TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

HARIBO, Süpermarket

için 133 sonuç bulundu.

HARIBO Süpermarket

Yumuşak şeker üreten firmalar arasında öne çıkan Haribo ürettiği birbirinden lezzetli şekerlerle yediden yetmişe tüm insanların sevgisini ve beğenisini kazanmıştır. Kimi insan sert şekerlemeleri severken kimileri de Haribo jelibon gibi yumuşak şekerlere bayılır. Yumuşak şeker tutkunlarının bazıları sadece aynı formdaki şekerleri tercih ederken bazıları ise yumuşak şekerin formuyla ilgilenmez, şekerin içerdiği aromaya göre şekeri tüketir. Bazıları çizgi film karakterleri ile şekil bulmuş yumuşak şekerleri çantasından eksik etmez. Yumuşak şekerlerin yanı sıra marşmelov tutkunlarının da sayısı oldukça fazladır. Siz de yumuşak şekeri çok seviyorsanız sayfamız üzerinden Haribo jelibon çeşitleri arasından sevdiğiniz ürünü istediğiniz kadar sipariş verebilir, çantanızda taşıyabilir, evde ve ofiste masanızın çekmecelerinde bulundurabilirsiniz.

Haribo ile Neşeli Lezzetler

Haribo ile Neşeli Lezzetler

Şekerlemeler en küçük çocuklardan yetişkinlere değin neşe ve keyif veren atıştırmalıklar arasında bulunuyor. Çoğu kişi alışveriş listesindekileri aldıktan sonra şekerleme reyonuna mutlaka uğrar. Çeşitli formlarda üretilen yumuşak şekerler çok fazla şeker yemeyenlerin bile gözüne çarpıyor. Dolayısıyla, yumuşak şekerler rengarenk renkleri ve çeşitli formlarıyla çocukların gözde şekerleri arasında yer alıyor. Özellikle çizgi film kahramanlarından esinlenerek tasarlanmış yumuşak şekerler küçük büyük herkesin tercih ettiği şekerler arasında bulunuyor. Haribo Şirinler, çocukların geri çeviremediği yumuşak şekerlerin ilk sırasında yer alıyor. Mavi beyaz marshmallow şekerler çocukların hatta yetişkinlerin de neşe ve keyif içinde yediği şeker çeşitleri arasındadır. Haribo’nun ürettiği şeker çeşitleri arasında yer alan marshmallowlar da eğlenceli formları ile dikkat çeker. Haribo marshmallow formları arasındaki eğlenceli formlar arasında Şirinler’den başka kalpler ve damla formundaki çikolatalı marshmallow yer alır. Çocukların ve yetişkinlerin yemekten vazgeçemediği şekerlemeler arasında Haribo’nun klasikleri arasına girmiş olan Haribo altın ayıcık bulunur. Altın ayıcık paketlerinin ekonomik boyunun sıkça tercih edilmesinden şekerlemenin ne kadar çok sevildiği anlaşılabilir. Pek çok kişi şekerlemelerin doğal olmadığını ve insan sağlığına zararlı olduğunu söyleyerek şekerlemelerden uzak durmaya çalışır. Fakat günümüzde pek çok şekerleme firması insan sağlığına zararlı olmayan şekerlemeler üretiyor. Haribo da bu markaların arasında yer alıyor. Haribo içindekiler kısmı incelendiğinde insan sağlığına zararlı olan herhangi bir maddeye rastlanmaz. Üstelik Haribo Helal Sertifikasına da sahip olduğundan güven içinde yenilebilecek şekerleme çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca, çocuklarınız veya sizin glüten hassasiyetiniz varsa veya çöl yak hastalığından mustaripseniz Haribo buğday ve buğday türevi herhangi bir madde içermediğinden Haribo’nun ürettiği şekerlemeleri güven içinde yiyebilirsiniz. Aynı zamanda Haribo’nun ürün gamında bulunan vegan ve vejetaryen kullanıcılara yönelik şekerlemeleri de bulunur. Çeşitli meyvelerin ve çikolatanın tadını yediğiniz yumuşak şekerlerde tatmak istiyorsanız sayfamız üzerinden Haribo’nun ürettiği şeker çeşitleri içinden en sevdiklerinizi satın alarak evinizde ve ofisinizde misafirleriniz için bulundurabilir, çantanızda taşıyarak canınız ne zaman çekerse yiyebilirsiniz.

Haribo Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Haribo Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Haribo ürünleri arasında jelibon ve marşmelov şekerler bulunur. Jelibon şeker çeşitleri arasında Altın Ayıcık, Berries, Teeth, Fizz Solucan/Worms, Happy Cola, Jelly Beans, Meyve Damlası, Party Mix Oyuncaklı, Roulette Meyveli, Şirinler, Solucan ve Starmix bulunur. Ürünlerin 12,5 gr ve 200 gr arasında değişen gramajlarda poşetler içinde satışa sunulur. Tas formundaki ambalajlarda Happy Cola ve Altın Ayıcık 175 gr ağırlığında satışa sunulmuştur. Haribo’nun diğer şeker çeşidi olan marşmelov şekerler arasında ise Chamallows Chocolate, Kalpler, Pink&White ve Şirinler yer alır. Marşmelov şekerler 28,5 ve 150 gr’lık poşetler halinde satışa sunulmuştur. Haribo ürettiği şekerlemelerin arasında vegan ve vejetaryen kullanıcılar için de uygun ürünler bulunur. Haribo Fruitbons vegan kullanıcılar için Haribo Jelly Beans ise vejetaryen kullanıcılar için üretilir. Fruitbons 650 gr’lık tas ambalajlarda Jelly Beans ise 45 gr’lık poşetlerde satışa sunulur. Vejetaryen kullanıcılar için üretilen Jelly Beans içerğinde çilek, Hindistan cevizi, limon, marakuya, siyah kuş üzümü ve tutti frutti meyveleri bulunur. Haribo’nun içeriğinde insan sağlığına zararlı bir madde bulunmaz. Haribo içindekiler yağ, doymuş yağ asitleri, karbonhidrat, şekerler, protein ve tuz şeklinde sıralanır. Haribo ürettiği meyveli yumuşak şekerlerde sığır jelatini kullanır. Sığır jelatini insan vücudu tarafından tamamen ve kolaylıkla sindirilebilir bir protein ve besin maddesidir. Saflaştırılmış bir protein olan sığır jelatini kemik gibi bazı hayvansal dokularda bulunan kollajenden üretilir. Ayrıca, Haribo ürünleri Helal sertifikası taşır. Haribo şekerlemeürünlerinin içeriğinde buğday ve buğday türevi madde bulunmadığından glütene hassasiyeti olan veya çölyak hastası olan kişiler güven içinde Haribo’yu tüketebilirler. Haribo ürettiği ürünlerde herhangi bir alerjen madde bulunması halinde ürün paketlerinin üzerinde belirttiğinden dolayı sağlığınızla ilgili bir sorun oluşmaz. Haribo’nun ürettiği şekerlemeleri bütün doğal gıdalar gibi normal tüketim seyrinde tükettiğiniz sürece sağlığınıza zararlı değildir. Günlük besin öğeleri için referans alım değerinizi kontrol ederek bu değere uygun sıklıkta ürünü yiyebilirsiniz. Yumuşak şekerlerden veya marshmallow şekerlerden vazgeçemiyorsanız sayfamız üzerinden Haribo şeker fiyatları hakkında detaylı bilgi edinerek, istediğiniz miktarda ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Haribo ile Tatlı Anlar

Haribo ile Tatlı Anlar

Her zaman anımsamak istediğiniz güzel anlarınızı Haribo şeker yiyerek kutlayabilirsiniz. Haribo’nun ürettiği birbirinden tatlı şekerlerle gününüzü taçlandırabilirsiniz. Bayramlarda veya özel günlerde Haribo’nun ürettiği birbirinden eğlenceli ve tatlı, rengarenk şekerlerden alarak farklı bir bayram şekeri alternatifi yaratabilirsiniz. Evinizde devamlı bulunduracağınız Haribo büyük paket içindeki şekerlerden konuklarınızın çocuklarına sunabilir, onları mutlu edebilirsiniz veya ofisinizdeki masanızın çekmesinde bulunduracağınız Haribo paketlerinden birini konuğunuz geldiğinde şeker olarak sunabilirsiniz. Ürünü tüketen ve seven pek çok kişi Haribo nasıl yapılır sorusunun cevabını arar. Haribo’nun üretim aşamaları şu şekilde gerçekleşir. Haribo tüketim trendlerini ve tüketicinin beğenilerini düzenli olarak izler. Haribo’nun ürün yelpazesinde yer alan her yeni şeker çeşidi, öncelikle bir ürün tasarımcısı tarafından kağıt üzerinde tasarlanır. Ürün tasarımcısı tasarımını bitirdikten sonra yeni ürün için aday olan tasarım, bilgisayarda üç boyutlu olarak çizilir. Bu üç boyutlu yeni tasarımlar alçı kalıplara dökülür. Bu alçı kalıplar yüksek teknolojili freze makinesi adı verilen makinelerde form verilerek son şeklini alır. Kullanılan alçı kalıpları sayesinde ortaya kusursuz örnekler Haribo şekerlemelerinin üretiminde kullanılır. Kalıplar hazırlandıktan sonra nişasta ile dolu olan düz ve ince tepsiler hazırlanır. Şekere formunu vermek için kullanılan negatif kalıplar, nişasta dolu tepsilerin içine itilir ve nişastanın içinde ürünün akıtılacağı şekilli boşluklar oluşur. Sıvı ve sıcak haldeki meyveli şeker karışımları bu tepsilerdeki kalıplara saniyenin yüzde biri hızında dökülür. Hazırlanan meyveli şekerler nemi ve sıcaklığı ayarlanmış alanlarda uzun süre kurumaya bırakılır. Birbirine yapışmaması ve parlak bir görünüm alması için çok ince bir şekilde bitkisel yağ ile yağlanır. Hazırlanan şekerler otomatik olarak tartılarak el değmeden paketlenir ve çeşitli satış noktalarından size ulaşır. Haribo’nun bu şekilde ürettiği şekerlerin arasında pek çok ayıcık şeker bulunur. Dünya çapında her gün 100 milyon tane Haribo ayıcık üretilir. İş yerinde, okulda, evde veya bir başka yerde canınız sıkıldığında, gerildiğinizde veya sinirlendiğinizde çantanızdaki Haribo paketinden bir tane yumuşak şeker yemeniz size yeterli gelecektir. Yumuşak şeker almak ve farklı seçeneklere göz atmak için Süpermarket kategorisini inceleyebilir, istediğiniz kadar yumuşak şekere sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

HARIBO
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (683)
45 (883)
5 yıldız (343)
:Pip&Nut (397)
ABC (1353)
Abuzer Ayhan (138)
Ace (200)
Adnan Efendi (221)
Aksu Vital (1027)
Aksuvital (262)
Aktar Diyarı (2524)
Aktarix (183)
Aktarland (275)
Akzer (329)
Altıncezve (278)
Amway (598)
Antik (137)
Ariel (307)
Arifoğlu (916)
Awe Cemre (450)
Ayhan Ercan (213)
Balen (1911)
Balparmak (185)
Bayer (688)
Bağdat (671)
Beta Tea (391)
Beybi (208)
Beyorganik (409)
BİNGO (983)
Bingo (199)
Bio Vitals (161)
Bio Yaşam (162)
Biotama (694)
Bizim (147)
Blue Ocean (220)
Bolçi (138)
Botalife (812)
Burcu (293)
Carpex (368)
Cemilefendi (509)
CEYMOP (172)
Chrysamed (139)
Cif (678)
Cook (207)
Dardanel (139)
Defne Doğa (406)
Dermosoft (351)
Destek (533)
Dilşeker (167)
Discover (334)
Diversey (497)
(39373)
Dİğer (14832)
(12247)
Dodo (140)
Dolphin (339)
Domestos (749)
Domol (139)
Doğadan (314)
Doğbes (169)
Doğuş (1255)
Dr Oetker (453)
Dr. Gusto (336)
Duru (450)
Ege Lokman (152)
Elit (342)
Elvan (213)
Endorfia (192)
ERMOP (232)
Ernet (394)
Ersağ (222)
Esila (1100)
ESPRESSOMM (137)
Eti (834)
Euro (457)
Ev Yapımı (754)
Eğriçayır (164)
Fairy (769)
Familia (173)
Fanus (144)
Farmasi (455)
Febreze (230)
Figenes (293)
Filiz (209)
Finish (855)
Fiskobirlik (162)
Flora (180)
FLOREX (505)
Flute (596)
Fo (576)
FO (329)
FOCUS (275)
Free Comfort (278)
FRICO (140)
Furkan (338)
Gençay (299)
Gespetto (211)
Glade (368)
Gurmepark (686)
Gusse (159)
Gürbüzler (187)
GÜRBÜZLER (133)
Gürsoy (133)
Güzel Gıda (149)
HARIBO (133)
Hayfene (398)
Heinz (326)
HEKİMHAN (582)
Hekimhan (506)
HEM (1281)
İngro (239)
Jacobs (415)
Kafem (181)
Karden (741)
Kent (354)
Kenton (1125)
Kırıntı (242)
Knorr (383)
Komili (280)
Koroplast (666)
Koska (219)
Koza (138)
Krk Gıda (161)
Leka (281)
Lipton (954)
Lokman (689)
Lokman Aktar (384)
LokmanAVM (161)
Lucihz (203)
Mabel (238)
Maranki (160)
Maratem (347)
Marc (143)
Mare Mosso (133)
Mecitefendi (1447)
Mindivan (413)
Mişa (147)
Moloko (349)
Montana (144)
Mr. Muscle (249)
Nahita (190)
naturpy (261)
Nbase (211)
Nescafe (854)
Nestle (801)
Nilem (187)
Nivalis (417)
Nuka (706)
Nurs (627)
Nursima (189)
Ofçay (280)
Omo (360)
OSSO (168)
OTS Organik (610)
Oze (163)
Ozon (192)
Pakmaya (172)
Palex (248)
PAREX (503)
Parex (148)
Parmak (217)
Pelara (153)
Peros (147)
Persil (208)
Perwoll (164)
Peyman (173)
Piknik (166)
Pınar (273)
POLMİX (199)
PORÇÖZ (189)
Poxy (367)
Pril (473)
Raid (162)
Rasayana (376)
Ravel (166)
Reis (147)
RİNSO (158)
Rulopak (240)
Sarızeybek (153)
Scotch Brite (259)
Selpak (582)
Sera (149)
Seyidoğlu (177)
Shiffa Home (763)
Shiffahome (609)
Silva (298)
Sinangil (161)
SOFORA (138)
Solo (223)
Story (318)
Syngenta (172)
Söke Un (290)
Tadım (180)
Talya (479)
Tariş (240)
Tat (318)
Tchibo (224)
Tex (270)
The LifeCo (408)
Tisan (141)
Titiz (550)
Torku (658)
Tukaş (139)
Türkiye (149)
UMAY HERBAL (205)
Uniqua (181)
Vanish (194)
Vatan (230)
Vernel (257)
Vesile (136)
VHP (187)
VİKİNG (389)
Vileda (687)
Vivident (191)
Yayla (305)
Yazar (156)
Yedier (367)
Yedigözeler (802)
Yemmiş (158)
Yenigün (336)
Yumoş (531)
Yöresel (457)
Zambak (241)
Çaykur (1158)
Çınar (254)
Ögem (143)
Öncü (236)
Öz Can (139)
Ülker (1335)
Şekeroğlu (174)
Şener (282)
Şifa Ana (159)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(44)
(14)
(12)
(8)
(7)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

24'lü Set (21)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL