Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 8 sonuç bulundu.
Ekran Boyutu seçiniz

SEG LED TV

Oturma odanızın, salonunuzun vazgeçilmezi olan televizyonlar ile birlikte akşamınızın, belki de gününüzün büyük bir bölümünü geçiriyor olmanız mümkün. Filmlerinizi izleyebileceğiniz, dizilerinizi izleyebileceğiniz ve gündemi takip edebileceğiniz, gününüzü renklendiren bu televizyonlar ile günümüz teknolojisi birleştiğinde ise birçok farklı şeyi bu cihaz üzerinden yapabilme opsiyonuna sahip oluyorsunuz. Sizlere sunduğu birbirinden farklı tasarıma ve beraberinde ise birbirinden farklı teknik özelliklere sahip olan SEG LED TV sizleri memnun etmeyi amaçlıyor. Birbirinden farklı modeller ile birlikte her türlü kullanıcı isteğine karşı cevap verebiliyor ve seçim aşamanızı bu sayede kolaylaştırıyor. Multimedya özellikleri ile birlikte televizyonunun sağlaması gereken ana işlevlerden fazlasını yerine getiriyor ve bu şekilde sizlerin televizyon akşamlarının da daha renkli bir şekilde geçmesini sağlıyor. Dizi ve filmlerinizi çok daha net bir şekilde izlemenize imkan tanıyan ekran tasarımı görüntü konusunda sizleri yarı yolda bırakmıyor. Aynı zamanda odanızın büyüklüğüne veya kullanım amacınıza istinaden ekran boyutu hakkında da tercih yapabilme hakkı kullanıcılar için doğuyor. Bu noktada kullanıcıya birbirinden farklı onlarca seçim hakkı tanınıyor. Sizler de istekleriniz doğrultusunda bu modellerden birini seçerek oturma odanızı veya salonunuzu renklendirebilirsiniz. Bağlantı sağlayacağınız alıcılar ile birlikte birçok kanala erişim sağlayabilirsiniz ve seyir skalanızı bu şekilde genişletebilirsiniz. Seg LED TV sayesinde seyir zevkiniz üst seviyeye çıkacak ve bunun yanı sıra televizyon ile geçirdiğiniz akşamlardan keyif almaya başlayacaksınız.

SEG LED TV Evinizi Renklendiriyor

SEG LED TV Evinizi Renklendiriyor

Günümüzde televizyon insan zamanının oldukça büyük bir bölümünü kapsayan bir cihaz olarak biliniyor. Çeşitli kanallarda çeşitli, birbirinden farklı ve her kitleye bir noktada hitap edebilecek içerikler mevcut durumda. Magazin olsun, spor olsun, gündem olsun, ya da takip ettiğiniz dizi ve filmler olsun; her türlü içeriği tek bir cihaz içerisinde farklı kanallar üzerinden izlemeniz mümkün. SEG TV ile birlikte farklı kanal çeşitlerine ulaşabilir ve ister kendiniz, isterseniz de ev içerisindeki çocuklar için mevcut içeriklere ulaşabilirsiniz. Televizyon seçimi günümüzdeki teknoloji ile birlikte zor hale geliyor. Oldukça fazla seçim olanağı ile birlikte dikkat etmeniz gereken özellikler de artıyor. Ancak SEG LED TV modelleri bu seçim aşamasını sizler için kolaylaştırıyor. Televizyon seçiminde ilk olarak belirlemeniz gereken faktör fiyat aralığınızdır. SEG, sizler için en ekonomik fiyatlar ile birlikte kaliteli televizyon modelleri sunuyor. SEG LED TV fiyatları diğer bir deyiş ile her bütçeye hitap ediyor. İkinci seçim faktörü ise televizyonunuzun boyutu denebilir. Boyut, seyir keyfiniz için oldukça önem taşıyan bir noktadır ve ilk durumda mutlaka bu faktörü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. SEG ile birlikte her türlü oda boyutuna uygun olarak veya kullanım amacınıza uygun olarak televizyon boyutu bulmanız mümkün hale geliyor. 81 ekran, 125 ekran, 109 ekran, 124 ekran gibi seçenekler ile birlikte kararı tamamen kullanıcıya bırakıyor. Karar vermeniz gereken diğer nokta LED mi yoksa OLED mi seçimi oluyor. SEG LED TV’ler sizlere oldukça üstün özellikler sunuyor. 4K görüntü kalitesi bulunduran televizyonlar aynı zamanda akıllı özelliklere de sahip. Bu akıllı özellikler ile birlikte televizyonunuzun artık bir televizyondan fazlası haline geliyor ve farklı amaçlar doğrultusunda da televizyonunuzu kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda SEG LED TV’ler bünyesinde dahili olarak bulundurduğu uydu alıcılar sayesinde ekstra bir cihaz edinme durumundan sizleri kurtarıyor. Bu noktada direkt olarak tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Aynı zamanda cihazınız ile birlikte gelen özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. SEG LED TV’ler içerisinde sizler için her şey düşünülmüş durumda.

SEG LED TV ile Yüksek Görüntü Kalitesi

SEG LED TV ile Yüksek Görüntü Kalitesi

Televizyon seyrederken ekran görüntüsünün kristal netliğinde olması oldukça önemlidir. Bu sayede seyir keyfinizi yükseltebilir ve izlediğiniz yapımları keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Aksi takdirde izlediğiniz dizi ve filmlerden keyif almanız zor hale gelebilir. SEG smart LED TV sizlere üst seviye kristal bir berraklık sunuyor. Bu sayede de net bir şekilde yapımları izleyebilirsiniz. Televizyon seçiminde diğer önemli nokta ise televizyonun ekranının beyaz ve siyah ayrımını net şekilde sağlayabiliyor oluşudur. Bu ayrım sağlanıldığı takdirde renkler daha canlı bir şekilde gözünüze görünür ve kalite üst seviye olarak artar. SEG LED ile birlikte en derin siyahları elde edebilmeniz mümkün. Cam keskinliğinde siyah tonlar ile birlikte izlediğiniz yapımları keyifle izleyeceksiniz. Bunun dışında da beyaz konusunda en açık beyazları televizyonunuzda görebilmenizi sağlıyor. Bu renkleri çok net bir şekilde yansıtabilmesinden dolayı oldukça doğal bir görünüm elde etmeniz kolaylaşıyor. Aynı zamanda da göz rahatsızlıklarının bu şekilde önüne geçilebiliyor. Uzun süre televizyon ekranına bakıyor olsanız bile gözlerinizde herhangi bir yorgunluk durumu hissetmenizin önüne geçiliyor. Bu sayede göz rahatsızlıklarını da engelleyebiliyor ve televizyonunuzu çok rahat bir şekilde seyretmeye devam edebiliyorsunuz. HD çözünürlük, 4K çözünürlük gibi seçenekler ile birlikte de film ve videoları, yayınları orijinal ve en yüksek kalitesi ile birlikte izleme imkanını size veriyor. Televizyonunuzun donanımsal özellikleri desteklemediği takdirde 4K gibi yayınları eşit kalitede izlemeniz imkansız hale gelebiliyor. Ancak SEG LED TV özellikleri dahilinde 4K, HD gibi donanımsal eklentiler ile birlikte bu tür yayınları kolaylıkla izlemenizi sağlıyor. Youtube ve benzeri platformlar üzerinden de günümüzde yaygın olarak kullanılan 4K teknolojisini deneyimleme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun gibi birçok platform üzerinden 4K ve HD görüntüyü destekleyen filmleri, dizileri izleyebilir ve daha kaliteli görüntüler ile birlikte seyir zevkinizi yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda sanki filmin içindeymişçesine filmi izleyebilirsiniz. SEG LED TV üstün ekran kalitesi ve içerisinde barındırdığı üstün donanımsal özellikleri ile birlikte sizlere en iyi seyir tecrübesini yaşatıyor. Artık televizyon izlediğiniz akşamlar daha renkli ve berrak bir hale geliyor.

SEG LED TV ile Kolay Bağlantı

SEG LED TV ile Kolay Bağlantı

SEG LED televizyonların daha birçok farklı opsiyonu mevcut. Televizyonunuz sizlere elinizde bulunan diğer cihazlar ile birlikte işlem yapma imkanı tanıyor. Bluetooth teknolojisi sayesinde telefonunuz veya farklı bir cihaz ile birlikte bağlantı işlemi sağlayabiliyorsunuz. Bu da birçok farklı cihazdan görüntü veya dosya çekebilmenize, alabilmenize olanak sağlıyor. SEG 82 ekran LED TV sizlere birçok bağlantı opsiyonu sunuyor. HDMI girişi ile birlikte bilgisayarınızı çok rahat bir şekilde televizyonunuza bağlayabiliyorsunuz. Görüntü aktarımı sağlayarak bilgisayarınızın kontrolünü televizyonunuz üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu gibi imkanlar çok farklı senaryolarda sizlere yardımcı olabiliyor. Bir akşam bilgisayar oyunu oynarken evdeki diğer bireylerin de bu özellik sayesinde oyunu daha rahat bir şekilde izlemesini sağlayabilirsiniz. Ekrana yansıtma özelliği sayesinde seyir zevkini yükseltebilirsiniz. Bunun yanı sıra HDMI giriş ile birlikte televizyonunuzdan bilgisayarınızdaki dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Bunun farklı bir seçeneği daha mevcut. USB girişi de sizlere benzer imkanları tanıyor. USB cihazınızda bulunan dosyaları bu giriş sayesinde televizyonunuzda görüntüleme imkanına sahip olacaksınız. Fotoğraflarınızı çok daha rahat bir şekilde geniş bir ekranda görüntüleyeceksiniz. Ya da videolarınızı yine aynı ortamda izleyebileceksiniz. Belleğinizde bulunan dizi ve film benzeri uzun soluklu videoları da aynı şekilde yüksek kalitede televizyon ekranınızda görüntüleme şansınız olacak. Tüm bunları USB giriş sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ya da belleğinizde bulunan yazı dokümanları gibi dosyaları da rahat bir şekilde televizyonunuz üzerinden gözlemleyebilirsiniz. SEG, sizlere birçok imkan sağlıyor. Birçok cihazla kolay bir şekilde eşleştirme yapabileceğiniz konusu düşünüldüğünde daha birçok farklı imkana da sahip oluyorsunuz. Mesela bir mağaza sahibi iseniz mutlaka güvenlik kamerası sistemi de mağazanızda mevcut olacaktır. Bu güvenlik kamera sistemini televizyon ekranınız ile eşleştirerek televizyonunuzu bir nevi monitör özelliğinde kullanabilirsiniz. Görüntü kalitesi yüksek şekilde ve büyük ekranda güvenlik kamerası görüntülerini izleme imkanı bulursunuz. Bu da sizler için oldukça kullanışlı farklı bir opsiyon olarak karşınıza çıkıyor. SEG LED TV kullanıcı yorumları kısmını inceleyerek siz de SEG modelleri hakkında tecrübelere ulaşabilir ve farklı kullanım senaryolarını bu şekilde inceleyebilirsiniz.

Seyire Kolaylık Getiren SEG LED TV

Seyire Kolaylık Getiren SEG LED TV

Günümüz teknolojisinde televizyonlarınıza artık ek ekipman edinmeniz gerekmiyor. Bunlar ses sistemi olarak veya farklı medya okutucuları olarak düşünülebilir. Ancak SEG LED televizyonlar tüm bu işlemleri kendi bünyesinde gayet üst düzey olarak gerçekleştirebiliyor. SEG 82 ekran dahili uydu alıcılı LED TV gibi modeller ile birlikte artık ekstra olarak uydu alıcısı edinmeniz zorunluluğu bile ortadan kalkıyor ve ihtiyacınız olan her şey sizlere paket halinde geliyor. Günümüzde televizyonlara “akıllı” ibaresi gelmiş durumda. Bulundurdukları özel işletim sistemi ile birlikte televizyonlar artık sadece yapması gereken temel işlevleri değil, bunların üstüne ekstra işlemler de gerçekleştirebiliyor. Bu da kullanıcıya büyük ölçüde konfor sağlıyor ve birçok yeni nesil teknolojiyi, uygulamayı deneyimleme olanağı sunuyor. Aynı zamanda tıpkı telefonunuzda gerçekleşen güncellemeler gibi televizyonunuzda da güncellemeler meydana geliyor. Bu sayede kullandığınız işletim sistemini en güncel hali ile televizyonunuzda muhafaza edebiliyor ve bu şekilde kullanımı güncel, yenilikçi kılabiliyorsunuz. Bunun dışında kumanda kontrolü ile birlikte birçok özelliği elde etmeniz mümkün. Eğer o an evde yok iseniz ve bir kanalda favori programınız yayınlanacak ise televizyonunuzu uygun şekilde ayarlayıp, hazırlayıp sizler için bu yayını saniye saniye kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede evinize döndüğünüzde yayını kaydedilmiş şekilde televizyonunuzun belleğinde bulacak ve istediğiniz zaman da izleme şansına sahip olacaksınız. Aynı zaman da farklı bir opsiyon da sizlere sunuluyor. Bu da durdur ve geri sar özelliği olarak biliniyor. Yayın esnasında eğer gözden kaçırdığınız bir kısım ve benzeri olursa yayını istediğiniz an durdurabilir ve sonrasında geri sarım işlemi gerçekleştirerek izleyemediğiniz, kaçırdığınız kısmı rahatlıkla izleyebilirsiniz. Birbirinden yenilikçi panel tasarımları ile birlikte kullanımınızı kolaylaştırmayı amaçlayan bu televizyonlar ile birlikte maksimum seyir zevkine ulaşmanız mümkün hale geliyor. İstediğiniz ürünün seçimini gerçekleştirerek birden fazla cihazla uyumluluk gösteren, sizlere oldukça yüksek görüntü kalitesi elde etme şansı sunan, televizyon izlemenin yanı sıra farklı aktiviteleri de gerçekleştirmenize olanak tanıyan, birçok mobil dizi film izleme uygulaması ile eşleşmesi bulunan bu akıllı televizyonların keyfine varabilir ve televizyon tecrübenizi iyileştirebilirsiniz.

SEG LED TV ve Şık Tasarım

SEG LED TV ve Şık Tasarım

SEG televizyonlar tasarımı ile birlikte göz dolduruyor. Birbirinden farklı ekran boyut seçenekleri ile birlikte evinize gelen bu televizyonlar ile birlikte seyir keyfinizi arttırabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden ince tasarımlar ile birlikte televizyonunuzun ev içerisinde yerini değiştirirken veya kurulumunu sağlarken kütle açısından hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Bunun yanı sıra televizyonunuz kapalı konumda iken bile evinizde görünüm açısından hoş bir farklılık yaratacak. Televizyonunuzun boyutunu kullanım sağladığınız alana göre seçebilir ya da tamamen zevki olarak karar verebilirsiniz. Eğer mutfağınızda televizyon bulundurmak istiyor iseniz mutfakların genel olarak ortalamanın altında bir boyutta olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Mutfağınıza uygun olan boyutta bir televizyon edinerek bunu o alanda daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra oturma odanızda kullanacağınız televizyonun da boyutuna önem vermeniz gerekmektedir. Eğer büyük bir oturma odanız var ise televizyon ve koltukların arasında bulunan mesafe de ortalamaya göre daha açık olacaktır. Bu durumda ise daha büyük ekranı bulunan bir televizyon edinmeniz doğru olacaktır. Hem sizin hem de misafirlerinizin gözleri bu sayede rahatsız olmaz ve daha kolay bir şekilde televizyonunuzu seyredebilme imkanına sahip olursunuz. SEG 102 LED TV gibi modeller ile birlikte büyük salonunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Eğer küçük bir oturma odanız var ise bütçeniz dahilinde karar vermeniz daha doğru olacaktır. Seyir zevkiniz için büyük ekranlı televizyonlar her daim sizlere iyi bir tecrübe yaşatacaktır. Ancak küçük alanlar için ortalama boyutta bir televizyon da tercih edebilirsiniz. Bu şekilde televizyonunuzun harcadığı enerji miktarı gibi durumları da kontrol altında tutabilirsiniz. SEG TV’ler, her televizyon modelinde hemen hemen aynı özellikleri barındırmaktadır. Bu sebeple televizyonunuzu seçerken yazılımsal konuda herhangi bir şüpheniz olmayacak. Akıllı özellikleri ile birlikte SEG televizyon size istediğiniz televizyon seyri kalitesini rahat bir şekilde sunuyor. Tek yapmanız gereken ise tasarımsal olarak televizyonunuzun ekran boyutu ya da kalınlığı gibi unsurlara dikkat ederek seçiminizi yapmanız. Evinizle her daim tamamlayıcı bir unsur olarak görülen televizyonlar SEG ile birlikte bir üst noktaya taşınıyor. Birbirinden zarif televizyonlar evinizi süslüyor.

SEG LED TV ile Akıllı Seçenekler

SEG LED TV ile Akıllı Seçenekler

SEG LED televizyonların öne çıkan diğer bir özelliği ise akıllı olması olarak biliniyor. Akıllı telefonlar ve benzeri aygıtların yanı sıra artık televizyonlarda da akıllı özellikler göz önünde bulunuyor. Bu özellikler ile birlikte televizyon izleme işlevinin yanı sıra daha birçok işlevi de gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Akıllı televizyonlar ile birlikte farklılaşan arayüzler sizlere birçok farklı imkan tanıyor. Artık sanki bilgisayarınızı ya da telefonunuzu kontrol ediyormuşçasına televizyonunuzu da kontrol edebiliyorsunuz. En çok kullanımını sağlayacağınız uygulama olan YouTube ile birlikte televizyon seyrinizde çeşitliliği arttırabilirsiniz. Birbirinden farklı milyonlarca içeriğe ulaşabilirsiniz ve YouTube’un sizlere sağladığı görüntü kalitesi ile birlikte yüksek kalitede videoları izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli dizi ve film izleme uygulamalarına yine televizyonunuzun panelinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Netflix ile birlikte birbirinden farklı içeriklere erişebilir ve televizyonunuzun yüksek kalitesi ile birlikte rahatlıkla izleyebilirsiniz. Televizyonunuzun ekranının üstün renk kalitesi ile birlikte izlediğiniz içerikler size çok daha fazla keyif verecek konuma geliyor. Koyu siyahlar ve açık beyazlar ile renk ayrımını çok net bir şekilde göreceksiniz. Kristal berraklık kalitesinde istediğiniz yapımları izleme şansına erişeceksiniz. Ve aynı şekilde sahip olduğu görüntü kalitesi sayesinde hiçbir sahneyi kaçırmayacaksınız. Tüm bu özelliklere SEG LED TV sayesinde sahip olacaksınız. Evinizin her odasını renklendiren ve neşe katan televizyonlar SEG ile birlikte yeni bir boyut kazanıyor. Uydu kanallarının kurumu da artık kolay bir şekle bürünüyor. Bünyesinde hali hazırda barındırdığı uydu alıcısı ile birlikte kanal kurulumunu çok rahat bir şekilde gerçekleştirerek birbirinden farklı kanala anında ulaşabilirsiniz. Televizyonunuzu izlerken çeşitlilik konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak ve istediğiniz ne ise anında onu bulma şansına erişeceksiniz. Farklı boyut seçenekleri ile birlikte aynı zamanda televizyonunuz üstün ses kalitesini sizlere getirerek ekstra bir ses sistemi edinmeniz durumunun önüne geçecek. Kaliteli ses ile birlikte yapımları çok daha rahat bir şekilde izleyecek ve daha gerçekçi bir tecrübe yaşayacaksınız. SEG LED TV yorum kısmından kullanıcı incelemelerine göz atabilir ve sizlere uygun modeli hemen evinize edinebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Seg
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (227)
LG (131)
Vestel (258)
Philips (70)
Toshiba (36)
Onvo (23)
Sony (47)
Hi-Level (12)
Grundig (27)
Dijitsu (39)
Regal (88)
Axen (45)
Skytech (45)
Sunny (44)
Telenova (44)
Awox (37)
Tcl (29)
Next (25)
Woon (24)
Profilo (23)
Telefunken (22)
Saba (20)
Jvc (18)
Altus (17)
Nordmende (15)
Techwood (15)
Blaupunkt (13)
Botech (11)
Finlux (11)
Elton (8)
Seg (8)
Beko (6)
Morio (6)
Nexon (6)
Navigold (4)
Strong (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Sheen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Smart TV

(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL