TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Saat

için 2 sonuç bulundu.

Concord Akıllı Saat

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte akıllı saatler sahip oldukları özelliklerle dikkat çeker. Bunlardan biri olan Concord akıllı saat, teknolojinin harikaları arasında yerini alır. Saate günlük hayatın içinde her zaman ihtiyaç duyulur. Satın alınan bir üründe aranılan en önemli özellik onun sağladığı güvenlik ve konfordur. Concord ile çocuğunuzun ve ailenizin güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Akıllı saat diğer akıllı teknolojiler gibi kendi alanı içinde büyük bir kullanıma sahiptir. Normal bir saat gibi görünen bu cihazlar oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Aksesuar gibi görünmelerine rağmen gelişen özellikleri sayesinde size en iyi şekilde hizmet eder. Concord saat ile çocuğunuzu dilediğiniz zaman arayabilir ve onun yerini anında öğrenebilirsiniz. Üstelik onun fiziksel ve sanal güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Bu ürün oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Bu yüzden ilk aldığınız andan itibaren kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece çocuğunuz değil sizin de içinizin rahat edeceği bir güvenliğe sahip olan bu ürünle dilediğiniz zaman tanışabilirsiniz. Görünürlük açısından normal saatten bir farkı olmayan bu cihaz işletim açısından size farklı bir kullanım sunar. Özellikle çocuklara özel şık bir görünüme sahip olduğu için onların vazgeçilmezi olan bir cihaza dönüşür. Sizler sahip olacağınız bu ürünlerle çocuğunuzun güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilir ve onlara donanımlı bir ürün sunabilirsiniz.

Güvenli Bir Cihaz İçin Concord Akıllı Saat

Güvenli Bir Cihaz İçin Concord Akıllı Saat

Concord akıllı cihazlar ile çocuğunuza kolayca ulaşabilir ve yolculuklarını güvenle yaptığına emin olabilirsiniz. Concord akıllı saat yorum alanında cihazı kullananların deneyimlerine göz atarak sizin için uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Değişen ve gelişen dünyanın ayrıcalıklı yanlarıyla birlikte tehlikeli yönleri de ortaya çıkmaya başlar. Çocuklar ise bu gibi alanlarda savunmasızdır. Onları fiziksel ve sanal dünyadan korumanız büyük önem taşır. Concord akıllı cihazları ile bu korumayı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Akıllı saatlerle çocuğunuzla ilgili haberdar olamayacağınız kimi konuları daha iyi öğrenebilirsiniz. Concord akıllı saat modelleri farklı tasarımlara da sahiptir ve seçim aşamasında renkli modellerden sade olanlara kadar her birini inceleyerek stilinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu cihazların kurulumu da oldukça basittir. Tasarım aşamasında sizlerin kolay kullanabilmesi için basit bir sistemle dizayn edilir. Hemen herkesin kullanabileceği kolaylığa sahiptir. Basit bir uygulama ile çocuğunuzun bileğinde bulunan akıllı saate bağlanabilir ve ona gerekli komutu gönderebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun nerede olduğunu da anında öğrenebilirsiniz. Concord akıllı saat fiyatlarıyeni teknoloji özelliklerine sahip olmasına rağmen oldukça uygun bir maliyeti sizlere sunar. Her bütçeye uygun olan fiyat aralıkları ile bu akıllı cihazlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. GPS özelliği taşıyan bu ürünlerle çocuğunuzun her an nerede olduğunu bilebilir ve gönül rahatlığı içinde onu takip edebilirsiniz. Cihaz sizden ne kadar mesafe uzakta olursa olsun önemi yoktur. İçinde yer alan koordinatlar sayesinde sizlere mesaj gelir. Bu yolla kilometrelerce uzakta olsanız da akıllı cihazla anında bağlantı kurabilirsiniz. Cihaz üretim aşamasında sistemsel açıdan uzak mesafeleri de entegre edecek bir yazılıma sahiptir. Bu yüzden dilediğiniz yerde ve istediğiniz zaman cihazla bağlantıya geçme şansınız mevcuttur. Tasarım aşamasında teknolojinin son gelişimleriyle üretilen bu cihazlar yeni nesile özel olan birçok donanıma sahiptir. Böylece çocukları, anne ve babaları daha güvenli bir yaşam süreci bekler. Sizler ihtiyacınız doğrultusunda sahip olacağınız bu cihazla aileniz için daha güvenli bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Concord Akıllı Saat ile Teknolojik Harikayla Tanışın

Concord Akıllı Saat ile Teknolojik Harikayla Tanışın

Yeni nesile özel olarak üretilen bu cihazlar anneler ve babalar için de rahatlatıcı bir rol oynar. Her daim gözleri çocuklarının üzerinde olan ebeveynler artık yorulmadan daha rahat bir şekilde onları takip edebilir. Concord akıllı saat özellikleri arasında öne çıkan önemli uygulama yer bildirimi yapmasıdır. Ayrıca saate istediğiniz zaman komut gönderme gibi bir özellikle sizlere sunulur. Bu cihazlar gerçek zamanlı olarak komut yenileme özelliğine de sahiptir. Yani kullanan kişinin saat ve dakika açısından nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alan bu cihaz sayesinde ebeveynler daha rahat hareket etme şansına sahip olur. Concord akıllı çocuk saati sadece bulunulan alanda yeri belli etme işlemini yapmaz aynı zamanda hareket halindeyken de gerekli bilgiyi sizlere verir. Eğer çocuğunuz yürüyüş halinde ise onu takip edip tüm konumları sizlere iletir. Gerçek zamanlı bir saat olma özelliğini taşıdığı için dakikalar içinde değişen konumları bile yenileyerek sizlere bu kapsamda yardımcı olur. Sadece bir tık yardımı ile tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun gün içinde ne yaptığından haberdar olmanız için bu cihaza sahip olabilirsiniz. Concord gps akıllı saat her konumu kendi işletim sisteminde belirler ve sizlere sunar. İçinde yer alan navigasyon sistemi ile takip işlemini en iyi şekilde yapar. Yaşanılan alandaki tüm uzun mesafeler ve zor yerler bu navigasyon özelliği sayesinde sisteme takılır. Böylece çocuğunuz nerede olursa olsun tek tıkla onun yerini sorgulayabilirsiniz. Bu akıllı cihazlar sayesinde her zaman elinizin altında olan bir yol durumu vardır. Böylece takip işlemini oturduğunuz yerden telefonunuza yüklediğiniz bir sistemle akıllı cihaza bağlanarak yapabilirsiniz. Çocuğunuz için sahip olacağınız bu ürünle gözünüz arkada kalmadan onun güvenliğini her zaman denetim altına alabilirsiniz.

Concord Akıllı Saat ile Kaygısız Bir Yaşam Sürün

Concord Akıllı Saat ile Kaygısız Bir Yaşam Sürün

Olağanüstü bir teknolojik harika olan akıllı saatler sizlerin daha kaygısız bir yaşam sürmenizde oldukça etkilidir. Concord akıllı saat kullanımı oldukça basittir. Çocuğunuzun kolunda olan bu cihaz, sistemsel açıdan sizin telefonunuza bağlanarak gerekli tüm bilgileri tarafınıza tek tıkla sunar. Alım aşamasında kılavuzu sayesinde sade ve kolay bir yazılıma sahip olan ürünün kurulum işlemini hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Ayrıca normal saat görevide gördüğü için zaman dilimi hakkında genel bilgiyi de çocuğunuza verir. Elektronik dünyanın gelişimine ayak uydurması açısından da çocuğunuza yardımcı olur. Concord akıllı saat özellikleri arasında SMS uygulaması da mevcuttur. Sadece bir sim kart yardımı ile bu özelliğe rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Böylece sesli aramalar yapıp iletişim de kurabilirsiniz. Saat işlevinden daha fazlasına sahip olan bu ürün işinizi oldukça kolaylaştırır. Cihaz, eğlenceli ve şık bir tasarıma sahip olduğu için çocukların dünyasına hitap eder. Ekranı tam olarak 1.22 inç boyundadır. Ekranı renkli ve dokunmatiktir. Ayrıca farklı renk seçenekleri de oldukça fazladır. Concord akıllı saat uygulaması ile tüm bu özelliklere sahip olan bir cihaz edinebilir ve çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Cihaz 42.5 gram ağırlığında olduğu için kolay taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Taşıma esnasında hiç zorluk çekmeden çocuğunuzun kullanımına sunulur. Tüm gün çocuğunuz yanında taşısa da ağırlığını hiç hissetmez. GPS özelliğinin yanında Wi-Fi uygulaması da bulunan cihaz en kesin bilgileri verme konusunda oldukça uzmandır. Pil ömrü ise uzun olduğu için sık sık değiştirmenize gerek kalmaz. Ayrıca acil durumlar için S.O.S çağrısı yapma özelliğini de bulundurur. Dahası uyku monitörü sayesinde uyku takibini de yapabilirsiniz. Sahip olacağınız bu akıllı cihazla birden fazla uygulamayla tanışarak hayatı daha kolay yaşayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Concord
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeron (1)
Alcatech (1)
Alcatel (4)
Amazfit (74)
Angel (1)
Angel Eye (2)
Apple (89)
Appscomm (9)
Armada (1)
Asus (13)
Ateştech (12)
Aukey (6)
B-Fit (4)
BeeMedic (1)
Bilicra (8)
Bix (2)
Blitzwolf (2)
Blueinter (1)
Bood (3)
Buffer (11)
Case (6)
Case 4U (4)
Cbtx (2)
Codegen (5)
Cogito (1)
Colmi (6)
Concord (2)
Coxang (2)
Dark (13)
Day (1)
Dial'x (1)
Dijikid (4)
Dijiking (6)
(38)
Elephone (3)
Enesave (7)
Eos (18)
Eseed (1)
Everest (4)
Ezcool (7)
Ferro (1)
Fitbit (11)
Flykids (5)
Fossil (1)
Garmin (31)
Gilida (2)
Gomax (4)
Hangarex (2)
Haylou (61)
Hestex (1)
Hobimtek (3)
Honor (30)
Huawei (161)
Imex (4)
Imextech (12)
Imilab (1)
Inter (22)
Ixtech (4)
jakcom (1)
Kids (7)
Kingboss (65)
Kospet (1)
KT (2)
Leifer (2)
Lemfo (38)
Lenovo (16)
LG (2)
Lige (2)
Lokmat (1)
Lumi (1)
M3 (1)
Magellan (2)
Mastek (3)
Melanda (1)
Mi-Tech (1)
Mibro (1)
Mobitell (3)
Mopal (2)
Mykronoz (6)
Nabi (4)
NLN (7)
Nokia (2)
O'clock (3)
Odisu (1)
Olix (20)
Ollivan (11)
One Watch (3)
Onkatech (29)
Oppo (20)
Owwotech (4)
Oxi-Gen (10)
Papillon (4)
Petrix (2)
Piaks (2)
Piranha (18)
Platoon (2)
Polar (1)
Polosmart (7)
Polygold (31)
Prozone (2)
Pufwin (2)
Q90 (4)
Qmax (1)
Quadro (3)
Quark (5)
Razer (2)
Realme (16)
Reeder (1)
Repex (1)
Robor (30)
Roder (2)
Roix (25)
Roller (1)
Romix (3)
Rosstech (3)
Rowen (4)
Roxxo (1)
RWatch (2)
Samsung (70)
Sbs (1)
Senbono (3)
Sentar (14)
Smart (1)
Smart Way (1)
Smartbell (23)
Smartest (21)
Smartwatch (119)
SmartWatch (23)
Sobiwatch (2)
Sograce (3)
Spovan (51)
Sunix (5)
Sword (5)
T&G (1)
Teknofonik (22)
Thorqtech (7)
Thortech (8)
Ticwatch (16)
Tomtom (1)
Torima (1)
Trendtech (3)
Tsmart (5)
Twox (12)
Vector (4)
Veryfit (2)
Vestel (13)
Victor (2)
Vtech (3)
Walberg (4)
Watch (7)
Welar (3)
Wi Watch (1)
Wiki (5)
Wiky (5)
Wmax (2)
Wonlex (2)
Woon (2)
X-Gear (4)
Xiaomi (149)
Yhm (2)
Zcwatch (2)
Zeblaze (46)
Zmsmart (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumlu İşletim Sistemi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL