Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Saat

için 11 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Hamilton Saat

Kökleri Amerika’ya dayanan ve kurulduğu 1892 yılından bu yana 100 yılı aşkın süredir üretimine devam eden Hamilton, benzersiz İsviçre saat teknolojisini ve Amerikan ruhunu harmanlayarak kullanıcıların beğenisine sunuyor. Uluslararası ününü uzun ve köklü geçmişine borçlu olan ve en yüksek performans standartlarını belirleyerek zaman takibi kavramına farklı bir boyut kazandıran Hamilton saat modelleri ile farklı arayışlar içerisinde olan insanların ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor. Yenilikçi, ikonik ve Amerikan havasının en iyi yansıtıldığı tasarımları ile kendinizi özel hissetmenizi sağlayan Hamilton saat fiyat politikası ile her kesimden kullanıcının kaliteye çok rahat bir biçimde ulaşmasını mümkün kılıyor. El işçiliğinin en nadide örneklerinden biri olan saat Hamilton markasının değerini ortaya koyuyor.

Hamilton Saat Modellerinde Muazzam El İşçiliği Gelişmiş Teknolojiyle Buluşuyor

Hamilton Saat Modellerinde Muazzam El İşçiliği Gelişmiş Teknolojiyle Buluşuyor

1800’lü yıllardan itibaren hayatımıza giren kol saatleri bulunduğumuz her yerde zaman takibi yapabilmemize imkan tanıması açısından oldukça faydalı bir araç olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların binlerce yıllık zamanı kontrol altına alma isteklerinin en son ürünleri arasında yerini alan ve kullanımı oldukça basit olan kol saatleri bulunduğu ilk yıllardan bu yana oldukça gelişme göstermiş ve çok daha fonksiyonel özellikler eklenerek ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak düzeye gelmiştir. Modern otomatik saatler kendine has havaları ve detaylı mekanizmalarıyla daha asil bir duruş sağlarken kendinizi özel hissetmenize de imkan sağlıyor. Benzersiz tasarımıyla üst düzey mühendislik ürünü olarak nitelendirebileceğimiz Hamilton otomatik saat analog makine teknolojisinin en büyük rakiplerinden biri olarak piyasada ün kazanıyor. Bir teknoloji harikası olarak kullanıcılara hizmet eden Hamilton otomatik saat çığır açan çalışma prensibi ile saat deneyimi anlayışını bir üst boyuta taşıyor. Hem mekanik düzenekli hem de otomatik düzenekli saatler analog teknolojiden oldukça farklı olan ve tasarım harikası olarak kabul edilen çalışma prensibine sahiptir. Her iki model de saatin ana mekanizmasını saran yarı dairesel bir rotoru hareketiyle çalışır. Rotorun çalışması için gereken enerji kurma kolu hareketinden ya da bilek hareketlerinizden sağlanır ve iç kısımda bulunan ve içerisinde enerji bulunmaya bir pile depolanır. Depolanan bu enerji ile saatin kesintisiz bir şekilde 2 güne kadar çalışması sağlanır. Mekanik ve otomatik makine teknolojisine sahip Hamilton Ventura saat bu özellikleri ile analog teknolojiden ayrılır. Her iki model de düzenli kullanım yapıldığı sürece enerji ihtiyacını karşılayabildiği için analog modellerdeki pil bitme derdini ortadan kaldırarak kesintisiz ve daha uzun ömürlü zaman takibini mümkün kılar. Diğer bir teknoloji olan ve 1960’lı yıllarda analog makinenin çok daha gelişmiş bir versiyonu olarak piyasaya sürülen quartz makine teknolojisi Hamilton saat çeşitlerinde sıklıkla kullanılıyor. Doğada çokça bulabileceğimiz kuvars kristalleri bu mekanizmanın çalışması için en elzem materyallerden biri. İçerisinde bulunan pilden güç alan quartz makine kuvars kristalleri yardımıyla elektrik enerjisini kinetik enerjiye çevirerek çark düzeneğinin çalışmasını sağlıyor. Hangi makine teknolojisi kullanılıyor olursa olsun her model tarzınızı tamamlamanızı amaçlıyor.

Hamilton Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hamilton Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zaman kavramına somut bir hal kazandırılan ve modern çağın en önemli harikalarından biri olabilecek kalitesiyle her kesimden kullanıcının dikkatini çeken saat Hamilton markasının çizgisinden şaşmadan tasarımladığı bir ürün olarak dünya üzerinde birçok noktada kullanıcılarla buluşuyor. 100 yılı aşkın bir süredir Amerikan ekolünü sembolize eden marka gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kullanıcıların ergonomik ve inovatif tasarımlara sahip saatlere çok daha kolay ulaşabilmesine zemin hazırlıyor. Tasarladığı her üründe en kaliteli materyalleri kullanmaya özen gösteren marka aldığınız ürünün yıllar geçse bile değeri koruyabilmesini amaçlıyor. Paslanmaz çelik materyal kullanılarak üretilen çerçeveler kare, oval, dikdörtgen ve üçgen gibi şekil seçenekleriyle farklılık arayanların yardımına yetişiyor. Takvim eklentisi zamanı daha detaylı takip etmek isteyen kullanıcıların bu ihtiyacına cevap veriyor. Birçok modelde bulunan, sporseverlerin en çok ihtiyaç duyduğu özellikler arasında bulunan ve saatten bağımsız bir şekilde ara zaman ölçümü yapabilmenize yardımcı olan kronometre eklentisi yaptığınız aktivitelerde ihtiyaçlarınızı karşılayarak yanınızda ek bir cihaz taşıma sorununu ortadan kaldırıyor. Araba yarışlarına ilgi duyan kullanıcılar en çok beğendiği özelliklerden biri olarak karşımıza çıkan tachymeter eklentisi bir kilometre mesafeyi gitme sürenizi baz alarak saatteki ortalama hızınızı hesaplayabilmenize imkan tanıyor. Deri, paslanmaz çelik ve tekstil malzemelerden üretilen, oldukça rahat bir kullanım sağlayan ve çeşitli renk seçenekleriyle ruh halinizi yansıtmanızı kolaylaştıran kordonlara sahip Hamilton Jazzmaster saat uzun süreli saat kullanımlarında bilek bölgesinde oluşabilecek terleme sorunlarını en aza indirerek sağlıklı bir deneyim yaşamanıza destek oluyor. Dünyanın bir numarası olarak kabul edilen İsviçre saat teknolojisinin en kaliteli ürünlerinden biri olan, Amerikan moda anlayışının tüm dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri olarak moda trendlerine yön veren ve uzun yılların verdiği deneyimi kendine has çizgisiyle harmanlayarak tüm modellerini birer sanat eserine dönüştüren Hamilton saat modelleri ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için sayfalarımızı inceleyebilir, birbirinden eşsiz seçenekler arasında tarzınızı ve kişiliğinizi en iyi yansıtacağını düşündüğünüz modeli satın alabilirsiniz. Hamilton saat yorum sayfaları aracılığıyla yaşadığınız bu özel deneyim hakkındaki düşüncelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Parıltılı Cam ve Su Geçirmeyen Yapıya Sahip Hamilton Saat

Parıltılı Cam ve Su Geçirmeyen Yapıya Sahip Hamilton Saat

Saat üreticileri yıllar içerisinde değişen kullanıcı beğenilerini ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek tasarımlarını bu sonuçları dikkate alarak şekillendirmiş ve farklı politikalarla kullanıcıların kendi ürünlerini tercih etmelerini sağlamıştır. Markalar hitap ettikleri kullanıcı kitlelerin özelliklerini, sosyo-ekonomik yapılarını ve beğenilerini göz önünde bulundurarak modellerinde farklı materyaller kullanıyor. Kolunuzdaki asil, parlak ve göz alıcı duruşuyla girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenizi sağlayan saatlerin bu izlenimi vermelerinde tasarımlarının yanı sıra kullandıkları cam materyalin de etkisi oluyor. Bu noktada lüks olarak kabul edilen safir kristal camı tüm ürünlerinde tercih eden Hamilton saat kullanıcıların ilgisini çekiyor. 9 moh sertliğe sahip safir camlı Hamilton Ventura saat kırılma ve çizilme problemlerini ortadan kaldırarak uzun yıllar güvenli kullanımı garanti ediyor. Aynı zamanda antirefle kaplamaya sahip bu cam türü Hamilton Khaki saat kadranlarının en ışıklı ortamlarda bile çok rahat bir şekilde görülebilmesini sağlıyor. Kullandıkları nitelikli cam materyalle kullanıcılarının gönlünü kazanan saatler su geçirmeyen yapıları ile üst düzey güvenlik sağlıyor. 3 ve 5 ATM su geçirmezlik değerine sahip Hamilton Jazzmaster saat modelleri günlük kullanımda gösterdiği performansla beğeni topluyor. El-yüz yıkama esnasında ya da yağmurlu havalarda oluşan su temasına karşı saatinizin güvende kalmasını su geçirmez teknoloji bu modellerde giriş seviyesi bir özellik olarak kullanılıyor. Daha üstün bir dayanıklılığa sahip 10 ATM modeller duş, deniz ve havuz gibi ortamlarda yoğun su temasına maruz kalan saatinizin herhangi bir şekilde etkilenmesini engelleyerek aktivitelerinizi gönül rahatlığıyla yapmanıza imkan tanıyor. Dalgıçlar tarafından sıkça tercih edilmesiyle dalış saati olarak da anılan 20 ATM modeller derin bölgelerde su altında yaptığınız aktivitelerde saatinizi yanınızda bulundurabilmeniz için tasarlandı. Tüm bu modellerin yanı sıra extrem sporlarla ilgilenen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan ve sayılı marka tarafından üretimi sağlanan 30 ve 100 ATM modeller en sert koşullarda dahi saat deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyor. Yüksek basınç ve yüksek sıcaklık testlerinden oldukça başarılı sonuçlar alan bu modeller dünya üzerindeki en yüksek noktada ya da en derin denizlerde dahi zaman ölçümünü doğru yapabiliyor ve oldukça dayanıklı yapılarıyla saatinizi birçok dış etmene karşı koruyor. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hamilton
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Casio (13323)
Seiko (4601)
Swatch (675)
Citizen (142)
Breitling (97)
Daniel Klein (8839)
Skmei (520)
Fossil (1652)
Tissot (322)
Orient (1983)
Momentus (5382)
Slazenger (5057)
Quantum (4511)
Lee Cooper (3945)
Essence (3839)
Q&Q (3733)
Freelook (3585)
Ferrucci (3147)
Wesse (2918)
Vialux (2230)
Pacomarine (2110)
Guess (1918)
Lacoste (1824)
Invicta (1682)
Michael Kors (1441)
Nacar (1417)
Dice Kayek (1324)
Calvin Klein (1284)
Lorus (1271)
Bigotti (1260)
Spectrum (1213)
JG. Polo Club (1095)
Diesel (969)
Belmond (913)
Romanson (837)
Kenneth Cole (750)
David Clark (708)
Formotion (691)
Quark (675)
Seiko 5 (621)
Jaga (620)
Stührling (590)
Sebago (546)
Police (519)
Ferro (492)
Frank Alex (481)
Welder Moody (446)
Carmen (429)
Reward (414)
Hislon (380)
Cbtx Global (378)
Skagen (370)
You! Watch (349)
Escape (342)
Naviforce (316)
Raymond Weil (307)
Gucci (304)
Joefox (294)
GC (287)
Daymond Rene (266)
Ferre Milano (244)
Anne Klein (241)
Dkny (235)
Polo Rucci (228)
Versace (223)
Fila (221)
Polo Country (220)
AP (217)
Orient Star (217)
Lotus (212)
Nine West (209)
Tiger (200)
Gant (198)
O.D.M. (196)
Homies (189)
Rosefield (187)
Wainer (185)
Elegangs (182)
Victorinox (181)
Curren (173)
Toms (171)
Time Watch (166)
Just Cavalli (165)
Timberland (163)
Coliseum (158)
Burberry (155)
I-Watch (154)
Aries Gold (153)
Nautica (152)
Superga (150)
Tom Jones (148)
Bulova (147)
Cerruti 1881 (145)
Cockpit (139)
Dunlop (137)
Boccia (136)
Biden (135)
Louis Erard (129)
Jean Perret (126)
Esprit (123)
Calypso (122)
Rodania (120)
Pulsar (118)
Oris (116)
Swarovski (115)
Raymond (112)
Aston Martin (111)
Mini Focus (106)
Festina (102)
Add (101)
Sportive (100)
Vegans (97)
Laros (95)
Elixa (94)
North West (94)
Nixon (93)
Doliche (90)
Quamer (87)
Aerowatch (86)
GF Ferre (84)
Pacoloren (80)
Commes (79)
Botticelli (77)
Omax (76)
Smael (75)
Timex (75)
Comwatch (71)
Love Watch (71)
Dial'x (66)
Forentina (66)
Gold Time (64)
Puma (64)
Max (63)
Alfex (62)
D-Ziner (61)
Dujour (61)
Rochas (61)
Nina Ricci (59)
Kappa (58)
Pomander (58)
Columbia (56)
Hugo Boss (54)
Polovlonex (53)
Certina (51)
Scr (51)
Sinobi (50)
Osse (48)
Reebok (47)
Creo (46)
Longines (45)
Retro (44)
Earnshaw (43)
Edox (43)
Westar (43)
Favori (42)
Exception (40)
Saatse (40)
Xonix (40)
Bagari (38)
Off Shore (37)
Roder (37)
Dexter (36)
Aviator (35)
Allegro (34)
Ball (34)
Twelve (33)
Mingrui (32)
GO (30)
Bentini (29)
Proking (29)
Rado (28)
Forsining (27)
Revello (27)
Falmer (26)
Tacs (26)
Belonni (25)
Lexon (25)
Polo 55 (25)
Briston (24)
Ibso (24)
Ita (24)
Captiva (23)
Elizabeth (23)
Korloff (23)
T5 (23)
Watchart (23)
Balmain (22)
Graneche (22)
Honhx (22)
Pocket (22)
Q-Era (22)
SAMSTAR (22)
Balezza (21)
Fonderia (21)
Geneva (21)
Grovana (21)
Haemmer (21)
Mulco (21)
Startime (21)
Davosa (20)
Fiyta (20)
Novel (20)
Mike (19)
Motivo (19)
Sinderella (19)
Ferrari (18)
Kademan (18)
Navigare (18)
Sewor (18)
Denacci (17)
Roamer (17)
Cerruti (16)
Marka7 (16)
Winner (16)
Azzaro (15)
Xoom (15)
Chavin (14)
Enox (14)
Visetti (14)
Ann Taylor (13)
Diray (13)
Emperor (13)
Escada (13)
Colori (12)
Hip Hop (12)
Movado (12)
Tag Heuer (12)
Vansvar (12)
Wickers (12)
Belbi (11)
Bell&Ross (11)
Hamilton (11)
Korikom (11)
Lafuma (11)
Rose Mont (11)
T-Goer (11)
Tadi (11)
Y-London (11)
Biaoma (10)
Bistec (10)
Csf Time (10)
Greenwich (10)
Keeplondon (10)
Oqqo (10)
Piaoma (10)
Pryngeps (10)
Sloggi (10)
Gaudi (9)
Klexos (9)
Omega (9)
The End (9)
Bomberg (8)
Crrju (8)
Denicotea (8)
Megir (8)
Rower (8)
Ticarto (8)
Benchi (7)
Cortebert (7)
Kocmen (7)
Qpone (7)
Soki (7)
Stefanel (7)
Avon (6)
Ellesse (6)
Elysee (6)
Eterna (6)
Glam Rock (6)
Junshi (6)
Locman (6)
Qostech (6)
Ricardo (6)
Sanda (6)
Superdry (6)
Swiss (6)
Vivaldi (6)
Adidas (5)
Adriatica (5)
Bambum (5)
Bewell (5)
Bilicra (5)
Edwin (5)
Ohsen (5)
Sarar (5)
Abundia (4)
Aigner (4)
Buffalo (4)
DiaL'x (4)
Liu Jo (4)
Paidu (4)
Polo Time (4)
Samstar (4)
Xiaomi (4)
Yazole (4)
Anemoss (3)
(808)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Deri (8)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çap

(6)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

(9)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(8)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(9)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Deri (7)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kronometre

(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL