SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Ben 10 Saat

Ben 10 izleyici kitlesindeki çocuklar karakterin saatine ilgi duyuyorlar. Ben 10 saati çocuklar için üretiliyor. Ben 10 kol saati farklı özellikleriyle çocuklar tarafından seviliyor. Aynı zamanda Ben 10 Omnitrix saati sesli olarak farklı Türkçe tepkiler veriyor. Tasarım olarak çocukların zevkine hitap eden saatler, renkli detayları ile dikkat çekiyor. Ben 10 saatlerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz.

Ben 10 Saat Çocuklar Tarafından Tercih Ediliyor

Ben 10 Saat Çocuklar Tarafından Tercih Ediliyor

Ben 10 saat yorumları gösteriyor ki çocuklar Ben 10 hayranlığını, kahramanın kullandığı saati bileklerine takarak pekiştiriyorlar. Ben 10 kahramanının özellikle kötülere karşı vermiş olduğu mücadele çocukların özellikle dikkatini çekiyor. Saat, çocuklara özel olarak seslendiğinden bu özellik ayrıca dikkat çekiyor. Saat bu şekilde tıpkı çizgi filmde olduğu gibi kahramanıyla iletişim halinde oluyor. Bu durum çocukların hayal dünyası ve oyunlarında onlara zevk veriyor. Ben 10 saat modelleri farklı özellikleriyle değişkenlik gösteriyor. Ben 10 saat yorumları kullanıcıların olumlu tepkileriyle yansıyor. Ben 10 saat fiyatları ise modelin özelliği ve görünümüne göre değişkenlik gösteriyor. Ben 10 saatlerini ve modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, seçebilir ardından da satın alabilirsiniz.

Ben 10 Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Ben 10 Saat Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Ben 10 saatler tek tip olmaksızın birden çok model de üretiliyor. Bunlar arasında özellikle Ben 10 Ultimate Alien saati çocuklar tarafından ilgi görüyor. Çocuklar çizgi film de hayal dünyalarında yaşamış oldukları macerayı gerçek Ben 10 saatleri sayesinde de ayrıca yaşıyorlar. Ben 10 Ultimate Alien saati fiyatı uygun bir skala içerisinde değişkenlik gösteriyor. Farklı modellere sahip olan Ben 10 saat bunun yanı sıra sesli olma özelliği sayesinde çocuklarla iletişim kurabiliyor. Bu durum çocukların özellikle dikkatini çekiyor. Aynı zamanda Ben 10 saatlerinde Omniverse modeli de ayrıca dikkat çekiyor. İçerisinde farklı kahramanları bulunan model, ışıkları ve sesleriyle çocuklar tarafından ilgi görüyor. Ben 10 Omniverse saati fiyatıuygun bir fiyat skalası içerisinde değişkenlik gösteriyor. Sizler de çocuklar tarafından ilgi gören Ben 10 saat fiyatları, modelleri ve özelliklerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Modellerin her biri çocukları en sevdikleri aksesuarları olmaya aday. Marka bünyesinde projeksiyonlu Ben 10 saatleri de mevcut. Bunlar çocuklar tarafından sıkça tercih edilen ve görsel açıdan oldukça hoş tasarımlı saatlerdir. Saatlerin içerisinde yer alan karakterleri ışık ile duvara yansıtabilirsiniz. Çocuklarınızın eğlenmeye doyamayacağı Ben 10 saatler ile hep birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ben 10 Saat Çocukların Hayal Dünyalarına Renk Katıyor

Ben 10 Saat Çocukların Hayal Dünyalarına Renk Katıyor

Ben 10 saat çeşitleri genellikle yeşil renkte tasarlanmaktadır. Saatten birtakım ışıklar ve uzaylı sesleri çıkmaktadır. Çocuklara yönelik bu saat modelleri aynı zamanda oyuncak görevi de görmektedir. Ben 10 saat modelleri 40’tan fazla uzaylı sesi ve efekti vermektedir. Siyah, yeşil ve beyaz renkleri ile öne çıkan saatler çocukların yanlarından ayırmadıkları gözde aksesuarları arasında yer almaktadır. Erkek çocuklara hitap eden saatler oldukça şık ve dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Yetişkin kol saatlerine göre boyut olarak biraz büyük olup, renkli tasarımı ile öne çıkmaktadır. 3-5 yaş arasındaki çocuklara hitap eden saatler yapı olarak oldukça hafiftir. Uzun kullanımlarda bile çocukların bilekleri üzerinde ağırlık yapmamaktadır. Çocukların rahat edebilmesi için plastik bir kordona sahiptir. Kadran etrafında bulunan gri ve beyaz detaylar saati daha gösterişli kılmaktadır. Yeşil noktalarla süslenmiş kadran etrafı da çocukların sürekli oyun oynadıkları bir bölge haline gelmiştir. Erkek çocukların gözdesi haline gelen Ben 10 saatleri, pille çalışmaktadır. Işık ve ses özelliğinin çok sık kullanılmadığı durumlarda pil daha uzun ömürlü olacaktır. Aynı zamanda Ben 10 karakterinin saatinde çeşitli kahramanlar mevcut. Ben 10 tehlike anlarında bu kahramanları saati sayesinde ortaya çıkararak kötülere karşı mücadele veriyor. Çizgi karakterin bu amacı ve kahramanlığı çocukların özellikle dikkatini çekiyor. Ben 10'in saatiyle birlikte kötülere karşı vermiş olduğu mücadele çocukları etkiliyor. Çocuklar bu oyuncaklar sayesinde Ben 10 macerasını sadece soyut olarak değil somut olarak da yaşama fırsatı buluyor. Ben 10 saat modelleri görünümü itibariyle çizgi filmdeki kahramanın kullanmış olduğu saati doğrudan yansıtıyor. Görünümüyle orijinal ve gerçek Ben 10 saati fiyatı model ve özelliklerine göre belirli bir skala içerisinde değişkenlik gösteriyor. Modeller arasında belli başlı saatler özellikle ilgi görüyor. Örneği Ben 10 Ultimate saati çocuklar tarafından ilgi gören modeller arasında. Ayrıca Ben 10 Alien Force saati de çocuklar tarafından özellikle ilgi görüyor. Sizler de Ben 10 saatlerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz. Ben 10 saatlerin yanı sıra tüm saat modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.