SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Everest Saat

Modern, klasik, sportif ya da prestijli olmak üzere birçok kullanıcı tarafından fazlaca talep edilen Everest saat çeşitleri, aradığınız saat tarzına uygunluk gösteren yapıları ile dikkatleri çekiyor. Kadran ya da kordon renklerine sunulmuş olan farklı renk alternatifleri ile öne çıkan markanın saatleri, çağa uygun kol saati stilleri ile sizlerin kullanımına sunuluyor.

Everest Saatler Şıklığınıza Tamamlayıcı Aksesuar Tarzı Vadediyor

Everest Saatler Şıklığınıza Tamamlayıcı Aksesuar Tarzı Vadediyor

Gündelik kullanımlarınız için bileklerinizde büyük keyifle taşıdığınız Everest marka saat çeşitleri, birçok farklı saat görüntüsü ve özelliği ile kendi aralarında farklılık gösteriyor. Klasik tasarımlara sahip olan tek renk tipli ve deri kordon malzemeden üretilen markanın kol saatleri, yuvarlak kasa tipleriyle öne çıkarken bileklik tarzında kullanacağınız gold temalı kol saatleri de farklı tasarım yapıları ile kullanım sağlıyor. Farklı kasa çapında ve yapısında bulunan Everest saat modelleri her kullanıcısının farklı kullanışlılık ve saat modası stili ortaya koyabilmesini sağlıyor. Güçlü kordon bağlantılarına sahip olan Everest üretimli şık kol saatleri, işe giderken ya da önemli düğün törenlerinde sizlerin prestijli görünümlerle ortaya çıkmasını sağlıyor. Kadran içindeki farklı tasarım yapısına sahip olan pek çok modeliyle her zevke hitap eden tarzlara sahip olduğunu ortaya koyan Everest seçkin saat çeşitleri, hayatın her alanında kıyafetlerinize ve giyim tarzınıza uyumlu olduklarını gösteriyor. Dayanıklı cam tiplerinden üretilip birçok farklı kol saati profiliyle önünüze çıkarılan markanın saat çeşitleri, parlak ve dayanıklı yapısını her daim sizlere sunabilme gayreti ile üretimlerini yapıyor.

Everest Saat Modelleri Alternatif Fazlalığı ile Dikkatleri Çekiyor

Everest Saat Modelleri Alternatif Fazlalığı ile Dikkatleri Çekiyor

Mineral, kristal ya da safir gibi pek çok farklı cam tipi ile çizilme, çatlama ve kırılmalara karşı dayanıklılık gösteren Everest kol saati modelleri, güzel görünümlerini kolay leke ve iz tutmaz yapıları ile süslüyor. Beyaz renkli kadrana sahip kadın kol saatleri ile sadeliğin ışıltısını sunabilen modellerle dikkat çekmesine karşın örgü kordon yapısına sahip bileklik modelli gösterişli kadın saatler de sizlerin karşısına çıkarılıyor. Gümüş ve rose rengindeki kordonu, 31x23 mm kasa çapı, mineral camı, çelik kasası ve sedef kadranı ile birçok kadın kullanıcısında taşlı işlemelerle ilgi uyandıran Everest kadın kol saati; 30 metre su geçirmezliği ile aynı zamanda dayanıklı ve güçlü kadın saati stili ortaya koyuyor. Everest saat modelleri ve fiyatları, birçok kullanıcısının istediği tarza göre değişiyor. Kahverengi deri kayışa sahip olan Quartz çalışma tipine ve analog saat tipine sahip olan mineral camlı Everest şık erkek kol saati modeli gri kasa rengi, beyaz kadran rengi ve de tarih gösterip kullanıcısına ay ve gün bilgisi sunan yapısı ile erkek modasını yakından takip ettiğini gösteren ürünler içerisinde önemli örneklerden biri olarak görülüyor.

Everest Saatler Sizlerden İyi Notlar Alıyor

Everest Saatler Sizlerden İyi Notlar Alıyor

Silikondan deriye ya da çelikten seramiğe olmak üzere birçok farklı saat kordonundan ve üzerinde işlemeli taşların bulunduğu gösteriş havası sunan mini kasa modellerinden klasik yuvarlak tarza sahip çeşitlere olmak üzere Everest üretiminden geçen birçok farklı kol saati bulunuyor. Kordon bağlantıları güçlendirilerek ya da dış darbelerden zarar görmesini engelleyen çeşitli cam tarzları ile daha fazla sağlamlaştırılan markanın kadın ve erkek şık saatleri, her açıdan değerlendirip kendinize ve sevdiklerinize alabilmenizi sağlıyor. Kasa çapı, tasarım, mekanizma, renk, kordon materyali ve daha birçok unsura göre değişen Everest saat fiyatları, makul seviyelere çekilip herkesin arzu edip satın almasını kolaylaştırıyor. Zaman zaman kadran içindeki zaman dilimlerinin farklı biçimlerde ve büyüklüklerde olması ile özellikle tercih sebebi olan kol saati modelleri, her bileğe zarafet, asalet ve prestij getiriyor. Akrep ve yelkovanın estetik tarzda birbirileri ile uyumluluk göstermeleri ile sizlere zamanın ve saatin kaç olduğunu gösteren Everest yüksek puanlı saatler, saat kaç sorusunu yönelten her kullanıcıya güven ve memnuniyetle cevap verebilmenizi sağlıyor. Dikdörtgen, oval ya da farklı tasarım ve kasa tipine sahip olan Everest saat nasıl modellerin hangi tasarım yapılarından oluşuyor merakını giderebilmeniz için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.