Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar

için 630 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar

Geride bıraktığımız uzun yıllar içerisinde cep telefonları günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Cep telefonları arama ve mesajlaşma fonksiyonlarının yanı sıra oyun oynama, internette gezinme, fotoğraf çekme gibi ihtiyaçlarımızı da karşılayan bir mini cep bilgisayarı haline gelirken, İkinci el telefon satışları da bir hayli artış göstermiştir.

İkinci El Telefonda Dikkat Edilecekler

İkinci El Telefonda Dikkat Edilecekler

İkinci el telefon alırken dikkat edilmesi gereken temel faktörler bulunmaktadır. Satın almayı planladığınız ikinci el cep telefonu ister dokunmatik ister tuşlu olsun kontrol etmek gerekmektedir. Alacağınız telefon ikinci el telefon dokunmatik modellerden birisi ise, dokunmatik fonksiyonları dikkatlice araştırılmalıdır. Cep telefonları kablosuz ağlara Wi-fi üzerinden bağlanmaktadırlar. Tercih edeceğiniz ürün de bu kriterlere dikkat edebilirsiniz. Cep telefonu satın alınmadan önce telefonun sunduğu uygulamalar ve işlevler araştırılmalıdır. Satın alımdan sonra telefonunuzda gerekli kontrolleri yapabilir, ardından gönül rahatlığıyla uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

İkinci El Telefon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İkinci El Telefon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ellerindeki halihazırda çalışan durumdaki cep telefonlarını yeni modelleriyle değiştirmek isteyen kişiler, cep telefonlarını görece uygun bedellerle elden çıkararak yeni modellere geçiş yapmaktadırlar. Yani halihazırda çalışan ve iyi durumda olan bir telefonu uygun bir bedel ile satın almak mümkündür. İkinci el telefon fiyatları modellerin piyasaya çıkış yılına ve mevcut performans durumuna göre farklılık göstermektedir. İkinci el telefon ve fiyatları arasından bütçenize ve alacağınız ürünlerin performansını değerlendirerek çok az kullanılmış ve temiz telefonları da sayfamızda bulabilmeniz mümkündür. Çeşitli ikinci el telefon modellerine sayfamızdan inceleyerek satın alabilirsiniz. İkinci el telefon tavsiyelerini incelerken, ihtiyacınız ve telefondan olan beklentinizi göz önüne alarak hareket etmelisiniz. Kullanıcı kontrolü ise ikinci el cep telefonu satın alımlarında önemli bir başka husustur.

İkinci El Telefon ile Teknolojiyi Yakalayın

İkinci El Telefon ile Teknolojiyi Yakalayın

İkinci el telefon tuşlu modellerden ise tuşların işlevi büyük önem taşımaktadır. Sayfamızda farklı zevklere ve farklı ihtiyaçlara göre ikinci el cep telefonları bulunurken, telefonu seçerken ihtiyaçlarınızı iyi belirleyip doğru telefonu satın almak önem taşımaktadır. İkinci el telefon tavsiye edenler size satın alım sırasında fikir verebilmektedir. İkinci el telefon çeşitlerini değerlendirirken ihtiyaç ve beklentinizi karşılayıp karşılamadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her tarza ve ihtiyaca cevap veren telefon çeşitleri sayfamızda yer almaktadır. Sayfamızı inceleyerek bu ürünlere göz atabilir, sevdiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Telefonunuzda kullanabileceğiniz aksesuarları da ayrıca incelemek isterseniz Telefon & Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apple (220)
Samsung (210)
Xiaomi (15)
Huawei (49)
Oppo (6)
Sony (22)
Lg (13)
Nokia (23)
Htc (26)
Kaan (6)
Lenovo (3)
Alcatel (2)
Casper (2)
Reeder (2)
Turkcell (2)
Vestel (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Platform Tipi

(142)
(46)
(21)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(97)
ve üzeri (157)
ve üzeri (173)
ve üzeri (179)
ve üzeri (186)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL