ERKEK KOL SAATİ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Novel Erkek Kol Saati

Zamanın değerini iyi bilen Novel, şık ve her zevke hitap eden kol saatleri dizayn eder. Marjinal çizgileriyle sıra dışı görünüme sahip olan saatlerinde deri ve metal kordonlara ağırlık verir. Spor ya da klasik tarz seven herkesin rahatlıkla kullanabileceği modeller tasarlar. Markanın ergonomik ve iddialı tasarımlara sahip kol saati modelleri kıyafetlerinizle uyumlu kombinler yapabilmenizi sağlar. Novel saat erkek ruhunu temsil edenmodelleriyle göz alıcı bir şıklığa sahiptir. Işıltısı ve canlılığıyla vücudunuza farklı bir enerji verir. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak kadran alternatifleriyle spor kıyafetleriniz veya klasik takımlarınıza çok iyi uyum sağlar. Markanın imzasını taşıyan farklı model ve renkteki saat seçeneklerine sayfamızdan göz gezdirebilirsiniz.

Zamanın En Şık Hali, Novel Erkek Kol Saati

Zamanın En Şık Hali, Novel Erkek Kol Saati

Kol saati, şıklığın en önemli tamamlayıcı unsurudur. Randevulara, davetlere ve toplantılara zamanında yetişmek için kullanılan saatin aynı zamanda insan ruhunu yansıtan bir özelliği bulunur. Bir saatten daha fazlasını isteyenlerin tercihi olan Novel erkek kol saati, her zaman şık görünmeyi tercih edenler için ideal bir yapıya sahiptir. Mavi, siyah, gri, bordo gibi geniş renk skalasıyla ve bileğinize çok iyi oturan anatomisiyle modern ve klasik tarzın temsilcisidir.Renklerin birbirine uyumunu çok iyi değerlendiren marka sizi zamanın ötesine taşır. Farklı geometrik şekillerle kontrastın nasıl bu kadar iyi kullanılabileceğinin yegane örneğidir. Sade modelleriyle asil bir duruşu bulunan saatlerin geniş formatlı yapıları ise iddialı bir izlenim bırakır. Her bilek yapısına göre değişik alternatifler sunan marka, zaman çizgisini saatlerine çok iyi işler. Dinamik ve her ortama uyum sağlayan, aurasıyla dikkat çeken tasarıma sahip kol saati modelleri sevdiklerinizin bileğine çok yakışacaktır. Sevdiklerinizle beraber kombin yapabileceğiniz modelleri sayfamızda bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Orijinal Tasarım Novel Erkek Kol Saati

Orijinal Tasarım Novel Erkek Kol Saati

Novel erkek kol saati modelleri birbirinden zevkli renk ve görünüme sahiptir. Erkek kol saati kategorisinde istediğiniz tarza uygun dizaynlar bulunur. Zaman akıp giderken yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz kaliteli ve orijinal tasarımlı saatler mutlu anlarınıza şahitlik eder. Şeffaf kadran tasarımıyla işleyen çarkların görüntüsü size zamanın değerini bir kez daha hatırlatır. Suya dayanıklılığı bulunan modeller uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Analog tarzda üretilen kol saatlerinin bazı modellerinde takvim göstergesi de bulunur. Bazı kadranlarda bulunan küçük göstergeler hafta gününü, ay gününü ve 24 saati işaret eder, saat gövdesinde yer alan pimler ise bu göstergeleri ayarlamak için kullanılır. Ruhunuzu ve benliğinizi yansıtan, markanın özenle tasarladığı orijinal kol saatlerinin detaylarına bakarak alacağınız modele karar verebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için, onlara zamanın değerini hatırlatan kol saatlerini hediye edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Novel Erkek Kol Saatleri

Uygun Fiyatlı Novel Erkek Kol Saatleri

Novel erkek saat fiyatları markanın tasarımları göz önünde bulundurulduğunda çok makul seviyededir. Zamanın her dönemde değerli olduğu bilinen bir gerçektir ve böylesine kıymetli bir kavramı yansıtan saatlerin kaliteli olması beklenir. Suya karşı dayanıklılık gösteren modellerini aynı zamanda şık tasarımlarla birleştiren marka, her bütçeye uygun fiyatlarla ürünlerini satışa sunar. Kalitenin trend olan tasarımları her yaşa ve zevke hitap eder. “En uygun fiyat” politikasıyla hareket eden marka, müşterilerinin beklentilerinin yanı sıra bütçelerini de düşünür. Kullanılan materyaller ve sahip olduğu fonksiyonlar fiyatların belirlenmesini doğrudan etkiler. Marjinal modelleriyle beğeni kazanan markanın kol saatlerine sayfamızdan ulaşabilir, tarzınıza uygun modeller arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Novel kol saati modelleri arasında kararsızlık yaşıyorsanız sayfamızdaki gerçek kullanıcı yorumları doğrultusunda seçiminizi daha kolay yapabilirsiniz.