Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Cep Telefonu

için 35 sonuç bulundu.
Dahili Hafıza seçiniz

Oppo Realme Cep Telefonu

Akıllı telefonlar her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Öyle ki, artık en önemli işler bile mobil cihazların içerisindeki aplikasyonlar sayesinde kolaylıkla halledilebiliyor. Günden güne daha çok kişinin beğenisini kazanan başarılı marka Oppo, ürün gamındaki Realme telefonlar ile tüketiciden tam not alıyor. Markanın ürünleri incelendiğinde Oppo’nun Realme model telefonlarının her birinin fiyat performans ürünü olarak öne çıktığı görülüyor. Oppo’nun ürettiği telefon modellerinin tasarımında kullanılan detaylar tüketicinin beğenisini kazanırken aynı zamanda ürünlerin hafif tasarımı da Oppo Realme telefonları özel kılıyor. Tüm bunların yanı sıra markanın ürün gamındaki kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırma misyonu da markanın son zamanlarda nasıl bu kadar popüler olduğunu kanıtlıyor. Hayatını mobil cihazıyla yöneten; işlerini, iş için yazışmalarını telefonu aracılığıyla halleden ve hatta telefonuyla sosyalleşen biriyseniz siz de Oppo Realme telefon modelleri hakkında fikir alabilir yapabilir ve size uygun olacak bir tanesini seçebilirsiniz. Böylelikle markanın beğeni kazanan ürünleri sayesinde siz de kaliteye uygun fiyatlarla ulaşmanın keyfini sürebilirsiniz.

 Oppo Realme Cep Telefonu Modellerinin Genel Özellikleri

Oppo Realme Cep Telefonu Modellerinin Genel Özellikleri

Telefon satın almayı düşünen bir tüketicinin öncelikli olarak baktığı etmenlerin başında almayı düşündüğü cihazın özellikleri geliyor. Her ne kadar görünüm ve renk gibi fiziksel özellikler de mobil cihaz seçiminde mühim olsa da tüketici sahip olduğu özelliklerini beğenmediği telefonu alma noktasında çekimser davranıyor. Oppo Realme özellikleri incelendiğinde markanın ürünlerinin fiziksel açıdan oldukça şık olmalarının yanı sıra sahip oldukları artılarla da göz doldurduğu görülüyor. Telefonların şık tasarımları Oppo’nun kullandığı renklerle birleşince Oppo Realme telefonlar gün içinde keyifle taşınabilecek işlevsel birer aksesuara dönüşüyor. Oppo Realme cep telefonu modelleri incelendiğindeyse markanın ürün gamındaki telefonların kapak kısımlarında parlak ve geçişli renklerin kullanıldığı ve bu renklerin de oldukça şık bir görünüm yarattığı gözlemleniyor. Oldukça hoş görünen Oppo Realme telefon modelleri özellikle telefonunu sıklıkla kullanan genç nesilden büyük ilgi görüyor. Başarılı mobil cihazlar tabii ki de yalnızca şıklıkları ile göz doldurmuyor. Markanın ürünleri söz konusu sağlamlık olduğunda da tüketiciden tam puan alıyor. Mobil cihazların yapımında kullanılan dayanıklı materyaller telefonun keyifle kullanılmasını beraberinde getiriyor. Oppo Realme telefon modelleri incelendiğinde markanın telefon ekranlarında Gorilla Glass’ın kullanıldığı ve bu materyalin de telefonları düşme gibi durumlardan dolayı oluşabilecek kırık ve çiziklerden koruduğu biliniyor. Bu da mobil cihazını uzun süre kullanmak isteyen her tüketicinin Oppo Realme telefon modellerinden memnun kalmasını beraberinde getiriyor. Realme cep telefonlarını sektörde öne çıkan bir diğer etmen de telefonların ince yapıları oluyor. Hafif ve şık tasarımları Oppo Realme telefon modelleri sayesinde markanın mobil cihazlarını deneyimlemek oldukça keyif veriyor. Mobil cihaz dendiğinde bakılan özelliklerden bir diğeri de şüphesiz batarya konusu oluyor. Oppo Realme mobil cihazlar bataryaları ile de tüketicisini memnun ediyor. Çünkü markanın ürün gamındaki mobil cihazlar incelendiğinde her birindeki bataryanın yüksek kaliteli malzemelerle üretildiği görülüyor. Bu da Oppo Realme telefon modellerinde ısınma sorunu oluşması ihtimalini minimize ediyor. Ayrıca kaliteli batarya sayesinde telefonların şarjları hemen bitmiyor ve mobil cihazlar kullanıcısına uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Batarya sayesinde ani pil bitme olasılıkları da yok olduğu için Oppo Realme tüketiciden bir de bu yönden artı puan alıyor. Kısacası Oppo Realme telefon modelleri kaliteleriyle, bataryalarıyla, şık tasarımlarıyla ve dayanıklı oluşlarıyla tercih ediliyor.

 Oppo Realme Cep Telefonu ile Uzun Süre Kullanım

Oppo Realme Cep Telefonu ile Uzun Süre Kullanım

Mobil cihazlar her geçen gün daha da önemli birer unsur haline geliyor. Hal böyle olunca da satın alınan telefon modelinin ne kadar sağlam olduğu ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı kendisini nasıl koruduğu önem arz ediyor. Realme telefonlar sahip oldukları tüm olumlu özelliklerin yanı sıra sağlam oluşlarıyla da tüketicinin büyük bir kısmının beğenisini kazanıyor. Markanın ürettiği mobil cihazlarda kullanılan materyaller, mobil cihazın darbelerden etkilenme olasılığını azaltarak tüketicinin aldığı cihazı uzun yıllar boyunca keyifle kullanmasını sağlıyor. Söz konusu mobil cihaz olduğunda özellikle ekran kırıkları hem görsel açıdan hem de kesilmeye sebep olabileceği için sağlık açısından istenmeyen bir durum olarak ortaya çıkıyor. Oppo Realme telefon modellerinde kullanılan Gorilla Glass sağlam yapısı sayesinde telefonun ekranının kırılma olasılığını azaltıyor. Uzmanlar tarafından sertleştirilmiş bir materyal olarak tasarlanmış Gorilla Glass, telefonun kırılmasını engellediği için uzun soluklu bir kullanım sağlıyor. Oppo Realme telefonların tüketici tarafından uzun süre kullanılmasını sağlayan bir diğer etmen de şüphesiz mobil cihazların ince oluşları ve zarif tasarımlarıdır. Siz de şık tasarımları sayesinde Oppo Realme telefon modellerini severek kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazların şekillerinin elin ortopedik yapısıyla uyumlu tasarlanması da Oppo Realme telefon modelleri ile uzun soluklu bir kullanımı beraberinde getiriyor. Kısacası kendisi için doğru telefon modelini seçmek isteyen tüketiciler araştırmaları sonucunda Oppo Realme telefon modellerinden birini satın almaya karar verirse telefonunu uzun süre keyifle kullanabilir. Eğer bir mobil cihaz alıp uzun süre boyunca kullanmak isteniyorsa Oppo Realme telefon modelleri doğru tercihlerden biri olacaktır.

 Oppo Realme Cep Telefonu ile En Güzel Fotoğraflar Sizin!

Oppo Realme Cep Telefonu ile En Güzel Fotoğraflar Sizin!

Fotoğraf çekilmek artık günlük hayat içindeki rutinlerden biridir demek mümkündür. Günümüzde insanlar sürekli güzel fotoğraflar çektirerek sosyal medya hesaplarında paylaşmak ve başka insanlarla etkileşim kurmak istiyor. Hal böyle olunca da satın alınan mobil cihazın kamerasının ve depolama alanının özellikleri önem arz ediyor. Oppo Realme telefon modelleri sahip olduğu işlevsel özelliklerinin yanı sıra ön ve arka kameralarının sahip olduğu artılarla da tüketicinin ilgisini çekiyor. Realme telefon modellerinin bulundurdukları kameraların özelliklerini inceleyecek olursak markanın ürün gamında yer alan güncel modellerin hemen hemen hepsi 64 MP arka kameraya sahip. Bu kamera ile 9216 X 6912 çözünürlüğe kadar fotoğraflar çekmek mümkün oluyor. Kamera yüksek çözünürlüklü olduğu için Oppo Realme telefon modelleri ile yakınlaştırma modunda fotoğraf çekimleri yapılabiliyor. Örneğin uzaktaki bir obje Realme telefonlar ile çekildiğinde netliğini kaybetmiyor ve bu da mobil cihaz modellerinin en çok beğeni kazanan özelliklerinden bir diğeri olarak öne çıkıyor. Telefon modellerinin ön kameraları da en az arka kameralar kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor. Oppo Realme telefon modellerinde bulunan ön kameraların yüksek çözünürlüğü sayesinde yapılan öz çekimler beğeni kazanıyor. Ayrıca telefonların içerisinde bulunan fotoğraf ayarları sayesinde aplikasyonlara gerek kalmadan çekilen fotoğraflar tüketicinin istekleri doğrultusunda kolayca kesilebiliyor ya da renklendirilebiliyor. Geceleyin fotoğraf çekilmek isteyenler için de markanın telefon modellerinin kameralarında bulunan “Gece modu” seçimi ideal bir seçenek oluyor. Bu mod sayesinde karanlıkta dahi manzara fotoğrafları ya da öz çekimler çekilebiliyor. Oppo Realme telefonlar ile kaliteli fotoğraflar çekildikten sonra geriye fotoğraf ve kolajlarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak ve sevdiklerinizle birlikte sosyalleşmek kalıyor. Çok fotoğraf çekilen kişiler söz konusu olduğunda herkes fotoğraflarını nerede depolayacaklarını merak ediyor. Oppo Realme telefonlar geniş hafızaları sayesinde fotoğraflarınızı kolaylıkla depolayabiliyor. Özellikle markanın telefon modellerinden Oppo Realme 128 GB hafızaya sahip olanlar fotoğraflarını telefonları donmadan saklamak isteyen kişiler için ideal bir seçenek oluyor. Tabii telefonların hafızalarının hafıza kartları sayesinde 256 GB’a kadar artırılabilmesi de neden Oppo Realme telefon seçilmesi sorusunun yanıtlarından bir diğeri olarak beliriyor. Siz de fotoğraf çekilmekten ya da gördüğünüz güzellikleri fotoğraflamaktan çok hoşlanıyorsanız Oppo Realme modelleri inceleyebilirsiniz.

 Oppo Realme Cep Telefonu ile Müzik Her Yerde!

Oppo Realme Cep Telefonu ile Müzik Her Yerde!

Bazı insanlar mobil cihazlarını yalnızca iletişim için kullanmayı tercih ederken bazı tüketiciler ise telefonlarıyla bilgisayarlar ile yapabildikleri her şeyi yapıyor. Telefonları ile hem işlerini yürütüyorlar hem sosyalleşiyorlar hem müzik dinliyorlar hem de oyun oynuyorlar. Mobil cihazları ile dilediği gibi eğlenmek isteyen kişiler için telefonların ses ile ilgili özelliklerinin ne kadar başarılı olduğu önem arz ediyor. Oppo Realme telefon modelleri sahip oldukları ses özellikleriyle de tüketicinin beğenisini kazanıyor. Markanın mobil cihazlarında sesle ilgili teknik özellikler incelendiğinde Oppo Realme telefonlardaki başarılı ses sistemleri sayesinde telefon konuşmalarınız esnasında ses iletim sorunlarının yaşanmadığı görülüyor. Böylelikle yaptığınız iş görüşmeleri ya da sevdiklerinizle yapacağınız sohbetler asla aksamıyor. Bu sayede de Oppo Realme cep telefon modelleri ile aksaklıklardan uzak bir iletişim sizler için mümkün oluyor. Mobil cihazlarıyla oyun oynamayı seven kişilerin sayısı da her geçen gün artış gösteriyor. Kullanıcı tarafından beğeni kazanan oyunlar incelendiğinde bu oyunların insanların ilgisini çekmek için dikkat çekici müzikler ve ses efektleriyle donatıldığı görülüyor. Bu noktada da mobil cihaz satın alırken telefonun sesi ne kadar net bir şekilde dışarıya aktardığı da önem arz ediyor. Oppo Realme cep telefonları üretim sürecinde profesyoneller tarafından başarılı ses sistemleri ile hazırlanıyor. Bu durum da Oppo Realme telefonlar ile oynanan oyundaki her bir ses efektini duyabilmeyi mümkün kılıyor. Böylelikle Oppo mobil cihazlarla oyun oynamak da daha keyifli oluyor. Ayrıca telefonlar ile toplu taşıma araçlarında ya da günün herhangi bir anında müzik dinlemek de oldukça popüler. Mobil cihazlarda müziğin cızırtısız gelmesi, ses ayarlarının geniş olması ya da ses yüksekliğinin ne kadar olduğu da müzik dinleyen tüketiciler için önem arz ediyor. Oppo Realme telefon modellerinin sahip olduğu özelliklerle müzik dinlemek de oldukça keyif veriyor. Oppo Realme telefonların kutularından çıkan kulaklık ile birlikte hem telefonla müzik dinlemek hem de oyun oynamak oldukça tatmin ediyor. Kısacası Oppo Realme telefon modelleri sahip oldukları özelliklerin yanı sıra sunduğu ses özellikleri sayesinde de kullanıcıdan tam puan alıyor. Hem telefonunu yalnızca iş ve iletişim amaçlı kullananlar hem de telefonu ile doyasıya sosyalleşmek isteyenler için Oppo Realme piyasadaki en mantıklı seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor.

 Oppo Realme Cep Telefonu Fiyatları Hakkında Bilgiler

Oppo Realme Cep Telefonu Fiyatları Hakkında Bilgiler

Günümüzde söz konusu cep telefonu olduğunda kaliteli mobil cihazları uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan markaların varlığından söz etmek mümkün. Her geçen gün daha çok kişinin beğenisini kazanan Oppo Realme, tüketici tarafından uygun fiyatları sayesinde fiyat performans ürünleri sunan bir marka olarak değerlendiriliyor. Markanın ürün gamındaki Oppo Realme telefon modelleri hem sahip oldukları özellikler hem de fiyatlarıyla tüketicinin beğenisini kazanıyor. Oppo Realme fiyat olarak incelendiğinde markanın ürünlerinin en kaliteli donanıma sahip olduğu ve fiyatlarının da oldukça ulaşılabilir olduğu görülüyor. Markanın mobil cihazlarının yapımında kullanılan detaylar sayesinde tüketici uygun fiyata kaliteye sahip olduklarını düşünüyor. Bu da markanın başarısının her geçen gün artmasını beraberinde getiriyor. Oppo Realme fiyat değişimlerine bakıldığında markanın ürünlerinin fiyatlarının ilk etapta hafızaya göre değişim gösterdiği görülüyor. Yani cihazın depolama alanının ne kadar büyük olduğu onun fiyatını belirleyen öncelikli etmenlerden biri oluyor. Depolama alanının yanı sıra cep telefonu modelleri incelendiğinde alınacak telefonun kamerasının özelliklerinin, işletim sistemi özelliklerinin ve batarya özelliklerinin de önemli olduğu görülüyor. Fiyatlarda etkili olan bir diğer etmen de alınacak Oppo Realme telefon modelinin çıkış tarihi oluyor. Kısacası Oppo Realme fiyatlarında satın alınacak mobil cihazın depolama alanının boyutu, kamerasının sahip olduğu özellikler, bataryasıyla ilgili artılar ve de modelin hangi tarihte üretildiği etkili oluyor. Hangi model alınırsa alınsın Oppo Realme telefonlar başarılı bir mobil cihaz deneyimi yaşamınızı sağlıyor. Siz de Oppo Realme modellerinden birini satın alacaksanız ürün sayfası aracılığıyla modelleri filtreleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

 Oppo Realme Cep Telefonu Yorumları

Oppo Realme Cep Telefonu Yorumları

Cep telefonu satın almadan önce satın alınacak telefon hakkında mobil cihazı daha önce deneyimleme şansı olmuş kişilerin dedikleri önem arz ediyor. Çünkü tüketicinin ürünle ilgili yaptığı gerçek yorumlar satın alacak kişinin ürünle ilgili düşüncelerinin netleşmesini sağlıyor. Böylelikle kişi o ürünle ilgili yorumları okuyarak satın almayı düşündüğü cep telefonu modelini alıp almayacağına karar veriyor. Daha önce Oppo Realme telefon modellerini kullanan kişiler tarafından yapılan Oppo Realme yorum ve fikirleri incelendiğinde tüketicinin markanın ürünlerinden bir hayli memnun kaldığı görülüyor. Özellikle şık bir telefon sahibi olmak isteyen kişilerin Oppo Realme yeşil renkli telefon modellerinden birini seçtiği, yüksek hafızalı bir telefon isteyenlerinse Oppo Realme 128 GB modellerinden birini satın aldığı görülüyor. Kısacası tüketici her ne ararsa arasın dilediği özelliği Oppo Realme telefon modelleri içerisinde bulabiliyor. Yorumlar incelendiğinde kullanan kişilerin Oppo Realme telefonları ile fotoğraf çekmekten çok memnun olduklarını belirttikleri fark ediliyor. Yorumlarda telefon modelleriyle gündüz çekilen fotoğrafların yanı sıra gece çekilen fotoğraflarında beğenildiği görülüyor. Realme modellerinin bir diğer öne çıkan özelliği de telefonlarda kullanılan ara yüzün oldukça anlaşılabilir olmasıdır. Bu sayede telefonu her yaştan kişi oldukça rahat bir şekilde kullanabilir. Yapılan yorumlar incelendiğinde ara yüzü sayesinde Oppo Realme’nin oldukça kolay kullanılabilir bir telefon olduğu görülüyor. Bu da Realme cep telefonu modellerinin daha çok kişi tarafından gönül rahatlığıyla satın alınmasını beraberinde getiriyor. Son olarak Oppo Realme telefonların bataryaları ile ilgili yapılan yorumlar incelendiğinde tüketicinin telefonun şarjının gitmesinden de bir hayli memnun olduğu görülüyor. Özellikle çok fazla çalışan kişiler mobil cihazların bu özelliğinden oldukça memnun kalıyor. Siz de sizin için en uygun telefon arayışındaysanız Oppo Realme telefonlardan birini ürün sayfası üzerinden rahatlıkla seçebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Oppo Realme
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (27)
Apple (402)
Casper (64)
Hiking (21)
Honor (13)
Huawei (179)
Infinix (28)
LG (36)
Oppo (213)
Poco (99)
Realme (67)
Reeder (72)
Samsung (652)
Tcl (32)
Tecno (47)
Vestel (37)
Vivo (22)
Xiaomi (370)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili Hafıza

(16)
(11)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

(12)
(11)
(7)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Model

C2 (13)
5I (6)
(5)
(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(19)
(13)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İşletim Sistemi

Android (23)
Android 10 (11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL