SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Samstar Saat

Saatler günlük hayat içerisinde sürekli kullanılan aksesuarlardır. Samstar saat sağladığı model çeşitliliğiyle her kullanıcıya hitap edecek bir ürüne sahiptir. Saat tasarımları genelde belli kalıplar etrafında yapılır. Bunlar spor ve klasik olarak karşınıza çıkar. Ancak Samstar ile daha çarpıcı hatta stilinizi rahatça ortaya çıkaracak modeller vardır. Saat işlevsel olmasıyla ön plana çıkan bir aksesuardır. Bu marka içinde kullanışlı ve size hitap eden birçok model mevcuttur. Samstar kol saati metalden kauçuk tasarımlara kadar birçok seçeneğe sahiptir. Tarzınıza uygun zengin içerikleri marka içinde rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bu alanda farklı renkler ve özel detaylarla birlikte kolunuza uygun olan bir modele sahip olabilirsiniz. Kırılmaz camdan kayış detayına kadar birçok farklı içerik mevcuttur. Samstar saat fiyatları kendi içinde kategorileşerek farklılık gösterir. Bu farklılık kalite ile ilgili değildir. Markanın tüm saatleri aynı kaliteye sahiptir. Sadece üretiminde yapılan farklı işçilikten ötürü fiyat farkı yaşanır. Ancak her biri bütçenize uygun aralıklara sahiptir. Dilediğinizde fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz. Bütçenize uygun olarak bulabileceğiniz birçok çeşit yeni sezon trendlere uygun olarak üretilir. Modayı yakından takip eden marka size bu konuda özel koleksiyonlar sunar. İhtiyacınız doğrultusunda Samstar ile dilediğiniz aksesuara sahip olarak hayatınıza yenilik katmaya başlayabilirsiniz.

Samstar Saat ile Kaliteyi Keşfedin

Samstar Saat ile Kaliteyi Keşfedin

Her zevke ve tarza hitap eden saatler Samstar ile kullanıcılara sunulur. Samstar dijital saat için en önemli özellik periyodik olarak kendi bakımını otomatik olarak yapmasıdır. Böylece uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunar. Dijital saatler için ayarlama yapmanıza gerek yoktur. Her biri otomatik olarak çalışır. Samstar markası ile aksesuar dünyasını keşfederek ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermeye başlayabilirsiniz. Samstar köstekli saat daha farklı bir tarz yaratmayı düşünenler için ön plana çıkar. Bu ürün daha çok nostaljik görünüme sahiptir. Eski zamanlarda çokça ilgi duyulan ve kullanılan bir üründür. Ancak günümüzde de popülerliği hala devam eder. Köstekli aksesuarlara ilgi duyanlar için marka, birçok modele yer verir. Marka köstekli aksesuarları modern bir çerçevede dizayn ederek sizlere sunar. Böylece her kesim için ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak bir çeşitliliğe sahiptir. Samstar erkek kol saati özgün detayları bu aksesuarlara işleyerek sizlere sunar. Kimisi metal kimisi kauçuk kayış desenini tercih eder. Ancak her biri için modaya ve trendlere uygun birçok tasarım mevcuttur. Üstelik üretim aşamasında kullanılan kırılmaz cam özelliği ile herhangi bir darbeye karşı da koruyucu bir yapıya sahiptir. Camlar çift katlı ve kaygan bir merceğe sahip olduğu için üzeri kolaylıkla çizilmez. Samstar cep saati kol bölgesine aksesuar takmayı sevmeyenler için ön plana çıkar. Bu ürünler ceket yada mont gibi dış giysilerin ceplerinde rahatlıkla taşınabilir. Bu aksesuarlarda bulunan kanca sayesinde cepten düşmesi gibi bir sorun yaşanmaz. Kanca, saatin cep içinde sabit kalmasını sağlar. Ayrıca bu aksesuarlar üzerine isminizi yazabilirsiniz ve modeli kendiniz için kişiselleştirebilirsiniz. Markanın sahip olduğu tüm cep saatleri farklı ve şık tasarımlara sahiptir. Cebinizde ağırlık yapmayacak olan bu saatler ile pratik bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Sizler marka genelinde sahip olacağınız bu dayanıklı ürünlerle hayatınıza yenilik katabilirsiniz.

Hayalinizdeki Tasarım Samstar Saat

Hayalinizdeki Tasarım Samstar Saat

Marka sahip olduğu çeşitlilikle aradığını bir türlü bulamayan kullanıcılara birçok ürün sunar. Samstar saat modelleri cep, kol ve masa saati gibi birçok farklı koleksiyona sahiptir. Her bir ürün uzun yıllar sürecek olan kullanım kalitesiyle sizlere sunulur. Tüm saatler üretim aşamasında özenli bir işçilikten geçer. Üstelik güneşe karşı da duyarlılar. Yani saatlerce güneş altında dursalar da ürünlerde bir renk kaybı ya da bozulma meydana gelmez. Samstar saat retro bu alanda en dikkat çeken parçaları güvenle kullanıcıya sunar. Bu koleksiyon özellikle birçok kombine uyum sağlamasıyla ön plana çıkar. Her mekanda ve giyimde rahatlıkla kullanılabilir. Marka içinde gümüş, altın, siyah, yeşil ve pembe gibi klasik renkler öne çıkar. Canlı renkler seçerek aksesuarı öne çıkarabilirsiniz. Ya da sade olmasını isteyerek siyah rengi seçebilirsiniz. Samstar köstekli saat genelde orta yaşta insanlar tarafından çokça seçilir. Fakat gençlere özel olarak tasarlanan ve farklı imajlarını yansıtabilmeleri adına modern bir görünüme sahip olan ürünler de vardır. Köstekli modeller geçmişte kalsa da bugün hala etkisini devam ettiren bir üründür. Giysi üzerine zincir sayesinde takılarak farklı bir hava katmaya yardımcı olur. Özellikle zincir detayı geniş ölçekli ve aşağıya sarkan bir dizayna sahiptir. Samstar cep saati kolunda taşımayı tercih etmeyenler için ön plana çıkarken küçük ebatlarıyla pratik bir kullanımı da sizlere sunar. Markanın cep modelleri genelde diğer ürünlere oranla dış hayatla pek bağlantı kurmaz. Bu yüzden herhangi bir hasara uğraması ya da bozulması da söz konusu olmaz. Böylece sizlere uzun yıllar sürecek olan bir model sunulur. Sık sık değiştirmenize gerek kalmaz. Sizler bu marka ile sahip olacağınız her ürünü uzun yıllar kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Samstar Saat ile Tarzınız Öne Çıksın

Samstar Saat ile Tarzınız Öne Çıksın

İç kısmı her zevke hitap eden birçok modele Samstar ile ulaşabilirsiniz. Akrep ve yelkovan tasarımlarının yanı sıra rakamların çokluğu yada azlığı ile ilgili bir seçim de yapabilirsiniz. Eğer çoklu rakam istemiyorsanız bunun için belli saat aralığını gösteren bir modele sahip olabilirsiniz. Ya da romen rakamlarından oluşan bir iç dizaynı tercih edebilirsiniz. Samstar quartz özellikle modern hatlarıyla dikkat çeker. Kemer kısmı deriden yapıldığı için elegant bir görünüme sahiptir. Marka her yıl modaya ve trende uygun birçok koleksiyona yer verir. Bunlardan biri olan quartz saat ile büyük çaplı kadran göstergesi olan bir modele sahip olabilirsiniz. Samstar quartz water resistant dayanıklı yapısıyla öne çıkar. Özellikle darbelerin yanında suya karşı da dayanıklı bir sisteme sahiptir. Bir anda suya düştüğü zaman bozulacağını düşünmenize gerek yoktur. Su geçirmez yapısıyla sizlere bu alanda da artı bir avantaj sunar. Samstar quartz fiyatları gelişen sistemine rağmen oldukça uygun bir aralığa sahiptir. Bütçenizi zorlamayacak olan bu ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Uzun süreli pil kullanımına da sahip olan bu ürün kaliteli bir koruyucu sistemi sizlere sunar. Bu yüzden darbelere ve suya karşı dayanıklıdır. Son teknoloji sisteme sahip olan ürünler kullanıcıların bütçesine uygun aralıklarla sunulduğu için dikkat çeker. Uzun süreli kullanımlarda renginden ve yapısından hiçbir şey kaybetmeden kullanımınıza sunulur. Detaylı bir işçilikten geçen tüm ürünler kanserojen içeren hiçbir malzemeye de yer vermez. Kullanım amacınıza uygun olarak seçebileceğiniz saatlerde cam, materyal, kordon ve kullanılan teknoloji gibi özellikleri ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.Sağlık açısından test edilerek piyasaya sürülür. Böylece hem kullanım hem de sağlık açısından size hitap edecek birçok model ortaya çıkartılır. Bu modellerden birine sahip olarak her yerde kullanacağınız bir saat modeline sahip olabilirsiniz.