Geçerli Tarih Aralığı 08.08.2017 - 24.09.2017
Tümünü Temizle

Sırt Çantası

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Spor Giyim & Ayakkabı Anında İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 15 Ağustos 2017 12:00 - 17 Ağustos 2017 23:59 arasında n11.com’dan, Spor Giyim & Ayakkabı kategorisinde tek seferde gerçekleştirecekleri 125 TL ve üzeri alışverişlerinde anında %11 indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 17 Ağustos 2017 saat 23:59’a kadar 125 TL ve üzeri alışveriş yapılarak (maksimum 50 TL) indirim kazanılır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya yalnızca Spor Giyim & Ayakkabı kategorisinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 125 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Aldığım ürünleri iade edebilir miyim? Spor Giyim & Ayakkabı kategorisinden yapılan alışverişlerde iptal veya iade yapılmaktadır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınızkadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarındaise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.