TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 7 sonuç bulundu.

Vipex Medikal Maske

Günümüzde maske kullanımı; sadece sağlık çalışanlarına özel bir kavram olmaktan çıkıp, herkesin hayatının bir parçası haline gelmiştir. Vipex maske çeşitleri, çevreye karşı gerekli korumayı sağlaması ve rahat bir kullanım sürecine sahip olması ile popüler olarak tercih edilen markalardan biri haline gelir. Ağız ve burun bölgesi, hava yoluyla bulaşan her türlü hastalık ve dış etken için giriş kapısı niteliğindedir. Üst solunum yolu, sürekli olarak açık çevreyle etkileşim içindedir. Bu nedenle gerekli durumlarda bu bölgenin korunması sağlanmazsa, zararlı unsurlara karşı savunmasız kalınır. Vipex cerrahi maske hem sizin sahip olduğunuz herhangi bir virüsü veya bakteriyi çevrenize dağıtmanızı kısıtlar hem de çevreden bu mikroorganizmaları kapmanızı engeller. Bireysel kullanımın yanı sıra; hastane gibi ortamlarda profesyonel kullanım için de uygundur. Medikal maske polikliniklerden ameliyathanelere kadar, hastanelerin ve sağlık merkezlerinin her türlü alanında kullanılan bir malzemedir. Sürekli olarak bulundurulması gereken bu malzemede sunulan toplu alım olanakları büyük bir kolaylık sağlar. Genellikle uzun saatler boyunca takılması gereken bu malzemeler; kullanım sürecini kolaylaştıracak birçok tasarım ayrıntısına sahiptir. Bunların en başında nefes alıp vermeyi kolaylaştıran yapısı gelir. Gerekli korumayı sağlarken aynı zamanda nefes sırasında gerekli alana sahip olmanızı da garantiler. Bu özelliği ile gün içerisinde kullanımı kolaylaştırır. Sizler için tasarlanan çeşitli ürün seçeneklerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Günler için Vipex Medikal Maske

Sağlıklı Günler için Vipex Medikal Maske

Solunum, vücudun dış ortamla direkt olarak temas ettiği etkinliklerden birisidir. Özellikle üst solunum yolunun parçaları olan ağız ve burun, direkt temasta rol oynar. Çeşitli bulaşıcı hastalıklar, solunum sırasında çıkan ve giren parçacıklar aracılığıyla bulaşır. Solunum damlacıklarıyla bulaşma riski bulunan hastalıklara karşı alınabilecek en kolay ve en etkili önlemlerden birisi; Vipex medikal maske kullanımıdır. Vipex tarafından sizlerle buluşturulan bu ürünlerin tasarımları özenle hazırlanır. Büyük bir titizlikle yürütülen bu süreçte; yüz ölçüleri ile ürünlerin uyumlu olmasına önem gösterilir. Bu malzemelerin, gerekli korumayı sağlayabilir olmasının temel nedeni; dış ortamla aranızda bir engel teşkil etmesidir. Eğer yüz ölçülerinize uygun olmazsa; bu engelin en önemli kısmı ortadan kalkar. Fazla büyük boyutlarda olması, çene çevresinde veya yanakların kenarında boşluklar yaratacağından gerekli korumayı sağlayamaz. Fazla küçük boyutlarda olması, nefes alıp vermeyi zorlaştıracağından kullanım süresini kısaltır. Tüm bu nedenlerden ötürü; markanın sizlere sunduğu ürün seçenekleri, üst solunum yolu girişlerini tamamen kapatacak şekilde tasarlanmıştır ve yüz ölçülerine uygunluk gösterir. Vipex lastikli cerrahi maske kulak çevresini saran bölümün yardımıyla yüze takılır. Özel bir lastikten üretilen bu bölüm; rahatsızlık yaratmayacak kadar esnek, gerekli korumayı sağlayacak kadar sıkıdır. Uzun saatler boyunca takılı kalması gerekebilen bir malzeme olduğundan, fazla sıkı olması durumunda kulak çevresinde ve arkasında kızarıklık, kaşıntı ve çeşitli yaralar oluşturabilir. Markanın ürünlerinin özel yapısı, tüm bu problemlerin önüne geçer. Bu ürünler gün içerisinde hem kısa süreli hem de uzun süreli kullanım için ideal bir seçenektir. Filtrasyon gücü açısından sağlık örgütlerinin belirlediği standartlara uygun olan bu ürün seçenekleri, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Bu yüksek kalite istenilen korumayı sağlamasının yanı sıra; iç yüzeyinin yumuşaklığı ile de konfor sağlar. Cildiniz ile direkt olarak temas halinde olacağından, dokusunun yumuşaklığı büyük bir önem gösterir. Yumuşak ve sağlıklı bir dokuya sahip olması, hava yoluyla bulaşan hastalıklardan korurken; çeşitli cilt problemleriyle yüzleşmenizi engeller. Sevilerek tercih edilen farklı ürün seçeneklerine ve paket alternatiflerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çoklu Paket Seçenekleri ile Vipex Medikal Maske

Çoklu Paket Seçenekleri ile Vipex Medikal Maske

Günlük kullanım için tercih edildiğinde sağlık ürünleri çeşitlerinin fazla miktarda alınması gerekebilir. Medikal maskeler de bu ürünlerden birisidir. Hem bireysel kullanım için hem de sağlık kuruluşlarındaki profesyoneller tarafından tercih edilen bu malzemeler, çoklu alım seçeneklerinin sunulduğu farklı paketlere sahiptir. Vipex 50 li maske paketleri, popüler olarak tercih edilen toplu alım seçeneklerinden birisidir. İdeal miktardaki bu paketler sayesinde, tek bir alışverişle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ürün yelpazesi içerisinde 50’li paketlerden bir, iki, üç, dört ve beş tane bulunan alternatifler yer alır. Bu farklı paket sayıları arasından yapacağınız tercihi, kullanım miktarınız ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Markanın sizlerle buluşturduğu ürün portföyünün, malzeme açısından bu kadar çeşitli olması; herkesin tek seferde ihtiyacına ulaşmasını sağlar. Kâğıt benzeri bir kumaş yapısına sahip olan Vipex 3 katlı maske sadece bulaşıcı hastalıklara karşı değil, aynı zamanda toz partiküllerine karşı da koruma sağlar. Hava kirliliğinin fazla olduğu bir ortama girecekseniz; toz yoğunluğu bulunan bir havayı soluyacaksanız, bu ürünler sayesinde gerekli korumaya sahip olabilirsiniz. Kumaş yapısının üç katlı olması, alacağınız nefesin size ulaşmadan önce üç kez filtrelenmesini sağlar. Bu özelliği ile kullanım performansı ve verimliliği arttırılmıştır. Kullanım sürecinizden maksimum fayda elde etmek istiyorsanız; maskenize dokunmadan önce ellerinizi iyice yıkamanız önerilir. El hijyeni sağlandıktan sonra, malzemenin sadece dış ortamla temas edecek olan noktalarına dokunarak yüzünüze takabilirsiniz. Ağzınız ve burnunuzla temas edecek yüzeyine dokunmamaya özen göstermeniz gerekir. Bu detay özellikle çıkartılırken dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ayrıca çıkartmadan önce de ellerinizin yıkanması, önerilen unsurlardan birisidir. Sizlere verilen ufak kullanım önerilerine dikkat ederek, sayfamızdan ulaşabileceğiniz ürün seçeneklerinden yüksek verim alabilirsiniz.

Vipex Medikal Maske Rahatlığı ve Konforu

Vipex Medikal Maske Rahatlığı ve Konforu

Vipex markasının sizlerle buluşturduğu ürünlerin, kullanım konforunu sağlayan en önemli özelliği; vücut ölçülerine uygun yapısıdır. Markanın tüm ürünleri, özel tasarımları sayesinde her yüz boyutuna uyum sağlarlar. Vipex telli maske tasarımı, burun hizasına denk gelen kısımda bir tel içerir. Bu tel, iki kumaş katmanı arasına yerleştirilmiştir ve cilt ile direkt temas etmediğinden herhangi bir rahatsızlık oluşturmaz. Aksine bu detay; malzemelerin burun hizasına uyum sağlamasını garantileyen noktadır. Tel detayı, ürünün yüzde daha rahat kalmasını sağlar, onu sabitler ve bunu yaparken konforunuzdan ödün vermenizi engeller. Bu detay, ürünü takma sürecini de daha kolay hale getirir. Telin yer aldığı kenarı, üste gelecek halde tutarak kolaylıkla takabilirsiniz. İki kenarı birbirinden ayırt etmenizi sağlayan bu ayrıntı, fazla sert olmayan bir malzemeden üretilmiştir. Hem yumuşak bir tel olması hem de kumaşların arasında yer alması, cilt üzerine batmasını veya gereksiz bir baskı yaratmasını engeller. Vipex maske fiyatları paketlerin içerisinde yer alan ürün sayısına bağlı olarak değişiklik gösteren aralıklarda sizlerle buluşturulur. Popüler olarak tercih edilen bu marka, yüksek bir kaliteyi uygun fiyat aralıklarında sunar. Fiyat listesine sayfamızda yer alan ürünleri sıralayarak ulaşabilir, farklı paket seçeneklerinde sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Hemşirelerin, doktorların ve hasta bakıcıların vazgeçilmez tıbbi malzemelerinden birisi olan maskeler; herkesin elinin altında bulunmalıdır. Hava yoluyla bulaşan hastalıklara karşı gereken korumayı sağlamak ve sağlığınızı korumak istiyorsanız; bu ürünlere sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Standart boyutlara sahip olan ürünler, yüz ölçülerinize uyum gösterir. Sağlık örgütleri tarafından belirlenen standartlara uygun olduğunu gösteren CE belgesine sahiptir. Hafif bir yapıya ve yumuşak bir kumaşa sahip olan bu maskelerden yararlanarak, dış ortamla aranızda fiziksel bir engel oluşturabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Vipex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (51)
4a Medical (293)
Abc Derm (9)
Abena (51)
Abend (2)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (38)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (5)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (24)
Atos (30)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (7)
Ayset (9)
B&H (6)
B-good (17)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Betafıx (1)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomask (1)
Biomedical (16)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Braun (1)
Brava (8)
Brp (1)
Bsm (34)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (49)
(5336)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (533)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Freely (19)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (68)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (17)
İnmedsan (9)
Ivan (1)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (2)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (19)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (22)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (75)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (2)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (93)
Medmask (10)
Meymed (24)
Microlife (1)
Mnm Med (9)
Msr (4)
My Maske (11)
Necklife (1)
Neomask (5)
NETAKS (1)
Nimo (16)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (15)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Roll-N-Go (4)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (5)
Sensi Care (10)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (1)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (6)
Vheal Med (3)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (23)
Winix (2)
Wollex (3)
York (5)
YSK (6)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL