Kampanyanın bitmesine kaldı
Tümünü Temizle

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Samsung Galaxy M51 Ultra Ön Alım kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 10 - 30 Eylül 2020 (saat 23.59) tarihleri arasında, Samsung Türkiye Mağazasından yapacakları Samsung Galaxy M51 (SM-M515) model cep telefonu (ürün) alışverişlerinde, kampanya koşullarını yerine getirmek kaydıyla, Samsung Galaxy Buds (SM-R170) Kablosuz Kulaklık kazanma fırsatı yakalıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 30 Eylül 2020, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Samsung Türkiye Mağazasından 30 Eylül 2020 (23.59) tarihine kadar Samsung Galaxy M51 (SM-M515) alışverişi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Kampanya Samsung Galaxy M51 (SM-M515) model cep telefonunda geçerlidir.
Aldığım ürün ne zaman teslim edilir? n11 üyeleri, kampanyaya katılarak ürün teslimatının ürün bedeli ödeme anında yapılmamasını kabul etmekte, ürün teslimatının ekim ayının ilk haftası ve sonrası için planlandığını bilmektedir. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir.
Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık hediyemi ne zaman teslim alırım? Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung Galaxy Buds (SM-R170) Kablosuz Kulaklık ürünü tüketicinin satın aldığı Samsung Galaxy M51 ürünü ile birlikte gönderilecektir.
Hediye üründe renk seçeneği var mı? Samsung marka hediye Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık ürününe ilişkin tüketici tarafından renk seçimi yapılamayacaktır, sadece beyaz rengi tüketicilere gönderilecektir.
Hediye üründe stok sınırlaması var mı? Hediye ürün stoklarla sınırlıdır (2.000 adet).
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer alımlarda yanlızca 1 hediye ürün gönderilecektir.

Kampanyadan kurumsal fatura ile satın alan müşteriler yalnızca 1 adet hediye ürüne hak kazanabilir.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda n11 üyeleri bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir.

Telefonun iade edilmesi halinde hediyenin de iade edilmesi gerekmektedir.
Kampanya yurt dışında da geçerli midir? Kampanya, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya n11’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya hangi koşullarda geçersizdir? Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyadan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

*n11.com ve Samsung kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.