SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Reebok Saat

Spor giyim sektörünün öne çıkan markalarından olan Reebok, hem erkek hem de kadın kullanımına uygun olarak Reebok saat serisini geliştirmiştir. Ayrıca, kadın ve erkeklerin ortak beğenilerine uygun olarak unisex saat modelleri de vardır. Geçmişte çok fazla saat çeşidi bulunmazken günümüzde analog, dijital, quartz, silikon kayışlı, metal kayışlı gibi birçok saat çeşidi geliştirilmiştir. Spor giyim kombinasyonunu tamamlayan Reebok spor saat modelleri taşıdığı özelliklerle spor yapanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmuştur. Reebok saatleri arasında kronometreye sahip olan 100 metre derinliğe kadar suya dayanabilen ve birçok saat çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz. Siz de spor bir kol saati almak istiyorsanız, sayfamızdan Reebok saat modelleri için filtreleme yapabilirsiniz.

Reebok Saat Sporun Vazgeçilmezi

Reebok Saat Sporun Vazgeçilmezi

Günümüzde herkes saati cep telefonuna bakarak öğrense de kol saati kullananlar hala var. Kol saatlerini kıyafetlerinin bir parçası olarak görüp kıyafetine uygun kol saati takanlar olduğu gibi gerçek anlamıyla kullananlar da bulunuyor. Kıyafetlerini tamamlayan aksesuarlara önem verenler için spor kıyafetlere uygun bir saat bulmak oldukça güç olsa da Reebok sayesinde spor giyime uygun kol saatleri de bulmak oldukça kolay. Almayı düşündüğünüz saat Reebok marka ise rengarenk kadranları ve kasaları, renk renk silikon kordonları, kronometreleri ve 100 metreye kadar su geçirmezlik özellikleri ile spor kıyafetinizi tamamlamaya hazır. Aynı zamanda, kronometresi sayesinde spor yaparken size yardımcı da olabilir.  Günümüzde analog, dijital, quartz, mekanik, otomatik, silikon, metal ve deri kayışlı gibi saat çeşitleri var.  Reebok markasının tasarladığı saatler genel olarak analog veya dijital çalışma tipi olan, silikon, deri veya paslanmaz çelik kayışlı ve quartz saatlerdir. Almayı düşündüğünüz Reebok saat mavi renkli olsun istiyorsanız Reebok saat koleksiyonu arasından hem kadın hem de erkek kullanımına uygun seriler tercih edebilirsiniz.  Her iki saat de silikon kayışlı saatlerdir. Reebok markasının tasarladığı saat çeşitleri genellikle spor tarzda tasarlanmış olsa da günlük yaşamın her anında  kullanabileceğiniz saat çeşitleri  markanın koleksiyonunda bulunuyor. Markanın saat serisinde klasik saatleri de görebilirsiniz. Reebok klasik saat serisine paslanmaz çelik kayışlı ve 100 metreye kadar suya dayanıklılığı olan modeller de bulunmaktadır. Bir klasik saat almak istiyorsanız, sayfamız üzerinden Reebok classic saat fiyatları için filtreleme yaparak beğendiğiniz klasik Reebok saati hemen sipariş verebilirsiniz.  Aldığınız saatinizi saklama kurallarına uygun olarak sakladığınızda ve kullandığınızda saatinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda saatinizi kuru ve temiz bir ortamda kutusunun içinde saklamaya özen gösterin. Nemli ve tozlu ortamlarda saatinizin aksamına toz veya nem girerek saatinizin bozulmasına neden olur. Siz de yeni bir kol saati almak istiyorsanız sayfamız üzerinden Reebok marka saatleri inceleyebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Reebok Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Reebok Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Spor kullanıma uygun saat markaları arasında öne çıkan markalardan biri olan Reebok, zengin ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcıların favori markalarından biri olmuştur. Reebok saat modelleri arasında hem kadın kullanımına hem de erkek kullanımına uygun saat çeşitleri bulunur. Ayrıca, unisex saat modelleri de vardır. Reebok kadın kol saati serilerinin bazılarının kasa malzemesi plastikten üretilmiştir. Kasa çapları genelde 45 mm’dir. Kasa rengi ise çoğunlukla pembedir. Kadran şekli yuvarlak, rengi ise pembedir. 50 metreye kadar suya dayanma özelliği vardır. Saatte kullanılan cam tipi mineral camdır. Silikon kordona sahiptir. Analog şekilde çalışır. Reebok kadın saatlerine bir diğer örnek ise çalışma tipi dijital olan seriler vardır. Saatin kadran rengi siyah, şekli ise yuvarlaktır. 50 metreye kadar suya dayanma özelliği bulunur. Kasa materyali silikon, rengi ise siyahtır. Cam olarak mineral cam kullanılmıştır. Kordon materyali silikon ve siyah renklidir. Kronometre, takvim ve alarma sahiptir. Kadın saati olarak Reebok silikon saat almak isterseniz, birçok seri arasından tercih yapabilirsiniz. Mineral cam kullanılan saatin çalışma tipi analogtur ve quartz saattir. Kadran rengi siyah, şekli yuvarlaktır. Kasa materyali silikon, kasa rengi ise siyahtır. 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunur. Kordonu silikondan üretilmiştir ve siyah renklidir. Dijital erkek saatlerine çeşitli seriler örnek gösterilebilir.  Saatin kasa materyali silikon, rengi siyahtır. Kasa çapı 50 mm’dir. Kadranı oval olan saatin kadranı siyah renktir. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunur. Silikon kordona sahip olan saatin kordon rengi de siyahtır. Takvim, alarm ve kronometreye sahiptir. Reebok saat özellikleri arasında göze çarpanlar saatlerde kordon tipi, kasa tipi gibi materyalin silikondan üretilmiş olması ön plana çıkmaktadır. Silikon kordonların temizliği kolaydır. Bir kâse ılık su içine bulaşık deterjanı ekleyip saatinizi suyun içinde bekleterek çıkarın, ılık suda durulayın. Siz de bir saat almak istiyorsanız, sayfamızdan Reebok saat fiyatları için filtreleme yapabilirsiniz.

Reebok Saat Nasıl Seçilir?

Reebok Saat Nasıl Seçilir?

Saat almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Öncelikle ne tür bir saat istediğinize karar vermeniz gerekir. Takım elbiseyle veya sadece özel günlerde kullanacağınız gösterişli bir saat ya da günlük olarak kullanacağınız bir saat istediğinize karar vermeniz gerekir.  Reebok markasının tasarladığı saatler arasında Reebok klasik saat çeşitleri bulunduğu gibi Reebok spor saat çeşitleri de bulunur. Almak istediğiniz saatin türüne karar verdikten sonra kendinize bir bütçe oluşturmalısınız. Bütçenize göre alt ve üst sınırlar belirlemeniz saatinizi alırken size yardımcı olur. Belirlediğiniz alt ve üst bütçe sınırları saati nereden alacağınız hakkında size fikir verebilir. Çok pahalı bir saati çevrimiçi satın almayı tercih etmeyebilirsiniz ama makul fiyatlardaki bir saati daha düşük bir fiyata alabilirsiniz. Yeni bir kol saati almak isterseniz, siz de sayfamız üzerinden markanın ürün kategorisini inceleyebilirsiniz. Saatinizi satın alırken sevdiğiniz materyalleri, tasarımları ve renkleri gözden geçirin. Geçmişte saatlerde en çok kullanılan malzeme deriydi fakat gün geçtikçe materyaller değişti. Çelik,  gümüş, silikon gibi çok değişik alternatiflere rastlayabilirsiniz. Örneğin Reebok saat silikon kordonlu bir saat almak isterseniz, markanın silikondan üretilmiş saat çeşitlerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Saatinizi seçerken kıyafetlerinizin genel renk durumunu gözden geçirin. Seçtiğiniz saatin her kıyafetinizle kullanılabilir olması yararınıza olur. Almak istediğiniz saatin kadranına karar verin. Devamlı yuvarlak kadranlı saatler kullanıyorsanız oval kadranlı saat kullanmayı tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz saatin su geçirmezlik özelliğine dikkat etmeniz iyi olur. Suyla çok haşır neşir olan biriyseniz sadece el yıkama özelliğine sahip saatleri tercih etmemeniz daha uygun olur.  Reebok’ın tasarladığı saatlerin suya dayanıklılık özelliği 50 metreden 100 metreye kadar değişir. Almak istediğiniz saatin özelliklerine göre karşılaştırmasını yapmaya özen gösterin. Seçtiğiniz saatin sadece saati göstermesini mi bunun yanında başka özelliklere sahip olmasını da istiyorsanız öncelikle bunlara karar vermeniz iyi olur. Örneğin Reebok marka saatlerde kronometre, alarm ve takvim gibi bazı özellikler bulunur. Siz de yeni bir saat almak istiyorsanız, sayfamız üzerinden Reebok saat çeşitleri için sıralama yapabilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.