Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Saç Boyası

için 731 sonuç bulundu.
Saç Tipi seçiniz

Igora Saç Boyası

Saç rengini değiştirmek, beyazlaşan bölgeleri kapatmak ya da radikal bir değişim ile yeni bir saç stiline sahip olmak isteyenler, saç boyalarına doğru yöneliyor. Saçlarda yaratılan büyük değişimler için ise kolay ve ekonomik saç boyaları daha çok tercih sebebi oluyor. Saç boyaları sayesinde kuaföre gitme ihtiyacı duyulmadan, evde saç boyamak ideal bir seçenek oluyor. Aynı zamanda saç boyası, kullanım kolaylığının yanı sıra kutu içerikleriyle de tüketicilerin kendi istedikleri renkte saçlarını boyama özgürlüğünü yaşatıyor. Buna ek olarak saçlarını farklı renge boyatmak isteyen veya her zaman aynı renkte boyayacak kişiler, istedikleri yönde seçim yaparak boyatma işlemini kendi kuaförlerinde yaptırabiliyorlar. Böylelikle farklı renk seçeneklerinde boya bulmak da oldukça kolay bir işlem oluyor. Birçok marka arasından öne çıkan Igora saç boyası sunduğu kaliteli içerik ve çeşitlilik sayesinde kullanıcılar tarafından tercih ediliyorlar. Kalıcı renkleriyle, saçları yıpranmayan ince yapısıyla ve renklerinin canlılığı ile aranan ve istenen düzeyde performans sergileyen boyalar, tüm bu özellikleri bir arada sunuyorlar. Geniş renk seçeneği ile saçlara uyumlu tonlardaki ürünü bulma kolaylığı tanınıyor. %100 oranında beyazları kapatma performansı ile uzun zaman uğraşmaya gerek duymadan, kısa sürede beyaz kapatmaya yardımcı oluyorlar. Özgün ve güçlü içerikleri sayesinde hayal edilen saçlara Igora marka saç boyası ürünleri kolayca ulaşılabiliyor ve renkler tam istenilen düzeyde tutturulabiliyor.

Canlı ve Renkli Saçlar İçin Igora Saç Boyası

Canlı ve Renkli Saçlar İçin Igora Saç Boyası

Farklı seri ürünleriyle kullanıcı karşısına çıkan saç boyaları, kalıcı ve yarı kalıcı uygulama işlemlerine uygun olacak şekilde geliştiriyorlar. Farklı seriler sayesinde ihtiyaca tam olarak uygun ürünü bulmayı kolaylaştıran ürünler arasında tercih yapılabiliyor. İçerisinde yoğun renk pigmentlerinin bulunması ile uzun süre canlılığını korumayı sağlayan boyalar, bu sayede işlemi sık bir şekilde tekrar uygulamaya gerek duyulmadan, saçların yıpranmamasına yardımcı oluyor. İleri teknolojiden yararlanılan ve geliştirilen özel formülü ile işlem anı ve sonrasında saçların yıpranmamasını sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Zengin içerikleri sayesinde de saça işlem uygulanırken bakım yapma özelliği de taşıyor. İşlem sonra güçlü, yoğun, ipeksi yumuşaklıkta ve parlak saçlara ulaşabilmek için de Igora marka saç boyaları ideal ürünler oluyorlar. Igora saç boya renkleri seri ürünlerine göre farklı seçenek ve alternatifler gösterebiliyor. Yarı kalıcı boya serisi içerisinde mor, kırmızı, sarı, pembe ve turuncu gibi canlı ve dinamik renkler mevcut olurken, kalıcı boya serisinde ise siyah, sarı, kahve ve kızıl gibi soğuk, sıcak ve küllü renk ve tonları yer alıyor. Uzmanlar tarafından geliştirilen özel renklerin tamamına ulaşabilmek için Igora saç boya renk kataloğu detaylıca incelenebiliyor. Hemen her saç tipine uygun olacak şekilde üretilen ve geliştirilmiş yapıları ile gerek işlem görmüş, yıpranmış gerekse de işlem görmemiş doğal rengindeki saçlar için güvenli bir şekilde uygulama gerçekleştirilebiliyor. Yıpranmış saçlarda sorunsuz ve kusursuz bir işlem uygulayan boyalar, renk eşitleme ve tonun net görüntüsünü sağlıyor. İstenen verime ulaşabilmek açısından, satın alma işleminden önce, ürünleri daha önce deneyimlemiş kullanıcıların yorumları incelenebiliyor. Ürünlerin içerikleri, uygulanma şekilleri ve işlem sonrası nasıl sonuçlara ulaşılabildiği hakkında yeterli fikirlere bu kısımdan da ulaşılabiliyor. Her saç boyasında olduğu gibi bu boyaları alırken de dikkat edilecek belirli hususlar bulunuyor. Bunların başında da saç tipine uygun içerikte bir ürünün tercih edilmesi, oldukça önemli bir faktör oluyor. Boyaların üretimi gerçekleştirilirken farklı saçlara uygun olacak şekilde özel olarak formüller geliştiriliyor ve buna göre boya içerikleri tamamlanıyor.

Igora Saç Boyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Igora Saç Boyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saçlarını boyatmayı düşünen ve boya satın alacak olan kişilerin, dikkat etmesi gereken hususlar, saç tipine uygun modeli seçmek dışında da özen göstermeleri gereken noktalar bulunuyor. Yıpranmış ve daha önce işlem görmüş veya hiç işlem görmemiş ve doğal renginde olan saçlar için ayrı ayrı ve bu faktörlere özel olarak donanımlara sahip ürünlerden yana tercihte bulunmak, ekstra avantaj sağlıyor. Saçlardaki beyazları kapamak, saç dibini boyamak, doğal saç boyama ve farklı bir renk deneme gibi işlemlerin her biri için kullanım miktarı ve uygulama şekli değişkenlik gösteriyor. Bu yüzden uygulama öncesinde saç tipine ve mevcut renge bağlı olarak ideal bir kullanıma ulaşmak için talimatların dikkatli bir şekilde uygulanması gerekiyor. Igora saç boyası kahve tonları başta olmak üzere her saç rengine uygun değişim ve yenileme işlemi bu sayede etkili bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Boyaların aktive olabilmeleri için kullanılan oksidanların da kullanma oranı, işleme göre azaltılıp artırılabiliyor. Boya işlemi sırasında metal kap ve malzeme kullanılmaması, dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğer oluyor. Sadece saç boyama işlemleri için geliştirilmiş olan ürünleri saç harici; sakal, kaş veya kirpik gibi bölgelerde uygulamamak gerekiyor. Aksi takdirde ciltte alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebiliyor. Uygulanacak işleme göre de ürünün saçta bekleme süresi verimli bir sonuca ulaştıracağı için tavsiye edilen süre kadar bekletmek yeterli olabiliyor. Verilen süre harici daha az veya daha çok bekletmek, istenen sonuca ulaşmayı engelleyebiliyor. Seçim esnasında dikkat edilen noktalardan biri de o yılın trend saç renklerine göre ve ten rengine uyum sağlayan bir seçimde bulunmak oluyor. Igora saç boyası kızıl rengi ve bu gibi modası hiç geçmeyen renklerden ve ara tonlardan birinden yana, ten rengine de uyumlu olacak bir ürün seçilebiliyor. Sıcak tenli olan kişilerin daha çok kahverengi, kızıl renklerinden ve tonlarından yana tercih yapmaları veya saçları bu renkler ile gölgelendirmeleri, saçlara daha hareketli bir hava katarak dikkat çekici bir görüntü yakalamalarını sağlıyor.

Igora Saç Boyaları ile Farklı Bir Tarz Yaratın

Igora Saç Boyaları ile Farklı Bir Tarz Yaratın

Herhangi birisiyle ilk karşılama anında saçlar, tarzı belli eden ve en dikkat çekici yerlerin başında geliyor. Duş görünüşü tamamen etkileyen ve değiştiren saçlar, önce model olarak sonradan renk olarak değiştirilebiliyor. Saçlardaki küçük bir değişim dahi kişilerin stillerini baştan yaratabiliyor. Bu düşüncede olanlar için ise Igora boya ile saçlarda renk değişikliği yapmak ideal bir tercih olabiliyor. Yeni bir tarz oluşturmanın yanı sıra saç rengin memnun olmayanlar veya beyaz saçı olanların da kullanabileceği boyalar, kolay uygulanabilir ve hızla aktifleşerek saça işlenebilir olması ile memnuniyet sağlıyorlar. Dönemin trendleri arasında yer alan boya renkleri ve bunlara ek olarak çeşitli seçenekler ile piyasada yer alan ürünler, kullanıcıların zevk ve beğenilerine bağlı olarak seçilebiliyor. Saç boyaları arasından bir karara varıldıktan sonra saçları evde tek başına bile boyamak mümkün oluyor. Bu durumda kişilerin işine yarayacak püf noktalarına ihtiyaçları olabiliyor. Öncelik olarak gereken boya malzemelerini hazır etmek gerekiyor. Boyayı karıştırmak için kap, saç fırçası ve ince dişli bir tarak ve bekleme aşamasında kullanılmak üzere saç bonesi yeterli ekipmanlar oluyor. Sonrasında saç boyasını bir kap içerisinde oksidan ile karıştırmak ve fırça yardımı ile diplerden uçlara doğru uygulama yapmak gerekiyor. Bunun yanı sıra beyazların yoğun olduğu bölgeler, boya ile tamamen kapatılarak daha kesin sonuçlara ulaşmak mümkün oluyor. Standart bekleme süresi sonrasında saçlar şampuan ile yıkanarak ve besleyici krem uygulanarak süreç tamamlanabiliyor. Normal görünümün ve beklenenin çok üzerinde saçlara sahip olabilmek için kullanıcılarına yardımcı olan Igora royal saç boyası özel boyama teknolojisi sayesinde saçların yıpranmasını engelliyor. Saç derisine ve saçlara zarar vermeyen bir performans sergileyen ürünler, alternatif özellikleri sayesinde de ihtiyaçları her açıdan karşılıyor. Her saça özel renk seçeneği sunmakla beraber özgün tasarımları destekleyen, beyazları kapatan ve renk değiştirmek için ideal olan boyalar, saç sanatı için çoklu renklendirme, gölge, balyaj, dip boyası ve bu gibi pek çok işlemi yapma imkânı sunuyor. Böylece her ürünü ile istenen sonuca ulaşmada garantici davranan saç boyaları, alternatifleri ile geniş kitlelere hitap ediyor.

Saçları Güçlendirerek Renk Katan Igora Saç Boyaları

Saçları Güçlendirerek Renk Katan Igora Saç Boyaları

Royal serisi içerisinde yer alan ürünler üst düzey beyazları kapatma etkisine sahip oluyorlar. Saçın her bölgesinde renk eşitliği olmasını sağlayan boya serisi, Moringa Oleifera ağacından elde edilen proteinler sayesinde saçları besliyor ve yapılarını güçlü bir forma sokuyor. Katyonik bileşenlere sahip olmalarıyla birlikte daha parlak saç görünümü ulaşmak mümkün oluyor. Aynı zamanda saç bakım ve şekillendirme işlemini gerçekleştiren boyalar, renk kristali kompleksine sahip oluyorlar ve saçları UV ışınları gibi zararlı dış faktörlere karşı koruyorlar. %100 beyazları kapama performansı ile Royal Absolutes boyası, 40 yaş üzerindeki kullanıcıların saçına dair ihtiyaç duyulan tüm detayları karşılıyor. Doğal renk karışımına gerek duyulmadan saçları tamamen eşit oranda boyayan ve beyazları kapatıyorlar. Igora saç boyası kumral rengi ve diğer tüm ana renkler, mikro incelikte yoğunlaştırılmış pigmentlere sahip olmaları ile beyaz ve gri saçların her tonunu yüksek derecede kapatıcı gücü ile ortadan kaldırıyor. Son dönem modanın renk seçeneklerine sahip olan boya serileri, zengin içerikleri ile saçları besleyip, güçlendiriyor. Igora markasının Royal boya serisi içerisinde yer alan teknik renkler, özel olarak geliştirilmiş içerikleri ile ön plana çıkıyorlar. Nötrleştirici etkisi bulunan içerikleri sayesinde saçta istenmeyen yansıma gibi durumları nötr hale getiriyor ve soğuk ton dengesini sağlamış oluyorlar. Doğal hafifleştirici özelliğinin bulunması ile saç boyaları arasında ekstra soğuk tonlamalarda saç üzerinde istenen etkiye doğrudan ulaşılıyor. Röfleler, konstre renkler ile özel bir ton oluşturan ürünler, moda tonların yoğunluğunu artırarak, kişilere özel renk tonları, tasarımlar ve beyaz rötuşlamaları yapıyorlar. Sadece açık tonlar için geliştirilmiş olan beyaz kapama özelliği bulunmayan renkler, ultra sarı açıcı serisi içerisinde bulunuyor. Igora saç açıcı boya çeşitli renk tonları ile saçlarda istenen canlılık bu boyalar ile gerçekleştiriyor. Bu aşama sonrasında kullanıcıların merak ettiği sorulardan biri olan Igora saç boyası nasıl kullanılır basit teknikler sonrasında cevap buluyor. Boyanmak istenen renk seçimi yapıldıktan sonra kutu içerisinde yer alan kullanım kılavuzları aracılığıyla ürün uygulamasına dair detayları edinmek mümkün oluyor.

Saç Rengi Eşitlemede Uzman Igora Saç Boyaları

Saç Rengi Eşitlemede Uzman Igora Saç Boyaları

Günümüzde gelişen ve gelişmeye devam eden renk teknoloji ve kimsayal içerik çeşitlenmesi ile saç boyalarında da çeşitlilik ile artış görülüyor. Saçını boyamak isteyenlerin ihtiyacı olan ve isteğe göre değişen renkte boyalar, her ihtiyaca karşılık verebilecek şekilde üretiliyor. Temelinde tüp ve kutu şeklinde satılan boyalardan tüp formuna sahip olanlar, oksidanlar ile birleştirilerek kullanılıyorlar. Saç boyalarının renk tonuna ve numarasına göre temin edilecek oksidanlar da bu faktöre değişiklik gösteriyor. Evde saç boyama sürecini kolaylaştıran ve aynı zamanda ekonomik olan boyalar, set halinde satılarak da satın alma sürecini kolaylaştırıyor. Bu setler içerisinde boya, saç açıcı, eldiven, krem ve kullanım kılavuzları yer alıyor. Çeşitli sınıflandırmalar ile kullanıcı karşısına çıkan Igora saç boyası bakır rengi başta olmak üzere tüm renkler, bu sınıflandırılmaya dâhil oluyor. Doğal ve renkli boyalar olarak birbirlerinden ayrılan saç boyaları, bu ayrımı içeriklerindeki pigmentler dolayısıyla yaşıyorlar. Renk skalasındaki tona göre ifade edilen boyaların renkli olanları; pembe, yeşil, mavi ve mor gibi renkleri kapsıyor. Doğal renklere sahip olan Igora saç boyası koyu kumral, kumral, siyah, kahverengi ve sarı gibi ana renklerin bir araya gelmesiyle oluşuyorlar. Bunların dışında kalan boya çeşitleri ise kalıcılık etkilerine göre sınıflandırılarak, kalıcı ve yarı kalıcı olarak yerlerini alıyorlar. Kusursuz bir şekilde saçlarda renk eşitliği ve beyazları kapama etkisinde bulunan boyalar, yanar döner mikro partikülleri ile yoğun ve uzun ömürlü sonuçlara ulaştırıyor. Bunun için ise boyaya mıknatıs gibi yapışan renk kristali kompleksini oluşturuyorlar. Renk tutuşu ile yoğun ve kalıcı sonuçlara sunan boyalar, katyonik bileşenleri ile renklendirme işlemini bakım yaparak ve saçlara parlaklık katarak gerçekleştiriyor. Bunların yanı sıra içeriklerinde bulunan proteinler saçların iç korteksine kadar derinlemesine etki ediyor. Bu sayede saçlar esneklik ve güç kazanıyor. Ek olarak dış faktörlerden ve UV ışınlarından korunan saçlar, boyalar sayesinde parlaklık ve ipeksi bir dokuya ulaşıyorlar. Tüm bu sonuçlara ulaşabilmek adına Igora saç boyası numaraları arasından aranan ve istenen tondan yana tercih yaparak, saçları boyama işlemine başlanabilir.

Bir Saç Boyasından Çok Daha Fazlası Olan Igora Saç Boyaları

Bir Saç Boyasından Çok Daha Fazlası Olan Igora Saç Boyaları

Saçları boyayarak yeni ve farklı bir tarz yaratabilmek ve saçlara bir yandan da bakım yapmak için kullanılan boyalar, herkes için uygunluk göstermesi ile öne çıkıyor. Kullanılan boyalar renkleri ve kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterseler dahi, aynı etkide, verimli sonuçlar doğuruyorlar. Genelde ara ve ana renk olarak skalada yer alan boyalar; kahve, kumral, sarı, kestane ve siyah renkleriyle ana renklere dâhil olurken; kızıl, karamel, açık sarı ve pas renkleri de ara renkler arasında yer alıyor. Kişisel kriterlere göre seçilen boyaların ten rengine uyumlu olması, kalitesi ve kullanılabilirlik süresi gibi noktaları da önemli hususlar arasında bulunuyor. Igora saç boyası kullanımı da bu faktörler de göz önünde bulundurularak ve talimatlara uygun bir şekilde kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Günümüzde renk ve kullanım amacı olarak gelişmişlik gösteren saç boyaları, beyazları kapatmaktan çok renk değişikliği ve yeni bir stil oluşturmak için tercih ediliyor. Ten rengi ile uyumlu olacak şekilde alınan ve buna göre kullanılan boyalar, renk skalası bakımından da ana ve ara renkler dışında, yakın olan seçeneklerle de çeşitlilik bulunuyor. Farklı isimlerle zenginlik kazanan renkler, kalitesine göre de kullanım açısından avantaj sağlıyorlar. Cinsiyet gözetmeksizin hem erkekler hem de kadınlar için farklı şekilde üretilen boyalar, yoğunlukları açısından birbirlerinden ayrılıyor. Pratik bir kullanım sunan boyalar genelde jel, tüp, köpük, losyon veya krem şeklinde oluyor. Renkler ise genel olarak siyah ve kahve tonlarında yoğunlaşıyor. Bir diğer ürünler ise her saç tipine ve tercihe uygunluk gösterecek farklılıklara ve çeşitliliğe sahip oluyorlar. Beyazlık giderici özelliklerinin olması ile hem kadın hem de erkek kullanıcılar için üretilen boyalar, genetiğe ve erken yaşlanma sorunlarına karşıda özel formül geliştirerek çözüm üretiyorlar. Buna ek olarak renk değişikliği ile yeni tarz yaratmak veya doğal saç renginde boyama işlemi yapmak gibi faktörler ile tercihler yapılıyor. Seçim aşamasında Igora saç boyası yorum alanını incelemek de kullanıcı deneyimleri ile boyama sonrası sonuçlar hakkında fikir edinmeye yardımcı oluyor. Igora saç boyası fiyatları tüm bu hususlar çerçevesi içerisinde değişkenlik göstererek kullanıcısı ile buluşuyor.

Arama Kriterleriniz

Igora
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 Hair (4)
1000 Hour (22)
3D Men (2)
A+D (3)
Ac Class (1)
Affinage (57)
Agiva (15)
Akat (4)
Akos (301)
Alfaparf (143)
Alix (224)
And (1)
Arcade (62)
Ardell (2)
Aroma (14)
Artego (34)
Aveda (1)
Avon (3)
Bayer (1)
Beauty (1)
Belda (46)
Bianna (1)
Bioblas (20)
Biofin (1)
Biomagic (208)
Biomega (1)
Bioplex (3)
Biopoint (7)
Biorganic (7)
Bioxin (1)
Blendax (2)
Blondme (7)
Bonacure (1)
Bonhair (2)
Borthe (106)
Botanic (2)
Cameleo (9)
Carmen (92)
Cehko (1)
CHI (1)
Clear (2)
Clemency (337)
Clery (1)
Color One (72)
Color Up (2)
Color Wow (5)
Color&Soin (89)
Colormax (329)
Colour (9)
Confidance (10)
D'finr (1)
Daimon (354)
Davines (234)
De Nature (4)
Dead (1)
Delia (6)
Dexe (8)
Diamon (1)
Dieci (746)
Directions (22)
(8025)
Doal (2)
Doax (1)
Echosline (2)
Eeose (1)
Eglantine (2)
Elder (1)
Element (137)
Elidor (6)
Elseve (5)
Excellence (234)
Exellent (1)
Exicolor (321)
Farmasi (71)
Farmavita (1)
Fixdeep (5)
Fixplant (64)
Fonex (1)
Freestyle (1)
Gabrini (3)
Garnier (463)
Gk Hair (34)
GK Hair (1)
GKhair (13)
Glatt (1)
Gliss (7)
Glory (8)
Goldwell (111)
Grecian (2)
Grey Free (1)
Gürbent (3)
Herbatint (167)
Herbital (1)
Hobby (3)
HSR (25)
Huncalife (23)
Hush (8)
Hydra (1)
Igora (731)
İmaj (2)
Infiniti (185)
Isolde (9)
Jackson (1)
Jaja (67)
Kemon (7)
Kemon Nayo (16)
Keranove (14)
Keune (178)
Kiss (9)
Koleston (1600)
Kontes (8)
Kuaf (16)
Kyana (11)
KYANA (7)
L'oreal (98)
L'rouge (26)
Lilafiks (82)
Lilafix (215)
Lisap (24)
Lisap Milano (204)
Liviton (1)
Logona (18)
LokmanAVM (7)
Loreal (483)
Loreal Paris (864)
LR (1)
Luis Bien (54)
Magicare (4)
Mara (4)
Maraes (2)
Maratem (41)
Marjinal (57)
Match (1)
Matrix (307)
Maxwell (1)
Maxx (455)
Merrys (1)
Mild (2)
Milk Shake (57)
Milk_Shake (200)
MM Beauty (91)
Mojito (5)
Morfose (138)
Nano Hair (1)
Nascita (4)
Nashi (2)
Naturigin (56)
Neva (69)
Neva Color (976)
Neva Form (1)
Nevacolor (247)
Nevaform (1)
New Favor (2)
New Well (10)
Newwel (2)
Newwell (3)
Nivea (2)
Noffe (1)
Nook (18)
Nova (14)
Novocrin (2)
Ocean (1)
Okay (2)
Olaplex (2)
Omega (4)
Omega Plus (17)
Organic (276)
Organics (1)
Organische (10)
Organix (2)
Orkide (1)
Osmo (6)
Ossion (5)
Ostwint (5)
Otacı (1)
Oyster (1)
Palette (2283)
Pantene (1)
Pauline (5)
Photon (2)
Phyto (237)
Procade (1)
Pure Color (170)
Pure&Mere (1)
Radical (232)
Raliss (7)
Red One (2)
Redist (4)
Renna (78)
Restorex (4)
Revlon (7)
Rio (1)
Rita (1)
S'Xtiva (1)
Saca (1)
Salkom (4)
Salon (1)
Schwarzkopf (1312)
Sea Color (565)
Sebastian (1)
Sektor (23)
Seleccion (58)
Selective (165)
Selesta (1)
Serenity (1)
Sevich (13)
Softem (1)
StopWhite (5)
Superdrug (5)
Tarko (2)
Topaxx (20)
Toppik (216)
Totex (4)
Tresemme (1)
Trina (5)
True (1)
Uniq (1)
Vent (8)
Vital Colors (246)
Voila (11)
Watsons (2)
Wella (411)
Wella SP (25)
xi10 (4)
Ziaja (2)
Zigavus (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Saç Tipi

normal (73)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(142)
ve üzeri (150)
ve üzeri (157)
ve üzeri (159)
ve üzeri (164)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL