TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Medikal Maske

için 20 sonuç bulundu.

Freely Medikal Maske

Medikal ürünler, özellikle tıp alanında çok sık kullanılan, hatta kullanılması zorunlu olan malzemelerdir. Bunun en büyük sebebi ise, sağlık sektöründe hijyenin çok önemli olmasıdır. Havada var olan mikroplardan korunmak ya da karşınızdaki kişiyi korumak adına sıklıkla tercih edilen medikal ürünlerden biri maskelerdir. Maske, genelde hastanelerde çoğu doktorun ağzını ve burnunu kapatması için kullanılır. Nefes alırken solunan havanın sağlıklı ve temiz şekilde olması için tercih edilen maskeler, popüler ürünler arasındadır. Özellikle, doktorlar için gelen hastalardan korunmanın bir yolu olarak tercih edilirken, ameliyat odalarında da sıklıkla kullanılır. Freely maske, markanın kaliteli üretim yaptığı medikal malzemeler arasındadır. Pek çok yerde karşınıza çıkan bu ürünler, özenle hazırlanır ve çeşitli şekillerde sizlere sunulur. Freely üretimde kullandığı çeşitlilik sayesinde, sağlık sektöründe çalışan herkesin kendine göre maskeler tercih edebilmesini sağlar. Sadece sağlık sektöründeki kişiler için değil, dünyada yaşayan herkes için maske kullanımı önemlidir. Özellikle grip, nezle gibi rahatsızlıkların yaşandığı dönemlerde bu ürünün kullanılması toplum sağlığı için de önem kazanır. Sadece kendinizi değil toplumdaki insanları da korumak adına hasta olunduğu zaman maske takılması önerilir. Böylece hastalığınız başka insanlara yayılmaz ve kimseye zarar vermez. Markanın çeşitli maskeleri, farklı kalınlık ve kullanım şekilleri sunarak ihtiyaçlara göre seçimler yapılmasına yardım eder. Aradığınız tüm medikal malzemeleri bulabileceğiniz marka ile hem kendi sağlığınızı hem de başkalarının sağlığını korumanız oldukça kolaydır.

Freely Medikal Maske Çeşitleri ile Konforlu Kullanım İmkanı

Freely Medikal Maske Çeşitleri ile Konforlu Kullanım İmkanı

Medikal malzemeler arasında sıklıkla tercih edilen ve sağlık sektöründe kullanılması bir hayli önemli olan maskeler, çeşitliliği ile seçenek sunar. Markanın üretim kalitesi ve teknolojisi ile özenle hazırlanan ürünler, farklı alanlarda farklı amaçlarla tercih edilir. Hangi sektörde çalışılırsa çalışılsın, hijyenin çok önemli olduğu tüm iş alanlarında maske takılması gerekir. Gıda ve sağlık sektörü bu alanların başında gelir. Tüm bu iş alanlarına göre tercih edilebilecek modeller birbirinden farklıdır. Freely cerrahi maske olarak da geçen ürünler, cerrahi alanlar gibi temizliğin en üst seviyede olması gerektiği yerlerde kullanılır. Ameliyathaneler ve laboratuvarlar cerrahi ürünlerin kullanıldığı alanlar arasına girer. Maskelerin her iki tarafında da lastikler bulunur. Ağzı ve burnu kapatacak şekilde takılan ürünün lastikleri, kulakların arkasına takılarak kolay bir kullanım sağlar. Bazı modeller telli bazıları telsiz olarak üretilir. Telli olanlar, ürünün burnunuza tam olarak oturmasını sağlayarak dışarıdaki hava ile direkt olarak teması keser. Yine de telden rahatsız olanlar için telsiz maske çeşitleri de vardır. Kalınlıklar açısından da farklılık gösteren bu ürünler, Freely 3 katlı cerrahi maske modelleri ile öne çıkar. Hijyeni üst seviyede tutan 3 katlı ürünler, ortamdaki havayı filtreleyerek; tozu, kiri ve mikrobu dışarıda bırakır. Birinci sınıf kalite ile üretilerek, 3 kat kullanılan ürünler, kirli havanın 3. kata ulaşmasını önlemek adına çok katlı olarak hazırlanır. Bu sayede çok daha sağlıklı bir hava solunur ve sağlığınızı korumanız kolaylaşır. Özellikle mikrobun çok fazla olacağı alanlarda kullanılması tavsiye edilen medikal maske, beklediğinizden daha fazla koruma sağlar. Genelde hijyenin mühim olduğu alanlarda kullanılması tercih edilse de, sosyal ortamlarda kullanılması da bir hayli önemlidir. Toplum sağlığını korumak adına kullanılması tavsiye edilir. Markanın bu ürünleri, paketlerde çoklu olarak sizlere sunulduğu için, tek bir paket aldığınızda en az 50 defa kullanmanız sağlanır. Böylece, uzun süre kullanabileceğiniz kadar çok maskeye sahip olmanız mümkün olur. İhtiyaç anında kendinizi korumanız çok daha kolay hale gelir.

Freely Medikal Maskeler ile Sağlığınızı Koruyun

Freely Medikal Maskeler ile Sağlığınızı Koruyun

Dönem dönem dünyada çıkan virüsler ve sıklıkla yaşanan grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklar maske kullanımının önemini ortaya çıkarır. Bu ürünlerin kullanım yeri, kullanım şekli ve kalitesi dikkat edilmesi gereken noktalardır. Antibakteriyel olarak hazırlanan ürünler; havadaki tozu, kiri ve mikropları filtreler. Özellikle kapalı ve kalabalık alanlarda kullanılması önerilir. Hastanelerde doktorların çoğu tarafından kullanılmasının başlıca sebebi, çalıştıkları ortamda var olan birçok kişinin hasta olmasıdır. Mikrobun fazla olması ve doktorların gün içerisinde çok sayıda hastayı muayene etmesi, hastalanmaya açık olduklarını gösterir. Tüm bunlardan korunabilmeleri ve mesleklerini sağlıklı şekilde yapabilmeleri için medikal malzemeleri kullanmaları önemlidir. Bu yüzden kendilerini korumanın iyi bir yolu olarak Freely medikal maske kullanırlar. Toplum içerisinde de kullanım sıklığının artması hastalıkların yayılmasını engeller. Bilinçli şekilde kullanıldığı zaman oldukça işe yarayan ürünlerdir. 3 katlı, kaliteli yapıları ve telli modelleri sayesinde filtrelenen havayı solumak çok daha sağlıklıdır. Teller sayesinde burun şeklinize göre maskeyi tam olarak yüzünüze oturtmanız mümkündür. Kişinin çalıştığı ortama göre seçebileceği malzemelerin yanında günlük hayatında kullanabileceği ürünler de markanın bünyesinde bulunur. Böylece Freely medikal maske en uygun seçenekleriyle satın alınabilir. Bu malzemelerle sağlıklı yaşamak çok daha kolay hale gelir. Çocuklar, yaşlılar ve kronik rahatsızlıkları olan kişiler için kullanımı uygun olan maskeler, özellikle kapalı ve kalabalık ortamlarda sağlığı korur. Mevsimsel olarak görülen rahatsızlık dönemlerinde de kullanımı faydalı olan maske, hasta olmanızın önüne geçer ve neredeyse kışı hiç nezle olmadan atlatmanıza yardımcı olur. Kaliteli ürün seçimi ve doğru kullanım ile sağlığınızı koruyabilirsiniz. Sayfamızda yer alan, kalitesi ile öne çıkan Freely sayesinde aradığınız maskeleri bulmanız oldukça kolaydır.

Freely Medikal Maske Fiyat Aralıkları

Sağlık sektöründe kullanılması zorunlu olan sağlık ürünleri, çeşitliliği ile geniş bir kullanım alanı sağlar. Sıklıkla tercih edilen ve sadece sağlık alanında değil günlük hayatta da kullanılan maskeler, markanın popüler ürünleri arasındadır. Üretim teknolojisi ve kalitesi ile öne çıkan ürünler, ultrasonik olarak tasarlanır. Böylece, antialerjik yapıya sahiptir. Herkes tarafından kullanılabilmesi adına geliştirilen ürünler, kolay kullanıma sahiptir. Tüm bu özellikler, markanın belli bir fiyat skalasına sahip olmasını sağlar. Freely cerrahi maske fiyatları, çeşitlilik gösterse de her biri bütçe dostudur. Sağlık için gerekli olan ve medikal alanda sıklıkla kullanılan bu ürünler, alım gücünü zorlamaz ve her bütçeye hitap eder. Paketler halinde sizlere sunulduğu için uzun süreli kullanım sağlar. Tek bir paket içerisinde en az 50 maske bulunur. Tek kullanımlık olarak üretilen bu ürünler, ihtiyacınızı uzun süre karşılar. Marka ultrasonik teknoloji kullanır ve kulakları rahatsız etmeyen lastikli bağcıklar tasarlar. Uzun süre yüzünüzde kalsa da, lastikler kulaklarınızı rahatsız etmeyecek yumuşaklıktadır. Bez kısmı hava geçirgen olduğu için, yürüyüş sırasında nefes almakta zorlanma gibi sorunlar yaşamanızı engeller. Tüm kullanım alanları ve şekilleri düşünülerek hazırlanan bu ürünler, hem kendi sağlığınızı hem de başkalarının sağlığını korumanıza yardımcı olur. Cerrahi alanda da hijyen açısından yeterli olan ürünlerdir ve ameliyatlarda tüm doktorlar, hemşireler tarafından kullanılır. Böylece solunan havanın kirlenmesi önlenir. 3 katlı yapısı ile filtrelenen hava dışarıda da sağlıklı hava solumanızı sağlar. Toplum sağlığı açısından toplu taşıma kullanırken maske kullanımı tavsiye edilir. Mevsimleri çok daha sağlıklı şekilde atlatmak kolaylaşır. Siz de sağlığınız için aradığınız bu ürünlere sayfamızdan ulaşabilir ve ihtiyacınız olduğu zaman rahatlıkla kullanarak çok daha sağlıklı nefes alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Freely
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (54)
4a Medical (313)
Abc Derm (10)
Abena (51)
Abend (3)
Acs (29)
Actual (2)
Acura (51)
Aeg (2)
Afg (14)
Aircast (1)
Airmax (1)
Airozon (2)
Alez (2)
Alf (1)
Alim (8)
Alp (1)
Alvent (4)
Arleva (1)
Arpak (1)
Artımaske (14)
Asba (1)
Asg (21)
Atos (30)
Aura (2)
Aurafix (1)
AXİS (1)
Ayka Med (2)
Aym (2)
Ayset (9)
B&H (7)
B-good (18)
Babe (1)
Back Tone (1)
Bayer (2)
BayTeks (2)
Bea (1)
Bella B (1)
Belux (3)
Berger (4)
BeSafe (13)
Beybi (2)
Beymask (4)
Biomedical (18)
Biowent (3)
Bkmed (1)
Bnp (1)
Bobaringa (1)
Brava (10)
Brp (1)
Bsm (51)
Canacil (2)
Canped (2)
Caretex (2)
Case (29)
Cenermed (21)
Cevmed (8)
Chochili (1)
Comfort (3)
Confy (1)
Corelife (6)
Cvsair (1)
Daikin (1)
Defans (9)
Digimask (53)
(5448)
(5)
Dr.Plus (1)
Duomed (1)
Dyson (1)
Ecotools (1)
Egemod (11)
Ekolife (1)
Ekowell (3)
Elit Grup (2)
Elite (4)
Elmk (16)
Emay (1)
Erka (2)
Europack (12)
Evony (507)
Evyap (2)
F. Bosch (2)
Farmasi (1)
Fe (2)
Felix (8)
Fex (1)
Ficomed (1)
Formask (2)
Freely (20)
Ggs (2)
Ggsteks (5)
Glovea (2)
Gold (6)
Goodcare (73)
Gvs (1)
Hessmask (31)
Igli (2)
İMC (15)
İnmedsan (9)
Ivan (2)
İşbir (9)
IŞIK (2)
İşmont (3)
J&P (1)
Joints (1)
Joly (1)
Kgt (20)
Kifidis (1)
Kıvanç (4)
Kolped (1)
Kuddler (1)
Kum (1)
La Pante (24)
Lastra (19)
Latis (1)
Leo (3)
LifeAir (1)
Lilamor (1)
LR (1)
Maske Mask (77)
Masqe (35)
Mastek (8)
Master (5)
Mavena (9)
Mavi (1)
Md Mask (6)
Medcover (1)
Medialp (6)
Mediform (1)
Medisana (1)
Medishop (1)
Mediven (4)
Medizer (90)
Medmask (9)
Meymed (5)
Microlife (1)
Mnm Med (10)
Msr (4)
My Maske (12)
Necklife (1)
Neomask (2)
NETAKS (1)
Nimo (11)
No (13)
Noya (3)
Nyx (6)
O.B (1)
Ompex (1)
Onn (7)
Optone (13)
Orlex (16)
Ortholand (1)
Ortolife (11)
Ortotek (2)
Ottomoda (1)
Pak (1)
Papulin (13)
Philips (2)
Pirmax (7)
Plusmed (1)
Polar (2)
Praticmed (12)
Predictor (1)
Premier (1)
Prosante (1)
Pufai (7)
Raid (1)
Relax (1)
Renal (1)
Renu (1)
RG20 (1)
Rich (1)
Roll-N-Go (5)
Rollfix (3)
Rozmask (4)
Safex (2)
Safran (13)
Sanibon (5)
Saytekmed (13)
Sem (1)
Senpalabs (1)
Sens (4)
Sensomed (2)
Smart (3)
So (2)
Softlife (1)
Solo Care (2)
Sos (17)
Spasarf (1)
Spcmask (4)
Spirohome (2)
Starmax (2)
Steraplus (5)
Sterilplus (15)
Stop (1)
Superior (1)
Suvay (1)
Tekcell (1)
Tilia (1)
Titiz (2)
Tmatic (3)
Tpack (1)
TPLAS (3)
Trojan (1)
Turmed (1)
Uni (4)
Unimed (1)
Uppa (1)
Uptrend (2)
Utec One (2)
Uçak (2)
Vel-Med (1)
Vguard (5)
Vheal Med (2)
Vi-Go (1)
Vip (10)
Vipex (7)
Vizor (1)
Vortice (1)
Wdax (25)
Wessi (1)
Winix (2)
Wollex (3)
York (4)
YSK (8)
Zamst (1)
Zorah (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL