Kapak

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte cep telefonları, sosyalleşmemizi sağlayan önemli teknolojik cihazlar arasında yer almaya başlamıştır. Bu yüzden telefonlarımız gittiğimiz her yerde yanımızdadır. Çoğu zaman elimizden bir an bile düşmeyen telefonları korumak ve hijyenik bir şekilde muhafaza etmek oldukça önemlidir. Bunlar için de yardım alabileceğimiz en önemli cep telefonu aksesuarları elbette ki kılıflar ve telefon kapaklarıdır.

Materyale Göre Kapak Seçimi: Avantajlar - Dezavantajlar

Materyale Göre Kapak Seçimi

Telefonunuzu darbelere, çizilmelere, toza ve bakterilere karşı koruyacak olan telefon kapaklarını seçerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalardan bahsedeceğiz. Öncelikle kapak seçiminde titiz davranmanız gereken temel husus ürünün materyalidir. Telefon kapak modelleri çeşitli materyallerden üretilir. Çok sert malzemeden yapılmış kapaklar olmakla birlikte, silikon, deri ve su geçirmez materyallerden üretilen telefon kapakları da bulunmaktadır. Çok sert malzemelerden yapılmış kapakların telefonunuzu dış darbelere karşı başarılı bir şekilde koruma avantajı bulunsa da sert maddeler, titreşime karşı daha duyarlı olduğu için yankılama problemi yapabilir. Sert telefon kapağı kullanılan birçok kullanıcı kendi sesini duyma yani yankılama problemine maruz kalmaktadır. Bu yüzden silikon kapak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Silikon kapaklar yankılama problemini ortadan kaldırır. Bu kapakların dezavantajı ise yağ ve kir birikimi gibi durumlarda temizlemenin pek de kolay olmamasıdır. Eğer silikon kapak kullanmak istiyorsanız sık sık temizlemeyi göze almalısınız.

Doğru Telefon Kapağı Nasıl Seçilir?</strong>

Doğru Telefon Kapağı Nasıl Seçilir?

Telefonunuzun kapağını yenilemek istiyorsanız doğru bir kapak seçimi yapmak için bilmeniz gereken birkaç önemli husustan bahsedeceğiz. Öncelikle telefon kapağını hangi amaçla kullanacağınızı doğru bir şekilde saptamanız gerekir. Yani telefonunuza tamamen görsel estetik kazandırmak için mi ya da telefonunuzu korumak için mi yeni bir telefon kapağına ihtiyaç duyuyorsunuz. Ayrıca kapak seçiminde hijyen de önemli bir husustur. Çünkü yukarıda silikon kapak örneğinde de bahsetmiş olduğumuz gibi bazı kapakların temizlenmesi zordur. Hijyen açısından riskli olan bir diğer kapak modeli de elbette gözenekli telefon kılıflarıdır. Kiri, tozu ve bakterileri gözeneklerinde tutan bu kapakları temizlemek de tıpkı silikon kapaklarda olduğu gibi büyük bir özen ve sabır gerektirir. Peki nasıl bir kapak tercihinde bulunmak gerekir? Eğer temizlemek sizin için sıkıntı değilse bu kapakları da pek tabii tercih edebilirsiniz. Fakat orta sertlikte ve de çok fazla kir barındırmayacak şekilde tasarlanmış telefon kapaklarını tercih etmek sizlere daha kolay ve pratik bir kullanım olanağı sağlar. Bunun yanı sıra kaymaz yüzeye sahip olan telefon kapakları, telefonunuzun elinizden düşme riskini azaltarak daha güvenli bir kullanıma zemin hazırlarlar. Bunlar arasından sağa ya da sola doğru açılan telefon kapağı modellerini veya tek parça olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Telefon Kapağı Fiyatları

Telefon Kapağı Fiyatları

Cep telefonu aksesuarları kapak kategorimizde geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Burada yer alan telefon kapaklarının fiyatları da marka, model ve materyale göre farklılık gösteriyor. Bu yüzden 5 liraya da 500 liraya da telefon kapağı satın almanız mümkün. Dolayısıyla beklenti ve ihtiyacınızı doğru bir şekilde saptayarak doğru bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Kategorimizde silikon, deri, sert, orta sert telefon kapağı modelleri olduğu gibi özel baskılı iddialı modeller de yer almaktadır. Bunlar arasından siz de tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ekran koruyucu kategorimizdeki ürünlerle telefon ekranınızı çizilmelere, toza ve kire karşı koruyabilirsiniz.

Kapak

için 23,362 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(3)
ANKER (47)
Bass (11)
(1)
(1)
(5)
(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
Powercase (6)
(2)
Spada (102)
(4)
(1)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(611)
ve üzeri (789)
ve üzeri (874)
ve üzeri (902)
ve üzeri (935)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL