Geçerli Tarih Aralığı 01.04.2019 - 30.04.2019
Tümünü Temizle

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Samsung 32” Space Monitor Kampanyası nedir? 29 Mart – 12 Nisan 2019 tarihleri arasında saat 23.59’a kadar Samsung 32" Space SR75 4 ms 60 Hz Çerçevesiz UHD Monitor (LS32R750UEMXUF) model ön sipariş veren n11.com üyeleri, Samsung T5 250 GB Taşınabilir SSD (MU-PA250B/WW) kazanma fırsatı yakalıyor.
Kampanyadan kimler yararlanamaz? Kurumsal satın alımlar ve Samsung çalışanlarının satın aldığı ürünler, kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanyadan yararlandığım ürünü iade edersem ne olur? Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir.
Kampanya Türkiye dışında da geçerli mi? Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
Kampanya nerelerde geçerlidir? Kampanya, tüm Samsung 32" Space SR75 4 ms 60 Hz Çerçevesiz UHD Monitor online satış kanallarında (shop.samsung.com/tr ve kampanyaya katılan 3. taraf online kanallarında) geçerlidir. Hediye ürün stoklarla sınırlıdır (Hediye T5 250GB Taşınabilir SSD Stok adedi: 25)
Satın aldığım ürün ne zaman teslim edilir? Ürün teslimatı 1 Nisan ve sonrası için planlanır. Ürün ve hediye teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir durumlarda ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.
Kampanya ile kazandığım ürün ne zaman teslim edilir? Hediye, ana ürünün satın alınmasını takip eden 45 gün içinde, tüketicinin belirttiği adrese gönderilecektir.
Kampanya hangi koşullarda geçersizdir? Samsung, sahtekarlık veya dolandırıcılık yaptığı şüphesi bulunan kötü niyetli katılımcıları tespit ettiğinde, söz konusu kişilerin kampanyadan faydalanma haklarını iptal etme yetkisine sahiptir.
Kampanya ile kazandığım üründe renk seçimi yapabilir miyim? Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek Samsung T5 250GB Taşınabilir SSD (MU-PA250B/WW ) için tüketiciler renk seçme hakkına sahip değildir.
Kampanya ile kazandığım ürünü iade edebilir miyim? Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)
Ürün teslimatı nasıl yapılacak? Ürün teslimatı,satışı gerçekleştiren 3. taraf online kanallarından yapılacaktır. Ürün teslimatından ve ürün satın alımı esnasında gönderimi yapılacak adres bilgilerinin eksik/hatalı olmasından Samsung sorumlu değildir.
Kampanya ve koşulları hakkında nasıl bilgi edinebilirim? Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsung.com/tr web sitesindedir.

* Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

* n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

* n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.