Kampanyanın bitmesine kaldı
Tümünü Temizle

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 FE alımlarında, Samsung Galaxy Fit2 Akıllı Bileklik ve Samsung Galaxy Buds+ hediye fırsatı kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 3 - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında n11’de yer alan Samsung Türkiye mağazasından yapacakları Samsung Galaxy S20 FE alımlarında, Samsung Galaxy Fit2 Akıllı Bileklik ve Samsung Galaxy Buds+ hediyesi kazanma fırsatı yakalıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 30 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi ürünlerde geçerli? Samsung Galaxy Fit2 Akıllı Bileklik ve Samsung Galaxy Buds+ hediyesi, Samsung Galaxy S20 FE siparişlerinde geçerlidir.
hediye ürünüm ne zaman gelir? Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya katılımcıdan kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung ve n11.com herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.
Aldığım ürünü iade edebilir miyim? Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

Satın alınan ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve/veya ücretinin geri alınması durumunda iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Katılımcının hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
Kampanyadan kimler yararlanamaz? Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir.

Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir. Samsung çalışanları kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya yurt dışında geçerli mi? Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Kampanyada stok sınırı var mı? Kampanya kapsamındaki ürünlerin model ve renkleri, stoklarla sınırlıdır.

Hediye olarak verilecek olan Samsung Galaxy Fit2 Akıllı Bileklik (R220) ve Samsung Buds+ (R175) ürünleri için renk seçimi yapılamamaktadır.

Hediye ürünlerin parasal değeri, farklı renk ve modelleri talep edilememektedir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com ve Samsung kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.

**Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyadan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir.

*** Ürün ve Hediye teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, bu hususlarda Samsung’un müdahalesi ve sorumluğu bulunmamaktadır.