Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 43 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz

Telenova LED TV

Yüksek çözünürlüğü, güçlü ses sitemi, canlı renk kapasitesi ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile Telenova LED TV kusursuz izleme keyfi yaşamanızı sağlar. LED TV alanında kullanılan son teknolojiye sahip ürünler ile yüksek performansa sahip görüntü elde edebilirsiniz. Sahip olduğu üstün bağlantı sistemi sayesinde de farklı cihazlar ile kolay bir şekilde bağlantı kurarak, televizyonunuzu aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Sahip olduğu görüntü teknolojisi, izlenme sırasında oldukça kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar. Yeni nesil modellerde bulunan Smart TV özelliği ile de televizyon izlemek dışında interaktif medya seçeneklerini de çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli ses çıkışları ile izlemiş olduğunuz film ve dizilerde ses kaybı yaşamadan keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Telenova LED TV Özellikleri

Telenova LED TV Özellikleri

Çözünürlüğü yüksek, güçlü teknolojiye sahip Telenova LED TV özellikleri ile sınıfının öne çıkan televizyon markaları arasındadır. Düşük enerji tüketimi sağlaması ile ekonomik olduğu gibi ve çevre dostu kullanım sağlar. Günümüzde üretilen televizyonlar çoğunlukla LED, LCD ve plazma ekran türüne sahiptir. LCD televizyonlarda arka plan aydınlatması floresan ışıklar ile sağlanmaktadır. Floresan aydınlatma, televizyon açıldığı anda yanmaya başlar ve göndermiş olduğu ışık televizyon çalıştığı sürece açık kalır. Ekrandaki görüntüyü oluşturan noktalar, bu ışık sayesinde aydınlanır ve akan görüntü oluşur. LED ekranlar da LCD ekranlar ile aynı çalışma prensibine sahiptir. Tek fark LED ekranlarda aydınlatma olarak LED ışık teknolojisi kullanılmaktadır. LCD televizyonlarda aydınlatmayı sağlayan ışığın sürekli açık olması, LED televizyonlara oranla daha fazla elektrik harcanmasına neden olmaktadır. Telenova televizyonlar, hem görüntü kalitesi yüksekliği hem de enerji tasarrufu açısından avantaj sağlayan LED ekran yapısına sahiptir. LED ekran yapısına sahip televizyonlarda gerçeğe en yakın renklerde görüntü elde edilir. Televizyonların görüntü tarama hızı Hertz olarak ifade edilmektedir. Televizyonda akan bir görüntünün bir saniye içerisinde ekrandaki yinelenme sayısı, görüntü tarama hızı sonucunu verir. Telenova LED TV modelleri, 50 Hz, 100 Hz ve 200 Hz görüntü tarama hızlarına sahiptir. Tarama hızı arttıkça, gözü yormayan bir görüntü elde edilmiş olur. Aksi durumda izlenme sırasında gözlerinizde yorgunluk, sulanma ve yanma gibi sağlık sorunları görülebilir. Telenova LED TV modellerinin bazılarında dahili Wi-Fi seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede farklı bir donanıma ihtiyaç kalmadan, televizyonunuzu mevcut kablosuz internetinize kolaylıkla bağlayabilirsiniz. LED TV modellerinin çoğunda USB girişleri ve HDMI bağlantı girişleri bulunmaktadır. Bu girişler farklı depolama cihazlarını, televizyonunuza kolay ve hızlı bir şekilde bağlayarak kullanmanızı sağlamaktadır. Güçlü hoparlör ve ses çıkışı özellikleri de televizyonun izlenme keyfini arttıran özellikler arasındadır. Akıllı televizyonlarda internet bağlantısı dışında görüntü elde etmemizi sağlayan alıcı bağlantı seçenekleri de bulunur. Karasal alıcı, kablo TV ve HD uydu alıcı sistemleri, LED TV ile bir çok kanalı kaliteli bir şekilde izleyebilmenize imkan tanır.

Telenova LED TV Tasarım ve Gelişmiş Teknolojik Özellikleri Bir Arada Sunar

Telenova LED TV Tasarım ve Gelişmiş Teknolojik Özellikleri Bir Arada Sunar

Şık ve kullanışlı tasarımlara sahip Telenova LED TV çeşitleri, sahip olduğu özellikleri ile piyasadaki modeller arasından seçilebilecek en uygun ürünlerden biridir. İnce ve zarif dış tasarımı ile kullanmak istediğiniz her ortamda kendini gösterecektir. Telenova TV 40 inch ekran boyutu, ev tipi kullanımlarda en sık tercih edilen modeller arasında gelir. Çocuklu evlerde televizyonların duvara monte edilerek kullanılması olası ev kazalarının önüne geçer. Telenova TV de duvara monte edilerek kullanılabilen modeller arasındadır. Ayaklı stant yapısı sayesinde TV üniteleri üzerine konularak da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Modellerinin çoğunda flat yani düz ekran tipi tasarım tercih edilmiştir. Telenova LED TV boyutları 40”, 50”, 65” ve 32” arasında değişmektedir. Standart büyüklüğe sahip odalarda bu ölçülerden birini kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alana uygun model, farklı ekran boyutu seçenekleri arasından rahatlıkla seçim yapılabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen televizyonların özellikleri de farklılık göstermektedir. Yeni nesil televizyonlar ile görüntü izlemek dışında, Smart TV adı verilen teknoloji sayesinde, internete girmek ya da sosyal medyaya erişebilmek gibi pek çok kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Telenova akıllı LED TV seçeneklerinin birçoğunda Smart yani akıllı TV özelliği bulunmaktadır. Smart TV özelliğine sahip Telenova televizyonlar, Full HD görüntü kalitesi ile akıllı televizyonunuzdan maksimum verim almanızı sağlar. Akıllı televizyonların aynı akıllı telefonlar gibi kendilerine ait işletim sistemi, işlemci ve ram gibi donanımları bulunmaktadır. Bu televizyonlarda kendilerine özel bir ara yüz sayesinde televizyon izlemenin yanında, internet ve multimedya kullanımı da sağlanabilmektedir. Televizyon üzerinde bulunan işlemci ne kadar güçlü ise akıllı televizyon özellikleri de aynı oranda akıcı ve kolay ulaşılabilir olmaktadır. Aynı akıllı cep telefonları gibi Smart TV özelliğine sahip televizyonlara uygulamalar yükleyip, dilediğiniz zaman kullanmakta mümkündür. Ayrıca harici bir uygulamaya gerek kalmadan, Smart TV özelliği sayesinde izlemiş olduğunuz ya da kaçırdığınız bir görüntüyü kaydederek, başka bir zaman diliminde yeniden izleyebilecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Teknolojiden vazgeçemeyen ve aktif bir şekilde kullanan kişilerin beklentilerini büyük ölçüde karşılayabilecek modeller sunan Telenova, yeni nesil televizyon tercih eden kullanıcılar için uygun bütçeli bir üründür.

Fiyat Performansı ve Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fiyat Performansı ve Satın Alırken Dikkat Edilecekler

Telenova TV fiyatları, şık tasarımları ve sahip olduğu işlevsel özellikleri göz önüne alındığında benzer markalara göre oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Fiyatları, Smart TV gibi akıllı özelliklere sahip olmasına ve ekran boyutuna bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ortak bir alanda kullanıma uygun olan Telenova 40 inç bir akıllı LED TV, bütçe dostu fiyat performansı ile de ihtiyacınızı büyük ölçüde karşılayabilir. Her alana uyum sağlayabilecek ölçülerinin yanı sıra, taşımayı kolaylaştıran ağırlığı ile oldukça avantajlı bir kullanım imkanı sağlar. Telenova 32 inç ekran boyutuna sahip modelleri ile hem televizyon hem de monitör olarak kullanılabilmektedir. Ürün üzerinde bulunan VGA giriş sayesinde bilgisayar ile kolay bir şekilde bağlantı sağlanır ve anında görüntü elde edilir. Özellikle laptop kullanıcıları için daha geniş bir ekranda iş yapmak ya da video izlemek için son derece uygun seçeneklerden biridir. Bağlantı kesildiğinde ise yine televizyon olarak ürünü kullanmaya devam edilebilir. LCD, plazma ve LED TV seçenekleri arasında günümüzde en sık tercih edilen akıllı LED televizyonlardır. Tercih yaparken televizyonun ekran boyutuna da doğru karar vermek son derece önemli olacaktır. Televizyonunuzu kullanmak istediğiniz mekan ölçüleri bu noktada belirleyici unsur olabilir. Gelişen ve her geçen gün hızla değişen teknoloji, televizyon alanında da pek çok özellik ile karşılaşmanızı sağlıyor. Kullanım şeklinize ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak doğru televizyonu seçmeniz, gereksiz harcamanın önüne geçmek için olukça önemlidir. Teknolojiyi hayatınızın bir parçası olarak görüyorsanız, pek çok farklı gelişmiş özelliğe sahip Telenova Smart TV seçenekleri ile medya oynatma ve uygulama kullanımı gibi pek çok özelliği bir arada bulabilirsiniz. Hatta bu cihazlar ile cep telefonunuzdan bağımsız bir şekilde sosyal medya hesaplarınıza giriş yaparak, gündemi de takip edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı televizyonlar, interaktif birçok özelliği bir arada oldukça kolay bir şekilde kullanmanızı sağlar. Kullanımınızı kolaylaştırmak için bazı Telenova LED TV modellerinde air mouse ve klavye ürün yanında hediye olarak sunulmaktadır. Fiyatlandırmayı etkilemeyen bu donanımlar, ürünler ile uyumlu bir şekilde sorunsuz kullanılabilmektedir.

Arama Kriterleriniz

Telenova
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (248)
LG (143)
Vestel (256)
Philips (71)
Toshiba (36)
Onvo (23)
Sony (49)
Hi-Level (12)
Grundig (25)
Dijitsu (36)
Regal (91)
Axen (45)
Telenova (43)
Skytech (42)
Sunny (42)
Awox (37)
Tcl (27)
Next (25)
Profilo (23)
Woon (23)
Telefunken (22)
Saba (21)
Jvc (18)
Altus (17)
Techwood (14)
Blaupunkt (13)
Nordmende (12)
Botech (11)
Finlux (11)
Elton (8)
Seg (8)
Beko (6)
Morio (6)
Nexon (6)
Navigold (4)
Strong (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Sheen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(31)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(31)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(27)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(24)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(33)
(6)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL