Concord, Akıllı Saat

için 5 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Concord Akıllı Saat

Hızla gelişen teknoloji hayatımızı her geçen gün daha da konforlu kılmayı başarıyor. Bu rahatlığın yanında oldukça ihtiyaç duyulabilen güvenlik de kolayca ulaşılabilen bir özellik haline geliyor. Bu yolla, ailenizin mutluluğu için çocuğunuzun güvenliğini son teknoloji ürünü Concord akıllı saat ile sağlayabiliyorsunuz. Normal bir saat gibi görünen bu şık cihazın çeşitli ve birbirinden hayati fonksiyonları ile çocuğunuzla anında arama yapabilir, onun yerini öğrenebilir, fiziksel ve sanal güvenliğini sağlayabilirsiniz. Concord akıllı saat kullanımı oldukça kolay olmasıyla çocuğunuzun vazgeçemeyeceği bir aksesuar haline gelirken sizin de içinizin rahat etmesi için bir güvence olacaktır.

Concord Akıllı Saat ile Çocuğunuzun Güvenliği Sizden Sorulur

Concord Akıllı Saat ile Çocuğunuzun Güvenliği Sizden Sorulur

Değişen ve gelişen dünyanın ayrıcalıklarının yanı sıra pek çok tehlikesi de beraberinde gelmekte. Çocuğunuzun hem fiziksel dünyada hem de sanal alemde karşılaşabileceği bu tehlikelerden korumak için alabileceğiniz pek çok çeşit önlem var. Bunlardan en etkililerinden biri olarak görülen Concord akıllı saat özellikleri sayesinde daha önce başka yollarla haberdar olamayacağınız bilgilere ulaşabilmenizi sağlar. Bu yolla çocuğunuzu her türlü tehlikeye karşı koruyabilir, bu en değerli varlığınıza sahip çıkabilirsiniz. Concord akıllı saat kurulumu çok basit olmakla birlikte hemen herkesin kullanabileceği bir uygulama yoluyla çalışmaktadır. Bu uygulama sayesinde çocuğunuzun bileğindeki akıllı saate bağlanabilir, saate istediğiniz komutları gönderebilir ve çocuğunuzun konumu gibi önemli bilgilere erişebilirsiniz. GPS takibi özelliği sayesinde çocuğunuzun tam olarak nerede olduğunu öğrenmenize yardımcı olan bu saat gerçek zamanlı olarak çocuğunuzun konumunu yeniler. Yani hareket halinde olması durumunda dahi yerini takip edebilir, istediğiniz an bir tık ile kontrolünü sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun gün içinde güvenliğinden haberdar olmak için olağanüstü şekilde kolay olan bu yol her an elinizin altında bulunur.

Concord Akıllı Saat Çeşitli Fonksiyonlar Sunar

Concord Akıllı Saat Çeşitli Fonksiyonlar Sunar

Son teknoloji ürünü olan bu cihazlar pek çok farklı fonksiyon ile kullanıcıların beğenisine sunulmakta. Öncelikle bir saat görevi görmesi sayesinde çocuğunuzun saat kullanma alışkanlığını pekiştirerek gelişimine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra elektronik dünyaya ayak uydurabilmesi yönünden de çocuğunuza yardımcı olan bu saat farklı renklerde üretilmektedir. Böylelikle çocuğunuz kendine uygun modeli seçebilir, zevkle sahip olduğu bir aksesuar olarak kullanabilir. Eğlenceli ve şık bir tasarıma sahip olan bu saatler 1.22 inç boyutunda bir ekrana sahiptir. Renkli ve dokunmatik ekranında SIM desteği olması sayesinde SMS görüntüleme seçeneği bulunmaktadır. Böylelikle çocuğunuzla istediğiniz anda iletişim kurabilirsiniz. Aynı şekilde sesli arama fonksiyonu sayesinde sürekli bağlantı da sağlayabilirsiniz. Concord akıllı saat uygulaması üzerinden saatin birçok fonksiyonuna ulaşıp bu SMS ve aramaları kontrol edebilir, yanlış kişilerin çocuğunuzu aramasını engelleyebilirsiniz. Concord akıllı saat kullanıcı yorumları ve önerileri ile düzenlenerek en optimal ve ideal hizmeti sunmak için özel olarak tasarlanmaktadır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra yalnızca 42.5 gram ağırlığında olması sayesinde çocuğunuzun kolunu yormaz, her an yanında taşıyabilmesine olanak tanır.

Concord Akıllı Saat Çığır Açıcı Bir Teknoloji Sunar

Concord Akıllı Saat Çığır Açıcı Bir Teknoloji Sunar

Çocuğunuzun yerini anında bilebilmeniz için GPS özelliğinin yanı sıra Wi-fi fonksiyonuna da sahip olan bu saatler en kesin bilgileri verme amacıyla üretilmektedir. Çocuğunuzun okulda, yolda, parkta veya evde olup olmadığını öğrenmenin en hızlı ve güvenli yollarından biri olan Concord akıllı saat yorumları ve önerileri göz önünde bulundurarak tasarlanmaktadır. USB girişi sayesinde rahatlıkla şarj edilebilen bu cihaz geniş pil ömrü sayesinde uzun ömürlü bir akıllı saat olarak karşımıza çıkar. Kaliteli malzemeler ve uzman işçilik kullanılarak üretilmesi sayesinde sağlam bir yapıya sahip olan bu ürünün belli parçaları isteğe bağlı olarak rahatlıkla değiştirilebilir. Android ve IOS işletim sistemlerine uyumlu olması sayesinde her türlü cihazla birlikte kullanılabildiği gibi oldukça basit bir arayüze sahiptir. Ayak izi fonksiyonu ile çocuğunuzun nerelere gitmiş olduğunu bu arayüz sayesinde anında kontrol edebilir, gece uykusunu ölçmek ve herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına uyku takibi yapmak için uyku monitörünü kullanabilirsiniz. Acil durum S.O.S çağrısı dahi yapabilen Concord akıllı saat fiyatları açısından da kullanıcılarını en ön plana koymakta. Oldukça uygun fiyatlarla sahip olunabilen bu saatler sizin ve çocuğunuzun en çok ihtiyaç duyacağı pek çok fonksiyonu karşılamaktadır. Ayrıca Akıllı Saat kategorimizi ziyaret edebilir, tüm akıllı saat modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Concord
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (15)
Apple (46)
Appscomm (9)
Asus (7)
Aukey (8)
Casio (1)
Codegen (2)
Concord (5)
Dark (11)
(1719)
Ezcool (1)
Fitbit (31)
Fossil (12)
Garmin (183)
HiQ (2)
Honor (17)
Huawei (102)
Kid Cell (1)
Kingboss (27)
Lenovo (1)
LG (3)
Mayatek (1)
MF PRODUCT (12)
Misfit (1)
PaLeOn (1)
Quadro (4)
Razer (1)
Roix (25)
Samsung (169)
Securus (14)
Sony (1)
Sword (1)
Techsmart (13)
Vector (12)
Wiky (22)
Xiaomi (163)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL