Filtreleri Temizle
Marka
TTec

Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Xiaomi (68)
Baseus (242)
Philips (38)
Samsung (18)
TTec (153)
Huawei (4)
Duracell (8)
Asus (18)
ANKER (11)
Sony (5)
Dexim (81)
S-Link (80)
Rowi (33)
Trust (29)
Ally (21)
INTOUCH (19)
Joyroom (18)
Konfulon (10)
Ugreen (10)
BayCHIP (9)
Ktools (9)
Sunix (9)
Gp (8)
PaLeOn (8)
Remax (8)
Codegen (5)
Pineng (5)
Tronsmart (5)
Bevius (3)
Energizer (3)
GOMAX (3)
Micropack (3)
Spigen (2)
Torima (2)
Uniq (2)
Adata (1)
Choetech (1)
Meizu (1)
Onion (1)
Phoneaks (1)
Preo (1)
Romoss (1)
Sword (1)
TP-Link (1)
(1418)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (4)
4 yıldız ve üzeri (5)
3 yıldız ve üzeri (6)
2 yıldız ve üzeri (6)
1 yıldız ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Taşınabilir Şarj Cihazı

için 153 sonuç bulundu.

TTec Taşınabilir Şarj Cihazı

Teknoloji hızla ilerliyor ve akıllı telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazlar gündelik yaşantıda gittikçe daha fazla kullanılmaya başlıyor. Cihazlardaki yeni özellikler, daha uzun süreli kullanım aralığı gibi etkenler dahili şarj kapasitelerini yetersiz kılıyor. Cihaz üreticileri akıllı telefonların, tabletlerin incelik ve hafifliğinden taviz vermek istemediği için taşınabilir şarj cihazları olmazla olmazlar arasına girmeye başladı. Taşınabilir şarj cihazları, mobil cihazlarınız için her yerde kullanabileceğiniz cihazlardır ve elektrik prizi olmadan da cihazlarınızı şarj edebilmenizi sağlar. Özellikle sık sık seyahat eden biriyseniz bu cihazların çok daha gerekli hale geldiğini fark edeceksiniz. Özellikle elektrik kaynaklarına erişimin olmadığı uzun yolculuk, kamp gibi durumlarda akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin şarjı bittiğinde çaresiz kalınabiliyor. Bu gibi durumlarda taşınabilir şarj cihazınızın yanınızda olması dünya ile bağlantınızın kesilmemesi ve işlerinizi tamamlayabilmek adına oldukça iyi olacaktır. Fiyat performans ürünleriyle her bütçeye ve ihtiyaca uygun elektronik cihazlar üretmeyi ve ihtiyacı karşılamayı hedeflemiş, sektörde kendini kanıtlamış bir marka olan Ttec taşınabilir şarj cihazı alanında da geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Her Bütçeye ve İhtiyaca Uygun Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Her Bütçeye ve İhtiyaca Uygun Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Hem fiyat hem de kalite açısından hemen dikkatleri üzerine çeken Ttec’in hemen her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürünleri mevcut. Örneğin Ttec powerbank 4000 mAh ufak boyutları, şık tasarımı, el çantasında ya da cepte kolayca taşınabilecek pratik bir model serisidir. Günlük kullanıma uygun, akıllı telefon ve tabletlerini gün içerisinde yoğun olarak kullanan kişiler için biçilmiş kaftan olan model serisi uygun fiyatlarıyla da ilgi çekiyor. Eğer Ttec powerbank uzun süre elektrik prizlerine ulaşımın olmadığı ortamlarda ve durumlarda kullanılmak isteniyorsa bunun için de uygun olan modeller mevcut, bunlardan biri Ttec powerbank 20800 mAh. Şehirden uzakta yapılan kamplar, doğa gezileri, günler süren doğa yürüyüşleri size tanıdık geliyorsa bu bu seriye ait modelleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Boyutları cepte taşımaya uygun olmasa da bir sırt çantasında ya da el çantasında rahatlıkla taşınabilir ve kendisi tekrar şarj edilmesi gerekmeden önce akıllı telefon ve tabletlerinizi defalarca şarj edebilecek. Eğer bu seriye ait modeller arasından daha dengeli bir model tercih ediyorsanız, Ttec powerbank 13000 mAh tam da aradığınız şey olabilir. Bu seri modelleri sayesinde hem çok ağır olmayan bir taşınabilir şarj cihazına sahip olacaksınız, hem de nispeten daha uzun süreli kullanım sağlayacak.

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları Nasıldır?

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları Nasıldır?

Taşınabilir şarj cihazı fiyatları kullanım amaçlarına, cihazın port sayısına, aynı anda kaç cihazı şarj edebileceğine, cihazları şarj etme hızına, kendi şarj olma hızına, tasarımına, boyutlarına, kapasitesine, hızlı şarj özelliği olup olmamasına göre değişmektedir. Ttec her bütçe ve ihtiyaca cevap verebilmek adına bu özellikleri çeşitlendirerek farklı modeller üretmiştir. Taşınabilirliğinin kolay olması ve görüntüsünün hoş olması ile dikkat çeken taşınabilir şarj cihazı çeşitleri genellikle akıllı telefonunuzu bir ya da iki kere şarj edebilecek kapasiteye sahip olurlar. Tabletleri ise yarıya kadar şarj edebilirler. Günlük kullanım için uygun olmakla beraber uzun süre bir elektrik kaynağına ulaşımın olmadığı durumlarda yetersiz kalabilirler. Eğer cihazınızı günlük olarak kullanacaksanız ve taşınabilirlik, pratiklik arıyorsanız bu tarz modeller seçebilirsiniz. Eğer ekstra kablolarla uğraşmak istemiyorsanız cihaza bağlı olan dahili kablolara sahip Ttec powerbank modelleri bulabilirsiniz. Dahili kablolar kullanımı oldukça kolaylaştırıyor ve ekstra kablolarla uğraşmaya gerek kalmıyor. Ttec’in güneş enerjisi ile şarj olabilen taşınabilir şarj cihazları da mevcut. Bu özellik sayesinde cihaz tamamen şarj olabilse bile standart yönteme göre daha uzun sürüyor ve asıl şarj etme yöntemi olarak kullanılmaktan ziyade daha çok herhangi bir elektrik kaynağı bulunamayan acil durumlarda kullanılabilecek bir özellik olarak tasarlandı. Eğer taşınabilir şarj cihazınızı birden fazla cihazı şarj etmede kullanacaksanız smart teknolojisine sahip bir cihaz tercih etmeniz önerilir. Bu taşınabilir şarj etme cihazları, şarj etmek istediğiniz cihaz ile bağlandığında otomatik olarak kullanması gereken volt değerini bulur ve cihazınıza en uyumlu şekilde şarj işlemini gerçekleştirir. Böylece akıllı telefon ve tabletinizin bataryalarının ömrü uzar. Eğer şarj etmek istediğiniz cihazlar hızlı şarj özelliğini taşıyorsa buna uygun bir taşınabilir şarj cihazı seçmenizde fayda var. Bu sayede cihazınızı en yüksek performansta kullanabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. En çok bilinen hızlı şarj teknolojileri Qualcomm Quick Charge, MTK Pump Express, TI MaxCharge, USB 3.1 PD ve OPPO VOOC Flash Charge’dır. Akıllı telefonunuz eğer bu teknolojilerden birini destekliyorsa, cihazınıza en uygun olan hızlı şarj teknolojisine sahip taşınabilir şarj cihazını tercih etmelisiniz.

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ttec Taşınabilir Şarj Cihazını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Taşınabilir şarj cihazınızı seçerken dikkat etmeniz gereken birinci nokta cihazın kapasitesidir. Tablet ve/veya akıllı telefonunuzu bir dolumda kaç defa şarj etmek istiyorsunuz? Bu sorunun cevabına göre taşınabilir şarj cihazınızın kapasitesine karar vereceksiniz. Örneğin bir laptopu tamamen şarj etmek için ortalama olarak 30.000 mAh bir powerbank gerekirken, ortalama bir akıllı telefonu bir kere tamamen şarj etmek için 3.000 – 4.000 mAh’lık bir powerbank yeterli olacaktır. Ttec Powebank fiyatları da bütçeniz dahilinde seçiminiz için belirleyici bir kriter olabilir. Göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konu ise cihazın giriş ve çıkış gücüdür. Örneğin 10.000 mAh’lık bir taşınabilir şarj cihazı akıllı telefonunuzun bataryasını 3 kez tamamen dolduruyor olabilir fakat bunu yapması ne kadar sürüyor? Burada önemli olan şey çıkış gücüdür. Eğer akıllı telefonunuz hızlı şarj özelliğini destekliyorsa sizin alacağınız taşınabilir şarj cihazının da bu özelliğinin olması cihazdan alacağınız performans açısından oldukça önemlidir. Aynı şekilde, satın alacağınız cihazın ne kadar sürede şarj olacağı da mühim bir konu. Özellikle büyük kapasitedeki şarj cihazlarının giriş gücünün oldukça yüksek olması gerekmekte, aksi takdirde cihazınızın tamamen şarj olması için uzun süre boyunca beklemeniz gerekecek. İhtiyaçlarınıza hitap eden özellikler ise dikkat edilmesi gereken bir diğer konu. Cihazdan beklentilerinizin ne olduğuna karar vermeli, buna göre araştırma yaparak size ve bütçenize en uygun olacak cihazı seçmelisiniz. Örneğin aynı anda kaç cihazı şarj etmek istiyorsunuz? Cihaz bunu destekliyor mu, port sayısı bunun için yeterli mi? Taşınabilir şarj cihazınızı kullanacağınız ortam da büyük önem taşıyor. Cebinizde taşıyabileceğiniz büyüklükte bir cihaz mı arıyorsunuz? Bu tarz cihazlar oldukça pratiktir, taşıması ve kullanımı oldukça kolaydır. Hemen her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Günlük kullanım için ideal modeller olsalar da eğer cihazınızı elektrik prizlerine ulaşımınızın olmadığı kamp, uzun yolculuk gibi durumlarda kullanmak istiyorsanız size yeterli gelmeyebilir. Bu gibi durumlarda daha büyük boyutlarda olan, el çantanıza ya da sırt çantasına sığabilecek, nispeten daha ağır fakat kapasite olarak daha büyük olan modelleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Farklı port seçenekleri, tasarımları, kapasiteleri, giriş ve çıkış güçlerine sahip birçok Ttec taşınabilir şarj cihazı modeline sayfamızdan kolayca göz atabilir, kendi bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan Ttec taşınabilir şarj cihazını güvenle satın alabilirsiniz.