SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Shark Saat

Saat tasarımına yeni bir bakış açısı getiren Shark saat modelleri, en yeni ürünleriyle sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Bir saatte aradığınız her şeyden fazlasını bulacağınız çeşitleri, gerek kaliteli ürünleri gerekse verdiği hizmet ile bunu hissettirmektedir. Kalitesine güvenebileceğiniz marka, dijital saat alanında hizmet sunmakta olup özel fonksiyonlu saatleriyle yüzünüzü güldürecek kalitede ürünler sunmaktadır.

Shark Saat Size Kaliteli Ürünler Sunuyor

Shark Saat Size Kaliteli Ürünler Sunuyor

Bir saatte ne ararsınız? Kalite, işlevsellik, estetik olması, hoş tasarım, güven, hizmet, tarzınızı yansıtması ve daha nicesi… Bütün bu isteklerinizi anlayan Shark marka saat sunduğu hizmet ile sizin bir saatte aradığınız pek çok kriteri ürünleriyle sizlere sunmaktadır. Daha da fazlasını bulabileceğiniz bu ürünler sizin memnuniyetinizi kazanacaktır. Saat alışverişi yaparken aldığınız üründen memnun kalmanız önemlidir. Markalar ürünlerinde imajlarını yansıtırlar. Bu yüzden satın aldığınız ürünün hangi markaya ait olduğu da önemlidir. Bu konuda güvenebileceğiniz bir marka olan Shark sunduğu kaliteli hizmet ile marka imajını uzun yıllardır korumayı başarmıştır. Dileğinize göre modelleri arasından size hitap edeni alabilir, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Shark Sport saat modelleri arasından günlük kullanıma uygun bir saat edinebilirsiniz. Konforlu, rahat ve sade modeller Shark spor saat kategorisinde yerini almaktadır. Yaşam tarzınıza göre uygun bir saat modeli seçebilir, zamanınızı daha keyifli bir şekilde yönetebilirsiniz. Renk ve çeşit seçenekleri geniş bir ürün yelpazesi üzerinde kullanıcılara sunulmaktadır.

Shark Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Shark Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Shark sport saat kategorisine giren ürünler kendi bünyesinde birçok fonksiyon bulundurmaktadır. Genel olarak siyahın hakim olduğu tasarım saatler, siyah renk haricinde siyahla harmanlanmış kırmızı, sarı, mavi, gri renkleri de kullanılmaktadır. Siyahın ağırlıklı olduğu saatlerde tercihinize göre gümüşi gri seçenekleri de mevcuttur. Farklı modellerinde görebileceğiniz üzere kordonunda paslanmaz çelik kullanılmış olup, saatler belirli bir ağırlığa sahiptir. Tercihinize göre analog ve dijital mekanizma olarak seçiminizi yapabilirsiniz. En sade ürünlerinde bile saatin üzerindeki rakamları kabartma olup, tasarım açısından farklılık sağlanmıştır. Shark marka saat modelleri sizlere geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünlerin sudaki direnci 3 bar derinliğe kadar olup su geçirmez özelliğe sahiptir. Modellerindeki çeşitliliğe göre climbing, running ve outdoor, hiking ve golf gibi spor dallarına da hitap etmektedir. Saatlerin arka kapağında bulunan Shark sembolü hoş bir görünüm vermektedir. Her ürüne özel olarak atanan seri numarası ile ürünün orijinalliği konusunda bilgi vermektedir. Birçok açıdan sizleri tatmin edecek kalite ve güvene sahip Shark saat modelleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Shark Saat Size Özel Tasarımları ile Her An Özgün

Shark Saat Size Özel Tasarımları ile Her An Özgün

Tasarım olarak size mükemmel kaliteyi sunan Shark saat, her bir modelinde kendine has fonksiyonları ile mevcuttur. Duruşu ve size özel tasarımlarıyla saatlerdeki kaliteyi hissedebilirsiniz. Üç boyutlu tasarıma sahip ürünler, gözünüze hitap etmektedir. Her bir ürünün çok özel olduğu düşünülürse, SH-105 modelinde saatin iç kısmında gizli bir LED gözeneği bulunmaktadır. O tuşa bastığınızda an dijital olarak saati görebilir, dahası bu LED gözenek içerisinde alarm ayarlayabilirsiniz. LED ile aydınlatabilen özellikleri mevcuttur, LED ayarı görsel bir görünüm kazandırmaktadır. Analog model ürün için hoş bir detay olan bu özellik, detay ve tasarım benim için olmazsa olmaz diyenlerdenseniz sizi tatmin edecektir. Kutularında da kendi orijinalliğini koruyan marka özel tasarım kutularıyla bunu sergilemektedir. Spor saatler tasarımlarında yarattığı farklılıklarla göz alıcı bir görünüme sahiptir. Satın alımlarınız öncesinde Shark saat yorum bölümünü inceleyebilirsiniz. Kullanıcıların vermiş olduğu geri bildirimlere göre değerlendirmenizi yaparak, sayfamızdan ürünlere göz atabilirsiniz. Shark saat fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.