ŞAMPUAN

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Loreal Şampuan

Şampuanların asıl amacı sağlıklı ve temiz saçlar elde etmek olsa da farklı amaçlar için de kullanılır. L'Oreal şampuan, temizlikle birlikte saçların günlük ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Her saç tipini analiz eden marka, farklı özelliklere göre şampuan serileri üretir. Saç hasarlarını da önleyen şampuan serileri güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmayı mümkün kılar. Her yıkamada daha dolgun ve canlı saçlara sahip olmak için şampuanları düzenli kullanmak yeterlidir. Siz de sadece temiz saçlardan fazlasını istiyorsanız L'Oreal’in ürettiği çok fonksiyonlu şampuanları deneyebilirsiniz.

Farklı Saç Tipi ve Özelliklerine Göre L'Oreal Şampuan Çeşitleri

Farklı Saç Tipi ve Özelliklerine Göre L'Oreal Şampuan Çeşitleri

L'Oreal şampuan çeşitleri, farklı özellikteki saç tipleri göz önünde bulundurularak hazırlanır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak hasar gören saç derisi ve telleri bu şampuanlar ile iyileştirilir. Bakım ve onarım yapan şampuan çeşitleri kuru ve yıpranmış, yağlı, kepekli, kırık uçlu, boyalı gibi çok sayıda hasar için farklı içeriklerle üretilir. Gün içinde maruz kalınan çevresel faktörler saçların kurumasına ve yıpranmasına yol açar. En sık görülen saç hasarlarından biri olan yıpranma, saçların zamanla matlaşmasına ve dökülmesine neden olur. Markanın bu saçlar için hazırladığı yapılandırıcı ve onarıcı şampuan çeşitleri, saçların yeniden parlak ve canlı görünmesine katkıda bulunur. Uzun saçların bakımı zor olduğu için yıpranma daha sık görülür. Marka, yıpranan uzun saçlar için de farklı şampuanlar hazırlayarak saç bakımına katkı sağlar. Sıklıkla kullanılan fön makinesi ve maşa gibi aletler özellikle saç uçlarının yıpranarak kırılmasına neden olur. Kırık uçları onarmaya yardımcı olan şampuanlar ileride yaşanabilecek yıpranmalara karşı da koruma sağlar. Gün içinde çeşitli nedenlerle yağlanan saçların ağırlaşması kaçınılmazdır. L'Oreal şampuan yağlı saçlar için özel olarak hazırlanarak saçların hafiflemesine yardımcı olur. Saça günlük bakım yapmak amacıyla kullanılan şampuanlar derinlemesine temizlik sunar. Aynı zamanda saçın nem ihtiyacını da karşılayarak, saçların canlı ve dolgun görünmesini mümkün kılar. Seyrelmeye başlayan ve yoğun dökülme görülen saçlar için tasarlanan şampuan çeşitleri hem saç derisine hem de gövdeye etki ederek dökülmeye neden olan hasarları onarır. Özellikle yoğun dökülme görülen saçlarda kökler beslenerek saç tellerine güç verilir. Bu sayede düzenli kullanım sonucu dökülme azaltılır. L'Oreal şampuan botanical serisi farklı çeşitleri ile saçların güç kaynağı olur. Uzmanlar eşliğinde hazırlanan şampuan çeşitleri doğal içeriklerle zenginleştirilir. Saçların hem kök hem de uçlarına enerji vererek dökülmelerin azaltılması amaçlanır. Serinin farklı çeşitleri ise elektriklenmeyi önlemek amacıyla hazırlanır. Özellikle kuru, yıpranmış ve dalgalı saçlarda görülen elektriklenme, bu şampuan çeşitlerinin kullanılması ile kontrol altına alınır. Bazı saçlar daha işlevsel şampuanlara ihtiyaç duyar. L'Oreal şampuan 3ü bir arada, ihtiyaç duyulan bu bakımı sağlar. Şampuan, bakım kremi ve yoğun bakım her saç tipi için profesyonel çözümler sunar.

L'Oreal Şampuan Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

L'Oreal Şampuan Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Markanın şampuanlarını seçerken öncelikle saç tipinin belirlenmesi gerekir. Saç hasarlarına göre farklı şekilde formüle edilen şampuan çeşitleri her saça uygun olmayabilir. Kullanıcıların en şikayetçi olduğu saç hasarlarından biri kurumadır. Kuru saçlar için L'Oreal şampuan kullananlar, çiçek özü yağı ile saç köklerini besleyebilir. Nilüfer, ayçiçeği, gül, papatya, gardenya ve keten yağı saçların farklı ihtiyaçlarını gidermeye yöneliktir. Özellikle ayçiçeği yağı saçın kurumasını önleyerek ipeksi yumuşaklıkta saçlar elde edilmesini sağlar. Tüm bu yağlar bir araya gelerek saçlara yoğun bir bakım uygular. Saç telleri güçlendirilerek doğal nem dengesine ulaşmak hedeflenir. İlk kullanımdan itibaren çok daha kolay taranan ışıltılı saçlar elde edilir. Boya, röfle gibi kimyasal işlemler uygulanan saçlar çok daha fazla yıpranır. Bu saçlar için üretilen şampuan çeşitleri saç tellerini ve rengini koruyarak günlük bakım uygular. Besleyici ultraviyole filtresi saç tellerini ve rengini çevresel etkilere karşı korur. Renklerin korunması ile ışıltılı ve parlak saçlara sahip olunur. Boyalı saçlara günlük bakım uygulayan şampuanlarla birlikte haftalık kullanılan L'Oreal şampuan mor renklendiriciler içerir. Boyanan saçlarda turunculaşmaya engel olan şampuanlar UV filtresi ile zıt tonları birbirleriyle uyumlu hale getirir. Renk düzenleyici özelliği bulunan şampuan çeşitleri saçların her zaman parlak ve canlı görünmesini sağlar. L'Oreal şampuan botanical serisinde saç hasarları için doğal içerikler kullanılır. Özellikle sık elektriklenen saçları kontrol etmek zordur. Bu saçların yatıştırılmasına katkı sağlayan şampuanlar soya, Hindistan cevizi ve ketencik yağları ile zenginleştirilir. Nemlendirme özelliği bulunan yağlar sayesinde saçlar ağırlaşmadan kontrol altına alınır. Yağlı bir his bırakmayan şampuanlar güvenle kullanılabilir. Doğal çiçek kokuları kullanılan şampuan çeşitleri saçta hoş bir koku bırakır. Kökten uca güçlendirilen saçlarda dökülmenin de önüne geçilir. L'Oreal şampuan erkek saç hasarları için de farklı içeriklerle hazırlanır. Saç köklerini güçlendiren ve enerji veren şampuan çeşitleri ilk kullanımdan itibaren saç derisini rahatlatır. Marka, erkeklerde sıklıkla görülen kepek problemi için etken madde olarak çinko piriton kullanır. Ölü saç derisinin yeniden yapılandırılmasını sağlayan şampuanlar kepeği önler. Aynı zamanda koruma sağlayarak kepek oluşumunun tekrarlamasına engel olur. Çay ağacı özü ile birlikte kullanılan mentol ise ferahlık hissi verir. Siz de saç tipinize göre bakım ve onarım yapacak bir şampuan arıyorsanız L'Oreal şampuan yorum ve kullanıcı deneyimlerine göz atabilirsiniz.

L'Oreal Şampuan Fiyatları Nelerdir?

L'Oreal Şampuan Fiyatları Nelerdir?

L'Oreal, farklı saç tipleri ve özelliklerine göre bakım, onarım ve koruma sağlayan farklı seriler üretir. Çeşitlendirilen içeriklerin L'Oreal şampuan fiyatları üzerinde büyük etkisi vardır. Her bütçenin kolaylıkla alabileceği günlük bakım ve onarımı sağlayan şampuanlar sık kullanıma uygundur. Dış etkenler nedeniyle gün içinde nemini kaybeden ve yıpranan saçlar bu şampuan çeşitleri ile sağlıklı görünümlerine geri döner. Saç tellerini hem güçlendirici hem de yumuşatıcı özellikteki formüller saçların kolay taranmasını sağlar. Yıpranmayan saçlar çok daha kolay tarandığı için kırılma ve dökülmenin de önüne geçilir. Boyalı saçlar zamanla renklerini kaybedebilir. L'Oreal’in bu saçlara ve her bütçeye uygun şampuan çeşitleri renklerin korunmasına yardımcı olur. Kimyasal işlemler sırasında kuruyan ve yıpranan saçlara da bakım yaparak saç tellerini güçlendirir. Saçları dış etkenlere karşı koruyarak renklerin parlaklığını sürdürmesini mümkün kılar. Çok fonksiyonlu şampuan çeşitleri saçların bakım, onarım ve korumasını sağlar. Haftalık kullanıma uygun üst segment renk düzenleyici şampuanlar ise farklı fiyatlandırılır. Turuncu ve sarı yansımaları önleyen şampuanlar saç rengine göre farklı şekillerde uygulanır. Düzenli kullanılan şampuanlar ile saçlar her zaman parlak ve canlı görünür. L'Oreal, şampuan çeşitlerini kullanım sıklığına göre farklı boylarda üretir. Özellikle günlük kullanılan bakım ve onarım şampuanları ekonomik boylarda tercih edilebilir. Kullanımı çok pratik olan şampuanların ıslak saça uygulanması yeterlidir. İyice köpürtülerek durulanan şampuanlar ihtiyaç duyulduğu takdirde yeniden uygulanabilir. Saçları temizlemenin yanı sıra hem köklerin hem de tellerin bakım ve onarımı yapılır. Standart boylarla birlikte üretilen büyük ve ekonomik boyda şampuan çeşitlerinin fiyatları farklılık gösterir. Siz de hem saç tipinize hem de bütçenize uygun şampuanı L'Oreal şampuan fiyatları karşılaştırması yaparak bulabilirsiniz. Saçınıza uygun bakım ve onarım şampuanını ürün sayfasından kolayca satın alabilirsiniz.