TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

OnePlus, Cep Telefonu

için 2 sonuç bulundu.
Dahili Hafıza seçiniz

OnePlus Cep Telefonu

OnePlus, 2014 yılında ilk kez piyasaya girerek Shenzen merkezli bir start-up projesi olarak yolculuğuna başlamıştır. OnePlus ilk olarak akıllı telefonlarını müşterilere telefon satın almaya talep ettiren bir davet sistemi aracılığıyla sattı ve satın alma işlemini belirli bir zaman dilimi içinde yapmak zorunda kaldı. 2014 Nisan ayında ise ilk akıllı telefonlarını ortaya çıkardılar. OnePlus One olan ilk akıllı telefonları ile oldukça büyük bir sükse yaratan şirket, rekabetçi akıllı telefon pazarında dişli rakiplerine kıyasla yeni bir isim olmasına rağmen hızlı bir giriş yaptı. Şimdilerde ise kullanıcıların değişik modelleri farklı akıllı telefonları denemesi yada incelemesi üzerine satın alınan OnePlus, zamanla yükselişi ile beraber kullanıcının vazgeçilmezlerinden biri oldu.

Başarının Sırrı: OnePlus Stratejileri, Hedefleri

Başarının Sırrı: OnePlus Stratejileri, Hedefleri

İlk üretimi ile diğer telefon modelleri adına büyük bir beklentiye girilen, kullanıcıyı şaşırtmamış, yenilikçi stili ve güçlü donanımı ile günümüzde akıllı telefon modelleri arasında tercih edilen uygun fiyatlı ürünlerin sahiplerinden biri olmuştur. Güncel teknolojiyi takip eden ve kendini hep dönemin ilerisinde tutan Oneplus ürettiği son akıllı telefonda çentik tasarımı ile kullanıcıların beğenisini ve güvenini kazanmıştır. OnePlus One, akılda kalıcı ve görselliği üst planda tuttuğu kaplaması ile oldukça akılda kalıcı bir cihazdı. Kalıpların dışında ve farklı tarzda bir değişiklik yaptığı için, ilk üretimi ile başarılı bir şekilde akıllı telefon pazarındaki varlığını sürdürmüştür. OnePlus Türkiye'de devam eden başarılarının sırrıysa, kullanıcıların yaşamlarını gözlemlemeleri ve bundan ilham almalarıdır. Yarattıkları farklı tasarımlar ile kültürel ve bölgesel ihtiyaçlarını karşılayacak seçenekler sunmaktır. Üretimlerin yerel pazarlara uyarlanması, OnePlus’ın en büyük hedeflerinden biridir. İnovatif fikirleri oluşturmak ve bu oluşturulan fikirleri yapım aşamasına getirmek, tasarlamak OnePlus’ın önde gelen erdemlerinden biridir. İş stratejisi her zaman kullanıcıyı memnun etmek olan OnePlus, ürün kosepti olarak da daima kullanıcının istek ve arzuları doğrultusunda ilerlemektedir. Piyasanın önde gelen isimlerinden biri olan akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın en büyük hedeflerinden biri güncel teknolojiye uygun özellikler ve uygun fiyatlarla sunmaktır. Normların dışına çıkmayı başaran inovatif tasarımı ve güçlü teknik özellikleri ile rekabetçi akıllı telefon piyasasında kaotik bir dönem başlatmış, ani yükselişi ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. OnePlus’ın devam eden başarılarının sırrı, teknolojinin sağladığı yenilikleri kullanıcılara sunduğu eşsiz deneyimle değil, aynı zamanda hedeflediği eşsiz bir dağıtım stratejisi ile beraber oldu. OnePlus, kullanıcılarından gelen feedbackler ile onların telefon deneyimlerini sürekli olarak geliştirmek için yüksek seviyeli bir bir yazılım güncellemesi sistemini OnePlus kullanıcılarına sundu ve en belirgin özelliklerinden birisi ürünlerine nasıl daha farklı katkıda bulunacaklarını, nasıl gelişim sağlayabileceklerini düşünmeleridir. Tam olarak bu sebepten kaynaklı akıllı telefonlarının fiyatı açısından oldukça müşteri odaklı düşünmektedirler. Yıl boyunca, OnePlus'un yeni donanımlarını açıkladığı iki yeni sistemle birlikte, şirket hakkındaki haberler diğer akıllı telefon şirketlerine göre daha aktifti. Endüstri olarak akıllı telefonlar piyasa olarak geçici gibi gözükselerde günümüzdeki sürekli gerçekleşen telefon devrimleri ile bunun tam tersinin de mümkün olduğunu bize kanıtlamıştır. OnePlus cep telefonu modelleri ile adından oldukça fazla söz ettirmiştir.

Üstün Özellikleri ile OnePlus

Üstün Özellikleri ile OnePlus

Android işletim sistemli akıllı telefonlar arasında yüksek bir giriş yapan OnePlus, yüksek donanımı ile akıllı telefon piyasasına adını yazdırmıştır. CyanagonMod işletim sistemi ile güncel teknolojiyi yakalamıştır. Yüksek kapasiteli bellekleri, yüksek çözünürlüklü IPS ekranları, güçlü işlemcileri ile yüksek depolama alanları sayesinde piyasada rakiplere nazaran bir adım öndedir. Oyunseverlerin tercihi olan OnePlus, farklı multimedya özellikleri ile çok sayıda akıllı telefon modelinin arasından sıyrılmış, teknoloji tutkunlarının beğenisini toplamıştır. Üstün kamera özelliklerine sahip olan OnePlus sayesinde istediğiniz görseli, videoyu yüksek kaliteli bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ekranlarının görüş açısı, yüksek kalitesi ve renk doygunluğu ile kullanıcı deneyimi açısından oldukça avantajlı, fiyat-performans açısından tercih edilesi bir akıllı telefondur. OnePlus aksesuarları, taşınabilir şarj aletleri, akıllı tabletleri, akıllı telefonları ve farklı stile sahip kulaklık modelleri ile teknoloji çağının önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.

OnePlus ile Performans Farkı

OnePlus ile Performans Farkı

Akıllı tabletleri, akıllı telefonları ile sundukları yüksek performans ve kullandıkları birinci sınıf malzemeler ile kullanıcı deneyimi odaklı olduklarının altını çiziyorlar. OnePlus taşınabilir şarj aletleri ile birbirinden farklı cihazlarınıza aynı anda güç yüklemesinde bulunabileceğinizi ve bu üst düzey performans sayesinde hiçbir zaman size yarı yolda bırakmayacağını söyleyebiliriz. Gereksiniminize uygun ürünleri seçerek amacınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. OnePlus HDMI çeşitleri ise oldukça kapsamlıdır. Çift taraflı, mini olmak üzere pek çok seçeneği bulunmaktadır. OnePlus HDMI kablo modeli seçenekleri ile ister dizüstü bilgisayarınızdan izlediklerini dev ekrana yansıtabilir, isterseniz de dilediğiniz elektronik cihazlarınızı birbirine bağlayabilirsiniz. OnePlus kulaklık modelleri ile ses yüksekliğini tuşları sayesinde kolay bir şekilde yarlayabilir. Temiz seslere erişmek kulak sağlığı açısından oldukça önemlidir. OnePlus’ın da kullanıcıya sunduğu bu özelliği ile farkı hissedeceksiniz. Çapıcı modelleri ve düşük fiyatıyla göze çarpan OnePlus ile birbirinden kullanışlı modellere erişebilirsiniz. OnePlus fiyatlarını incelemek istiyorsanız Cep Telefonu kategorisini ziyaret edebilir, farklı modellere göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

OnePlus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (34)
Apple (386)
Casper (45)
Honor (50)
Huawei (431)
Infinix (25)
LG (36)
Meizu (15)
Oppo (249)
Samsung (860)
Sony (14)
TCL (13)
Vestel (44)
Xiaomi (540)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dahili Hafıza

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Model

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL