TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Balparmak, Süpermarket

için 166 sonuç bulundu.

Öne Çıkanlar

Balparmak Süpermarket

Balparmak, ülkemizin en bilinen bal markalarından biri olarak biliniyor ve onlarca yıldır Balparmak tarafından üretilen bal çeşitleri sofralarda yerini alıyor. Gerek süzme balları ve gerek petek balları ile bilinen marka, kalitesi ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Genellikle ekmeğe sürülerek tüketilen Balparmak bal çeşitleri kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Birçok farklı yörede yetiştirilen arılardan ve çiçeklerden elde edilen ballar, enfes tatlarının yanı sıra kokuları ile de birçok kişinin ilgi odağı oluyor. Balparmak süzme çiçek balı, eşsiz tadı sayesinde markanın en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alıyor. Genellikle yayla çiçeği ve çam balı çeşitleri ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerin başında gelen Balparmak bal fiyatı da, bal üretiminde kullanılan çiçeğin ve balın cinsine göre önemli değişiklikler gösterebiliyor.

Balparmak Bal Çeşitleri ile Daha Lezzetli Sofralar

Balparmak Bal Çeşitleri ile Daha Lezzetli Sofralar

Balparmak 850 gr ağırlığındaki bal kavanozları ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Balparmak tarafından satışa sunulan bal çeşitleri genellikle cam kavanozlar ile satışa sunuluyor. Böylelikle kötü tatlar ve kokular bala bulaşmıyor ve daha sağlıklı ballar kullanıcılarla buluşuyor. 850 gramlık kavanozlarla satışa sunulan bal kavanozlarında yüksek yayla balı, süzme çam balı, yayla ova balı ve balkovan çam balı gibi özel ballar bulunuyor. Marka tarafından satışa sunulan tüm ballarda en son hasat edilen son derece taze çiçekler tercih ediliyor. Çıtkapak denilen özel şişede de satışa sunulan Balparmak çam balı çeşitleri, lezzeti sayesinde birçok kişinin ilgi odağı olmayı başarıyor. Çıtkapak denilen özel şişe sayesinde arzu edilen her yerde bal rahatlıkla kullanılabiliyor. Üstelik Balparmak tarafından özel olarak geliştirilen Çıtkapak şişeleri, kolaylıkla açılabiliyor ve kapatılabiliyor. Çıtkapak şişelerdeki ballar, kaselere rahatlıkla doldurulabiliyor ve kahvaltılar daha keyifli hale geliyor. Marka tarafından satışa sunulan Çıtkapak ambalajı sayesinde bal, içeceklerin tatlandırılmasında da tercih edilebiliyor. Kolay açılıp kapatılabilmesi ile bilinen Çıtkapak şişesinde yer alanBalparmak çiçek balı çeşitleri; evde, işte, okulda, piknikte ve arzu edilen diğer her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Son derece dayanıklı bir yapıda bulunan Balparmak Çıtkapak serisi, hem çocuklar hem de yetişkinler için pratikliği ve lezzeti bir arada sunuyor. Genellikle 350 ve 600 gramlık ambalajlarda satışa sunulan Balparmak Çıtkapak balları, 65 farklı parametre kullanılarak özel olarak test ediliyor ve bu testler sonrası satışa sunuluyor. Kalitesi sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen Balparmak balları, TSE tarafından Altın Ambalaj ödülüne layık görülüyor. Bin metre ve üzerindeki yükseklikteki yerlerden toplanan bal çeşitleri, yaylada ve ovada yetiştirilen çiçeklerden elde ediliyor. Süzme işlemi sırasında en son teknoloji teknikler uygulanıyor ve bu sayede daha balın içindeki tüm besleyici maddeler korunabiliyor. Birçok tatlıda ve yemekte tercih edilebilen bal, Balparmak tarafından özenle üretiliyor ve saklanıyor. Balparmak balın tercih edilebileceği tatlı çeşitlerinde dondurma ve krep başı çekiyor. Balparmak bal, doğal şeker içeriğinden dolayı spor yapanların da sıkça tercih ettiği malzemeler arasında yer alıyor.

Balparmak Bal Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Balparmak Bal Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Balparmak tarafından özel olarak üretilen Balkovan balları; Marmara, Ege ve Akdeniz’de özel olarak üretilen birçok farklı çiçekten elde ediliyor. Balparmak bal çeşitleri arasında ayrı bir yeri olan Balkovan balları, oldukça hafif ve lezzeti tadıyla birçok kişinin tercihi oluyor. Öte yandan kalori bakımından düşük olmasıyla bilinen ve son derece portatif bir yapıda olan Balkovan balları, hem büyükler hem de çocuklar tarafından tüketiliyor. Balparmak güvencesiyle harmanlanan Balkovan bal serisi, birçok içecekte tatlandırıcı olarak da kullanılıyor. Genellikle koyu sarı renge sahip olan Balkovan balları, açıkta bırakıldığında kristalleşebiliyor fakat bu bal serisi kristalleştiğinde bile güvenle tüketilebiliyor. Asla bozulmamasıyla bilinen Balkovan baları, yüzde yüz doğal bal kullanılarak üretiliyor ve içerisinde katkı maddesi bulunmuyor. Düşük kalorili içeriği sayesinde diyet yapmak isteyen herkesin özellikle tercih ettiği bal çeşitleri arasında yer alan Balkovan ballarında mısır şurubu gibi zararlı maddeler de bulunmuyor. Böylelikle Balparmak tarafından üretilen Balkovan balları, hem insan sağlığına hem de çevreye olan saygısını da gösteriyor. Marka tarafından üretilen ürün grupları arasında dikkat çeken bir diğer ürün de Balparmak zencefilli bal olarak biliniyor. Balparmak tarafından üretilen diğer ballara göre daha kıvamlı yapısıyla bilinen zencefilli ballar, en az 350 gramlık cam kavanozlarda satılıyor. Özellikle kış aylarında sıklıkla tüketilen zencefilli ballar, kişilerin bağışıklık sisteminin daha güçlü olmasına da olanak tanıyor. Düşük kalorisi ile birçok kişinin dikkatini çeken zencefilli ballar, diyetlerde sıklıkla tercih edilen gıdaların başında geliyor. Öte yandan zencefilli ballar, soğuk algınlığı ve grip gibi rahatsızlıkların daha hızlı bir şekilde atlatılmasına da olanak sağlıyor. Herhangi bir nedenle öksüren kişiler, Balparmak tarafından özel olarak üretilen zencefilli balları tercih ederse öksürükleri daha hızlı bir şekilde kesilebiliyor. Markanın ürettiği zencefilli ballarda doğada bulunan saf zencefiller ve en az 1000 metrede yetişen çiçeklerden ballar tercih ediliyor. Böylelikle hem ballar hem de zencefiller, özel bir teknik kullanılarak rahatça harmanlanıyor. Balparmak balları hakkındaki kullanıcı deneyimlerine rahatlıkla ulaşabilmek için Balparmak yorum sekmesine tıklayabilirsiniz.

Balparmak Bal Çeşitleri ile Daha İyi Kahvaltılar

Balparmak Bal Çeşitleri ile Daha İyi Kahvaltılar

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri de Balparmak petek bal çeşitleri olarak biliniyor. Saf bal tadını elde etmek isteyen kişilerin tercihi olan Balparmak petek balları, doğal yöntemler ile üretilerek kahvaltı sofralarında yerini almaya hak kazanıyor. Genellikle birkaç kiloluk ambalajlarda satılan Balparmak petek ballar, yayla ve ova çiçeklerinden üretiliyor. Sıklıkla Kars yöresinde yetişen çiçeklerin tercih edildiği ballar, koyu rengi ile birçok kişi tarafından biliniyor. Bir bıçak yardımıyla kolaylıkla kesilip yenilebilen petek balı, bir parça kaymak ile daha lezzetli oluyor. Balparmak tarafından şekli özenle korunan petek ballarının çam ağacından da elde edilen versiyonları bulunuyor. Petek ballar genellikle çiçek ve çamlardan elde ediliyor fakat bu çeşitlerin yanı sıra kestane çiçeğinden elde edilen özel petek ballarda markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Çiçek ve çam ballarına göre daha kıvamlı yapısı ile bilinen kestane ballarında kullanılan kestane çiçekleri; Kastamonu, Düzce ve Yalova gibi bölgelerden yetişiyor. Öte yandan kestane çiçeğinden üretilen ballar, sağlıklı ve farklı tatları seven kişiler için ideal bir yapıda bulunuyor. Birçok farklı mineral ve vitamini içeren kestane balları, hem çocukların hem de yetişkinlerin tüketimi için ideal olmasıyla da biliniyor. Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden bir diğeri de fındık ezmesi ve balın karıştırılmasıyla elde edilen Balparmak Ballımix olarak biliniyor. Farklı bir lezzet denemek isteyen kişilerin tercihi olan Balparmak Ballımix, yüzde 60 oranında bal ve yüzde 21 oranında fındık içeriyor. Tatlı içeriğini sadece baldan alan Balparmak Ballımix, sevdiklerini şekerden ve şekerin zararlı etkilerinden uzak tutmak isteyen herkesin tercih ettiği bir ürün grubu oluyor. Hem kaşıkla hem de ekmeğe sürülebilen yenilebilen Ballımix’te koruyucu madde, trans yağ, yapay aroma ve renklendirici bulunmuyor. Böylelikle Balparmak Ballımix, hem doğaya hem de insan sağlığına olan saygısını da gösteriyor. Balparmak ürünleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Balparmak Katla Balla olarak bilinen özel ürün serisi de yer alıyor. Bu sayede çay ve kahvede şeker yerine bal kullanılabiliyor. Bal çeşitleri için Süpermarket kategorisi üzerinden farklı alternatifleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Balparmak
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (703)
45 (929)
5 yıldız (361)
:Pip&Nut (449)
ABC (1343)
Abuzer Ayhan (138)
Ace (194)
Adnan Efendi (263)
Aksu Vital (973)
Aksuvital (258)
Aktar Diyarı (2622)
Aktarix (174)
Aktarland (273)
Akzer (305)
Altıncezve (288)
Amway (570)
Antik (138)
Ariel (298)
Arifoğlu (885)
Awe Cemre (447)
Ayhan Ercan (213)
Balen (1738)
Balparmak (166)
Bayer (445)
Bağdat (632)
Beta Tea (374)
Beybi (209)
Beyorganik (467)
BİNGO (966)
Bingo (155)
Bio Vitals (152)
Bio Yaşam (164)
Biotama (718)
Bizim (207)
Blue Ocean (220)
Botalife (726)
BURCU (303)
Carpex (379)
Cemilefendi (485)
CEYMOP (173)
Cif (651)
Cook (209)
Dardanel (177)
Defne Doğa (404)
Dermosoft (350)
Destek (530)
Dilşeker (161)
Discover (328)
Diversey (485)
(44994)
(12869)
Dİğer (11745)
Dodo (140)
Dolphin (337)
Domestos (733)
Domol (183)
Doğadan (329)
Doğbes (169)
Doğuş (917)
Dr Oetker (495)
Dr. Gusto (302)
Duru (433)
e-cerez (132)
Elit (523)
Elvan (213)
ERMOP (233)
Ernet (392)
Ersağ (204)
Esila (1113)
ESPRESSOMM (137)
Eti (759)
Euro (457)
Ev Yapımı (755)
Eğriçayır (156)
Fairy (732)
Familia (170)
Fanus (145)
Farmasi (448)
Febreze (217)
Figenes (288)
Filiz (215)
Finish (862)
Fiskobirlik (159)
Flora (199)
Floresta (146)
FLOREX (526)
Flute (597)
FO (809)
FOCUS (275)
Free Comfort (285)
FRICO (140)
Furkan (334)
Gano (191)
Gençay (295)
Gespetto (211)
Glade (387)
Gurmepark (784)
Gusse (141)
GÜRBÜZLER (179)
Gürbüzler (131)
Gürsoy (132)
Güzel Gıda (171)
HARIBO (136)
Hayfene (394)
Heinz (223)
Hekimhan (562)
HEKİMHAN (555)
HEM (1343)
İngro (230)
Jacobs (376)
Kafem (164)
Karden (739)
Kent (353)
KENT (156)
Kenton (1062)
Kırıntı (257)
Knorr (337)
Komili (287)
Koroplast (656)
Koska (243)
Koza (143)
Krk Gıda (151)
Leka (285)
Lipton (950)
Lokman (690)
Lokman Aktar (350)
LokmanAVM (159)
Lucihz (204)
Mabel (317)
Maranki (164)
Maratem (355)
Marc (155)
Marka (131)
Mecitefendi (1448)
Mindivan (420)
Moloko (349)
Montana (142)
Mr. Muscle (267)
Nahita (192)
Naturlife (188)
naturpy (272)
Nbase (200)
Nescafe (736)
Nestle (642)
Nilem (191)
Nivalis (416)
Nuka (666)
Nurs (607)
Ofçay (274)
Omo (350)
OSSO (167)
OTS Organik (604)
Ovalette (134)
Oze (164)
Ozon (216)
Pakmaya (177)
Palex (261)
PAREX (490)
Parmak (213)
Pelara (153)
Peros (147)
Persil (216)
Perwoll (163)
Peyman (174)
Piknik (169)
Pınar (276)
POLMİX (199)
PORÇÖZ (195)
Poxy (367)
Pril (402)
Raid (147)
Rasayana (350)
Ravel (178)
Reis (134)
Rulopak (252)
Sarızeybek (153)
Scotch Brite (265)
Selpak (583)
Sera (138)
Seyidoğlu (180)
Shiffa Home (709)
Shiffahome (613)
Silva (181)
Sinangil (154)
SOFORA (137)
Solo (215)
Story (327)
Söke Un (284)
Tadım (201)
Talya (502)
Tariş (222)
Tat (280)
Tatlı Meyve (813)
Tchibo (223)
Tex (273)
The LifeCo (397)
Titiz (524)
Torku (662)
Twins (132)
Türkiye (158)
UMAY HERBAL (201)
Uniqua (181)
Valonia (346)
Vanish (200)
Vatan (214)
Vernel (236)
Vesile (294)
VHP (189)
VİKİNG (391)
Vileda (670)
Vivident (146)
Yayla (341)
Yazar (147)
Yedier (348)
Yedigözeler (797)
Yemmiş (157)
Yenigün (362)
Yudum (136)
Yumoş (443)
Yöresel (536)
Zambak (332)
Çaykur (1021)
Çikolata (135)
Çınar (247)
Ögem (141)
Öncü (207)
Öz Can (143)
Ülker (1246)
Şekeroğlu (171)
Şener (209)
Şifa Ana (157)
Şölen (132)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(22)
(18)
(15)
(15)
(11)
(11)
(10)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

12'li Set (10)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (32)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL