon ekonomik seçenekleri ve teknolojik üstünlükleriyle piyasadaki yerini sağlamlaştırıyor. Hi-Level, en iyiye ulaşmaya kararlı ve tüm faaliyet alanlarında en iyisi olmaya çalışmaktadır. Başarılı olma kararlılığından aldığı güçle, her zaman kendisini geliştirip daha iyi yaparak bir fark yaratmak için çalışır. Hi-Level'ın her zamanki önceliği müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Türkiye’nin her noktasına güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmak, şimdi de olduğu gibi sürekli olarak değer ve fark yaratan, saygın bir marka olma vizyonuyla sağlam adımlarla yoluna devam ediyor. Hi-Level televizyon kullanıcı yorumları inceleyerek daha önce kullanarak tecrübe etmiş kişilerin ürün hakkındaki görüşlerini rehber edinebilirsiniz. Fiyat, özellik veya model fark etmeksizin her alanda sizlere sağladığı avantajlar ile Hi Level farkını ortaya koyuyor.

Sağladığı Çok Sayıdaki Yenilikler ile Hi-Level Televizyon

Sağladığı Çok Sayıdaki Yenilikler ile Hi-Level Televizyon

Televizyonlar her evde en az bir tane rastlayabileceğiniz çok yönlü kullanabilen aygıtlardır. Dünyadan haber almak, büyük ekranlardan dizi ve filmleri keyifli bir şekilde izleyebilmek ve can sıkıntısını gidermek için kullanılan bu cihazlar sizlere çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Gelişen teknolojinin sayesinde televizyonlar artık bir televizyondan çok daha fazlası. Bağlantıların da kolaylıkla mümkün olduğu günümüzde artık televizyonlara telefonunuzu, bilgisayarınızı da bağlayabildiğinizden televizyonunuzu da monitör olarak kullanabilme imkânı sizlere sunulmaktadır. Büyük ekranlarda film veya dizi izlemek, oyun oynamak her zaman çok daha gerçek ve etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağlar. Sizlere sağlanan bu özellikler sayesinde hangi aygıtta hangi içeriğe sahip olursanız olun onu dev ekranlarda izleyebilme şansını elde etmiş olacaksınız. Sağlanan çok sayıdaki özellikler arasından televizyonunuzun özelliklerine göre internete bağlanma, Youtube, Netflix gibi paketleri beraberinde getirmesiyle de televizyonlar daha da eğlenceli hale gelmişlerdir. İnternetin yaygınlaşması ile beraber sosyal mecralar çok daha geniş bir yer kaplamaya başlamıştır. Yeni açılan dizi ve film platformlarıda bu konuda önemli bir yere sahiptir. Akan trendler ve ortaya çıkan yeni oluşumları kolaylıkla takip edebilmeniz adına düzenlenen önemli yükleme ve özellikler arasında yerini almaktadır. Akıllı telefon içeriğini daha büyük bir ekranda, özellikle de televizyonda izlemek son zamanlarda çok popüler hale geldi. Hi-Level TV telefon bağlanma özelliği sayesinde akıllı telefonunuzda bulunan video, müzik ve fotoğraf ve benzerlerini televizyonunuza kolayca yansıtarak daha büyük ekranda keyifle seyretme imkânı sunar. Smart TV özelliği bulunan Hi-Level televizyonlarla telefonunuzu kolay bir şekilde ekrana bağlayabilirsiniz. Wi-Fi günümüzde neredeyse bütün cihazlara yerleştirilen bir özellik olmuştur. Bu özellik ile beraber internet ortamında sahip olmak istediğimiz her içeriğe kolaylıkla sahip olabilmekteyiz. Ancak bu marka altında sizlere sağlanan bir başka kolaylık ise Wi-Fi ile bağlantı seçeneğidir. Ürün seçenekleri arasında bulunan Smart özelliği sayesinde telefonunuzu Wi-Fi üzerinden televizyonunuza bağlayabilirsiniz ve anında yansıtarak izlemek istediğiniz her şeyi saniyeler içinde oluşturabilirsiniz. Bütün bunlar ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilir ve inceleme yapabilirsiniz. Hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde sahip olabileceğiniz bu televizyonlar sadece bir tıklama kadar uzağınızda.

Sınır Tanımaz Ekran Özellikleri ile Hi-Level Televizyon Modelleri

Her Oda Boyutuna Uygun Hi-Level Televizyonlar

Sahip olunan farklı boyutlardaki evler ve odalar sizlere hangi boyutta bir televizyon seçeneğiniz hakkında birçok sorun yaşatmaktadır. Bu sorunlardan en önemlisi televizyonun alınacağı odaya küçük veya büyük gelmesinden kaynaklanmaktadır. Satın aldığınız televizyon sahip olduğunuz odaların ölçülerine göre çok daha küçük kaldığı taktirde sizlere yeterli izleme zevkini sağlamayacaktır. Filmler ve diziler günümüzde birçok detaya ve ince görüntü kalitelerine sahiptir. Bu ince görüntü kalitelerinin yakalanması ve detaylara dikkat edilmesi yanlış sipariş verilmiş bir televizyon ile mümkün olmamaktadır. Bu konunun tam tersi de yaşanan problemler arasında büyük sorunlara yol açar. Evinizin ölçülerine göre almış olduğunuz gereğinden büyük bir televizyon sizlere sadece televizyonun ortasını izleme imkanı sunar. Alanına göre büyük olarak tercih edilmiş olan bu akıllı ve elektronik cihazlarda geniş görüş açısı ne yazık ki mümkün değildir. Evlere alınmak istenen elektronik aletler alışveriş esnasında dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Sahip oldukları çok sayıdaki özelliklerin bizlere ve evlere uyması gerekmektedir. Bu uyumlarda en çok yaşanan problemlerden bir tanesi boyut meselesidir. Evlerin boyutlarının çok fazla değişiklik göstermesi alınan televizyonların da boyutunu etkilemektedir. Bu noktada ise sizlere kolaylık sağlayan konu inç ölçüleri ile gelmektedir. Aldığınız TV'nin boyutunu belirlemek daha kolaydır, çünkü tamamen izleme mesafesine göre belirlenir. 65 inçlik TV'ler ve daha büyük ekranlar genellikle sinemalar için düşünülebilir. Spor programları için özel bir tercihiniz varsa, bu ekran boyutunu seçebilirsiniz. Tabii ki, televizyonun bulunduğu odanın yeterince büyük olduğundan emin olmalısınız. 50 ila 64 inç arasında ekranlara sahip televizyonlar bile çevrelerinde güçlü bir görsel etki sağlar. Bu TV'leri evinizdeki herhangi bir büyük odaya yerleştirebilirsiniz. Eğer televizyonla izleme mesafeniz arasında 4 – 5 m mesafeniz var ise Hi-Level TV 55 inç — 65 inç ideal boyut aralığıdır. Orta boy oturma odaları ve büyük yatak odaları için 33 inç il a 49 inç arasındaki boyutlarda televizyonlar tercih edilebilir. Eğer izlemek için 2 – 3 m mesafeniz var ise 43 inç — 49 inç olması gereken boyut aralığıdır. 32 inç ve daha küçük TV'ler orta boy yatak odaları ve mutfaklar için idealdir. İç mekanların yanı sıra bahçelerde teraslarda ve balkonlarda da kullanabileceğiniz Hi-Level televizyonların modellerini daha dekoratif bir hale getirmek için asma aparatını tercih edebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlük Kalitesi ile Hi-Level Televizyon Ekranları

Yüksek Çözünürlük Kalitesi ile Hi-Level Televizyon Ekranları

Hi-Level televizyonlarının sahip olduğu özellikler modellere göre farklılık göstermektedir. Kontrast olmadan renklerin iletimini ve uyumunu garanti eden LED ekran, yüksek parlaklığı ile gün ışığında ve karanlıkta en iyi görüntü kalitesini sunar. Ekranda gösterilen tüm ayrıntıları takip ederek görüntüleme eğlencenizi artırabilirsiniz. 1920 x 1080 çözünürlüğe ve 50 Hz görüntü tarama hızına sahip daha gerçekçi görüntüler. Kalıcı Wi-Fi ve Ethernet LAN bağlantısı ile, televizyonunuzla çevrimiçi kalabilir ve Smart televizyon fonksiyonu ile tüm içeriği çevrimiçi olarak keşfedebilirsiniz. Dizi, film, müzik ve radyo uygulamaları ile Smart TV olarak adlandırılan TV modelleri çok sayıda görsel yön sunar. Uydu ve kablo yayınlarına ek olarak, Hi-Level Smart TV, içerdikleri uygulamaları kullanarak kaçırdığınız dizi veya istenen TV programlarına erişmenizi sağlar. Herhangi bir zamanda kaçırdığınız bir diziyi endişelenmeden izleyebilir ve aileniz veya sevdiklerinizle film geceleri düzenleyebilirsiniz. Zarif, ince ve büyüleyici tasarımı ile dekorasyonu güçlendiren yapısı, tüm oturma odalarında etkileyici bir görünüm sunar. Bugün üretilen hemen hemen tüm televizyonda bulunan HDMI bir tür görüntü aktarım yuvasıdır. Her türlü görüntü ve ses HDMI desteği ile beraber taşınabilir. Bu şekilde ev sinemasının tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Seçeceğiniz televizyonun bir HDMI yuvasına sahip olduğunu doğruladıktan sonra, ikinci kriter televizyondaki yuva sayısıdır. Yuva sayısını belirlerken bireysel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. HDMI bugün en popüler video iletim bağlantısı olmasına rağmen, USB, VGA, DVI gibi çeşitli bağlantı türleri vardır. Bunlar arasında, televizyonunuzda, özellikle Scart ve USB bağlantı noktalarına sahip olmak, farklı kaynaklara bağlanmak için önemlidir. Harici depolama aygıtlarından görüntü aktarabilen bir USB bağlantı noktasına sahip modellerle, fotoğraf makinesindeki fotoğrafları veya videoları veya bilgisayarda oluşturulan videoları kolayca görüntüleyebilirsiniz. Televizyon ve ses sistemleri LED ekranlara ve ses çıkışı işlevine sahip televizyonlara bağlamak da mümkündür. Bu şekilde, istediğiniz netliği ve ses seviyesini elde ederek sinematik deneyimi evinize getirebilirsiniz. VGA ve SCART gibi bağlantılara ek olarak, dijital ses çıkışı olan modeller, HDMI bağlantı fonksiyonu sayesinde kayıpsız ses iletimine de izin verir. Bunların yanı sıra, kulaklık bağlanabilme seçenekleri bulunan modelleri ile sadece kendinizin dinleyebileceği ses dünyanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, dizüstü bilgisayar gibi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara bağlanabilen modellerle profesyonel bir işyeri oluşturabilir ve Hi-Level TV LED ekran modellerini ikinci bir monitör olarak kullanabilirsiniz.

Hi-Level Televizyonlarında Kurulum Kolaylığı

Hi-Level Televizyonlarında Kurulum Kolaylığı

Hi-Level televizyon kurulumu oldukça basittir. Televizyonunuz veya uydu alıcınızla ilgili sorunlarınız varsa, uydu kurulum işlemini en baştan düzenlemek de en iyi seçimdir. Bu nedenle, önce televizyonu ve uydu alıcısını açmanız ve TV menüsünü denetleyiciyle bağdaştırarak açmanız gerekir. Ekranda görünen menüdeki kurulum bölümüne giderek ilk kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlk kurulum sırasına geldiğinizde, ekranda görünen soruya "Evet" diyerek bir sonraki adıma geçin. Gördüğünüz bölümde, dil, ülke, ev modu ve normal uydu seçeneklerini seçin ve "Tamam"ı tıklayın. Bu işlemden sonra işlem tamamlanır. İlk kurulumdan sonra, frekans güncellemeli kanalları manuel olarak aramanız gerekecektir. Bunu yapmak için, önce uydu denetleyicisindeki Menü düğmesine tıklayarak kurulum aşamasına devam edin. Ardından, kanalı manuel olarak aramak için bir bölüm seçmeniz gerekir. Manuel arama alanında, frekans, sembollerin frekansı, aranan kanalın ve uydunun polarizasyonu sorgulanır. İstediğiniz bilgileri doğru bir şekilde girerek arama yaparsanız, kanalı mevcut frekansında izleyebilirsiniz. Çok sayıda kanal ve seçenekler arasından doğru düzenlemeyi yaprak ancak çok daha verimli ve kullanılabilir bir televizyona sahip olabilirsiniz. Hi-Level televizyon fiyatları modelden modele, sahip olduğu ekstra teknolojik özelliklere göre değişmektedir. İçinde barındırdığı Youtube veya Netflix gibi platformlar, farklı yayın çeşitleri veya bağlantı seçenekleri sizlere en verimli olan kullanımı sağlamak için çalışmaktadır. Bu çok sayıdaki ürün ve model seçenekleri arasından seçim yaparken kullanmayı en çok planladığınız şeyleri göz önünde barındırarak çok daha uzun soluklu bir süreç sağlanmaktadır. İçinde barındırdığı özellik veya uygulamalarla fiyatlarının bağlantılı olması sizlere avantaj sağlanan konulardan bir başkasıdır. İstemediğiniz özelliklere sahip olmayarak boşuna harcama yapmanızı engelleyen bu durum sayesinde televizyon alışverişi bir işkenceden eğlenceye dönüşecek. Üstelik sizlere sağlanan bu geniş yelpazeli ürün seçenekleri arasındaki fiyatlarda da uçurum yaratılmamaktadır. Bu sayede hem maddi anlamda kara geçmiş olacak hem de bir televizyondan çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Size en uygun televizyon modelini bulmak için hemen şimdi sayfamıza göz atabilir kolayca satın alabilirsiniz.

Dizayn Sahibi Odalara Dizayn sahibi Hi-Level Televizyonlar

Dizayn Sahibi Odalara Dizayn sahibi Hi-Level Televizyonlar

Herkesin sahip olduğu ürünlerden beklentisi farklıdır. Bu nedenle üretilen her elektronik alet çok daha önemli hale gelmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi ürünlerin size hitap edip etmemesiyle alakalıdır. Çok sayıdaki ürün ve model seçeneklerinin yanında sağlanan özellikler de yanında maksimum avantaj olarak sizlere sunuluyor. Çözünürlük, renk uyumları, parlaklık seviyeleri veya görüntü kaliteleri derken sağlanan bu mükemmel fırsatlar ve çok daha fazlası bu marka altında birleşiyor. Ancak sizlere diğerlerine oranla çok daha fazla avantaj sağlayan konulardan bir tanesi ise sahip olduğu tasarımdır. Evlerimiz tamamen bizleri yansıtmaktadır. Sahip olduğumuz tarz ve zevkin en iyi göstergesi olan evler ince detay ve tasarımlar ile düzenleniştir. Bu düzenlemeleri çok daha zevkli ve tasarım harikası haline dönüştüren mobilyalar ise tamamlayıcı etkilere sahiptir. Satın alınacak olan bu elektronik aletler ise uzun yıllar sizinle beraber bulunmaktadır. Bu nedenle bu aletlerin ev ile uyumu önemli bir konudur. Üretilen geniş seçenek yelpazesi sayesinde evlerinize almak istediğiniz tasarım ve görünüşe uygun olan modeli kolaylıkla seçebileceksiniz. Sahip oldukları ince tasarımları sizlerin evindeki zarafet ile bütünleşmek ile kalmayacak aynı zamanda dikkat çekici bir nesne olarak odalarınızdaki yerini alacak. Göz alıcı ve etkileyici olan farklı renklerdeki dış çerçeve tasarımı sayesinde renk uyumunu yakalamanız da mümkün hale gelecek. Evinizde yakalamış olduğunuz uyum, renkler ve dekorasyonu destekleyerek odalarınızda görüntü konusunda oldukça başarılı sonuçlar çıkartacak. Gerek yatak odasına gerek oturma odasına gerekse salona koyarak her yerde izleme şansını yakalayabilmeniz yanında sahip olduğu özel dizaynlar ise nerde olursa olsun bütünleşme kurmanızı sağlayacak. Hi-Level televizyon modellerini sayfamızdan inceleyerek dilediğiniz Hi-Level TV fiyat bilgisine kolayca ulaşabilir, ekstra özelliklerini öğrenmek için ürüne tıklayarak incelemeye devam edebilirsiniz. Hi-Level televizyon yorumları kısmına göz atarak kullanıcıların beğendiğiniz televizyon hakkında yapmış olduğu yorumları dikkate alarak, aklınıza takılan soruların yanıtlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hi-Level
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Altus (26)
Arçelik (6)
Awox (77)
Axen (45)
Beko (17)
Blaupunkt (19)
Botech (8)
Dijitsu (35)
Elton (5)
Finlux (9)
Grundig (33)
Hi-Level (26)
Jvc (12)
LG (173)
Morio (8)
Navitech (3)
Nexon (5)
Next (23)
Nordmende (18)
Onvo (72)
Philips (103)
Profilo (30)
Redline (4)
Regal (129)
Saba (29)
Samsung (359)
Seg (10)
Skytech (44)
Sony (76)
Sunny (53)
Tcl (39)
Techwood (21)
Telefox (4)
Telefunken (21)
Telenova (39)
Toshiba (39)
Vestel (324)
Woon (48)
Yumatu (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(10)
(5)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(21)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(11)
(9)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(20)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(11)
(7)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(22)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL