TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 16 sonuç bulundu.

Orlex Medikal Maske

Sağlık alanında çokça kullanılan medikal maskeler mikrop ve virüslere karşı etkili ürünlerdir. Orlex medikal maske çeşitleri, vücuda girmeye çalışan bakteri ve mikroplara karşı kullanılan pratik çözümler arasında yer alır. Sadece tıp alanında değil aynı zamanda günlük kullanımlar için de oldukça elverişli bir yapıya sahiptir. Orlex medikal maske ile dışarıda var olan tüm kötü etkilere karşı kendinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Sadece kendi sağlığınız için değil çevredeki başka kişilerin sağlığı için de bu ürünlerin kullanımı önem taşır. Bulaşıcı olan hastalıkların çoğu nefes yolu ile başkalarına aktarılır. Ancak bir maskenin kullanımıyla başkalarını hastalıklardan kolayca koruyabilirsiniz. Orlex medikal maske çeşitleri kullanım alanına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bebeklerden yetişkinlere kadar her yaş grubu için ürünü tedarik etmeniz mümkündür. Üstelik renk açısından da size ekstra fayda sunar. Erkekler için siyah renk kullanımı yaygın olurken kadınlara özel daha renkli maskeler mevcuttur. Bununla birlikte boyut açısından da her yaşa uygun olan kişilerce kullanılan çeşitler vardır. Ayrıca tıbbi alanda kullanılan ürünler de mevcuttur ve bunlar daha ağır bir yapıya sahiptir. Yani ameliyat aşamasında maske takıldığı için yüzü derinlemesine örtecek ve dışarıdan gelen kokuların alınmamasını sağlayacak bir özelliğe sahiptir. Marka içinde ihtiyacınız doğrultusunda zengin ürün çeşitliliği her ebatta vardır. Dilediğinizi seçip hem kendiniz hem de çocuklarınız için daha sağlıklı bir yaşam sürmeye başlayabilirsiniz.

Orlex Medikal Maske ile Sağlığınızı Koruyun

Orlex Medikal Maske ile Sağlığınızı Koruyun

Hava ile kişiden kişiye bulaşan birçok hastalık vardır. Ancak küçük bir önlemle bile sağlığınızı en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Orlex medikal maske satın alarak hem ailenize hem de kendinize toplum içinde daha rahat hareket edeceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Açık havada dışarıda yürüyüş yaptığınız an bile mikroplar nefes, öksürük ve tükürük ile size bulaşabilir. Böylece vücudunuz direncini kaybedip hasta olma aşamasına geçer. Ancak maske takarak dışarıya çıktığınız an kendinizi diğer insanların hastalığından koruyabilirsiniz. Medikal maske özel üretimden geçerek sizlere sunulur. Rahat nefes alıp verme konusunda gerekli donanıma sizler için sahiptir. Takma aşamasında yüzünüzün terlemesi ve nefes darlığı çekmeniz gibi bir durumlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca yüzünüzü sıkacak bir tasarıma da sahip değildir. Kolaylıkla çıkarılıp takılan ebatlarda sizlere sunulur. Kulağınıza geçirdiğiniz askılıkları geniş ebatlarda olduğu için hem kulağınız hem de yüzünüz takma aşamasında zorluk çekmez. Oksijeni geçiren kumaş yapısıyla nefes alıp vermeyi rahatlıkla gerçekleştirirsiniz. Orlex medikal maske fiyatları oldukça uygun seçeneklere sahiptir. Her bütçeye uyan fiyatlarla dilediğiniz zaman rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Gün boyu kullanılan ürünler herkesin kendini güvende hissetmesinde etkili olur. Kullanımınıza bağlı olarak seçme aşamasında tekli, çiftli ya da çoklu olacak şekilde tercih yapabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olarak birçok seçenek yer alır. Genellikle günlük kullanım için kullanılan 3 kata sahip maskeler hijyeni doğru şekilde sağlamanıza yardımcı olur. Ancak sık sık değiştirmenizde de yarar vardır. Günlük olarak takıldıktan sonra diğer gün aynı şekilde takılmaya devam edilmemelidir. Sağlık açısından bu da zararlıdır. Eve geldiğiniz an maskenizi bir poşetin içerisine koyarak çöpe atmalısınız. Diğer gün dışarı çıktığınız zaman yeni bir tanesini kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu yüzden alım aşamasında çoklu paketlerden yararlanmanız en iyisidir. Dışarıdayken kullandığınız maskenin gözenekleri kir ve tozdan zamanla tıkanır. Bu yüzden değiştirerek kullanırsanız daha iyi verim alırsınız. Tekli, çiftli, ya da çoklu paketler arasında fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Rahatlığınız ve Güvenliğiniz İçin Orlex Medikal Maskeler

Rahatlığınız ve Güvenliğiniz İçin Orlex Medikal Maskeler

Her ürün filtre görevi gördüğü için gün boyu tozdan ve kirden sizi koruyarak bunları maskenin dış astarında muhafaza eder. Bu yüzden ikinci yeni bir ürün kullanmanız gerekir. Orlex cerrahi maske yorum kısmı bu ürüne sahip olan ve bundan memnun kalan kişilerin düşüncelerinden oluşur. Sizler de bilgi almayı düşünüyorsanız bunun için yorum kısmına göz atabilirsiniz. Ancak dilerseniz yıkanabilen ve devamlı kullanılabilen ürünleri de inceleyebilirsiniz. Sağlık ürünleri arasında yer alan siyah sağlık maskesi yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu yüzden gün sonunda yıkadıktan sonra diğer gün tekrar kullanabilirsiniz. Orlex medikal maske 3 katlı yoğun filtreleme özelliğine sahiptir. Dışarıda bulunduğunuz süre boyunca tüm kir, toz ve bakterilerin soluk alma ve nefes yolu ile size bulaşmasına engel olur. Dışarıya karşı nefes alıp verme akışında bir sorun yaşamazken tüm zararlı etkilerin maskeden içeri girmesi de engellenir. İster tek kullanımlık isterse de yıkanılır özelliğe sahip olan bir ürünü tedarik edebilirsiniz. Sağlığınızı korumak ve uzun bir ömür yaşamanız için maske takmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca maske takmayı daha zevkli bir hale getirmeniz için renkli olan içeriklere göz atabilirsiniz. Renkli olanlar kıyafetinizle sağladığı uyumla da ön plana çıkar. Genelde beyaz renk olanı daha fazla tercih edilir. Ancak hem ebat hem de renk çeşitliliği ile bu alanda da zevkli ve eğlenceli içeriklere sahip olabilirsiniz. Sadece yetişkinler için değil bebeklere özel kullanışlı ürünler de mevcuttur. Daha küçük ve eğlenceli desenlere sahip oldukları için çocuklar ve bebekler tarafından pratik bir şekilde kullanıma sunulur. Orlex ile çocuklardan yetişkinlere kadar birçok model mevcuttur. Her birini teker teker inceleyerek yaşamınıza uyumlu olan içeriği tedarik edebilirsiniz.

Orlex Maske ile Kendinizi ve Ailenizi Koruyun

Orlex Maske ile Kendinizi ve Ailenizi Koruyun

Medikal olan her ürün yüksek oranda dezenfektan içerir. Sağlığına gereken önemi verenler çevresini de hastalıklardan koruyabilir. Tek bir ürün ile birden fazla çözüme kavuşabilirsiniz. Alanında tek kullanımlık ve yıkanılır özelliğe sahip modelleri tercih etmeyi düşünmezseniz bunun için alternatif görev görecek olan plastik maskelerden de yararlanabilirsiniz. Bu model ağız ve burnu tam bir şekilde sararak yüksek oranda koruma görevini görür. Zararlı olan tüm mikrop ve virüsler modelin dış kapsülü sayesinde filtrelenerek model üzerinde asılı tutulur. Orlex maske gün boyu yüzünüzde kalsa bile tahriş yapma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Ayrıca bu modellerle sadece bakteri ve virüsten değil güneşten de kendinizi korumanız mümkündür. Eğer hassas bir cildiniz varsa ve güneşe çıkacaksanız sağlığınız için yüzünüzü güneşin zararlı UV ışınlarından koruyabilirsiniz. Modeller arasında özellik farklarından dolayı fiyat farkları bulunur. Ufak çaplı bir değişkenlikle her modele rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Model olarak telli ve telsiz seçenekler vardır. Model içerisindeki tel burun üzerine yerleştirilerek kullanıma sunulur. Tel sayesinde burnunuz ile maske arasında oluşan boşluğun kaybolmasını sağlamanız mümkündür. Hem kalın hem de ince olarak satışa sunulur. Yüzünüze en uygun şekli verebilmeniz için ince olanları genelde tercih edilir. Günlük hayatınıza uyumlu olan bir modeli rahatlıkla Orlex ürünleri arasında bulabilirsiniz. Eğer sizi rahatsız ediyorsa telsiz seçenekler de mevcuttur. Bu marka ile yüzünüz kızarma ve tahrişe uğrama gibi sorunlarla karşılaşmadan sağlığınız en iyi şekilde korunur. Dezenfektan düzeyi oldukça yüksek olan bu modeller sağlığınızı ömür boyu en yüksek seviyede korur. Markanın tüm modellerine ulaşarak sevdiklerinizle birlikte ayrıntılı incelemelerde bulunabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan bir model seçerek hem kendinizin hem de başkalarının sağlığını koruyabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Orlex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (54)
4a Medical (313)
Abc Derm (10)
Abena (51)
Abend (3)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (51)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (4)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (21)
Atos (30)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (2)
Aym (2)
Ayset (9)
B&H (7)
B-good (18)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomedical (18)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Brava (10)
Brp (1)
Bsm (51)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Confy (1)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (53)
(5448)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (507)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Formask (2)
Freely (20)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (73)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (15)
İnmedsan (9)
Ivan (2)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (3)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (20)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (24)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (77)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (9)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (90)
Medmask (9)
Meymed (5)
Microlife (1)
Mnm Med (10)
Msr (4)
My Maske (12)
Necklife (1)
Neomask (2)
NETAKS (1)
Nimo (11)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (16)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ortotek (2)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Rich (1)
Roll-N-Go (5)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (4)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (4)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (5)
Vheal Med (2)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (25)
Wessi (1)
Winix (2)
Wollex (3)
York (4)
YSK (8)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL