TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nutella, Süpermarket

için 93 sonuç bulundu.

Öne Çıkanlar

Nutella Süpermarket

Günün en önemli besini olan kahvaltı hiçbir şekilde atlanmaması gereken bir öğündür. Tüm gün kişinin ihtiyaç duyacağı, vitamin ve mineralleri sağlayacağı güçlü bir kahvaltı yapmak uzun vadede hatrı sayılır etkiler bırakmaktadır. Her daim lezzetli kahvaltıların vazgeçilmezi Nutella içeriği dolayısıyla kişinin gereksinim duyduğu tüm besinleri almasını sağlar. Efsanevi lezzetinin yanı sıra sağlıklı da olmasıyla Nutella, sofralarda aranan bir tat olarak yerini alıyor. Nutella çikolata tutkunları için özel olmasının yanı sıra her türlü kahvaltıda, her yaş için olağanüstü bir lezzet sağlayabiliyor. Lezzetinden asla ödün vermeyen bir formülle üretilmesinin yanı sıra kullanıcıların sağlığını da en ön planda tutuyor. Nutella kavanoz içine sığdırdığı mutluluğu her eve taşıyor.

Nutella ile Güne Lezzetli Bir Başlangıç Yap

Nutella ile Güne Lezzetli Bir Başlangıç Yap

Güçlü bir kahvaltı kişiyi tüm gün zinde tutar. Bunun için güne başlarken sağlıklı ve enerji veren besinler tercih edilmelidir. Ancak bu amaçla tüketilen besinlerin tadından ödün vermesi gerekmez. Nutella içindekiler sayesinde kişiyi uzun süre enerjik tutmayı başarırken, olağanüstü lezzetli aromasıyla keyif verici bir kahvaltı sağlar. Masalardan eksik kalmayan Nutella tadına varmak için pek çok farklı şekilde yenebilir. Krema kıvamı sayesinde ekmeğin üzerine sürüldüğünde sıkı ve doyurucu bir kahvaltı için en önemli koşulları sağlar. Ya da canınız sadece tatlı çektiğinde bir kaşıkla minik Nutella kavanozlarını tercih edebilirsiniz. Tek başına da lezzetle tüketilebilmesinin yanı sıra ekmek veya simit gibi hamur işi besinlerle de bolca yenmektedir. Dahası, pek çok çeşit farklı tatlının ve yemeğin malzemesi olabilen Nutella Türkiye sınırları içinde her ilde ve evde tanınmaktadır. Bu yemeklerden en çok sımsıcak iki ekmeğin arasına bastırılmış Nutella kreması karşınıza çıkıyor. Her yaşta kullanıcının zevkle yediği bu çikolatalı tostlar, doyurucu olmasının yanı sıra olağanüstü lezzetiyle öne çıkıyor. Öte yandan, kahvaltı dışında pek çok farklı öğünde de bolca tercih edilen Nutella, çeşitli tatlıların yapımında da kullanılabilir. Bunların en çok bilinenleri waffle veya krep gibi kolayca yapılabilen veya sıkça görülebilen tatlılardır. Kek ve muffin gibi küçük ve tatlı atıştırmalıkların içinde de kullanılması, ürünün lezzetine lezzet katıyor. Aynı şekilde sütlaç, künefe ve baklava gibi geleneksel tatlıların üstüne veya içine konarak da kullanılabilen Nutella, bu yüzyıllık tatlara modern ve devrimsel bir bakış açısı kazandırıyor. Vücudun ihtiyacı olan besinleri içinde barındırmasının yanı sıra, yulaf gibi sağlıklı besinlere tat katmak amacıyla da sıkça kullanılıyor. Tüm bu leziz yemekler ve tatlılar bir kenara, Nutella’nın kendine özgü eşsiz lezzeti uzun yıllardır sofraların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Tıpkı tatlı bir reçel veya lezzetli bir peynir gibi artık kahvaltıların gelenekselleşen besinlerinden biri olması, yapımındaki ustalığı ve malzemelerinin kalitesini gösteriyor. Her bir kavanozda aynı üstün lezzeti sağlamak için özenle hazırlanan bu ürünler, yıllardır değişmez lezzetiyle bir klasik olmuştur.

Nutella Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nutella Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Nutella, hepinizin yıllardır severek tanıdığı bir tat haline geldi. Taptaze malzemeleri ve yapımındaki ustalık sayesinde başka hiçbir yerde karşılaşılamayacak bir tat olarak karşınıza çıkıyor. Dünyanın neresinde olursa olsun, orijinal lezzetini her daim korumaya devam ediyor. Eşsiz lezzetinin altında sağlıklı bir yapıya sahip olan Nutella, tamamen doğal ürünler kullanıyor. Özel lezzeti için en taze fındıklardan ilham alıyor. Dünyanın çeşitli bölgelerinden özenle seçilerek temin edilen bu fındıklar, Nutella’nın temelini oluşturuyor. Sadece en kaliteli ham maddelerin seçilmesi sayesinde kullanıcılara olağanüstü lezzet sağlamasının yanı sıra sağlıklı bir besin olma güvencesi de sunuyor. İçeriğindeki ideal orandaki şeker, kakao ve vanilin sayesinde ikonik tatlı tadını verirken, özellikle çocukların gelişimi için bolca süt kullanılıyor. Böylelikle Nutella tadından vazgeçemeyen çocuklar aynı zamanda ihtiyaç duydukları besinleri de almış bulunuyor. Bir kavanozda bulunan protein ve lif miktarı sayesinde de günü enerjik geçirmeleri sağlanıyor. Nutella ne kadar lezzetliyse, aynı derecede sağlıklı olması için özel olarak üretiliyor. Bu sayede sabah, öğle, akşam istediğiniz zaman güvenle tadına varabiliyorsunuz. Nutella fiyat açısından da ideal bir yer tutuyor. İçindeki pek çok besinin yanı sıra olağanüstü lezzetine herkesin ulaşabilmesi için oldukça uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Farklı büyüklükte aileler için çeşitli boyutlarda kavanozlarda üretiliyor. Özellikle geniş aileler için 750 gram büyüklüğünde tasarlanan büyük boyutta kavanozlar mevcuttur. Her türlü kullanıcı tarafından bolca tercih edilen orta boyuttaki kavanozlar ise 400 gram hacmine sahiptir. Herkes bu lezzetin tadına varabilsin diye küçük kavanozlarda da sunulan Nutella, 180 gram olacak şekilde de bulunabiliyor. Küçük Nutella kavanozu kolay taşınabilen bir hacme sahip olduğu için ağırlık yapmıyor, piknik gibi aktivitelerde yanınızda götürebilmenize olanak tanıyor. Nutella küçük kavanozunda büyük tatlar barındırabilmesi ile misafir ziyaretlerinde de götürülebiliyor. Tadımlık boyutları da bulunan Nutella, her öğün yenen bir besin olarak görülüyor. Bu şekilde eşsiz lezzetine her daim ulaşılabiliyor. Uzun yıllardan beri sofralara taht kurmuş bu tat, hayranlarına özel olarak tasarlanmış cep boyundaki ürünlere dahi sahiptir.

Nutella Benzersiz Bir Lezzet Sunar

Nutella Benzersiz Bir Lezzet Sunar

1946’dan beri kazandığı uzmanlığı ile zirveye ulaşan Nutella, kendini sürekli geliştirmeye devam ediyor. Dünyada en çok tüketilen besinlerden biri haline gelmesinin yanı sıra farklı ülkelerde pek çok değişik çeşit yiyecek ile birlikte tüketiliyor. Nutella çeşitleri görüntü bakımından farklı olsa bile dünyanın her yerinde kendine özgü eşsiz lezzetini hayranlarına sunmaya devam ediyor. Farklı kültürlerin çeşitli yiyeceklerinde yerini alan Nutella, özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olarak görülüyor. Hangi tür ekmek tüketilirse tükensin, hangi içecek içilirse içilsin, dünyanın dört bir yanındaki sofralarda büyük boy Nutella bulmak çok kolay. Nutella büyük boy kavanozlarının yanı sıra çekirdek aileler için ideal boyutlarda ürünleri de kullanıcılarına sunuyor. Tadıyla ünlenen Nutella küçük kavanoz içinde koca bir dünya barındırıyor. Gezegenin en doğal ham maddelerini kullandığı ürünleri sofralarınıza getirirken, geleceği de düşünmeye devam ediyor. Sürdürülebilirlik amacıyla şeker kamışı başta olmak üzere doğal kaynakları tüketmeyi değil, doğayla uyum içerisinde ondan faydalanmayı amaçlıyor. Aynı duruma RSPO sertifikalı palm yağı bileşeninde de karşılaşılıyor. Yüzde yüz sertifikalı ve sürdürülebilir palm yağı rezervleri sayesinde, doğanın önemini her kaşıkta vurguluyor. Bu yolla ormanların korunması ve tahribatın engellenmesi sayesinde Greenpeace ve WWF gibi doğayı gözeten ve koruyan dernekler tarafından bizzat takdir ediliyor. En doğal ve taze fındıkların toplanması için pek çok ülkede tarım istihdamı yaratan Nutella ürünleri, kullanıcıların nihai sağlığını da bu yolla en büyük önceliklerinden biri haline getiriyor. Yüzde yüz sertifikalı kakao teminatı sayesinde, dünyanın belli bölgelerindeki hassas ekosistemleri koruyor. Yağmur ormanları başta olmak üzere dünyanın geri döndürülemez güzelliklerini gözetmeyi kendine görev bilen Nutella, bu sebeple de pek çok kuruluş tarafından çevreci bir üretim yaptığı için takdir edilmiştir. Tehlike altındaki türleri de bu yolla korumasının yanı sıra parakuat gibi sağlığı olumsuz etkileyen maddeleri kesinlikle kullanmaz. Ürünün yapım aşamasında da ham maddelerin yetiştirilip toplanması aşamasında da uzak durulan bu maddelerden sakınılması kullanıcıların sağlığını koruyan en önemli taahhütlerden biridir. Yıllardır sofralardan kaldırılmayan Nutella, parlak bir gelecek için hem sizi hem de dünyayı düşünür. Farklı seçenekleri incelemek adına Süpermarket kategorimizi ziyaret edebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Nutella
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (703)
45 (920)
5 yıldız (361)
:Pip&Nut (446)
ABC (1349)
Abuzer Ayhan (138)
Ace (192)
Adnan Efendi (263)
Aksu Vital (975)
Aksuvital (257)
Aktar Diyarı (2471)
Aktarix (185)
Aktarland (273)
Akzer (305)
Altıncezve (287)
Amway (573)
Antik (138)
Ariel (304)
Arifoğlu (897)
Awe Cemre (446)
Ayhan Ercan (212)
Balen (1813)
Balparmak (176)
Bayer (460)
Bağdat (648)
Beta Tea (382)
Beybi (214)
Beyorganik (467)
BİNGO (965)
Bingo (158)
Bio Vitals (152)
Bio Yaşam (164)
Biotama (715)
Bizim (208)
Blue Ocean (220)
Botalife (752)
BURCU (288)
Carpex (373)
Cemilefendi (489)
CEYMOP (173)
Chrysamed (137)
Cif (662)
Cook (210)
Dardanel (178)
Defne Doğa (404)
Dermosoft (350)
Destek (528)
Dilşeker (161)
Discover (328)
Diversey (485)
(44396)
(13003)
Dİğer (12161)
Dodo (140)
Dolphin (338)
Domestos (721)
Domol (177)
Doğadan (326)
Doğbes (169)
Doğuş (1013)
Dr Oetker (490)
Dr. Gusto (340)
Duru (427)
e-cerez (132)
Elit (529)
Elvan (215)
ERMOP (234)
Ernet (394)
Ersağ (209)
Esila (1109)
ESPRESSOMM (137)
Eti (751)
Euro (457)
Ev Yapımı (752)
Eğriçayır (158)
Fairy (742)
Familia (171)
Fanus (145)
Farmasi (444)
Febreze (216)
Figenes (290)
Filiz (212)
Finish (861)
Fiskobirlik (161)
Flora (201)
Floresta (146)
FLOREX (526)
Flute (597)
FO (812)
FOCUS (273)
Free Comfort (283)
FRICO (140)
Furkan (334)
Gano (191)
Gençay (295)
Gespetto (211)
Glade (383)
Gurmepark (784)
Gusse (141)
GÜRBÜZLER (182)
Gürbüzler (133)
Gürsoy (133)
Güzel Gıda (151)
HARIBO (136)
Hayfene (394)
Heinz (241)
Hekimhan (563)
HEKİMHAN (554)
HEM (1293)
İngro (230)
Jacobs (380)
Kafem (182)
Karden (739)
Kent (367)
KENT (157)
Kenton (1072)
Kırıntı (203)
Knorr (340)
Komili (289)
Koroplast (653)
Koska (241)
Koza (143)
Krk Gıda (154)
Leka (285)
Lindt (133)
Lipton (954)
Lokman (689)
Lokman Aktar (363)
LokmanAVM (159)
Lucihz (204)
Mabel (317)
Maranki (163)
Maratem (354)
Marc (161)
Mecitefendi (1445)
Mindivan (420)
Mişa (143)
Moloko (349)
Montana (142)
Mr. Muscle (267)
Nahita (193)
naturpy (267)
Nbase (200)
Nescafe (785)
Nestle (641)
Nilem (190)
Nivalis (415)
Nuka (663)
Nurs (633)
Nursima (132)
Ofçay (275)
Omo (355)
OSSO (167)
OTS Organik (602)
Ovalette (137)
Oze (164)
Ozon (216)
Pakmaya (182)
Palex (258)
PAREX (493)
Parmak (215)
Pelara (153)
Peros (144)
Persil (221)
Perwoll (166)
Peyman (172)
Piknik (169)
Pınar (277)
POLMİX (199)
PORÇÖZ (194)
Poxy (367)
Pril (413)
Raid (148)
Rasayana (348)
Ravel (178)
Reis (134)
Rulopak (254)
Sarızeybek (153)
Scotch Brite (259)
Selpak (586)
Sera (138)
Seyidoğlu (181)
Shiffa Home (710)
Shiffahome (613)
Silva (178)
Sinangil (154)
SOFORA (137)
Solo (218)
Story (327)
Söke Un (284)
Tadım (188)
Talya (507)
Tariş (230)
Tat (282)
Tatlı Meyve (813)
Tchibo (238)
Tex (273)
The LifeCo (400)
Titiz (525)
Torku (663)
Twins (132)
Türkiye (158)
UMAY HERBAL (199)
Uniqua (181)
Valonia (346)
Vanish (200)
Vatan (214)
Vernel (247)
Vesile (136)
VHP (189)
VİKİNG (392)
Vileda (673)
Vivident (165)
Yayla (337)
Yazar (161)
Yedier (355)
Yedigözeler (797)
Yemmiş (158)
Yenigün (362)
Yudum (136)
Yumoş (457)
Yöresel (537)
Zambak (330)
Çaykur (1094)
Çikolata (136)
Çınar (255)
Ögem (141)
Öncü (209)
Öz Can (143)
Ülker (1228)
Şekeroğlu (169)
Şener (209)
Şifa Ana (158)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(31)
(21)
(15)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

2'li Set (11)
4'lü Set (6)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (22)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL